Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: R50X  (Posjeta: 171731 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #600 : 24 Kolovoz, 2009, 00:28:02 »
Kaj je najbolje.. neke stvari sam sad skužio slažući tuđeg R50Xa. I kolegi posložim sve da ide ko smuk a sebi nemogu.

Dajte mi smileja koji se tuče čekićem po glavi.... da ih mogu puno staviti.  :drunken_smilie:

PS
SMSnem.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: R50X
« Odgovori #601 : 24 Kolovoz, 2009, 00:37:23 »
 :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :bem__mu: :bem__mu: :bem__mu: :bem__mu: :bem__mu:


i evo giz  saom za tebe :)
 :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #602 : 24 Kolovoz, 2009, 00:39:33 »
Proof: svaka ti dala!  ;D Što si god poželiš.  :icon_biggrin:  :icon_thumright:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: R50X
« Odgovori #603 : 24 Kolovoz, 2009, 12:05:40 »
Dobro giz al nemozes rec da ide tolko lose..vozio sam ga jucer jos s gljivom pa mi se cinilo ok..nekazem da nemoze bolje ali nije ni tolko los..
I da Hvala ti 100 puta za pomoc jucer oko stelanja,sad ga idem natankat i ide voznjica,valjda ga nece prelijat opet,neda mi se gurat scoot do doma  ;D

Offline Matori

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #604 : 24 Kolovoz, 2009, 22:09:11 »
Jel zna netko slucajno koliko bi trebao biti napon za čok !!!

Kod mene je na cca 2000okr. nesto manje od 2V !!!
I preko 2000 je stalno isti !!!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #605 : 24 Kolovoz, 2009, 22:34:21 »
Jel zna netko slucajno koliko bi trebao biti napon za čok !!!

Kod mene je na cca 2000okr. nesto manje od 2V !!!
I preko 2000 je stalno isti !!!

Neznam iskreno.  :)

Izbacio sam to par dana nakon što sam preuzeo scoot. :d
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Matori

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #606 : 24 Kolovoz, 2009, 23:03:10 »
Razmisljam o tom problemu vec 2 dana !!!
Ona zajeb...... sto me muci sa gusenjem na hladno je definitivno visak goriva dok je cok aktivan a kad čok odradi onda mu smeta i najmanja kolicina zraka na vijku za stelanje ( na onom linku koji sam stavio-skuzio sam da se tu definitivno odvrtanjem dodaje zrak !!!
E sad cim ga odvrnem skut daleko prije dodje sebi kad je hladan i ide bez problema,ali kad je vruc cim stanem  on se na leru ugasi kao da je ostao bez goriva !!!

E sad ako je napon premali cok se nece zagrijati dovoljno i ona brtvica (gumica) na coku ne zatvori dovod zraka skroz a iglica zatvori dobrim dijelom benzin i evo problema !!! I to mi sasvim logicno zvuci na onaj tvoj komentar da mi ide iz krajnosti u krajnost - ili je prebogata smjesa ili ostaje bez benz. !!! Probao sam spajati čok direktno na 12 V nekih 30-40 sek. i ide bez problema hladan-upali i samo gas,bez ikakvog gusenja i sl. !!!

Hebe me to da rijesim da me bar do kraja sezone posluzi bez tih zajeb...!!!

A za zimu sam krenuo tvojim stopama - Pitao sam za BGM Evolution za novi tip agregata da mi jave jel to odgovara na R50X !!!
Ako da uzet cu nju i Polini Corsu pa nek stoji do kraja sezone a valjda cu nagrecati jos koju kunu za spuh i karb da to uspiejm sastaviti do sljedece sezone !!!
Navodno je Evolution do nekih 15000-16000 okr. (I za midrace setup)-sto bi mi bilo sasvim dovoljno pa i daleko u polju sigurnosti za ono sto mene  zanima !!!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #607 : 24 Kolovoz, 2009, 23:23:30 »
Stavio sam ti link na radilicu koja ti paše... potraži po par stranica prije.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline kruno

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: serijala
Odg: R50X
« Odgovori #608 : 20 Rujan, 2009, 16:51:47 »
Gdje bih mogao kupiti ventilator od varia za r50x?
I još jedno pitanje, odspojio sam smeđu žicu sa CDI-ja i skut. neće više da upali. Vratim žicu i pali ko' zmaj. Koji mu je vrag?

