Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!  (Posjeta: 16847 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« : 16 Rujan, 2008, 00:35:35 »
Znal tko kako napravit nešta od ovi pića: rakija, stock, jeger itd što ima kod nas za kupit - neku ubojitu kombinaciju koja izvraće od max. jedne čaše (2.5dec) što manje a uboitije hehe, 2 pitanje: čuo sam da u vino 1l kad staviš par kockica šećera da bude dosta jače hehe ajd da čujem alkoholičare
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #1 : 16 Rujan, 2008, 00:40:07 »
Stribor votka... I šečer u prahu.... Instant padanje čim se prvi put ustaneš...
Da prevedem... Ustaneš i frendovi počnu vikati TIMBEEEEEEErrrr.....  :laughing7: :laughing7:

Slatko vrhnje, mlijeko i puuuuno ruma.... Isti simptomi... Oduzimanje nogu istog trena kad se ustaneš.  :headbang:
Sljedeči pogled često puta bude tupi i ljuti pogled tvojih roditelja na odjelu u bolnici nakon ispumpavanja i vračanja sa ruba ulaska u bijeli tunel!  :laughing7: ;D
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #2 : 16 Rujan, 2008, 00:43:18 »
Stribor votka... I šečer u prahu.... Instant padanje čim se prvi put ustaneš...
Da prevedem... Ustaneš i frendovi počnu vikati TIMBEEEEEEErrrr.....  :laughing7: :laughing7:

Slatko vrhnje, mlijeko i puuuuno ruma.... Isti simptomi... Oduzimanje nogu istog trena kad se ustaneš.  :headbang:
Sljedeči pogled često puta bude tupi i ljuti pogled tvojih roditelja na odjelu u bolnici nakon ispumpavanja i vračanja sa ruba ulaska u bijeli tunel!  :laughing7: ;D
e takvi mi recepti trebaju oću da kemijam s alkoholom hehe jel znaš koliko treba količine u ta dva recepta da se nemore odat haha?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #3 : 16 Rujan, 2008, 00:45:47 »
http://flashghetto.com/games/the_right_mix
nemoj mi to to sam se igro dosta i onak ne piše koliko % alkohola bude u piću
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #4 : 16 Rujan, 2008, 00:49:37 »
Samo isprobavanje...  8)
Nema tu univerzalnog recepta...

Znali smo se mi uništavati i sa Imotskom brljom.... Uff... Odvratno piče ali ruši slona sa nogu!  :laughing7:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #5 : 16 Rujan, 2008, 00:52:08 »
pomiješaj sve, rakiju, johnny walkera, stocka, bacardija u 2 deca, 2 čake i kajmak si  :laughing7:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #6 : 16 Rujan, 2008, 07:59:06 »
ja popijem 5 piva i bok..

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #7 : 16 Rujan, 2008, 10:13:45 »
ja popijem 5 piva i bok..

tocno, ali pricamo o 0,5 ne one kapi za oci 0,25 i 0.33  :)

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #8 : 16 Rujan, 2008, 10:18:14 »
sa bilo kojim pićem pomiješaj red bull ili neko drugo energetsko piće.......ne "sašije" te tako brzo ali kad te spuca......padneš u trans.......jer energetska pića ubrzavaju rad srca...a s time ti i krv brže teče...i kad još u to dodaš neki žestoki alkohol......gotov si.....(provjereno).....samo pazi da ne pretjeraš s takvim pićem.....
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #9 : 16 Rujan, 2008, 13:58:24 »
sa bilo kojim pićem pomiješaj red bull ili neko drugo energetsko piće.......ne "sašije" te tako brzo ali kad te spuca......padneš u trans.......jer energetska pića ubrzavaju rad srca...a s time ti i krv brže teče...i kad još u to dodaš neki žestoki alkohol......gotov si.....(provjereno).....samo pazi da ne pretjeraš s takvim pićem.....
ma dero sam puschkin bijela sa red bullom cjelu veče pio pa malo samo uhvati al nisam toliko sipo vodke koliko red bulla...
evo jedan za vas recept hehe al nemam gdje kupit u tom je stvar, zabranjen u 9 zemalja
Absint (zeleno piće) sadrži od 80 do 90% alkohola, Glavni sastojak absinth-a je biljka artemisia absinthium koja sadrzi thujone. Thujone ima slican kemijski sastav kao THC i vrlo je halucinogen, kad kupiš bocu absinta dobiješ žlicu i čašu tu žlicu staviš na čašu i u nju staviš kockicu šećera i sipaš hladnu vodu preko nje, dobie se bijela boja pića al od te čaše od 2.5 deca i bik se izvrne i naravno izaziva halucinacije hehe pili su ga svi poznati pjesnici,slikari i umjetnici( van gogh, picaso  itd) za van gogha smatraju da je pravio takva djela zbog djelovanja absinta al taj koji su oni pili imo je 200 do 500mg thujona po kg a ovaj u europi ima 35 mg/kg
http://www.chocolatetv.co.uk/uploaded_images/Absinth-794477.jpg
http://absinth-kneipe.de/upload/absinth_stromu_glas_loeffel.jpg
http://www.alandia.at/absinth-kaufen.jpg
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #10 : 16 Rujan, 2008, 14:53:52 »
uzmi absenta i to je to... al nemoj ni slucajnoi sa red bullom mjesat....
p.s. dosta ti je jedan gutljaj...

