Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NRG POWER OPC  (Posjeta: 5918 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
NRG POWER OPC
« : 09 Travanj, 2012, 13:02:18 »
nrg power opce line rekli bi svabi.

setup je sljedeci.. masina je sa aprilia sr50r sto sam prodao prosle godine, vratila mi se

Malossi sport 70ccm, ganc nove karike
malossi hpr radilic, reparirana radilica, izmedju malossi polutki skriva se tp klipnjaca
17,5 dell phva, dizna 78, igla a22, ide druga a7/a8 cim je nadjem
red sponge sa dvije rupe u airboxu
polini hi speed variomat, valjci 8,1, dok je razrada, kasnije 6,5 odpr
malossi replica SPUH
ljubicasti centralni i bijeli federi na serijskom kuplungu.

skuter slazem sad za svaki dan za ovu sezonu, boja je neka opel opc, osobno mi je kirbaj i htjeo bi lakirat plastike al zao mi je, boja je friska. evo koja slika






tamni stop

a i ime sa foruma se moralo nac na skuteru, ak padne koji meet da se zna XD
« Zadnja izmjena: 09 Travanj, 2012, 13:04:10 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #1 : 09 Travanj, 2012, 13:07:27 »
zgodno... skini ovaj remen sa sica..

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #2 : 09 Travanj, 2012, 13:09:48 »
lijepe rucice kocnica  :toothy12:
sto ces sa srkom?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #3 : 09 Travanj, 2012, 13:16:38 »
a u planu mi je bilo slozit nrga kao sto jesam, a apriliju u serijalu i prodat to na ljeto... al sad kad gledam srku bez plastika, blokove gole, moram mjenjat radilicu itd itd sve me nes vuce na neki projekt, midrace ovo ono, jos imam dva phbg karburatora viska, nes bi tu moglo bit.  :toothy12:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #4 : 09 Travanj, 2012, 13:29:01 »
sve u svemu doso sam do ove kombinacije cudnim putevima, na kraju sam zadovoljan da je ovako zavrsilo.

zipa, kojeg sam slagao iz mrtvih, sam uz malo kesa trampio za gilera runner 2000god, cista serijala trosila je 3-4l max, uz to sam trampio yamahu dt 2000god bez pap za ovog nrga, da bih kasnije vidio da je nrgu blok napuknut, kasnije kad sam rastavio vidio sam da je i radilica poprimila neke cudne udarce.. na to sam odlucio trampit runnera za ovu apriliu 2007god, dog se sa momkom tj on je meni dosao i na kraju smo se uspjeli dogovorit, posto je nrg regan do 12mj sam odlucio sve na njega slozit.. za apriliu imam sad novi prazan blok, nove lezajeve, 19 i 21phbg ceka, trophy je u planu za turpiju... to je to za sad u planu dok se nrg ne zavrsi.

ili da slozim masinu serijala za apriliu sa izudaranom radilicom i stavim u oglasnik za 7000? :dontknow: :laughing7: šala
« Zadnja izmjena: 09 Travanj, 2012, 13:31:10 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #5 : 10 Travanj, 2012, 22:12:46 »
danas skoro cijeli dan posvetio skuteru, promjenio sam valjcice umjesto 8,1gr stavio sam 6,3gr, dobio sam okretaje kroz ubrzanje 9 u krajnjoj znaju narast odp 9200-9300, centralni sam stavio umjesto ljubicastog bijeli i standardne federe na kuplung, start je brz, iako moram sutra probat zute federe ipak se osjeti da proklizuje kuplung.

vjerujem da takodjer mi postavlja problem u stelanju prijenosa prevelika dizna koja je, 78, na punom gasu zaljeva svijecu. jel pametno busit diznu? jel se moze pogodit mjera? ne mislim usit ovu nego npr standard 53.


usput sam se posvetio i plastikama, neki moron je lakirao one sive plastike oko cepa rezervara bojom za auspuh ili obicnim sprejem, pa kako prolijes gorivo tako ode i boje, uspio sam boju skinut kistom i s malo benzinom.  :glasses9:

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline [R]UNNE[R]

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 884
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #6 : 11 Travanj, 2012, 09:54:18 »
.
« Zadnja izmjena: 03 Lipanj, 2018, 13:39:58 [R]UNNE[R] »

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #7 : 11 Travanj, 2012, 10:12:49 »
prijatelj mi radi u servisu, postoji alat za to, rucno se to radi. Al opet sam skeptican koliko je to precizno. Ak tko ima za donirat 74diznu bi jako zahvalan
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline [R]UNNE[R]

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 884
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #8 : 11 Travanj, 2012, 11:12:36 »
.
« Zadnja izmjena: 03 Lipanj, 2018, 13:40:17 [R]UNNE[R] »

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #9 : 11 Travanj, 2012, 11:18:32 »
Kolko para sr  ;D naravno u ovakvom stanju  :toothy10:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #10 : 11 Travanj, 2012, 13:16:56 »
Kolko para sr  ;D naravno u ovakvom stanju  :toothy10:
hhh imam kupca za u ovakvom stanju. Al nije na prodaju. Cuvam ga za crne dane, za ljecit dosadu. :)

Runner, hvala, al trazim 73-74-75, imam tih manjih 53 i 64 na bacanje.
« Zadnja izmjena: 11 Travanj, 2012, 13:19:44 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Macak sf

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 659
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot sf2
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSetup: MHR replica
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #11 : 11 Travanj, 2012, 14:15:03 »
Nova ti dizna košta 17kn pa neznam dali ti se uopšte isplati zajebavati sa bušenjem tih manjih dizni  :dontknow:

Offline ivan_speedy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 1253
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 2
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: 7,5gr rolice,žuti federi kvačila
  • MojSpuh: LeoVince GP
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #12 : 11 Travanj, 2012, 14:17:52 »
Kaj je da je ali nrg je malo u banani,ali da se to sve sredit  :icon_thumright:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #13 : 11 Travanj, 2012, 21:03:32 »
Nova ti dizna košta 17kn pa neznam dali ti se uopšte isplati zajebavati sa bušenjem tih manjih dizni  :dontknow:
najlakse kupit gotovo jel tak  :icon_thumright: ali ovo je dubrovnik, nema toga u zalihi, imaju 53, 64 svaki servis, neki 80 i 90... nije prvi put da sam pitao mogu li narucit, nekad dobijem odgovor da trenutno ne, a neki kazu istinu da ne mogu narucit ispod 10kom a to im ne treba. otic opet pitat mi je cak neugodno. sutra budem kupio 64 pa da mi izbusi za 10 brojeva, to  nije nikakav problem. pa javim rezultat.

naravno, sto je sve nrg prozivio dobro da je i u ovakvom stanju, motor je bila odnjela poplava niz nizbrdicu, zato i je bio napuknut blok, frend ga je kupio za sicu, slozio sve neke polovne istrosene dijelove na motor jer je trebao neki glupan kupit taj motor... ugl amo tamo zavrsio je u mene, tek nekih 10 dana, ovaj put nisam mario za izgled, bilo mi je bitno da je masina tip top kao sto je sad, blokovi su 2008god, drugo u planu mi je nova guma, pa nove plocice, i to su tri elementa na motoru za koje me najvise briga, stajling bude doso na kraju ako uopce dodje na red  :laughing7:

posto je kisa padala nisam mogao mjenjat federe, blago onom tko ima garazu, pa sam dovrsio one plastike oko rezervara, ko novo  :glasses9:

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #14 : 15 Travanj, 2012, 15:33:01 »
danas sam se malo pozabavio problemom na punom gasu, dizna 85 ali na punom siromasna smjesa.

