Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji skuter uzeti za Rentu ?  (Posjeta: 41371 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline jopa

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 662
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: višnjevac
  • Moj Skuter: tajfun 172
  • Moja Kaciga: 0 bodova
  • MojSetup: malo soli
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #60 : 15 Lipanj, 2011, 15:28:45 »
http://www.skaromoto.hr/category/akcije/ evo tu imaš u osijeku novog keewaya za 8000kn  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #61 : 15 Lipanj, 2011, 16:01:23 »
malo ste me krivo skužili, ja nisam nijednom predložio da uzme nove kineze, jer ima u ponudi i vanbrodskih motora kineza po malim cijenama pa mi ne pada napamet to uzet.
moj prijedlog mu je bio da rađe uzme 4 nova talijana, nego 5-6 polovnih talijana ili novih kineza.

rađe posudi nešto novaca ili se rastegni i uzmi kako spada 4 sportcity-a ili slično, vjeruj da ćeš bit zadovoljniji i nakon 5 godina će ti računica bit pozitivnija.

znam da je teško uspoređivat gliser i skuter, jer mene manji servis košta gotovo kao jedan skuter, ali u globalu je isto. ja bi sad odmah dao 5 glisera, koji su prosječno stari od 4-7god za 3 nova, jer bi nakon 3 sezone imao veći plus s njih 3 nego s ovih 5
rab

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #62 : 15 Lipanj, 2011, 16:35:25 »
Mislim da ti je glupo davati 1500,00 kn po kacigi koju ćeš rentati.
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #63 : 15 Lipanj, 2011, 17:58:17 »
Mislim da ti je glupo davati 1500,00 kn po kacigi koju ćeš rentati.

Ha ha pa na što ti ličim ja ??

150Kn je komad na akciji

 :icon_scratch:

Uglavnom kako sad stvari stoje uzimam ta 2 Tomosa Twistera i uguram u to sve 3 komada Luna Vision 2.

Mislim da ću bit fleksibilniji next year bitno je da krenem s nečim u posao... a vidim lunu hvale kao best Buy za uloženo dobiveno po testovima na netu... Slovenci se isto raspisali za tomosa twistera čak ima i koji test na netu,
Zaključak im je da je super bike za te novce i da tomos zaslužuje drugu priliku jer je dosta kvalitetan i utegnut dobra zavrsna obrada solidan agregat itd...Mana je 4t agregat al jbg prožvakam to,za posao je ne bitno kako brzo vuče...

Kako vam se čini ova opcija,dali je po vama ova kombinacija kvalitetan izbor za te novce...???

Meni se čini da nema neke druge opcije...Vremena nemam ni keša više...A upriliku su kvalitetni vidim lune po oglasima sa 7000 km za 4000 kn se prodaju znači čak i drže cijenu...Za tomosa računam na isto da može ić za 7 - 8000 Kn kad se bude prodavao...Znači neka su zlatna sredina nisu šrot sigurno bar po testovima na netu



P.s. Jeste li upućeni koliko me dođe total za 1 bike za reganje tehnički kasko znači za sve s tablicama
za Skuter od recimo 12.000Kn i koje je najpovoljnije osiguranje po vama ??


Hvala svima na infu...
« Zadnja izmjena: 15 Lipanj, 2011, 18:19:38 Skuter2011 »

Offline Domba

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1057
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • DZphotography
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Kivi i Dragster
  • Moja Kaciga: Caberg V2 407 V
  • MojSetup: U kutijama
  • MojSpuh: sta 1, imam 3
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #64 : 15 Lipanj, 2011, 18:29:33 »
Ha ha pa na što ti ličim ja ??

150Kn je komad na akciji

 :icon_scratch:

Uglavnom kako sad stvari stoje uzimam ta 2 Tomosa Twistera i uguram u to sve 3 komada Luna Vision 2.

Mislim da ću bit fleksibilniji next year bitno je da krenem s nečim u posao... a vidim lunu hvale kao best Buy za uloženo dobiveno po testovima na netu... Slovenci se isto raspisali za tomosa twistera čak ima i koji test na netu,
Zaključak im je da je super bike za te novce i da tomos zaslužuje drugu priliku jer je dosta kvalitetan i utegnut dobra zavrsna obrada solidan agregat itd...Mana je 4t agregat al jbg prožvakam to,za posao je ne bitno kako brzo vuče...