i da, mozes se ubit i 2deca rakije ili sl. al moras pit na kasiku ili na slamku... tehnika, brajo, tehnika  :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:
« Zadnja izmjena: 16 Rujan, 2008, 14:55:27 mhr-team »
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #11 : 16 Rujan, 2008, 14:56:58 »
rakiju u casicu preklopis i lupis os tol ak se envaram...pa "bude jace" :laughing6:
uzmes cistu votku i pomjesas sa voćnim sokom xd.... :toothy9:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #12 : 16 Rujan, 2008, 15:50:06 »
uzmes šumeću tabletu sa sto vise željeza kupis votkicu jednu malu i u casu usipas votku i ubacis sumecu tabletu i cekas da se rastopi i to popijes na eks..ili etilni alkohol ,uzmes casu od 2 dcl malo riže rižu nasipas u casu etilnog alkohola nasipas da ne prevrsi rizu i dva prsta obicne vode.

a za pičke kad dodju pit kod tebe kući a hoce piti sok napravi led od rakije i u baci u sok ne osjeti se vjeruj mi  :laughing7:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #13 : 16 Rujan, 2008, 16:19:02 »
uzmes šumeću tabletu sa sto vise željeza kupis votkicu jednu malu i u casu usipas votku i ubacis sumecu tabletu i cekas da se rastopi i to popijes na eks..ili etilni alkohol ,uzmes casu od 2 dcl malo riže rižu nasipas u casu etilnog alkohola nasipas da ne prevrsi rizu i dva prsta obicne vode.

a za pičke kad dodju pit kod tebe kući a hoce piti sok napravi led od rakije i u baci u sok ne osjeti se vjeruj mi  :laughing7:
:headbang: :headbang: :headbang: ;D

a dum-dum.... vodka čista i sprite naliješ, poklopiš krpom i lupiš i onda na eksanje... j#beno te lupi  :glasses9:

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #14 : 16 Rujan, 2008, 16:20:54 »
E moj Kure od tih ima da ti se bambusa u stomaku.... :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #15 : 16 Rujan, 2008, 18:35:48 »
stroh ti ima isto 80 posto alkohola, a mislim da je on dozvoljen, ima mi frend dvi boce od absinta, vjeruj mi popio sam pola i nisam mogao govoriti 20 sekundi, to ti pojede usta doslovno, probaj stroh
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Tomy2023

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jakovlje
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70 cc
  • MojSetup: tp trophy
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #16 : 16 Rujan, 2008, 18:46:49 »
sa bilo kojim pićem pomiješaj red bull ili neko drugo energetsko piće.......ne "sašije" te tako brzo ali kad te spuca......padneš u trans.......jer energetska pića ubrzavaju rad srca...a s time ti i krv brže teče...i kad još u to dodaš neki žestoki alkohol......gotov si.....(provjereno).....samo pazi da ne pretjeraš s takvim pićem.....

ja se tog nemogu napit
TP Trophy 70 CC
Polini Variator Speed Control
Polini Speed Clutch
Drivebelt Polini Racing Polini Centralni Bijeli Rolice 6,3gr Leo Vince ZX Bgm Prirubnica Dell 19 Malossi e14

Offline Tomy2023

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jakovlje
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70 cc
  • MojSetup: tp trophy
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #17 : 16 Rujan, 2008, 18:48:45 »
uzmi absenta i to je to... al nemoj ni slucajnoi sa red bullom mjesat....
p.s. dosta ti je jedan gutljaj...

zasto ne mjesat s bullom?
TP Trophy 70 CC
Polini Variator Speed Control
Polini Speed Clutch
Drivebelt Polini Racing Polini Centralni Bijeli Rolice 6,3gr Leo Vince ZX Bgm Prirubnica Dell 19 Malossi e14

Offline Tomy2023

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jakovlje
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70 cc
  • MojSetup: tp trophy
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #18 : 16 Rujan, 2008, 18:51:06 »
decki tu kod mene u jednom bircu ima absinth-a.
pa, ko voli nek izvoli
TP Trophy 70 CC
Polini Variator Speed Control
Polini Speed Clutch
Drivebelt Polini Racing Polini Centralni Bijeli Rolice 6,3gr Leo Vince ZX Bgm Prirubnica Dell 19 Malossi e14

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Trebaju mi savjeti u vezi alkohola!!!
« Odgovori #19 : 16 Rujan, 2008, 18:58:26 »
crazy ti pijes sigurno zbog neke zenske,na msn-u ti pise alkohola kralj,di si postao teski alkic :drunken_smilie: