Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)  (Posjeta: 176254 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1040 : 17 Lipanj, 2013, 01:21:30 »
Gospodine Pralas u subotu popodne se ide, pa budi registriran ;)
bit cu ja registriran,al di se ide haha (Daruvar)???

Da ti budem iskren nisam ja vise za takve akcije,i bezeveze mi skuter stoji kod kuce kad se provozam tu i tamo...nadam se da ćete me shvatiti i da se necete ljutiti,ali imam cijelo vrijeme prisutan strah i toe to...ne znam sta da vam kazem vise,jos mi je kost krivo zarasla i sada mi pritišće živac pa nije bas ugodno,povremeno imam takve munjevite bolove da prebrojim zvijezde...ne znam ni sta cu s tom nogom,mozda budem morao ici da mi odstrane visak kosti što sada strši(nekih 3mm)...
Vama želim sretan put i pamet u glavu,jer se sranje dogodi kada najmanje očekujes...

Offline derbiGP1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: MT 07
  • Moja Kaciga: Airoh warrior
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1041 : 17 Lipanj, 2013, 12:21:49 »
Gospodine Pralas u subotu popodne se ide, pa budi registriran ;)
bit cu ja registriran,al di se ide haha (Daruvar)???

Da ti budem iskren nisam ja vise za takve akcije,i bezeveze mi skuter stoji kod kuce kad se provozam tu i tamo...nadam se da ćete me shvatiti i da se necete ljutiti,ali imam cijelo vrijeme prisutan strah i toe to...ne znam sta da vam kazem vise,jos mi je kost krivo zarasla i sada mi pritišće živac pa nije bas ugodno,povremeno imam takve munjevite bolove da prebrojim zvijezde...ne znam ni sta cu s tom nogom,mozda budem morao ici da mi odstrane visak kosti što sada strši(nekih 3mm)...
Vama želim sretan put i pamet u glavu,jer se sranje dogodi kada najmanje očekujes...
Nemam pojma, idemo negdje oko krndije sta ja znam, di zavrsimo:P strah ti i treba bit prisutan, uvijek. I nemoj kupovat novi auto, sta ces ako dozivis kvrcavicu, auto od 100.000 kuna ostavit u garazi ? salim se malo, nema ljutnje ako neces s nama  :hello:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1042 : 17 Lipanj, 2013, 13:02:49 »
Gospodine Pralas u subotu popodne se ide, pa budi registriran ;)
bit cu ja registriran,al di se ide haha (Daruvar)???

Da ti budem iskren nisam ja vise za takve akcije,i bezeveze mi skuter stoji kod kuce kad se provozam tu i tamo...nadam se da ćete me shvatiti i da se necete ljutiti,ali imam cijelo vrijeme prisutan strah i toe to...ne znam sta da vam kazem vise,jos mi je kost krivo zarasla i sada mi pritišće živac pa nije bas ugodno,povremeno imam takve munjevite bolove da prebrojim zvijezde...ne znam ni sta cu s tom nogom,mozda budem morao ici da mi odstrane visak kosti što sada strši(nekih 3mm)...
Vama želim sretan put i pamet u glavu,jer se sranje dogodi kada najmanje očekujes...
Nemam pojma, idemo negdje oko krndije sta ja znam, di zavrsimo:P strah ti i treba bit prisutan, uvijek. I nemoj kupovat novi auto, sta ces ako dozivis kvrcavicu, auto od 100.000 kuna ostavit u garazi ? salim se malo, nema ljutnje ako neces s nama  :hello:
Ma bratić kakav auto,imam ja sada važnijh problem od toga a to je školovanje...al sto je je 4 kotača su ipak 4 kotača i najvaznije lim oko tebe koji te stiti,na 2 točka si direktno izložen svim nezgodama i nista te ne stiti...
ma ne da necu svama,znas dobro sta mislim o cijelo ekipi to su samo pohvale i nista vise,jednostavno ne mogu s vama iako bi htio,nije mi vise ugodno na 2 točka i toe to,mislio sam da cu se moci ponovno normalno voziti ko prije ali nema sanse...Lijepo se provedite  :hello:

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1043 : 17 Lipanj, 2013, 15:12:59 »
ma vratit ćeš se ti u normalu, normalno je da te puca određena doza straha, tu je pritisak nas da se vratiš a opet vjerujem da te i starci pucaju sa kojekakvim predavanjima kako si se sj#bo i da riskiraš svoj život, bla bla bla (znaš i sam šta ti govore da ti ja sad nebi držao predavanje)

preživio sam i ja to (od straha koji me još uvijek drži kad sam u određenom položaju u zavoju do predavanja staraca) i dalje se vozam iako sve manje jer su se životne navike promijenile i imam prečih stvari

što se tiče noge, riješit će se to, barem imaš razlog za investiciju u opremu i pod račun si još neke stvarčice kupiš  ;D

