Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Molim procjenu scoota (malo mi je hitnije)  (Posjeta: 1978 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline acmen

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 Replica DiTech
  • Moja Kaciga: Airoh
Molim procjenu scoota (malo mi je hitnije)
« : 23 Travanj, 2008, 12:02:44 »
Eto nisam nesto previse pisao po forumu dosad no eto da ne duljim molio bi sto realniju procjenu kao i da mi se ukazu ev. nedostaci priliko odabira istog.

Dakle radi se o Aprilia sr 50 (neka replika, sta ja znam), 2002'god, injection (pretpostavljam ditech ili sta vec), presla 20k km, sve ful seriala, pred koji tjedan bio na servisu (izmjenjene pakne, sva ulja, remen i te sitnice), motor prva boja, ispoliran ko' da je iz ducana (dakle niti crtice na sebi), vlasnik dobro poznata osoba tako da sam 100% siguran da nikada nije padano, stuntano i sl. I da, rega negdje do 9. mj vrijedi...

E sad malcice losijih stvari; gume original (dakle 6god stare ali izdurale bi ovu sezonu), radilica ima nesto lufta stoga bi i nju trebalo novu ili reparirati u dogledno vrijeme, vj i karike i jos neke stvari treba promjeniti (ne kuzim se bas previse u to, pricam sta sam nacuo). To sve u ovom trenutku radi no samo mi je skrenuta pozornost na te neke nedostatke.

Inace scoot jako lijepo vuce, krajnja brzina 80-90kmh (cak se i 110kmh na jacoj nizbrdici lako navuce), naravno to sve prema njegovom kmh satu.


I sad, koliko to brat bratu vrijedi, uzeto u obzir izuzetna ocuvanost ali i godiste & kilometraza??? Koliko biste vi trazili odnosno koliko biste nudili prilikom kupnje istog (molis procjenu sto je realnije moguce). Dakle molim da se ne reply-a u stilu ponudi sto je manje moguce i sl (koliko god to ovako na prvu glupo zvucalo  8) :toothy12:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Molim procjenu scoota (malo mi je hitnije)
« Odgovori #1 : 23 Travanj, 2008, 13:07:06 »
6500-7000 kn
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline acmen

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 Replica DiTech
  • Moja Kaciga: Airoh
Odg: Molim procjenu scoota (malo mi je hitnije)
« Odgovori #2 : 23 Travanj, 2008, 23:11:38 »
E frajer upravo i trazi 6500kn.

E sad posto je scoot "ditech" jedino se oko toga njeckam posto sam stvarno svasta procitao na temu istog pa ako itko ima kakvu pohvalu u usporedbu na obican karb neka kaze sada ili zauvijek suti  :)

Inace taj frajer od kojeg bi kupio dosad apsolutno nikakvih problema nije imao, samo toci sjedi vozi, doduse jedamput ili dvaput je cistio injektore sta ja smatram da i nije nesto previse tj da i nije nesto o cemu bi se trebao brinuti (varam li se).

I malo o kilometrazi; jel 20000km ipak malo previse ili je par neka sredina radnog vijeka skutera?? Malo neka ovi iskusniji napisu rijec-dve o kilometrazi.

Napominjem jos jednom da je skuter bio sustavno odrzavan, koristio je neko skuplje ulje i reovno je bio na servisu svaki servisni interval.

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: Molim procjenu scoota (malo mi je hitnije)
« Odgovori #3 : 23 Travanj, 2008, 23:28:25 »
ma 20 000 km je ništa,ja vozim sr-ku sa 40 000 km i ide kao nova   :laughing7:
MADE IN ITALY

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Molim procjenu scoota (malo mi je hitnije)
« Odgovori #4 : 23 Travanj, 2008, 23:33:58 »
ako mislis tunirati skuter onda karb verzija...

ako zelis voznju do nekih 80kmph i malu potrosnju onda ditech...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Molim procjenu scoota (malo mi je hitnije)
« Odgovori #5 : 23 Travanj, 2008, 23:39:53 »
ma 20 000 km je ništa,ja vozim sr-ku sa 40 000 km i ide kao nova   :laughing7:

nebi bash rekao ;)

