Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG Mc3-vilice od 180  (Posjeta: 2317 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Piaggio NRG Mc3-vilice od 180
« : 12 Listopad, 2008, 13:50:19 »
Ovako,imam ponudu za vilice od SP 180 2001.god.,i sad bi ja to nekako pripasao na mog Mc3-a...sad je pitanje sta sve treba napravit da bi to islo gore...znam da treba onaj stup tokarit,da bude isti ko ori vilice sa NRG-a,a sta je sa felgom,nosacem za celjusti,itd.?Moze li ic gore ori felga i puz za kilometarsat?Uglavnom sve me zanima oko toga
Vilice su ovakve
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Piaggio NRG Mc3-vilice od 180
« Odgovori #1 : 12 Listopad, 2008, 13:52:52 »
cini mi se da ti nemas sta tokarit tu ja mislim da je sve plug n play  :laughing7:  jedino za celjusti neznam vjerojatno i one pasu bez beda

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: Piaggio NRG Mc3-vilice od 180
« Odgovori #2 : 12 Listopad, 2008, 17:23:59 »
sve na saraf....probaj nabaviti celjusti prednje od 180 i to hitit gore....ak nema od koga, znam gdje imaju jedne za sicu....
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Piaggio NRG Mc3-vilice od 180
« Odgovori #3 : 12 Listopad, 2008, 17:29:57 »
Kako mislis sve na saraf?Oces rec da je isti stup vilice?I da pase felga od NRG-a gore,i puz za kilometarsat i za celjusti?
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: Piaggio NRG Mc3-vilice od 180
« Odgovori #4 : 12 Listopad, 2008, 17:46:32 »
Kako mislis sve na saraf?Oces rec da je isti stup vilice?I da pase felga od NRG-a gore,i puz za kilometarsat i za celjusti?

yes  :toothy12:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG Mc3-vilice od 180
« Odgovori #5 : 12 Listopad, 2008, 17:53:16 »
kaj nema neki runner 13cola felge(stariji model),i 180sp ima veca kljesta i diskove od mc3a???kaj ne...to ak je tak bi brenzalo ko ludo,i tak iza napravi i imas pili...

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Piaggio NRG Mc3-vilice od 180
« Odgovori #6 : 12 Listopad, 2008, 17:53:41 »
Evo sazno sam :icon_biggrin:...treba tokarit/pobrusit stup jer ima zadebljanje dolje,treba stavit celjusti od 180,felga,disk,puz ide original,jos samo treba rijesit za zakljucavanje volana i to je to...
« Zadnja izmjena: 13 Listopad, 2008, 14:22:38 vasso123 »
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a