Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Matrix Tuning - Pomoć  (Posjeta: 26569 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #60 : 14 Svibanj, 2008, 23:49:03 »
pa s reversom bi najviše izvuko iz serijale al bi malo teže bez multivara naštelo skuter da nema rupe
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #61 : 29 Svibanj, 2008, 00:12:07 »
jel zna ko mozda jel ima keeway blokadu na cdi-u,meni kad se spustam pod brijeg usporava motor,jos nisam skinul sve blokade,samo onu sa spulje-------------po cemu se dizne razlikuju dal samo po velicini ili i po navoju il kak ne kuzim to,jel za sve motore dizna ista,koja mi dizna treba za gljivu.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #62 : 29 Svibanj, 2008, 00:32:53 »
dizne se razlikuju i po velicini i po navoju ,tebi treba 10-tak brojeva veca od serijske

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #63 : 29 Svibanj, 2008, 00:44:48 »
i više...ne može se to reć napamet, uz to karb ti je 12 vjerovatno seriski što ćeš, vrlo teško uštelat s gljivom dizna obično seriska bude oko 60 ,tebi će trebat oko 90 dizna, koja naravno neće imat puno veći utjecaj od 80 dizne zbog premale venturijeve cijevi  :toothy10: tj 12mm karb. dizne se razlikuju po navojim imaš m5 navoj i m6 inače nisam čuo da ima neki drugi (od 12 do 22 karb bez flat slidera) i što god je veći br dizne više goriva dobija skuter tj obogaćuje smjesu
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #64 : 29 Svibanj, 2008, 08:32:56 »
di si ti kupil ovu e5 gljivu,jel to ona spuzvasta,kolko para???

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #65 : 29 Svibanj, 2008, 11:01:36 »
Kako ide Matrix sa novim spuhom?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #66 : 29 Svibanj, 2008, 11:17:34 »
ide prebolesno,zvuk je super,i na brzini i na ubrzanju sam dobil,samo moram stavit lakse rolice jer ima rupu na startu i negdi od 20-40,al ide lepo,moram skupit para za multivar i tak nekaj...

Offline Downtown

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: Matrix 50
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #67 : 29 Svibanj, 2008, 11:25:58 »
de mi reci kolika ti je sad krajnja i do koliko ti se vrti, ja sa serijskim bez blokada ne mogu više od 65km/h po satu...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #68 : 29 Svibanj, 2008, 13:19:47 »
e5- 169kn bencony moto, spužvana je, upravo se j**** s štelanjem gljive na 17.5,ZX i serijala sa 90 diznom se guši pa ti misli da ti neko može reć kolika ti dizna treba
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #69 : 29 Svibanj, 2008, 22:33:50 »
de mi reci kolika ti je sad krajnja i do koliko ti se vrti, ja sa serijskim bez blokada ne mogu više od 65km/h po satu...

sad mi je kranja (sa blokadama ) 60 po ravnom,a 65 pod breg,po ravnom se vrti do 10500 o/min i tak na nogaru a pod breg i do 11000 i nekaj sitno.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #70 : 29 Svibanj, 2008, 22:38:07 »
e downtown,daj mi reci di si sve imo bllokade i kaj si sve skinul,kak to da ide sam 65.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #71 : 29 Svibanj, 2008, 22:53:08 »
Imas na bolcni variomata prsten.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #72 : 29 Svibanj, 2008, 23:04:39 »
na spulji sam skinul blokadu ,znaci jos na variomatu i di jos na fergi il u cdi-u

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #73 : 29 Svibanj, 2008, 23:06:44 »
ma cdi ja mislim,a i vidi mozda ima limic na karbu...sta ti fali pogledati prije nego pitas :toothy11:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #74 : 29 Svibanj, 2008, 23:07:08 »
na spulji sam skinul blokadu ,znaci jos na variomatu i di jos na fergi il u cdi-u

cudno da prije nisi poskidao blokade, stavis sportski spuh i vozis se na bokadama. Prsten na variomatu najvise smeta.
Rekao si da se vrti preko 10 000rpm? Onda sigurno nemas blokadu u cdi-u.

Skini prsten i postelaj malo frgic, potrebna je nesto veca dizna jer sada imas vise okretaja nego prije...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #75 : 29 Svibanj, 2008, 23:08:33 »
ide on i do 11000 to cu skinut jos i valjda ce ic 70 banki

Offline Downtown

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: Matrix 50
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #76 : 29 Svibanj, 2008, 23:08:53 »
e downtown,daj mi reci di si sve imo bllokade i kaj si sve skinul,kak to da ide sam 65.


u servisu su mi radili
imas ono slijepo crijevo na auspuhu, tj. ti to vise nemas
nisam siguran za prsten na variomatu, ali navodno su stavili lakse rolice i vecu diznu
od 65 neide brze da *ebes ni na nizbrdici i to dobroj, okretaji inace izmedu 8 i 8,5 na nizbrdici su znali i prijeci 9

inace sam zadovoljan skutom, za malo vise od mjesec dana natukao sam skoro 2000km, uglavnom ja i cura, u aljmasu imamo vikendicu pa sam cesto na ruti aljmas-osijek (27km), a isli smo i malu turu po istocnoj slavoniji, obisli aljmas, dalj, borovo, vukovar (obisli i tamo malo vucedol i ona memorijalna mjesta) i nazad za osijek preko trpinje i klise, uglavnom preko 100km taj dan fino ugodni kruzing 60 na sat  8)
posto sam prije vozio baotiana, ovo je preporod, je gotovo i ne osijetim kad sjednemo oboje, uzbrdo ide uvijek bar 50 i tak jedino me muci ta krajnja jer imam osjecaj da preko 65 ne bi isao ni u slobodnom padu  ???
kak si ti inace zadovoljan skutom i kako to da nisi prvo skinio blokade, pa onda krenio s tuningom?

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #77 : 29 Svibanj, 2008, 23:09:10 »
a da ni nakraj mi pameti ti obrtaji sto je napisao...jbt kad ne citam po redu

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #78 : 29 Svibanj, 2008, 23:10:09 »
i da taj keeway nece dalje ici od 70...kad ga svega odblokiras...tako procitao sam negdje na jednom forumu

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Matrix Tuning - Pomoć
« Odgovori #79 : 29 Svibanj, 2008, 23:13:07 »
Meni je malo sumnjivo da se na toliko okretaja vrti ta masina :icon_scratch: rekao bih da nesto ne stima, prelagane rolice....