Kako vam se čini ova opcija,dali je po vama ova kombinacija kvalitetan izbor za te novce...???

Meni se čini da nema neke druge opcije...Vremena nemam ni keša više...A upriliku su kvalitetni vidim lune po oglasima sa 7000 km za 4000 kn se prodaju znači čak i drže cijenu...Za tomosa računam na isto da može ić za 7 - 8000 Kn kad se bude prodavao...Znači neka su zlatna sredina nisu šrot sigurno bar po testovima na netu



P.s. Jeste li upućeni koliko me dođe total za 1 bike za reganje tehnički kasko znači za sve s tablicama
za Skuter od recimo 12.000Kn i koje je najpovoljnije osiguranje po vama ??


Hvala svima na infu...

po meni odlican izbor. :)

Inace 4t nije problem sporost, nego sto vecinom sa 2 osobe ne moze dogurati do blokade, jos uzbrdo i eto katastrofe, doslovce :) Ali ok.

Na OS tablicu bez kaska ti je ok o 750kn prva registracija bez bonusa.

Nego odakle si, da znam koga da trazim ako budem u blizini i budem htio skuter pa da provozam lunu :)

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #65 : 15 Lipanj, 2011, 18:33:49 »
po meni odlican izbor. :)

Inace 4t nije problem sporost, nego sto vecinom sa 2 osobe ne moze dogurati do blokade, jos uzbrdo i eto katastrofe, doslovce :) Ali ok.

Na OS tablicu bez kaska ti je ok o 750kn prva registracija bez bonusa.

Nego odakle si, da znam koga da trazim ako budem u blizini i budem htio skuter pa da provozam lunu :)

Gdje si izračunao to...U j#bote evo novi problem imam samo 1200 Kn po komadu za reganje kasko tehnički i sve što ide uz to da bude spreman za posao...:sad1: Nemam bobusa

Dali je dovoljno to ???



p.s. Vama su skuti besplatni :)
« Zadnja izmjena: 15 Lipanj, 2011, 19:38:30 Skuter2011 »

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #66 : 15 Lipanj, 2011, 18:37:59 »
Gdje si izračunao to...U j#bote evo novi problem imam samo 1200 Kn po komadu za reganje kasko tehnički i sve što ide uz to da bude spreman za posao...:sad1: Nemam bobusa

Dali je dovoljno to ???

Što se tiče 4t u zadru nema nekih uzbrdica sve ravnice nema nekih uspona laganica uz obalu itd

Ma najbolje nadji nekog ko zna dosta da je mladji da oce pomoc,npr neko s foruma i uzmi neke ok skutere,ne moraju bit u salon stanju..mogu oni dosta prezivit  :icon_thumright:

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #67 : 15 Lipanj, 2011, 18:43:54 »
Gdje si izračunao to...U j#bote evo novi problem imam samo 1200 Kn po komadu za reganje kasko tehnički i sve što ide uz to da bude spreman za posao...:sad1: Nemam bobusa

Dali je dovoljno to ???

Što se tiče 4t u zadru nema nekih uzbrdica sve ravnice nema nekih uspona laganica uz obalu

p.s. Vama su skuti besplatni :)

neće ti bit dovoljno za kasko, osiguranje i regu toliko. neću sad tvrdit, ali mislim da ti je osiguranje kad je renta u pitanju bar 3 puta skuplje od normalnog, jer ima jedan prijatelj koji se time bavi pa je nešto pričao ali nesjećam se. a i kasko neće bit jeftin pošto je opet renta u pitanju


EDIT: 500kn ti je osiguranje za skuter u renti sa osiguranjem putnika koje obavezno uzmi.

kasko ti je oko 700 negdje
prva rega ti je 500
« Zadnja izmjena: 15 Lipanj, 2011, 18:48:17 vale_vx »
rab

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #68 : 15 Lipanj, 2011, 18:47:28 »
EDIT: 500kn ti je osiguranje za skuter u renti sa osiguranjem putnika koje obavezno uzmi.

kasko ti je oko 700 negdje
prva rega ti je 500


Koje je to osiguranje ???

Znači taman će mi doteći prva rega 500 i kasko 700 sa osiguranjem putnika

Odakle ti taj info s neta ili ???

Hvala unaprijed na odgovoru :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 15 Lipanj, 2011, 19:37:46 Skuter2011 »

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #69 : 15 Lipanj, 2011, 20:05:34 »

Koje je to osiguranje ???

