Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera runner fx125dd  (Posjeta: 5694 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Gilera runner fx125dd
« Odgovori #20 : 03 Rujan, 2015, 13:03:58 »
Ma kod nas se sve moze raditi sto pozelis a u Austriji,koliko trosi fx jel 5 litara?

nemam ti pojma, ali ako bih ga usporedio sa ostalima onda 5l nebi smio preći, mislim da bi mogao uzimati između 4 i 4.5l, to mi se čini realno. A kako bi ti snimili da imaš 180ccm? Jedino rastavljanjem ili dyno valjcima :dontknow:

Tamo policajci znaju sto traziti

Offline MarinM

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2243
  • Spol: Muški
  • #NADOBUDNO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri,Okolica
  • Moj Skuter: Aerox, Runner
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSetup: 2 mid :)
Odg: Gilera runner fx125dd
« Odgovori #21 : 03 Rujan, 2015, 13:09:08 »
nemogu ni dyno valjcima jer 125 neide na valjke ? neznam... I sta ce tebi pandur doci i gledat cilindar i pitat ce te sta je ovo ti ces rec 125 i tjt pa nece ti ga on tamo rastavljat. Ako te strah toga onda uzmes vx-a 125 i gore 200 pa nega gleda sta oce ionako se nista nevidi
Jednostavno tablu dole i gass...ak su brzi nisu luđi  :toothy12:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera runner fx125dd
« Odgovori #22 : 03 Rujan, 2015, 13:10:49 »
Ma daj molim te, na cilindru? Pa to ne može ni meho ni mešetar. Baš me zanima kako funkcioniraju, ovi koji su gore mi ne znaju objasnit.
Konkretan primjer molim?

Recimo za auspuh, izmjeri ti buku i padaš.
Za brzinu, izmjeri i aj bok.
Sa light show, zna se što ne smije aj bok.
Kotači drugih dimenzija aj bok.

Kaako za ovo, koliko se ja sjećam, ne piše ništa na cilindru osim Gilardoni i Piaggio znak.


Jedino ako ti uzmu i vještače  :dontknow:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Gilera runner fx125dd
« Odgovori #23 : 03 Rujan, 2015, 13:33:39 »
Ma daj molim te, na cilindru? Pa to ne može ni meho ni mešetar. Baš me zanima kako funkcioniraju, ovi koji su gore mi ne znaju objasnit.
Konkretan primjer molim?

Recimo za auspuh, izmjeri ti buku i padaš.
Za brzinu, izmjeri i aj bok.
Sa light show, zna se što ne smije aj bok.
Kotači drugih dimenzija aj bok.

Kaako za ovo, koliko se ja sjećam, ne piše ništa na cilindru osim Gilardoni i Piaggio znak.


Jedino ako ti uzmu i vještače  :dontknow:

U slucaju da dozivis nezgodu ide na vjestacenje. Pogotovo ako izvana ima aftermarket dijelove.

Kolika je razlika između Opelove 1.4 16v masine i 1.6 16v iz Astre H dok je gore plasticni poklopac masine ? Sve ostalo je bilo serijsko na autu. Cak i felge su bile celicne.

Mislis da pandur na cesti nije skuzio?
Autocesta u Njemackoj. Bez ogranicenja brzine. U Astri smo koja ide 200km/h po gpsu. Murijak zaustavi i trazi papire. Dobije papire u kojima pise 1.4 i brzina manja od 200km/h. U napomenama nema upisanih i atestiranih tuning dijelova. Na osnovanoj sumnji auto je isao na vjestacenje i sa vjestacanja izasao kao tehnicki neispravan. Uz kaznu za tehnicku neispravnost, je dosla i druga skoro duplo veca, za utaju poreza jer je za tu jacu masinu skuplja registracija radi snage i veceg co2.

Isto tako su ljudi popusili kad su skidali blokade sa 250km/h. Ako ju skines i ne atestiras auto, nije tehnicki ispravan. I to provjeravaju gore u slucaju velike dosade i slabih prihoda u proracun

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera runner fx125dd
« Odgovori #24 : 03 Rujan, 2015, 13:52:23 »
Aha znači kratko i jasno se to riješava. Bome daleko smo mi od toga jer kod nas sve treba dokazat, i na kraju se ništa ne može dokazat.

Spomenuo si onu Hondu pcx 150. Vidio sam taj skuter i nekako mi se učinio vrlo interesantnim, i živahnim.

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Gilera runner fx125dd
« Odgovori #25 : 03 Rujan, 2015, 14:01:41 »
Aha znači kratko i jasno se to riješava. Bome daleko smo mi od toga jer kod nas sve treba dokazat, i na kraju se ništa ne može dokazat.

Spomenuo si onu Hondu pcx 150. Vidio sam taj skuter i nekako mi se učinio vrlo interesantnim, i živahnim.

Ma kod nas mozes kako hoces. Kad bi te skuzili za 1.4 i 1.6 masinu kod nas? Hahaha nikad.

A Honda je jedino vozilo kaj trosi manje od didija ali je runner 50 sa spuhom i multivarom prati. Slabasna je ali ce doci i na kraj svijeta. Zadnja kocnica bubanj je blagi ocaj. Ali start/stop sustav radi odlicno. Vani se puno vise prodaje 125 kubika koja je i slabija i zaostaje za navedenim runnerom u svem osim po potrosnji. Strani zakoni poticu voznju 125ccm i honda je u vrhu prodaje sa tim skuterom. Znam za portugal da je tamo najprodavaniji u klasi

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Gilera runner fx125dd
« Odgovori #26 : 03 Rujan, 2015, 14:06:25 »
Vani imaš tuning policaj odrede,jedni su specijalizirani za dvotočkaše,drugi za četvero i višetočkaše  :laughing7:
Imaju i svoje mehaničare koji rade kaj im narede i u krajnjoj liniji se i raskapa,neće iz čista mira al ak si im sumnjiv ko u Marijanovićevom primjeru onda da.


Sent from my praćeni profil
« Zadnja izmjena: 03 Rujan, 2015, 14:27:09 Tomi_ZG »

Offline zoki_24

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 355
  • Spol: Muški
  • gilera runner 70cc
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSetup: Stage6 mk2 racing,Stage6 hpc,Multivar 2000,Dellorto21 itd...
  • MojSpuh: Stage6 r1200
Odg: Gilera runner fx125dd
« Odgovori #27 : 03 Rujan, 2015, 14:47:15 »
Ovde sve gledaju ne mogu riskirat znaju sve cake i da idem to radit pa da dobijem do 3000eu nebi se bas veselia,meni ne treba brzina ionako ne smim brze od 80 po gradu vozat dosta nek ide 100-110km/h  l
Ovde 50cc ne smi brze ic od 60km/h nebitno koja marka skutera.
A navika sam runeera vozit ima sam davno vxr180 4godine i sada ovaj runner 70 sad me hvata zelja za 125fx da vidin kako to ide...