Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Matrix Tuning - Pomoć  (Posjeta: 25487 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #80 : 29 Svibanj, 2008, 23:16:59 »
a neam pojma ja ga pod breg kolko ide 65 na 11000 tis i ne pustam nek se razleti ak oce,a u masini mi se otpocetka cuje nekaj,koda se prevrtavaju role il kaj,neznam kaje???

Offline Downtown

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: Matrix 50
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #81 : 29 Svibanj, 2008, 23:18:18 »
e da zaboravih pitati, je li normalno za on trosi blizu 4L (serijala bez blokada)

evo odmah jos par pitanja, vjerovatno glupih ali nemojte me popljuvati:
- kako ga grijati, na leru ili turirati
- ne znam bas princip rada mjesalice pa me zanima kad kocim motorom jel se on podmazuje jer koliko znam ako ide na mjesavinu ne valja kociti motorom, kako je s mjesalicom
-i jos nesto primjetio sam da mi skut bas ne dimi i ne smrdi (dimi uglavnom kad je hladan), inace kad prode neki cvajo uvijek to osjetim (a i vidim), koristim tts kako je preporuceno

ajd hvala na odgovorima

Offline Downtown

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: Matrix 50
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #82 : 29 Svibanj, 2008, 23:20:02 »
Meni je malo sumnjivo da se na toliko okretaja vrti ta masina :icon_scratch: rekao bih da nesto ne stima, prelagane rolice....

jesi to mislio na mog (serijalu)

60 km/h je na cca 8300 rpm

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #83 : 29 Svibanj, 2008, 23:25:02 »
taj motor trosi ko lud bar meni( makar se puno vozim - al ne stalno ),ulje tocim svaki dr. mjesec ,ni meni ne dimi sam kad ga jutro upalim

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #84 : 29 Svibanj, 2008, 23:25:09 »
Meni je malo sumnjivo da se na toliko okretaja vrti ta masina :icon_scratch: rekao bih da nesto ne stima, prelagane rolice....

jesi to mislio na mog (serijalu)

60 km/h je na cca 8300 rpm

Ne sorry, ovaj drugi matrix od "rakitje00"

A tebi, ostavis ga neka odradi minutu i malo lakse cca 1 km i onda gas. Normalno je da samo dimi dok je hladan, ne bi smio dimiti kroz voznju.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #85 : 29 Svibanj, 2008, 23:27:16 »
ja svog upalim ujudi malo s gasom jer mi oce krepat i odma u blokadu,cijela garaza mi puna dima sam kaj se ne gusim,i onda gas nis ne trokira ni nis...dosad bu nije nis bilo...al za sve postoji prvi put...

Offline Downtown

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: Matrix 50
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #86 : 29 Svibanj, 2008, 23:29:59 »
Ne sorry, ovaj drugi matrix od "rakitje00"

A tebi, ostavis ga neka odradi minutu i malo lakse cca 1 km i onda gas. Normalno je da samo dimi dok je hladan, ne bi smio dimiti kroz voznju.

e hvala, bit ce jos pitanja, al necu sad biti dosadan

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #87 : 29 Svibanj, 2008, 23:33:12 »
e downtown daj stavi par slika tvog skutera

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #88 : 29 Svibanj, 2008, 23:35:14 »

e hvala, bit ce jos pitanja, al necu sad biti dosadan

zato si tu da pitas

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #89 : 29 Svibanj, 2008, 23:37:31 »
e slowrider ti znas onog brunu90 s foruma i tak se nekak zove ima pgo t-rex narancasti,kaj ces mu ti prodat leo rr

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #90 : 29 Svibanj, 2008, 23:42:42 »
ja svog upalim ujudi malo s gasom jer mi oce krepat i odma u blokadu,cijela garaza mi puna dima sam kaj se ne gusim,i onda gas nis ne trokira ni nis...dosad bu nije nis bilo...al za sve postoji prvi put...

fino ti to radis, jedan dan kad dode na forum, jao danas mi nesto puklo... kurbla propada, nece upalit  :dontknow:  :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #91 : 29 Svibanj, 2008, 23:45:44 »
ja svog upalim ujudi malo s gasom jer mi oce krepat i odma u blokadu,cijela garaza mi puna dima sam kaj se ne gusim,i onda gas nis ne trokira ni nis...dosad bu nije nis bilo...al za sve postoji prvi put...

fino ti to radis, jedan dan kad dode na forum, jao danas mi nesto puklo... kurbla propada, nece upalit  :dontknow:  :laughing6: :laughing6: :laughing6:

zasto cekati kada mozes odmah u blokadu :laughing7:  :nono:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #92 : 29 Svibanj, 2008, 23:49:00 »
pa da covjece to ti je tak.ma ti matrixi ti imaju masinu ono kaj moze izdrzat neznam kaj,ma dobar je motor i  nece mu nis bit valjda,sutra hrga stavim sliku stara mi bu dala fotic

Offline Downtown

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: Matrix 50
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #93 : 29 Svibanj, 2008, 23:55:38 »
e downtown daj stavi par slika tvog skutera

nisam ga bas slikao, a i nemas sta vidit cista serijala, crni
htio sam uzet zutog ali crni je bio 2007.godiste pa je bio nekih tisucu kuna jeftiniji

moram skinit kofer jer mi se ne svidja, a opet zao mi je jer ima svrhu, pogotovo kad idem na vikendicu

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #94 : 29 Svibanj, 2008, 23:57:55 »
stavi slike

a za ovo grijanje tvoje.. nemam rijeci pa svaki ce otic ako mu to radis, ja svom nebi imo srca to napravit  :)  :laughing6:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #95 : 29 Svibanj, 2008, 23:59:47 »
ko kaj vidis ja imam zutog i odma sam skinul kofer s onim koferom preglupo izgleda

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #96 : 30 Svibanj, 2008, 00:02:47 »
a neam ni ja srca al mi se neda vozit 1km pa da se malo zagrije i ne trokira onak il cika kaj vec,a do ducana iam 100m,kad se ujutro idem vozit ispeljam ga i upalim i radi jedno 5-10min i onda je dobro.-a kad ga upalim i krecem treba mi sto metri da se ne vuce onak sporo na ful gasu i tek onda dobi šus.

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #97 : 30 Svibanj, 2008, 00:21:27 »
rucni cok i problem rijesen ;)

Offline R50X

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB R50X
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #98 : 30 Svibanj, 2008, 15:12:38 »
a neam ni ja srca al mi se neda vozit 1km pa da se malo zagrije i ne trokira onak il cika kaj vec,a do ducana iam 100m,kad se ujutro idem vozit ispeljam ga i upalim i radi jedno 5-10min i onda je dobro.-a kad ga upalim i krecem treba mi sto metri da se ne vuce onak sporo na ful gasu i tek onda dobi šus.

Čekaj - tebi se da otici do garaze ,upaliti skuter da radi 10 min na prazno da bi presao put od 100 metara i jos uz to nije ni cudo da ti trosi puno LOL

Offline R50X

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB R50X
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #99 : 30 Svibanj, 2008, 15:13:44 »
Pa za 10 min odes do dućana i nazad pješice