Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: serdarević  (Posjeta: 4824 )

0 Članova i 13 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: serdarević
« Odgovori #20 : 26 Rujan, 2008, 21:11:18 »
Stara naljka na onog indijanca je odvratna,a ova nova je dosta dobra nešto tipa akrap :icon_thumright:

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: serdarević
« Odgovori #21 : 26 Rujan, 2008, 23:13:06 »
Stara naljka na onog indijanca je odvratna,a ova nova je dosta dobra nešto tipa akrap :icon_thumright:

evo ga opet o njemu :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: serdarević
« Odgovori #22 : 27 Rujan, 2008, 00:47:20 »
Stara naljka na onog indijanca je odvratna,a ova nova je dosta dobra nešto tipa akrap :icon_thumright:

evo ga opet o njemu :happy3:
ti bas nemas pametnijeg posla nego podjebavat...
citam malo i stalno podjebavas black-roxa oko serdarevica...vidim da zivis u Ri...
pa ako ti se toliko podjebava sa njim dodi na meetove malo sta se odrzavaju po Rijeci pa reci covjeku u facu sta zelis...
ili radije prestani kometnirat...ja ti samo to govorim u dobroj namjeri....mene boli k#rac za sve ovo...al nisi ok da tako podjebavas...
pozz...

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: serdarević
« Odgovori #23 : 27 Rujan, 2008, 01:18:10 »
Stara naljka na onog indijanca je odvratna,a ova nova je dosta dobra nešto tipa akrap :icon_thumright:

evo ga opet o njemu :happy3:
ti bas nemas pametnijeg posla nego podjebavat...
citam malo i stalno podjebavas black-roxa oko serdarevica...vidim da zivis u Ri...
pa ako ti se toliko podjebava sa njim dodi na meetove malo sta se odrzavaju po Rijeci pa reci covjeku u facu sta zelis...
ili radije prestani kometnirat...ja ti samo to govorim u dobroj namjeri....mene boli k#rac za sve ovo...al nisi ok da tako podjebavas...
pozz...

lol :happy3:

zaboli mene što se ˝uhvatio˝ serdarevića (svako ima svoj ukus i odabir a o njima se ne raspravlja) nego jbt svaka tema zaspammana o serdareviću i njegovim proizvodima :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: serdarević
« Odgovori #24 : 27 Rujan, 2008, 03:13:19 »

zaboli mene što se ˝uhvatio˝ serdarevića (svako ima svoj ukus i odabir a o njima se ne raspravlja) nego jbt svaka tema zaspammana o serdareviću i njegovim proizvodima :happy3:

Zoki ti je reko ne podjebavaj gledaj svoja posla,a ja ti kažem još jednom samo reci di i kada :laughing9: