Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Luna - Montiranje ZXa  (Posjeta: 1077 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivcha

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: seriala
Luna - Montiranje ZXa
« : 14 Rujan, 2008, 13:33:59 »
ja sam jedan relativno friski vlasnik lune i imam pitanjce. naime frend mi je dao leo vince zx sa svoje yamahe aerox da probam da li cu dobit sto na performansama moje lune. stavio sam auspuh gore i upalio lunu i sve radi za ok ali snaga je pala valjda za 50 posto a brzina ... jedva navuce do 40 (sa originalnim ide i do 65-70 km/h. znaci nisam dobio nista bolje osim zvuka.
moje je pitanje sto trebam napraviti i kako da skuter malo živne. mislim citam postove po forumu i ekipa kaze da na lunu treba staviti malo lakse rolice i neki boli auspuh i to je to od tunninga.
evo ja stavio zx i sad je jos i gore
da li treba podesavati karburator sada i kako i da li ja to mogu sam ili moram kod nekog servisera...

hvala unaprijed !
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2008, 15:14:52 Benjamin »

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: luna vision2 i zx ???
« Odgovori #1 : 14 Rujan, 2008, 13:38:46 »
pa sve odgovore sam ti ja dao već preko pm!
lakše rolice, federi kvačila a možda i centralni! sad ja neznam koji federi kvačila idu na serijsko kvačilo od lune ali i to bi se dalo nekako pronaći

Offline ivcha

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: seriala
Odg: luna vision2 i zx ???
« Odgovori #2 : 14 Rujan, 2008, 13:49:46 »
nisam dobio pm ! ali hvala svejedno !
zanima me jos gdje da to kupim i što konkretno mogu ocekivat (ubrzanje, krajna brzina)?
pozdrav !

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: luna vision2 i zx ???
« Odgovori #3 : 14 Rujan, 2008, 13:52:49 »
sorry, mislio sam email! ovaj isti tekst si meni na pm poslao!
(bok robi, ja sam jedan relativno friski vlasnik lune i imam pitanjce za tebe. naime frend mi je dao leo vince zx sa svoje yamahe aerox da probam da li cu dobit sto na performansama moje lune. stavio sam auspuh gore i upalio lunu i sve radi za ok ali snaga je pala valjda za 50 posto a brzina ... jedva navuce do 40 (sa originalnim ide i do 65-70 km/h. znaci nisam dobio nista bolje osim zvuka.
moje je pitanje sto trebam napraviti i kako da skuter malo živne. mislim citam postove po forumu i ekipa kaze da na lunu treba staviti malo lakse rolice i neki boli auspuh i to je to od tunninga.
evo ja stavio zx i sad je jos i gore
da li treba podesavati karburator sada i kako i da li ja to mogu sam ili moram kod nekog servisera...
posto mi se svidja tvoja prerada i procito sam sve nadam se da ces mi moci pomoci a ako ne daj mi preporuci nekog frenda ili nekog drugog ko se kuzi u to.
hvala unaprijed !)

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: luna vision2 i zx ???
« Odgovori #4 : 14 Rujan, 2008, 14:00:52 »
gle da ti ide s zx trebas stavit lakse rolice tvrdje federe kvacila i vecu dizu u karb jer ti ovak luna nema snage da zavrti taj spuh
zato ti i nejde a dobit ces od svega po malo a najvise ubrzanje  :headbang:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Luna - Montiranje ZXa
« Odgovori #5 : 14 Rujan, 2008, 15:15:11 »
I procitja pravila pisanja novih postova....
Under construction...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Luna - Montiranje ZXa
« Odgovori #6 : 14 Rujan, 2008, 15:38:00 »
pa ima li taj zx blokadu, meni nekak nelogicno da bez stelanja samo 40 ide, ono barem nekih 60 bih ocekivao
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta