Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia rally 50 AC ne želi upaliti  (Posjeta: 767 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jurica Klasić

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Rally 50
Aprilia rally 50 AC ne želi upaliti
« : 03 Siječanj, 2016, 15:48:10 »
Pozdrav , imam skuter Apriliu rally 50 zračno hlađenje,sad kad je zahladilo skuter je jako teško počeo paliti, a sad više uopće ne želi.
Skuter je kupljen korišteni, star je nekih 10 godina i odma čim sam ga kupio je imao problem s radilicom i teško je palio , na kraju se je radilica trebala zamijeniti samo zbog oštećene osovine i poslije toga skuter je jako teško palio na anlaser pa sam ga do sad palio na kurblu .
Uglavnom do sad kad se je skuter upalio trebalo je par minuta dodavati gas jer bi se inače ugasil . Svjećica mu daje iskru i mokra je od benzina. Ta svjećica je nova ,majstor ju je promjenil jos kad je stavljal radilicu novu. U vožnji skuter uopće nema problema ide odlično poslje kad se malo zagrije. I sad kad je vani hladno sam premjestil skuter u garaži gdje je toplo. Ne razumijem se baš u motore pa bi molio za pomoć.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17023
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Aprilia rally 50 AC ne želi upaliti
« Odgovori #1 : 06 Siječanj, 2016, 18:04:10 »
ako nemas iskustva s popravljanjem motora onda rade napisi od kud si  pa da ti se netko javi ko to moze odraditi

uglavnom kak ti pricas zvuci na defektan cok, rastelan fergazer
procitaj si u rubrici uradi sam kako se cisti fergazer (imas moj tutorial s slikama) i kako se pregledava cok i srafaj