Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: R50X  (Posjeta: 171729 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: R50X
« Odgovori #620 : 22 Studeni, 2009, 21:34:27 »
glava ko nova.. :icon_biggrin: ja necu ni rec koliko je meni due cviko a dan danas vozi..samo klipovi mjenjani.. ;D

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: R50X
« Odgovori #621 : 22 Studeni, 2009, 21:43:04 »
A joj! Koliko km je izdrzao klip? Corsa je dobar izbor, ajde cekamo update! Pozz i sretno!  :icon_thumright:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #622 : 22 Studeni, 2009, 21:47:26 »
glava ko nova.. :icon_biggrin: ja necu ni rec koliko je meni due cviko a dan danas vozi..samo klipovi mjenjani.. ;D

Ma ja bi i ovo složio no pruža mi se prilika probati da vidimo koliko radilica drži pa nek to corsa odradi.

Imam jednu teoriju koja se pokazala na autima pa ako je točna, bit če gusto sa corsom al bi moralo iči podosta dobro. :D
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: R50X
« Odgovori #623 : 22 Studeni, 2009, 21:58:15 »
cekaj nisam bas pratio sve   :toothy11: koja je radilica

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #624 : 22 Studeni, 2009, 22:09:04 »
BGMka nekakva. Navodno ok za 11k rpm, snaga nedefinirana.  :icon_biggrin:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: R50X
« Odgovori #625 : 22 Studeni, 2009, 22:55:59 »
ajde ajde ocemo corsu gore  :icon_biggrin:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #626 : 23 Studeni, 2009, 20:34:34 »
Corsa vs Replica?

Any info?  :icon_biggrin:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: R50X
« Odgovori #627 : 23 Studeni, 2009, 20:46:14 »
nisam corsu nikad imao ali kolko sam skuzio jaca je i da se busit sto je jako bitno.. :icon_biggrin: replica je super base kit, zavrsna obrada je je na nivou, nikasil je izdrzljiv i ne zacvika cilindar lako..fino radi na slabijem spuhu jos finije na jacem  ;D

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: R50X
« Odgovori #628 : 23 Studeni, 2009, 20:46:31 »
corsa , ima je frendica na runneru sa for race 2 spuhom i jede cestu :D

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #629 : 23 Studeni, 2009, 20:50:37 »
Smjesa me ne brine. Dotjerao sam dell 21 skoro do savršenstva što je i otvaranje termo grupe nakon 3k km i dokazalo.

Ono što sam gledao mi nije jasno. Na Polini stranici deklariraju 9.8ks na 9000 rpm a to mi se za Corsu čini malo. Tko je tu lud sad?
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #630 : 23 Studeni, 2009, 21:04:30 »
ma oko 11 12 ona daje

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: R50X
« Odgovori #631 : 23 Studeni, 2009, 21:06:04 »
Smjesa me ne brine. Dotjerao sam dell 21 skoro do savršenstva što je i otvaranje termo grupe nakon 3k km i dokazalo.

Ono što sam gledao mi nije jasno. Na Polini stranici deklariraju 9.8ks na 9000 rpm a to mi se za Corsu čini malo. Tko je tu lud sad?
nezz , znam da kod nje vrti na cca 11300 rpm-a , pitaj roberta kak ide naspram njegove replike i yasuni R-a  , oprala je onu njegovu lunu ko da je imao blokade jos gore , u prvih 100m ona je bila 30 ispred njega  :frajer:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #632 : 23 Studeni, 2009, 21:08:55 »
Koliko sam ja čuo, Robert ima problema sa prijenosom pa navodno tu leži problem. Ponavljam, to sam čuo sa par strana.
Ovih 11300 mi je malkice visoko. Hmm... Budem ja to spustio malo na 10800. Čisto da se radilica ne saspe baš u prvih 100 metara.

Jaooo... Kako če se to sve kod mene razletiti jednog dana.  :toothy12: :toothy12:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #633 : 23 Studeni, 2009, 21:10:30 »
meni je malossi sport sa polini 4race vrtio oko 10500
a dok je na toj mojjo srci bila corsa sa polinijem to j ečupalo

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #634 : 23 Studeni, 2009, 21:12:49 »
Koliko sam ja čuo, Robert ima problema sa prijenosom pa navodno tu leži problem. Ponavljam, to sam čuo sa par strana.
Ovih 11300 mi je malkice visoko. Hmm... Budem ja to spustio malo na 10800. Čisto da se radilica ne saspe baš u prvih 100 metara.

