Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Tomos APN 6..  (Posjeta: 35507 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filip-cpi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • Spol: Muški
  • KUPUJEM LITRU BENZINA!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: CPI
  • MojSetup: MA BIT CE.........
  • MojSpuh: TECHNIGAS
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #20 : 25 Srpanj, 2008, 10:30:10 »
apn tuning !!!!laser nije nesto al ok ......stavi novi frgac....izbrusi klip........nove karike.....

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #21 : 08 Kolovoz, 2008, 09:30:04 »
koje fantazije.... :drunken_smilie:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #22 : 08 Kolovoz, 2008, 13:25:45 »
ja baš gledam isto  :drunken_smilie:
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1314
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #23 : 12 Kolovoz, 2008, 19:41:13 »
za pocetak spusti glavu naj jeftinije samo smirglas do ibera ak oces i osjeti se dosta  ewo slike mog projekta : nije bas nekaj ljep al ide :
0981674245

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #24 : 14 Kolovoz, 2008, 03:36:03 »
ne budi skroman... kaj to znači da nije lijep? slobodno priznaj da je ružan kao pasja drkotina!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #25 : 14 Kolovoz, 2008, 03:37:49 »
ne budi skroman... kaj to znači da nije lijep? slobodno priznaj da je ružan kao pasja drkotina!
:icon_biggrin: :icon_biggrin:
prvi put čujem za ovaj izraz.... :toothy12:

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1314
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #26 : 14 Kolovoz, 2008, 16:57:07 »
pa to ti je maska samo zatop ide bas kaj nek je ruzan nek govori ko kaj oce i meni je ruzan al sva pozornost ide na mene kad se vozim jbg :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:
0981674245

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #27 : 14 Kolovoz, 2008, 18:20:31 »
za pocetak spusti glavu naj jeftinije samo smirglas do ibera ak oces i osjeti se dosta  ewo slike mog projekta : nije bas nekaj ljep al ide :

evo bas i ja kemijam s cilindrom od apn-a prosirio kanale i podgao ispuh 2 mm s unutarnje strane usis i prirubnicu prosirio za 3mm i glavu rijesio spustio je da squish bude sto manji
 prirubnicu sad jos samo nabavit negdje dovoljno debelog klingerita i rjesiti brtvu prirubnice......imamo laser auspuh ko od ivan m i karb 14 bing...dosadno je malo a neda mi se ljencarit pa se zajebavam ovak hehe..

Offline tomica89

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: varaždin
  • Moj Skuter: gilera runner 50
  • MojSetup: u moru
  • MojSpuh: malossi mhr replica
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #28 : 14 Kolovoz, 2008, 21:29:35 »
nema do apn-a 6......moj prvi motor i nije bilo mjesta kam nije mogel dojti :headbang:

Twenty eight days, six hours, forty two minutes, twelve seconds

Offline NEO

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • aerox 5.7.2009
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubovica,Ludbreg
  • Moj Skuter: Babetta
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #29 : 14 Kolovoz, 2008, 22:13:43 »
automatsko paljenje nogom 6 puta xD
dosta zavisi o gidištu mašine ovi novi neidu... Ja imam Babettu 225 50ccm i trebo bi neki aspuh za nju sad ide 50 km/h isto ko automatic je ak neko ima za prodat nek mi javi...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #30 : 16 Kolovoz, 2008, 01:41:22 »
staviš Gianelli Shot na apn, delorto 19 , e5 gljivu hahaha imo moj frend bt on uzme brusilcom skrati klip i puno bolje ide al ne traje dugo
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1314
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #31 : 16 Kolovoz, 2008, 11:35:57 »
imas i kit arisal 44 za tomosa to stavis frgu 21 i neki jaci spuh od skutera tipa nardo,shot roost i letis al 100kilometri i onda sve novo nanovo
0981674245

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #32 : 18 Kolovoz, 2008, 18:34:27 »
vidi je vespica dan danas pali is prvegle godište
lovac u mutnom team

Offline hawk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Požega
  • Moj Skuter: Gilera Stalker 50
  • Moja Kaciga: shoei
  • MojSetup: ništa
  • MojSpuh: serijski
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #33 : 01 Listopad, 2008, 21:55:17 »
ja sam imao jednog apn-a 6. imao je 5 brzina i sve drugo serijski i stavio sam u auspuh komad lima i dobio nešto kao rezonantni. mjerio sam ga sa autom iišao je 75 km/h... i kad su bila dvojica nije ništa osjetio.. išao je ko metak i onda sam ga prodao za 2000kn i starci mi uzeli za rođendan gileru stalker

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #34 : 19 Listopad, 2008, 20:11:08 »
malji ke bulazins apn 75. pa nisam jednog imo da ide sa orginal klipom i spuhom 75. da si bin laden a iza tebe sve vojske svijeta nebu iso prek 60 banki sa 5 brzin pa da denes celu metalursku industriju ha auspuh  :binkybaby:...

apn 42klip skracen na tocnu mjeru, i na cilindru samo sređen ispusni i usisni kanal sa 14mm frgom i malo obrađenom i spustenom glavom on ne da ce ic... nego ce ic a znam to iz iskustva.. naravno i lipnik rezona... sa 5 brzina ide 75 kad si sam sa dvojicom navuce 65-70 bez nekih problema a kad si sam nikad nebus koristil prvu brzinu.. ja ju nisam nikad. kretal u 2 i u brdu i svigdi.
🙈

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #35 : 19 Listopad, 2008, 20:34:48 »
bratićev susjed ima na apenovoj rami petnajinu mašinu. slago ga je ak ste možda čuli za Antonia Kossia - njegov stric koji i njemu motore slaže. ima klip 42 l serijsko paljenje i auspuh od elektronika koji je na kraju otpiljen i još mikunia 21... e to stari moj na niskim nejde nikam a dok dobije okretaje samo beči i muti ti se pred očima kak to ide stravaaaa, naravno tu je prerada cilindra koja je tajna kod tomosa.... najbolje je na trkama tomos kupa dok majstori skidaju cilindar ljepo te zamole da se makneš :D

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #36 : 20 Listopad, 2008, 08:42:07 »
bumo vidli..
zasad imam Laser, kupio sam neki L klip pa ću ga smontirat..
bitno mi je da ide malo bolje nego serijala jer je ovo fakat presporo, za samoubojicu rođeno za ZG ceste..

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #37 : 20 Listopad, 2008, 14:59:10 »
bumo vidli..
zasad imam Laser, kupio sam neki L klip pa ću ga smontirat..
bitno mi je da ide malo bolje nego serijala jer je ovo fakat presporo, za samoubojicu rođeno za ZG ceste..

Ovaj klip ima 2 karike, zar nije L klip samo sa 1 karikom :icon_scratch:
I ja sam presao na sporije i stedljivije prijevozno sredstvo, razlog tomu su kolone u spici tako da nema logike voziti ista jace. Ali dok se nadjem na brzoj cesti bez zastoja, nastaju problemi. Pitanje je vremena kada ce me pokupiti neoprezni vozac ili neka budala...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #38 : 21 Listopad, 2008, 21:00:07 »
danas sam dobio raskopanu masinu u dvije kutije od apn 4,sad na prvo oko vidio sam da su radilica i klip u banani i da trebaju novi,i svi lezajevi,di to sve kupiti ,ili je lakse novu masinu polovnu kupiti

Offline darac_402

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tomos APN 6..
« Odgovori #39 : 25 Listopad, 2008, 23:28:54 »
bumo vidli..
zasad imam Laser, kupio sam neki L klip pa ću ga smontirat..
bitno mi je da ide malo bolje nego serijala jer je ovo fakat presporo, za samoubojicu rođeno za ZG ceste..


to je ovaj siptraski klip po 80kuna,uzmi pravi meteor 200kuna