Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha Aerox 100  (Posjeta: 952 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dante1307

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Race
  • Moja Kaciga: KBC VR-2
  • MojSetup: Polini Corsa 70
  • MojSpuh: Stage 6 r1200
Yamaha Aerox 100
« : 01 Lipanj, 2015, 12:57:04 »
Dečki,.... :help: :help: :help: :help:

Imam Aerox 100,  ima gore dellorto 17,5 karb,... :angry9: :angry9: :angry9:

I dešava se sljedeče,......   vozim se i na full gasu kada dojde do nekih 70km/h,   počne se daviti,...  kao da se guši,... i onda se ugasi,..

Zaverglam ga 2 - 3 puta i upali,....   Probao sam sljedeče ;

Orginal air-box sam malo otvorio - stavio kajlicu,.. da više zraka dobije i ond ga dignem do 90km/h,.. i ista stvar,..

Probao sam bez airboxa,... tj,..  kupio sa Gljivu,...   sa gljivom se još bolje vrti,bolji odaziv gasa ima,..  ali isto na 90km/h banana,.. :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Gledao sam tj. probao sam sa vijkom za smjesu zrak,.. ali ništa,....    Gore ima diznu 95.

Neznam što da radim,...  iritantno mi je to da na full gasu počne se gasiti,...

Molim,... :help: :help: :help:    Savjet kak dalje???   što da napravim ,...  probam,...

Hvala,... :headbang: :headbang: :headbang:

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Yamaha Aerox 100
« Odgovori #1 : 01 Lipanj, 2015, 16:19:17 »
Dečki,.... :help: :help: :help: :help:

Imam Aerox 100,  ima gore dellorto 17,5 karb,... :angry9: :angry9: :angry9:

I dešava se sljedeče,......   vozim se i na full gasu kada dojde do nekih 70km/h,   počne se daviti,...  kao da se guši,... i onda se ugasi,..

Zaverglam ga 2 - 3 puta i upali,....   Probao sam sljedeče ;

Orginal air-box sam malo otvorio - stavio kajlicu,.. da više zraka dobije i ond ga dignem do 90km/h,.. i ista stvar,..

Probao sam bez airboxa,... tj,..  kupio sa Gljivu,...   sa gljivom se još bolje vrti,bolji odaziv gasa ima,..  ali isto na 90km/h banana,.. :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Gledao sam tj. probao sam sa vijkom za smjesu zrak,.. ali ništa,....    Gore ima diznu 95.

Neznam što da radim,...  iritantno mi je to da na full gasu počne se gasiti,...

Molim,... :help: :help: :help:    Savjet kak dalje???   što da napravim ,...  probam,...

Hvala,... :headbang: :headbang: :headbang:

znaci to sto radis, NEMOJ RADITI...

nemozes mu samo tako dati vise zraka... onda osiromasis smjesu i hoce cvikati...

sa diznom 95 i normalnim postavkama prije nego si dirao, kakva je bila boja svjecice? slikaj ju i postavi ovdje pa ce ti ljudi vise moci pomoci