Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malaguti f15 problem sa kretanjem  (Posjeta: 4753 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wark

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • Samo pun gas al" dok se zagrije :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH Usora
  • Moj Skuter: Runner 180 FXR
  • Moja Kaciga: Airoh Cross
  • MojSetup: U potpisu...
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Malaguti f15 problem sa kretanjem
« Odgovori #20 : 29 Travanj, 2015, 23:16:42 »
stavljena podloška, dobio sam malo bolji start ali nisam bas zadovoljan... roline su sad gore 3x3,5g i 3x5,2g, jedino u toj kombinaciji krece ajmorec normalno, kvačilo novo sa zutim sustama i bijelim centralnim....
nego gas mi bude tvrd na rucici i zna nekad zastekat, malo sam gledao i  nasao da je sajla iz dva dijela? jel to tvornički tako ili je opet netko kemijo? jer ne izgleda mi bas da mora bit iz dva dijela pošto taj metalni nosac nije pricvrscen za nista nego samo stoji ispod plastika.... evo i slika kako sad remen stoji izmedju polutki




zar ne bih trebao remen biti jos vani malo vise tj. visocije u polutkama ??
Uf kaj si ga raširil kaj si zaspal s bijaksom u ruci?  :toothy12:

Offline gremlin

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Malaguti F15
  • Moja Kaciga: LS2
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: Malaguti f15 problem sa kretanjem
« Odgovori #21 : 30 Travanj, 2015, 18:30:37 »
Neznam više, sad sam po stotisućupetstosedamdestetdrugi put skinuo poklopac i ajmo se opet igrat... kolko kuzim na mojem starom variomatu piše TOP (jel to onda od top performanca variomat?), stavljen je sad on gore sa novim rolinama 3x3,2g i 3x5,2g.

Kad stavim svih 6 lakših rolina ima start oke al nejde preko 60-65 i dere se brutalno, te mi znaju kad pustim pri većoj brzini gas obrtaji ostat visoki, tek kad prikočim na nekih 20kmh se spuste. Sa kombiniranim rolinama se to ne dešava tako jako, sa težim nema upće dobar start.

Kvačilo je staro vraćeno (koje je bilo gore prvobitno) sa bijelom centralnom i novim crvenim šuštama (reko lik u trovini da su 30% tvrdje nego orginal)

Znači sad sam dobio oke kretanje, malo sporije do 20kmh i onda potegne i ide super. Na laganom brdu kad hoću krenut se muči dosta al isto kad sastavi ide bez problema 60 i u veće brdo....

Ko je sad tu lud? Šta mogu još probat napravit? Možda mislite da sam puknuo al imao sam više skutera do sada i s nijednim tolko zajeb..cije kolko s ovim, svi su lijepo kretali, išli i sve.

Neznam, imam osjećaj ko da mi ne digne dovoljno obrtaje u startu kad sjednem na njega ( na nogari diže odma, hvata lijepo itd)

Pliz help :D