Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG 50 zagonetka..trokira hladan,ne radi na leru,jedinstven problem  (Posjeta: 992 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ktm125ccm3

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio NRG 50
  • Moja Kaciga: fly racing
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijski
Pozdrav,evo novi sam na forumu pa da vas prije svega sve pozdravim.Znaci radi se o navedenom skuteru.Trazio sam jako puno po forumu o problermu koji imam ali nisam nigdje nasao isti,Znaci,kupio sam skuter od jednog starijeg covjeka koji uopce nije mario za njim bla bla.Uglavnom,motor kada upalim nece uopce raditi na leru vec moram drzati vise od pola gasa,jako trokira,nepavilno radi.Kada mu dam full gas nece cak ni krenuti,ode na 7 tisuca (tu odvaja inace variomat) i strasno dimi i trokira.Nakon nekog vremena prestane i pocne normalno ici sve dok se ne ugasi.Zakljucio sam da prelijeva (po mom misljenju).Prvo sam sumnjao  na struju ali nije struja,promijenio sam svjecicu  i lulicu (jer je bila losa,zatim filter zraka,ocistio carb kolko sam mogao (u stanu sam pa ga nisam mogao propuhati s kompresorom ali mislim da je cist),provjerio da li plovak zatvara,zatvara,prmijenio ulje i sipo agip scooter bla bla jer je deda sipo unutra 10w-40 castrol lol.U pocetku sam mislio da je problem do ulje,ali ocito da nije.Dizao sam iglicu gore/dole,igrao se sa smjesom,sve sve i nista.Stavit cu malo kasnije video kako motor radi...Evo molio bih hitno za pomoc jer sam bespomocan.Ako je kriva grupa,tema ovo ono molim admina da me prebaci nekam drugdje. lp

Offline miha12357

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna black edition
  • Moja Kaciga: ARC
  • MojSpuh: leovince zx
zaklo ga je s tim uljem...kolega se isto pravio pametan pa na kraju popusio...mjenjaj karike i teraj...ak jos uvjek postoje...
Cvajo power..

Offline ktm125ccm3

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio NRG 50
  • Moja Kaciga: fly racing
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijski
Vrlo moguce,zato mi jei iso onako dobro vrti se na 10 tisuca itd.,nista skinut cu sutra cilindar pa vidjet,hvala

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk