Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sprint Sport - Elektronika  (Posjeta: 527 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline The Doctor

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sprint
Sprint Sport - Elektronika
« : 21 Srpanj, 2015, 15:41:22 »
Ovako pošto sam davao drugaru skuter i on je prebacivao sa mog skutera na njegov akumulator i slučano zamenio žice za + i -, od tada više ne pali. Pre toga je palio kao mina, iz prve sve full.Šta bi moglo sve da ode, pošto je sigurno nešto oko elektronike otišlo. Svećica je oblajznula, pokušavao sam da je skinem da vidim da nije ona pregorela, ali nije moguće je odvrnuti jer se nalazi sa strane i dodatno je oblajznula tako da ništa od toga. Hvala unapred.  :icon_thumright:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Sprint Sport - Elektronika
« Odgovori #1 : 22 Srpanj, 2015, 07:45:24 »
nema veze s svjecicom cim si zamjenio polaritet si spalio diodu li aqko je nema si spalio skoro sve kaj imas na skuteru od struje
tako da gledaj za diodu prvo a onda pocni kopat

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: Sprint Sport - Elektronika
« Odgovori #2 : 22 Srpanj, 2015, 07:49:37 »
Ovako pošto sam davao drugaru skuter i on je prebacivao sa mog skutera na njegov akumulator i slučano zamenio žice za + i -, od tada više ne pali. Pre toga je palio kao mina, iz prve sve full.Šta bi moglo sve da ode, pošto je sigurno nešto oko elektronike otišlo. Svećica je oblajznula, pokušavao sam da je skinem da vidim da nije ona pregorela, ali nije moguće je odvrnuti jer se nalazi sa strane i dodatno je oblajznula tako da ništa od toga. Hvala unapred.  :icon_thumright:

osnove AC i DC ti nisu poznate, niti kako svjecica radi