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1044 : 18 Lipanj, 2013, 16:08:04 »
danas je bila ona:"treća sreća",prosao sam tehncki i rego skuter iz trećeg puta,da dobro ste čuli  :angry7:
skoro 2 sata sam cekao danas tehnicki po onoj jebenoj vrućini,skoro me infarkt opičio...da bi mi na kraju lik sa skalpelom ostrugao staru naljepnicu od tehnickog i izgrebao mi tub vilice u duzini od jedno 7 cm,to nisam ni vidio dok nisam dosao kuci,zamračio sam!!!  :angry7:
sad sam odljepio i tu novu naljepnicu i bacio je u tri pičke materine,jedino rješenje mi je karbon folija oko tubova,to sam imao i prije u planu...

malo sam testirao krajnju brzinu prema Bilju kada sam isao,sa mnom od 90 kg zalegnuto 130 kmh po satu,a dok sjedim uspravno ide do 120 kmh,to mi se cini okej za swapanu masinu i nisam ni očekivao vise...čak mi je i to previse,jer inace bas ne vozim preko 115kmh i neda mi se saginjati,a pri 130 kmh u zalegnutom položaju nisam se bas osjecao ugodno na malom runnerčiću...
ide skuter dobro,ali mogao bi jos bolje,samo sto mi se neda vise drkat oko prijenosa :D

i jedna poruka za walkaya:care namjerno te nisam htio zvati danas,da ti bezveze ne smetam sigurno imas nesta  pametnije za raditi,a pošto se sjećam puta do stanice nije bilo problema  :icon_thumright:
i bolje da nisi isao sa mnom jer bi izludio čekajući red  :laughing7:

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1045 : 18 Lipanj, 2013, 16:55:37 »
Ajde bitno da si proso, jesi nabavio stop od Hrce?

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1046 : 18 Lipanj, 2013, 20:31:16 »
Ajde bitno da si proso, jesi nabavio stop od Hrce?
da ;)

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1047 : 18 Lipanj, 2013, 20:37:10 »
Pa j#bo me pas ak nebi ovom otkinul glavu kaj je zgulil boju,teraj natrag sutra tam i uteraj pravdu,malo si previše dozvoljavaju,jbt skalpel

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1048 : 18 Lipanj, 2013, 21:09:38 »
Pa j#bo me pas ak nebi ovom otkinul glavu kaj je zgulil boju,teraj natrag sutra tam i uteraj pravdu,malo si previše dozvoljavaju,jbt skalpel
nemoj me nista pitati,kad sam vec 3x dosao na tehnicki nisam bio u redu sa živcima,a kada sam dosao kuci i vidio prednji lijevi tub počeo sam se tresti doslovno kolko sam ljut bio...ako uopće skuter bude u mom vlasnistvu do iduce registracije,upozorit cu ga na vrijeme da se ne usuduje ljepiti naljepnicu jer cu mu je u šupak nagurati...
svakako si previse dozvoljavaju,vazno je napomenuti da me dva puta ruše zbog jebenog zatamljenog fara a to sto su mi izgrebali pola tuba nikom nista!a to je zbog toga sto "gospoda" nema vremena da lijepo rukom odljepi naljepnicu nego mi skalpelom ide skidat  :angry7:

Offline veruda

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: fly 125 ie 3v
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1049 : 18 Lipanj, 2013, 21:16:58 »
moram priznati da su kod nas prilično pristojni na tehničkom, ima ih tri pa valjda zato, niti se ne sjećam kada sam zadnji put čekao red.
ima jedan gdje mi žena ide sa autom (da ne reklamiram bzv) pusti ključeve na pultu, ode na kavu i vrne se za po ure  :headbang:
Pula Über Alles

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1050 : 18 Lipanj, 2013, 21:23:32 »
A jbg,drugi put uzmi i ti skalpel pa malo njega ostruži  :laughing7:
I Zvonkec je danas s tvojim bivšim deakom popljugal  :toothy9:


Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1052 : 01 Kolovoz, 2013, 14:40:00 »
evo da se javim malo,skuter nije prodan i vjerojatno ostaje kod mene...bila je hrpa ponuda,ali vecinom ljudi nude zamjene na što sam rekao SLABIE...
imam 2 potencijalna kupca za 9. mj,ali vidjet cu do tada...vratio sam se danas s mora i opet idem na more za koji dan tako da ga ionako sada ne mogu prodavati a mozda si odbacim skuter na more pa tamo malo gustat,moram jos vidjeti sta sa transportom...
a i bratić Kamba se ponovio sa derbijem,sada je ekipa full,pa ne znam jel mi je uopće dopušteno prodavanje skutera :D

nisam napravio ni 200 km ove sezone,ali svejedno mi se ne prodaje skuter,jer ponekad stvarno dobro dođe...s obzirom da se nisam bas puno vozio,nisam bas zadovoljan sa ovim dayco kevlar remenom,i imam osjecaj da proklizuje i da bi skuter mogao osjetno bolje ici a i rolice su mozda mrvicu preteske...nikako da nabavim original remen pa da probam,ide i sada dobro,ali moze bolje...samo nemam sad ni para ni vremena da se zajebavam oko prijenosa pa će to sačekati malo...

