Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malaguti F15 FireFox (Yamaha Aerox) problemi sa prijenosom  (Posjeta: 1115 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Korisnicko-Ime

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti FireFox F15
Dobar dan vam prvo svima zelim. Nisam pisao postove prije ovo mi je prvi i na njega me je natjerao tzv mehanicar kod kojeg sam poslao Malaguti na popravak. :'(  :angry7:  Nakon sto sam kupio leo vince tt stavio sam ruline od 3.7 i 3 suste malo tvrde na kvacilo, ali nisam dirao centralnu. Skuter je isao ok, ali poceo mi je stekati u startu tj nije htio krenuti. Citao sam da treba stavi tvrdu sustu centralnu i stavio sam na kraju bijelu malossi. Skuter je isao odlicno na ravnici 95km/h nekad i 99km/h.  :glasses9:  Sad ja sam taj skuter odnesao kod mehanicara da mi ustima jer se pocela pojavljivati rupa izmedu 60-70km/h sto je normalno za ovaj tip motora. Majstor mi je rekao da ce ga ustimat i nakon sto me zvao isao sam napravit krug. Skuter je jedva dolazio do brzine od 70km/h za vecu da ne pricamo. Start je imao odlican, ali do nekih 30km/h nakon toga kao da nema snage.  :angry9:  Gore je bila dizna 78, ruline od 3.7 grama, bijeli centralni malossi i ne sjecam se mislim da su zuti federi na kvacilu. Nazovimo tzv mehanicar je stavio diznu 72, ruline od 3 grama i ostalo nije dirao. Na kraju mi je pare vratio, ali skuter mi je rastimao. Mene sad samo zanima i htio bi da mi napisete koji setup ste vi stavljali na svoj skuter malaguti ili jamahu. Da se ne opecem vise kod tzv mehanicara nego da probam sam slozit prijenos. Molim vas napisite mi setup da se mogu prema vama orijentirat sa nabavkom dijelova. Zelio bi da rijesim rupu koja mi se desavala i prije od 60-70 km/h pa ako je tko uspio rijesiti  molio bi pomoc. Unaprijed zahvaljujem.  :notworthy:
« Zadnja izmjena: 22 Travanj, 2015, 15:01:55 Korisnicko-Ime »

Offline Mateo21

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Neka kineska
  • MojSetup: Polini speed control,dell 17.5
  • MojSpuh: Leo vince ZX
Odg: Malaguti F15 FireFox (Yamaha Aerox) problemi sa prijenosom
« Odgovori #1 : 26 Travanj, 2015, 10:38:14 »
Ja na svojem F12 imam malossi žuti centralni, crvene federe kvačila, rolice 3.7g i leo vince zx i motor ide bez rupa do 85km/h