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Molim procjenu scoota (malo mi je hitnije)
« Odgovori #6 : 23 Travanj, 2008, 23:51:36 »
ma 20 000 km je ništa,ja vozim sr-ku sa 40 000 km i ide kao nova   :laughing7:

nebi bash rekao ;)

sta ti oces, sr leti za svoju km i god

i ves krivo si napisao, umjesto tog ''nebi bas rekao'' ja sam ocekivao ''pa jasno ipak je to minarelli''

 :toothy11:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Molim procjenu scoota (malo mi je hitnije)
« Odgovori #7 : 24 Travanj, 2008, 00:36:12 »
ma ne kazem da ne ide, neg na ovo njegovo "ko nova" nebi bash reko, pogledao sam onaj video di ju ti forsas ;)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Molim procjenu scoota (malo mi je hitnije)
« Odgovori #8 : 24 Travanj, 2008, 00:50:05 »
6500kn platis skut
2000-3000kn radilica, lageri, semerinzi, polugeneralka (ili cijeli kit) i potrosni materijal...
500+kn gume

To je 9000-10000 kuna pod uvjetom da si sve sam radis jer inace treba racunati i nekih 700-1000 kuna za mehanicara.


Hm.

Offline acmen

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 Replica DiTech
  • Moja Kaciga: Airoh
Odg: Molim procjenu scoota (malo mi je hitnije)
« Odgovori #9 : 24 Travanj, 2008, 02:14:55 »
ako mislis tunirati skuter onda karb verzija...

ako zelis voznju do nekih 80kmph i malu potrosnju onda ditech...

Ma najprimarnija mi je mala potrosnja (zato i kupujem skuter jelte  :toothy10:) i 80kmh me cist zadovoljava.

I ne, ne mislim apsolutno nist ulagati u skuter (nikakav tuning niti sl) osim potrosnjih dijelova i odrzavanja naravno.


Nego mene taj "ditech" (tj ajnspric) vise muci. U cemu je tocno kvaka da ga nitko ne preporuca??? Sve koje pitam samo kazu da je to tako (ili da su tako culi) i tu prica zavrsava.

I jos jednom; dal' se vecina ovdje slaze da je 6500kn previse za taj skuter??? Molim stvarno objektivna i realna misljenja jer mi je u interesu da (mogucu) kupovinu obavim na obostranu korist (tj da nitko nikog ne zajebe).

Eto hvala svima dosad na odgovorima ali moram priznati da sam lagano jos neodlucniji no sto sam bio  :). Gro virtualne ekipe (sta na njuzima, drugim forumima) me odgovara od kupnje pa eto da mi vi ovdje (ipak je ovo najtematskiji forum za skutere) probate stvariti tocku na i.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Molim procjenu scoota (malo mi je hitnije)
« Odgovori #10 : 24 Travanj, 2008, 02:50:33 »
evo ja ti preporucujem ovo

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=6551.0

nije ditec karb je masina

i nemas nikakva ulaganja, ima 7tkm manje

i kad si vec spomenuo luft radilice...sta je to?  :toothy11: moja ima 20tkm lufta nigdje kao da si ju zabetonirao  :icon_thumright: bratova također

sjedi pali vozi

nabavi prijevoz i dogovorim se s bratom da ti spusti cijenu na 7tkn kao clanu foruma  :icon_thumright:

btw..cak ne bi ni morao doci po nju, jer ako proda brat ovaj, ide po drugi motor bas u karlovac  :toothy11:


...da ne bi tko pomislio da sad napadam i nagovaram covjeka, ja mu samo cinim uslugu  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 24 Travanj, 2008, 02:55:57 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Molim procjenu scoota (malo mi je hitnije)
« Odgovori #11 : 24 Travanj, 2008, 15:24:52 »
možda je bolje uzet od igora...kaj igor,brat sigurno kod Daca po motor...