Jaooo... Kako če se to sve kod mene razletiti jednog dana.  :toothy12: :toothy12:

daj kaj ce se razletit..ja na seriskoj radilic i lezajevima vozim repliku sa jednom karikom i shot....dobro je dottore reko.: "ČIM GA VIŠE ČUVAŠ I ŠTELAŠ MANJE CE IĆ!!"

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: R50X
« Odgovori #635 : 23 Studeni, 2009, 21:18:29 »
e giz, čuo sui da imam problema s prjenosom? ili da sam imao? :icon_biggrin:
kompletan problem je bio u mom serijskom ac prijenosu a kasnije u stage6 primaru.
mislim da mi je konačni setup prijenosa ovaj:
malossi overrange
delta sa crvenim oprugama
5,3grama rolice
žuti centralni
serijski minarelli lc primar i sekundar

sad od kada imam i gljivu malossi e5 riješio sam još jedan misterij. luni je sa airboxom cjelo vrijeme falilo zraka. sad mi manje troši a 100% bolje ide.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #636 : 23 Studeni, 2009, 21:26:14 »


sad od kada imam i gljivu malossi e5 riješio sam još jedan misterij. luni je sa airboxom cjelo vrijeme falilo zraka. sad mi manje troši a 100% bolje ide.

to robi samo gljiva jebes zakon hahahahah

velis sad ide ko mutav..pa nije ni cudo kaj ti se ljusti boja na kacigi..pa to je brzina(pretpostavljam da ti je biber slago skuter)!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #637 : 23 Studeni, 2009, 21:30:01 »
Ma načuo sam da si sa Overrangeom imao problema i radilicom koja je bila navodno kratka?
E sad, znaš kako to ide... Rekla, kazala pa možda i ja nisam skopčao što je i kako je.


A niš, sad imam jednog JetForcea za rastaviti na proste faktore jer si dečko nikako sam nezna složiti.
Posloži sve novo i sjebe iglicu u karbu te skut zacvika. Lud je bio ko pas.  :drunken_smilie:

Nakon Puga ču se pozabaviti TGBom opet. Taman da mi kit stigne oko Božića a onda u garažu na slaganje.  ;D

Kad ga nemogu prodati, rastaviti ču ga da ga nitko više nikad ne posloži. Ionako mi je to igračka za testiranje a kako najbolje naučiti osim isprobavanjem?
Ko i u sexu. Dobro je dok šamar ne doleti.  :toothy12:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: R50X
« Odgovori #638 : 23 Studeni, 2009, 21:36:29 »
e rakija, to sad ide pod spam ili?
sa gljivom jest malo glasniji, al ja nemam većih problema s tim. svaki dan sam na markovu trgu, mesničkoj ili ilici i do sada nikad problema.
ja mislim da je veći problem u tome kako se mi obraćamo policajcima nego jedan preglasan skuter. pitao me jedan policajac zašto mi skuter tako glasan. ja mu jasno i otvoreno rekao:
puklo mi serijsko kućište filtera zraka i ja stavio gljivu. serijski airbox je naručen i čekam da dođe. on mi kaže: ok, vozi dalje. uvjek ljepo  ljubazno sa plavcima i garantirano ćeš dalje stić nego da se kurčiš pred njima.


@giz: da ova malossi hpc radilica je malo čudna. nema mjesta za igru sa šajbicama. ako stavim šajbicu nemam mjesta za onu krunu kurble.

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #639 : 23 Studeni, 2009, 21:39:06 »
Baš te šajbice imaju kod mene kritično veliki utjecaj na ponašanje skutera.
A opt, to me čudi da je tako na knap. Hmmm....


A što se tiče murjaka. Ne zavaravaj se toliko ponašanjem. I ti i ja smo daleko od friške punoljetnosti tako da to čini veliku razliku. ;)
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"