Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Keeway Outlook 125ccm iskustva, prednosti, mane...?  (Posjeta: 904 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Outlook125

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Keeway Outlook 125
Keeway Outlook 125ccm iskustva, prednosti, mane...?
« : 05 Svibanj, 2017, 07:03:23 »
Molim sve koji imaju iskustva sa ovim motorom da napisu svoje misljenje, kako ovaj motor sluzi, koje su mu mane, sta ga cini dobrim ili losim? Hvala svima na izdvojenom vremenu da mi pomogne  :hello:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17042
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Keeway Outlook 125ccm iskustva, prednosti, mane...?
« Odgovori #1 : 07 Svibanj, 2017, 08:14:27 »
outlooka 125 i 150 sam se nagledao dosta i pokazali su se jako pouzdanima i relativno neproblematicnim skuterima, iako s kinezi ne trpe od kineskih problema.
jedina serija koja je za izbjegavati je s ubrizgavanjem jer im voli vrisnuti kompjuter  koji je dosta skup. Sam po sebi skuter je solidan za vozit, ima dosta mjesta za noge pa i za vise vozace i za po gradu je dobra alternativa.

Offline Outlook125

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Keeway Outlook 125
Odg: Keeway Outlook 125ccm iskustva, prednosti, mane...?
« Odgovori #2 : 07 Svibanj, 2017, 19:45:58 »
outlooka 125 i 150 sam se nagledao dosta i pokazali su se jako pouzdanima i relativno neproblematicnim skuterima, iako s kinezi ne trpe od kineskih problema.
jedina serija koja je za izbjegavati je s ubrizgavanjem jer im voli vrisnuti kompjuter  koji je dosta skup. Sam po sebi skuter je solidan za vozit, ima dosta mjesta za noge pa i za vise vozace i za po gradu je dobra alternativa.

Hvala na preciznom odgovoru,...
Nedavno sam kupio taj skuter i zadovoljan sam.. skoro sam citao na netu da mu je mana sto ukljucuje temparaturu, grije se puno međutim kod mene se to uopste ne desava ali imam problema dok je skuter hladan, cim ga upalim gasi se i tako sve dok se ne zagrije, onda je sve normalno, mnogi su mi rekli da je to mana kod tog skutera a mene sad zanima da li je to stvarno mana tog modela ili kod mene nesto ne fonkcionise kako treba. To je to uglavnom sto me zanima, sve ostalo je super