Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NRG POWER OPC  (Posjeta: 5919 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #20 : 05 Svibanj, 2012, 20:56:07 »
evo kao za inat sve propisalo na nrgu, osim dihtung cilindra, njih sam kupio jer znam da su na glavi stari a na bloku su dva aluminijska od tp-a zasto, ne znam,  :dontknow: vjerovatno je to utjecalo isto na ponasanje masine. po nekoj logici nesto veci kompresioni prostor sto je jednako manja snaga drugaciji tajminzi? u orginalu ide jedan papirnati dihtungn:dontknow:
pumpa je rms al ne brine me to previse, bitno da izdrzi ljeto, na zimu ce ic drugi blokovi gore ( sa slika prije)



Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #21 : 21 Svibanj, 2012, 22:35:10 »
blokovi su sklopljeni, drugi put u zivotu da sam sam stavljao lezajeve sam, inace prije sam uvijek zicao frenda koji je to radio vec. prvi put sam sam stavlja lezajeve frendu jednom, to je bilo prije dva dana pa rekao zasto nebi i sebi sam stavio i jako sam zadovoljan kako sam to napravio, sad mogu rec da sam skoro sve radio na skuteru.  :laughing7:



svi lezajevi u bloku su novi, lezajevi su KBC korea, nazad skf. svi novi semerinzi pa cak i pumpe vode, ona je ostala ista jer lezajevi su dobri jos, org piaggio pumpa.

slika s cim stavljanje lezajeva ide lakse neg rec škafiškafnjak  :icon_thumright:


stup ce bit standard

piaggio 50ccm
serijski variomat
sve sve serijsko pa cak i spuh

tako ce se vozit do dalnjega, skut je na prodaju trazio budem 5000kn, regan do 12mj, kompletan do zadnje plastike, cak i onu kutijcu za prociscivanja ispusnih plinova sam nabavio kako bi bilo sve original  :glasses9:

ovaj tjedan bi trebao nabacivat na skuter pa bude i slika kako se to treba upicit za prodaju.  :laughing7:

evo jedna slika sa posljednjim setupom

malossi sport
17,5
polini vario
malossi hpc
leo tt

ta masina ide na stol, novi lezajevi unutra i... nastavak u drugoj temi sutra.  :laughing7:




« Zadnja izmjena: 21 Svibanj, 2012, 22:39:16 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG POWER OPC
« Odgovori #22 : 29 Srpanj, 2012, 01:04:52 »
moze lock nrg prodan serijala.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34