evo 2 slike trenutno stanja:




Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1053 : 01 Kolovoz, 2013, 14:43:31 »
Kakva ti je to bočna?, to nije original kaj ne? Di si kupil tu nogaru...i kolko košta, izgleda mi dosta bolje nogo ona mala originalna.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1054 : 01 Kolovoz, 2013, 14:46:41 »
Kakva ti je to bočna?, to nije original kaj ne? Di si kupil tu nogaru...i kolko košta, izgleda mi dosta bolje nogo ona mala originalna.
buzetti
ako se ne varam na SC-u sam je uzeo oko 20 eura...

naravno da izgleda bolje,ne bih je kupio da izgleda lošije  ;D

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1055 : 01 Kolovoz, 2013, 14:51:45 »
Haha, jbg neki stavljaju stvari da skuter izgleda lošije  ;D 

Nego kak izgleda kad je nogara gore, jel strši van ili kak ? Idem malo pronjuškat na SC pa ubacim link da vidiš jel to ta  :icon_thumright: Možda se isprsim pa i ja to puknem gore  :icon_biggrin:


Je to ta?

http://www.scooter-center.com/product/BU4404/Side+stand+BUZZETTI+Gilera+Runner125VX+180VXR+200VXR+4+stroke+2000+2005+black?cat=A_GILERA_RUNNER200VXR06&catmatch=CAT_STYLING_SEITENSTAENDER
« Zadnja izmjena: 01 Kolovoz, 2013, 14:57:49 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1056 : 01 Kolovoz, 2013, 15:24:02 »
Haha, jbg neki stavljaju stvari da skuter izgleda lošije  ;D 

Nego kak izgleda kad je nogara gore, jel strši van ili kak ? Idem malo pronjuškat na SC pa ubacim link da vidiš jel to ta  :icon_thumright: Možda se isprsim pa i ja to puknem gore  :icon_biggrin:


Je to ta?

http://www.scooter-center.com/product/BU4404/Side+stand+BUZZETTI+Gilera+Runner125VX+180VXR+200VXR+4+stroke+2000+2005+black?cat=A_GILERA_RUNNER200VXR06&catmatch=CAT_STYLING_SEITENSTAENDER
to bi trebala biti ta ako me sjećanje dobro sluzi  :icon_thumright:

malo strši van ali nista strasno,meni osobno ne smeta...

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1057 : 01 Kolovoz, 2013, 15:44:00 »
jaooooo, šta me iznenadi kad sam otvorio "novi odgovori na vaše postove"  :toothy3:

izuvač još nije prodan..... to je malo sumnjivo.... ili ti je oglas istekao na njuškalu ili si dobivao ponude zamjene za kamion šljunka i koji metar drva....

draga mi je ova izjava

Citat:
evo da se javim malo,skuter nije prodan i vjerojatno ostaje kod mene...

mislim da će moderatori polako počet pucat po šavovima sa otvaranje i zatvaranjem ove teme  ;D

po slikama bi rekao ili si ga lickao svaki dan ili je bio prekriven ceradom... jer koliko vidim nema ni najmanjeg zrna prašine na njemu

nadam se uskoro da će bit uskoro neko okupljanje kod klupica da se ekipa nađe (istina da sad odskačem od ekipe da troznamekastom kubikažom ali nedam se) jer od otvaranje sezone nije bil značajnih okupljanja - čak ni u stilu ocijenjivanja lokalnih curica...

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1058 : 01 Kolovoz, 2013, 17:32:51 »
balicdim:prijatelju,za sada je takva situacija i eto jos nije prodan a sto se tiče prodaje u 9. mj ima jos vremena do tada,tako da prodaja ovisi o dosta stvari,ne mora znaciti da cu ga prodati,ali kod mene se nikad ne zna pa necu nista sa sigurnošću govoriti...a mogu ti reci da čak nisam ni dobijao neke smiješne zamjene poput drva,šljunka itd. Većinom se tu radilo u zamjeni za neki drugi skuter/motor ma bilo je svakakvih kombinacija,ali zamjene me ne zanimaju :D

ma čini ti se po slikama da nije prljav a ustvari je pun prašine,ova crna boja je magnet za suvišne supstance...inače ti si me često viđao na skuteru(prosle sezone) a sada gotovo da se ne vozim,tu i tamo se provozam kada mi dode ali to je rijetko...zato se i nakupilo toliko prašine...

ma dobro si rekao nema bas vise ekipe na klupicama,nekada se ja znam zaletiti sa ovim svojima navecer malo na klupice i toe to...prosle godine sam bio gotovo svaki dan tamo...
a takva manja okupljanja se uvijek dogovore na brzinu,samo sto je problem sto rijetko kada budemo svi na okupu jer je ljeto pa svi negdje idu i tako to

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)
« Odgovori #1059 : 01 Kolovoz, 2013, 20:45:16 »
Ako se budes jednom predomislio za zamjenu, imam u dvoristu 100 metara drva pa cemo se dogovoriti! :laughing7: