Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia Sr 50 Vs Gilera Runner 50  (Posjeta: 4925 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline emjae

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Istra
  • Moj Skuter: Malaguti Firefox F15
Aprilia Sr 50 Vs Gilera Runner 50
« : 29 Prosinac, 2015, 19:04:46 »
Ok, pošto mi je neko papnuo mog malagutija F15 (a jednom kad se naucis na skuter pomoci nema) odlucih kupit drugi skutic, jer mi je prijeko potreban, promet u rijeci je koma i jednostavno ne mogu vozit auto, a po ljeti za na posao mi je skuter cisti spas, tako da sam se odlucio kupit neku noviju masinu. moj malaguti je bio 2006 godiste sa 15000km ali je isao ko zvjer ali kao sto sam reko neko ga je ukrao nazalost rip :( anyway na kraju je odluka pala na Aprilia Sr 50 ili Gilera Runner 50 nasao sam oba 2007 godiste, ocuvana sa malo kilometra, sad mene zanima iskustava vas forumas, sta mi se vise isplati Aprilia Sr 50 ili Gilera runner 50? koji bolje ide, koji je izdrzljiviji, manje trosi, manje se kvari, bilo sta sta bi mi moglo pomoc u odluci! :)

Hvala!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Sr 50 Vs Gilera Runner 50
« Odgovori #1 : 29 Prosinac, 2015, 19:35:06 »
Uzmi si Apriliu ako ti nije mala i ako ti odgovara. Agregati su isti.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline onil94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: VXR 200, SP 50
  • Moja Kaciga: LS2
  • MojSetup: multivar, serijala
  • MojSpuh: serijala, sc08
Odg: Aprilia Sr 50 Vs Gilera Runner 50
« Odgovori #2 : 29 Prosinac, 2015, 19:46:12 »
Motori su vrlo slicni, agregat je isti. Sad tu ti je vise osobni odabir Aprilia ti je manja vise kao sportiva izgled, dok je Gilera nesto veca (bolja za voznju sa suvozacem). Aprilia nema broj okretaj na ploci to mi je malo glupo osobito ako mislis nesto prckat po motoru (ako te to ne dira nema veze). Gileru ces isto tako po mojem misljenju lakse prodat ako se kad budes ikad odlucio jer mislim da je ljudi vise traze. Takodjer ako ti zatrebaju neki djelovovi kao sto su npr. sat ili neke plastike mislim da ces prije nac za Gileru. Mislim da ti Aprilia ima jedinio bolje prednje amortizere (mozda bolji sportski izgled).   
:biker:  :gilera: :skuter:

Offline emjae

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Istra
  • Moj Skuter: Malaguti Firefox F15
Odg: Aprilia Sr 50 Vs Gilera Runner 50
« Odgovori #3 : 29 Prosinac, 2015, 22:20:21 »
Uzmi si Apriliu ako ti nije mala i ako ti odgovara. Agregati su isti.
toga se i bojim, ma vidjet cu, vecinom se vozim sam, ali neki put ide i cura samnom (do trgovine ili tako nesto)

Motori su vrlo slicni, agregat je isti. Sad tu ti je vise osobni odabir Aprilia ti je manja vise kao sportiva izgled, dok je Gilera nesto veca (bolja za voznju sa suvozacem). Aprilia nema broj okretaj na ploci to mi je malo glupo osobito ako mislis nesto prckat po motoru (ako te to ne dira nema veze). Gileru ces isto tako po mojem misljenju lakse prodat ako se kad budes ikad odlucio jer mislim da je ljudi vise traze. Takodjer ako ti zatrebaju neki djelovovi kao sto su npr. sat ili neke plastike mislim da ces prije nac za Gileru. Mislim da ti Aprilia ima jedinio bolje prednje amortizere (mozda bolji sportski izgled).
Hvala na odlicnom review-u vise naginjem prema gileri, posto je ova sta se prodaje 2007 godiste ima 4000kilometara i ima servisnu knjizicu, garazirana je i ima nove gume (mada kosta 200eura vise al jbg tip top stanje)

Offline onil94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: VXR 200, SP 50
  • Moja Kaciga: LS2
  • MojSetup: multivar, serijala
  • MojSpuh: serijala, sc08
Odg: Aprilia Sr 50 Vs Gilera Runner 50
« Odgovori #4 : 30 Prosinac, 2015, 17:15:14 »
Nema na cemu, a sto se tice cjena mislim da sa tom kilometrazom i ako je u tip top stanju skuter moze vrijedit i do skoro 9000 kn (nezam sad koliko bi ti dao za nju ali ako je platis za oko 8000 - 8500 kn neces pogrijesit).
:biker:  :gilera: :skuter:

Offline emjae

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Istra
  • Moj Skuter: Malaguti Firefox F15
Odg: Aprilia Sr 50 Vs Gilera Runner 50
« Odgovori #5 : 07 Siječanj, 2016, 02:43:19 »
Nema na cemu, a sto se tice cjena mislim da sa tom kilometrazom i ako je u tip top stanju skuter moze vrijedit i do skoro 9000 kn (nezam sad koliko bi ti dao za nju ali ako je platis za oko 8000 - 8500 kn neces pogrijesit).

na kraju nista od toga, lazni oglas, a nista, cekamo na njuskalu kad uleti neka ponuda trenutno nema nista ovih skutera na mom podrucju :)