Znači taman će mi doteći prva rega 500 i kasko 700 sa osiguranjem putnika

Odakle ti taj info s neta ili ???

Hvala unaprijed na odgovoru :icon_thumright:


registracija i tehnički 500kn
osnovno osiguranje   500kn
kasko                     700kn
----------------------------
ukupno              +/-1700kn

croatia je osiguranje, ali razlika s bilo kojim može bit 50kn

pogledao sam na netu, a i sreo sam dečka koji renta tu blizu mene pa je reko da mu je godišnje produljenje sa svime oko 1500kn, a prvi tehnički ti je skuplji za 250ak kn
on ima sportcityje
rab

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #70 : 15 Lipanj, 2011, 20:26:16 »
registracija i tehnički 500kn
osnovno osiguranje   500kn
kasko                     700kn
----------------------------
ukupno              +/-1700kn

croatia je osiguranje, ali razlika s bilo kojim može bit 50kn

pogledao sam na netu, a i sreo sam dečka koji renta tu blizu mene pa je reko da mu je godišnje produljenje sa svime oko 1500kn, a prvi tehnički ti je skuplji za 250ak kn
on ima sportcityje

Moja greška...Znači 1700 Kn je prva sa kaskom hmm...

Bas sam sad pogledao na netu aprilliu sportcity u nadi da je skuplja pa je kasko zbog toga 700kn kad tamo 12500 Kn znači 500 više od Tomosa twistera...Ha ha e sad sam tek u dvoumici :)

Twistera50 ili sportcity 50 ? Dizajnom mi je bolji ovaj twister ali sve mi se čini da je sportcity bolja opcija

btw dobro su nabili cijenu ovome twisteru 12000kn ???

Strange pogotovo kad je Aprillia Sportcity koja je stvarno provjerena roba 12580 kN

Inače ako mogu da upitam za koliko ti taj frend renta te sportcitije i u kojem gradu ?

Hvala

« Zadnja izmjena: 15 Lipanj, 2011, 20:28:31 Skuter2011 »

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #71 : 15 Lipanj, 2011, 20:35:38 »
Moja greška...Znači 1700 Kn je prva sa kaskom hmm...

Bas sam sad pogledao na netu aprilliu sportcity u nadi da je skuplja pa je kasko zbog toga 700kn kad tamo 12500 Kn znači 500 više od Tomosa twistera...Ha ha e sad sam tek u dvoumici :)

Twistera50 ili sportcity 50 ? Dizajnom mi je bolji ovaj twister ali sve mi se čini da je sportcity bolja opcija

btw dobro su nabili cijenu ovome twisteru 12000kn ???

Strange pogotovo kad je Aprillia Sportcity koja je stvarno provjerena roba 12580 kN

Inače ako mogu da upitam za koliko ti taj frend renta te sportcitije i u kojem gradu ?

Hvala



otok rab, 180-200kn dnevno, ovisno o mjesecu, u špici 200kn
nije baš pretjerano zadovoljan kako mu ide, s tim da mu je lani bila prva godina
ima mislim 4 sportcity-a, runnera i 3 quada, i nešto bicikala
rab

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #72 : 15 Lipanj, 2011, 20:42:31 »
otok rab, 180-200kn dnevno, ovisno o mjesecu, u špici 200kn
nije baš pretjerano zadovoljan kako mu ide, s tim da mu je lani bila prva godina
ima mislim 4 sportcity-a, runnera i 3 quada, i nešto bicikala

Ovo mi je prilika upitat malo za promet ....

Ako nije problem vidi s njim koliko dnevno napravi prometa ili recimo koliko izda čega ...Ako nije to personal  :notworthy:

p.s. Dali ja kao iznajmljivač moram imati kasko ...Ima li šanse da mi nabavis kopiju ugovora o najmu bio bi ti supeeeer zahvalan??

Hvala ti u svakom slucaju na svakom infu

« Zadnja izmjena: 15 Lipanj, 2011, 21:19:36 Skuter2011 »

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #73 : 15 Lipanj, 2011, 23:34:19 »
što se tiče rege i osiguranja, vidi ako ti se isplati uzeti na pol godine ili kvartal, kako već ide

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #74 : 15 Lipanj, 2011, 23:59:45 »
što se tiče rege i osiguranja, vidi ako ti se isplati uzeti na pol godine ili kvartal, kako već ide

Nisam ni znao da postoji takva opcija...Bilo bi extra kad bi uspio dogovoriti taj kasko za recimo 350 samo na 6 mjeseci.

Ostatak godine normano AO i s tehničkim reganje bi izašlo nekih 1350...

Koje osiguranje nudi takve opcije ??

Hvala na infu ! :icon_thumright:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #75 : 16 Lipanj, 2011, 00:29:18 »
Nisam ni znao da postoji takva opcija...Bilo bi extra kad bi uspio dogovoriti taj kasko za recimo 350 samo na 6 mjeseci.

Ostatak godine normano AO i s tehničkim reganje bi izašlo nekih 1350...

Koje osiguranje nudi takve opcije ??

Hvala na infu ! :icon_thumright:
ma nisam ti niš 100%
samo znam da me susjed svaki put pili kad regam skuter zakaj ga na pol godine ne regam jer se kao ne vozim po zimi  :toothy11:
a i posudio mi frend auto pa vidim u prometnoj piše regan u 3. mj a vrijedi do 8. pa pretpostavljam da je tak neš moguće  :icon_biggrin:
tak da ćeš morat nazvat i pitat

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #76 : 16 Lipanj, 2011, 00:32:29 »
ma nisam ti niš 100%
samo znam da me susjed svaki put pili kad regam skuter zakaj ga na pol godine ne regam jer se kao ne vozim po zimi  :toothy11:
a i posudio mi frend auto pa vidim u prometnoj piše regan u 3. mj a vrijedi do 8. pa pretpostavljam da je tak neš moguće  :icon_biggrin:
tak da ćeš morat nazvat i pitat

Znas zasto ga ne regas na pola godine ?
Jer svake godine ides iz pocetka kod osiguranja i kod tehnickog. Tj moras ga odjavit.
Kod osiguranja 0 bonusa a za tehnicki svaki put nova tablica i prometna/knjizica i ispadne te skuplje nego da ti je cijelu godinu registriran.

Ali zato bilo bi dobro kad bi kasko mogao platit za samo pol godine- za to se treba raspitat kod osiguravatelja  :icon_thumright:

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #77 : 16 Lipanj, 2011, 00:50:18 »
Znas zasto ga ne regas na pola godine ?
Jer svake godine ides iz pocetka kod osiguranja i kod tehnickog. Tj moras ga odjavit.
Kod osiguranja 0 bonusa a za tehnicki svaki put nova tablica i prometna/knjizica i ispadne te skuplje nego da ti je cijelu godinu registriran.

Ali zato bilo bi dobro kad bi kasko mogao platit za samo pol godine- za to se treba raspitat kod osiguravatelja  :icon_thumright:

Pa da to sam i mislio da samo kasko bude na pola godine ( Ljeto samo ) a osnovno nek piči čitavu godinu...

svejedno hvala na infomacijama svima chekiram vec nesto...Pokvari mi racunicu ovo kasko ja planirao da će mi 6000 Kn bit dovoljno za regat 5 komada...

 :sad1:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #78 : 16 Lipanj, 2011, 10:52:02 »
izgled vecinom mami ljude kad biraju sto ce voziti.. pogotovo zenske, pa eto , trazi nesto...
ja i dalje stojim iza one da bi prije uzeo polovnog talijana nego novog kineza.. jer  kvaliteta materijala i izrade je ogromna
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Skuter2011

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: no
  • Moja Kaciga: no
Odg: Koji skuter uzeti za Rentu ?
« Odgovori #79 : 16 Lipanj, 2011, 12:39:36 »
izgled vecinom mami ljude kad biraju sto ce voziti.. pogotovo zenske, pa eto , trazi nesto...
ja i dalje stojim iza one da bi prije uzeo polovnog talijana nego novog kineza.. jer  kvaliteta materijala i izrade je ogromna

Pa dobro je to skombiniram vec nesto...Vjerovantno 2 twistera ili Aprillie sportcity kombiniram s neka 3 "Tajvanca"

Nego šta se dešava sa ovim Osiguravajućim društvima...

Jutros Euroherc zove i kaže nažalost da nisu u mogućnosti ponuditi kasko jer im je pre rizično kad je najam ???

Ha ha


Wtf... :laughing3:

Kome da se obratim...Croatia ???
« Zadnja izmjena: 16 Lipanj, 2011, 12:42:27 Skuter2011 »