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #609 : 20 Rujan, 2009, 19:25:32 »
Ventilator u servis a što se tiče CDIa, tvoj scoot ima noviju struju i smeđa žica na njoj nije blokada več masa tako da odspajanjem iste skuter prestaje raditi.
Nisam se do sad zabavljao sa novom strujom pa neznam dali je blokirana ili nije. Probaj skuter razvrtiti na nogarama. Ako ode preko 9000 okretaja onda nije blokirana.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline kruno

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: serijala
Odg: R50X
« Odgovori #610 : 20 Rujan, 2009, 21:33:12 »
Ma ide do 9500, a onda ga pukne blokada. Išao bi i više koliko osjetim ali ga blokada puca na negdje 7500.
Onda moram smanjiti gasi držati ga na oko 9000 jer ga je teško naciljati na 9500, a da se ne uključi blokada.

A ventilator budem pogledao u Gigantu, oni bi trebali biti servis za TGB, a bliže su mi od Karmata.

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #611 : 22 Rujan, 2009, 21:26:34 »
Vrijeme je da se krene dalje. Nažalost ali scoot je na prodaju pa ako ima zainteresiranih, slobodno me kontaktirate.

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=24174.msg369820#msg369820
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #612 : 27 Rujan, 2009, 19:58:27 »
SVE slike i Account sa Pictigera su mi nestali.
Nemam pojma zašto.
Katastrofa!!!
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: R50X
« Odgovori #613 : 27 Rujan, 2009, 20:06:10 »
rjetko te viđam sa djevojkama, a viđam te svaki dan  :toothy12:
šaljim se, vidio sam te opet danas sa onim đetforserom
jako mi je žao za sljikice :'(

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #614 : 22 Studeni, 2009, 20:00:40 »
Eto nekakav update nakon dugo vremena, nažalost loš ovaj put. :(

Niti 2 km od kuče je scoot ostao bez kompresije. Athenin klip i nije ispao toliko kvalitetan koliko se pričalo tako da je TGB offline u garaži bez termo grupe.
Pin koji drži kariku na mjestu je popustio i odlomio se. Ni sam nisam vjerovao dok nisam vidio. Glupa tvornička greška al eto, dešava se.

Sljedeči korak... Polini Corsa :D



S obzirom da sam cilindar nema jednog jedinog risa a šteta na glavi se lako tokarski popravi za minutu posla, ostaje samo klip novi uvaliti i gas.
No, ja termogrupu neču prodavati več ču je POKLONITI nekome sa TGB skuterom pa se zainteresirani mogu slobodno tu javiti da im to spakiram i pošaljem.
Klip je 43€ na scooter centeru i radi se o ovome:

http://scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640665104&target=productdetail&category1=A:A_TGB:A_TGB_R50XTGB&category2=CAT:CAT_ZYLINDER


Pa dragi moji, onaj tko nema kit a hoče za 43€ imati kit neka se javi.  :icon_thumright:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: R50X
« Odgovori #615 : 22 Studeni, 2009, 20:11:32 »
daj neke slikice ako imas..uvijek volim vidit zacvikane klipove  :icon_biggrin:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #616 : 22 Studeni, 2009, 20:25:58 »
Evo. Samo glava. Klip je identično dobio batina ko i glava. Zapravo, niš posebno...  :icon_biggrin:



Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: R50X
« Odgovori #617 : 22 Studeni, 2009, 20:26:27 »
Giz kralju imas PM :icon_thumright:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: R50X
« Odgovori #618 : 22 Studeni, 2009, 20:32:37 »
Boky se prvi javio. Spakiram ti ovih dana i šaljem poštom.

Samo mi na PM baci adresu.
Naravno, ti plačaš poštarinu.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: R50X
« Odgovori #619 : 22 Studeni, 2009, 20:35:00 »
E to Giz kralju :headbang:
Naravno da ja plaćam poštarinu ;)
Podatci su ti poslani na PM :icon_thumright: