Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VXR - Vilice  (Posjeta: 2870 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
VXR - Vilice
« : 25 Rujan, 2008, 17:27:26 »
eee, pitanje, je li iko skido teleskope sa vilica od vxr-a, nemrem skinut nikako, odvrnuo sam sva 4 šarafa al mi je onaj gore ko čep širi od teleskopa pa neznam kako bi izvuko, da li se moraju i 2 čepa odvrnut?? jer ima u sredini imbus veliki, al neću da diram bez znanja. thx na svakoj pomoći



Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #1 : 25 Rujan, 2008, 17:30:39 »
odvidaj inbuse,onda ce ti ispast stapovi,a ako oces i stapove rastavit imas s donje strane unutra jos jedan inbus koji odvidas

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #2 : 25 Rujan, 2008, 17:32:31 »
odvidaj inbuse,onda ce ti ispast stapovi,a ako oces i stapove rastavit imas s donje strane unutra jos jedan inbus koji odvidas

trebam samo odvojit štapove, teleskope, od trokuta, jesi siguran, da nešto ne sj****  :toothy3:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #3 : 25 Rujan, 2008, 17:45:38 »
probaj malo razdvojiti srafcigerom onaj slic di se stezu teleskopi jer svaki teleskop ima svoje sjediste da se ne povlaci

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #4 : 25 Rujan, 2008, 17:46:47 »
znaju bit osiguraci gore ispod tih cepova.pogledaj prije nego cupas da ti ne puknu.Tak je bilo kod srke i derbija gp1 kad sam skidao vilice.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #5 : 25 Rujan, 2008, 17:50:29 »
znaju bit osiguraci gore ispod tih cepova.pogledaj prije nego cupas da ti ne puknu.Tak je bilo kod srke i derbija gp1 kad sam skidao vilice.
kod sr-ke ima imaju osiguraci.ali sr-ka ima plasticne cepove tak da je to jednostavnije od ovog kad neznam dal ce ulje iscuriti ako odvrne cepove

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #6 : 25 Rujan, 2008, 18:00:55 »
znaju bit osiguraci gore ispod tih cepova.pogledaj prije nego cupas da ti ne puknu.Tak je bilo kod srke i derbija gp1 kad sam skidao vilice.
kod sr-ke ima imaju osiguraci.ali sr-ka ima plasticne cepove tak da je to jednostavnije od ovog kad neznam dal ce ulje iscuriti ako odvrne cepove

pa daa, tog se bojim, zato i pitam, da li smijem odvrnut, jer nemogu drugačije, ovo sam pokušo šarafcigerom odvojit al neide više od 1-2mm

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #7 : 25 Rujan, 2008, 18:11:27 »
znaju bit osiguraci gore ispod tih cepova.pogledaj prije nego cupas da ti ne puknu.Tak je bilo kod srke i derbija gp1 kad sam skidao vilice.
kod sr-ke ima imaju osiguraci.ali sr-ka ima plasticne cepove tak da je to jednostavnije od ovog kad neznam dal ce ulje iscuriti ako odvrne cepove

pa daa, tog se bojim, zato i pitam, da li smijem odvrnut, jer nemogu drugačije, ovo sam pokušo šarafcigerom odvojit al neide više od 1-2mm
kod sr-ke znam da nece ulje iscuriti ako skines cepove..vazno je da su teleskopi u zraku (da vise ) i onda skinuti cepove nemoze to sam tak prsnuti i sta ti ja znam ....kad se uljeva ulje znam da ih treba drzati uspravno bez pritiska tak ih i treba skidati  :toothy12: nadam se da si me skuzio blentavo pisem

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #8 : 25 Rujan, 2008, 18:12:21 »
Nisam nikad vidio vilice iz te perspektive ali sumnjam da moras rastavljati sarafcigerom da ispadnu. Onaj imbus treba odvrnuti nemozes nista s*ebat.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #9 : 25 Rujan, 2008, 20:45:04 »
Moraju se skinuti ibusserafi na vrhu..jel je seraf siroki a u torkutu je urezan jedan dio di dode taj siri dio serafa da bude fiksno kad odpustis ova 4 mos okretati sve ali nece ispast..otpustisj os ova dva velika imbus serafa i onda ce ispast vilice...
Under construction...

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #10 : 25 Rujan, 2008, 21:40:41 »
otegni imbus, raširi malo kacavidom i lupi ih čekićem odozgo da ispadnu
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #11 : 28 Rujan, 2008, 23:38:05 »
eo mene opet, lol.
danas sat i pol pokušavo odvrnut imbusom ma neće da ga jebeš, valjd zapeklo, a nemam pri ruci wd, a da bi mi čovjek primio vilice na ravnanje moram skinut štapove :binkybaby:

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #12 : 29 Rujan, 2008, 00:16:07 »
lol, evo upravo je nekim čudom uspilo popustit, kad sam odvrno ova dva velika čulo se ono kao psssssss, kao kad se zrak iz gume ispušta, i federi su sad meki ko da nema ništa unutra, hehe, eto, uspio  :frajer:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #13 : 29 Rujan, 2008, 00:34:37 »
inacese to odserafljiva kompreskorskim pistoljem i imbus nastavkom...jel je jako stenguto da ulje ne iscuri van i tak...

nadam seda si si izmjerio kolko ulja ima u vilicama da znas pposlje tonco vraitit natrag...jel ako je previse izbijat ce ti smeering pritisak a ako premalo onda prodadati i lupati.
Under construction...

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #14 : 29 Rujan, 2008, 00:51:38 »
inacese to odserafljiva kompreskorskim pistoljem i imbus nastavkom...jel je jako stenguto da ulje ne iscuri van i tak...

nadam seda si si izmjerio kolko ulja ima u vilicama da znas pposlje tonco vraitit natrag...jel ako je previse izbijat ce ti smeering pritisak a ako premalo onda prodadati i lupati.

nije ništa iscurilo ulja zato što ih nisam okreto naopačke, samo odvrno i skino i zavrno šaraf nazad dok neispravim trokut, tako da ništa neću dirat, jel to ok?

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: VXR - Vilice
« Odgovori #15 : 29 Rujan, 2008, 18:44:22 »
aha  ja sam skuzio da vilice moras ravati..onda sve ok..
Under construction...