sjetim se da nema one gume na ulazu u kuciste filtera. evo slika svijece sa i bez, odaziv gasa na punom je sa tuljcem dobar, ali budem nabavio ne izbusen poklopac filtera da vidim kako bude bilo s njim.

bez tuljca u airboxu

neka nijansa tu postoji cini mi se..  :dontknow:
sa tuljcem


evo i slika blokova koji se slazu za nrg da to ode na prodaju. setup ce bit trophy + touring + 17,5 + multivar

i to bum vozio dok se aprilia ne slozi. a ovi blokovi sto su sad na njemu cu ostavit sebi, jer su oni malo ''dirani'' imaju dobru radilicu i prijenos je poprilicno nov.

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #15 : 04 Svibanj, 2012, 03:38:02 »
gledam sad kakve gluposti sam pisao d ami treba manja dizna u prvom postu, a bila 78, da skuzim da zapravo trebam vecu  :laughing7: ugl sa vecom diznom sam mucio muku na vrhu gasa, trokirao sa 86 a sa 80 falilo na punom, a izmedju nisam imao diznu. pa.. sam presao na dell 19.

posto sam imao dellorto 19 phbg bs polini pakiranje, kupljen od 2tdottore sa foruma, koji nije imao pipak za vakum i ulje te saraf smjese i lera na ljevoj strani (po meni vise odgovara minareliu) sam u frenda nasao dell 19 BD, vijci na ljevoj strani, no nije imao plovak casicu dizne itd pa sam to sve prebacio.




pitanje: ovaj lim je dobro okrenut ovako? kad ga okrenem drugacije dodiruje plovak, cemu tocno sluzi on?


evo slika skutera, skompletiran, jos samo kad nastelam karb do kraja vratit plastiku povise karba i to je, poceo sam nabavljat plave eloksirane detalje, imam vec cep ulja getribe plavi, kapice ventila.. slike detalja kad prikupim sve  :laughing7:


i ovim sam ga danas pocastio, dobro poznato ulje, na hrv deklaracij pise ''za športske, doradjene (friziranih) '' :glasses9:



naprijed je ovaj tjedan sjela nova sava mc16, nazad je ml50 ali nju budem promjenio savom mc29, koju imam u garazi, sa dosta mesa pa da ne probadne, bolje ce ic bokom  :laughing7: ml50 budem skladistio dobro pa na apriliu kad dodje dan.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #16 : 04 Svibanj, 2012, 09:52:32 »
pitanje: ovaj lim je dobro okrenut ovako? kad ga okrenem drugacije dodiruje plovak, cemu tocno sluzi on?


Slobodno ga izvadi i zaboravi na njega.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #17 : 04 Svibanj, 2012, 10:11:10 »
zgodno... skini ovaj remen sa sica..

Kaj tebe taj remen toliko smeta  :toothy9:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #18 : 04 Svibanj, 2012, 10:17:27 »
boja jebena i skuter super izgleda

najviše od svega pozdravljam set proxxon alata  :notworthy: :notworthy: :notworthy:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #19 : 04 Svibanj, 2012, 11:55:07 »

Slobodno ga izvadi i zaboravi na njega.
Budem jedno prilikom izvadio, nemam zivaca sad zbog toga skidat karb i proljevat benzin. Da je barem kao na aprilij sx imat na casici maticu 14 i na njoj dizna, a ja frendu govorim gdje ces ti sa tim kljucem 14 skidat diznu :laughing7:

Ovaj set kljuceva uvijek nosim sasobom na skuteru, tak sam najsigurni na cesti  :icon_biggrin:

No pocelo me mucit vibriranje, kojom god brzinom se vozio volan se rese kao gore dole, pomislio sam da nije mozda saraf na nosacu motora previse stegnut pa se vibracije prenose jace nego sto bi trebalo bit? A na drugu stranu cujese na velikim brzinama gadan zvuk, provjerit cu danas da nije felga ili lezajevi felge u pitanju..
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34