Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA  (Posjeta: 16824 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ivan_200

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: P150 + PX220
  • MojSetup: Polini 210 + 60mm longstroke + 30mm OKO
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #100 : 27 Svibanj, 2011, 20:06:48 »
I pothitno dignit ljestvicu postanja u oglasniku bar na 150postova ka na motori hr. I to provjerenih postova, a ne 150 smajlica i odgovora tipa "i ja mislin da je tako". Moze se cak uvest i opcija o preporukama za uclanit se na forum.

Ja san 2 godine tu, i još nisan napunija 50 postova jer neman skuter pa me ništa ni ne zanima oko te tematike. A u oglasnik i dalje ne mogu postat, a ima san stvarno dosta skutera u ekipi šta su se prodavali za ok cijenu, dijelova da ne govorin.  :) 
grobnik project: vespa px 220

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #101 : 27 Svibanj, 2011, 20:11:55 »
mozda bi bolje funkcioniralo nesto tipa preporuka.. neces garantirat za nekog frenda s fejsa vec za nekog kog znas.. ako napravi on sranje brise se i tebi acc..  :icon_thumright:

ima dosta ljudi.. dosta ljudi se međusobno poznaje tak da.. moze se lagano korigirat ulazak novih članova..  :dontknow:

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #102 : 27 Svibanj, 2011, 20:14:30 »
btw, znate kaj je tragikomicno....


...to sto jedan clan foruma ukrade od drugog clana, a onda proda trecem..
nekak mi ti previse detalja znas ::)
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #103 : 27 Svibanj, 2011, 20:28:33 »
dogodilo se to sto se dogodilo.... ja za r1 tu nisam znao.... da sam ja bio dijelom toga nebi vam sada tu pisao nego bi lezao u rementincu ili ko zna gdje...


s tim clanom cu ja rijesit to sranje i vratit mu novce, a ja cu to rijesit s ovim od kog sam ja kupio r1.... tako da.... sta se tice fxr-a on ima papire i to mozes uredno pitat brunu iz rakitija dal je tako.... vec ga je murija zaustavila na tom motoru jer nije regan i provjeravali broj sasije i nikad nista....



dogodilo se to kaj se dogodilo..... a i dao sam r1 za 8700 kn i broj sasije se poklapao s papirima.... bravica je bila sjebana... i ja sam se s tim motorom vozio 1000 km u tjedan dana... dovezao sam se na njoj do njega.... da je bila takva vruca roba sigurno se nebi igrao.... al netko je nes rekao i mos ga jebat... u 6 ujutro murija na vratima.... i bio razgovor i sve..... a sve zbog tog jer su "frenda" zaustavili na njegovom motoru koji je bio ukraden, pobruseni brojevi sasije i on je rekao nes da sebi guzicu spasi i evo ti sranje....


ugl nemam kaj tu vise za rec.... neka me se slobodno obrise sa ovog foruma... jer nakon ovog dns nemam volje za nista.....  pozdrav
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline karlo.sb

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 241
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sr150
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #104 : 27 Svibanj, 2011, 20:34:22 »
de lol   :toothy12: :toothy12: i tu pricu mozes jedino mami pricati  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 27 Svibanj, 2011, 20:35:57 karlo.sb »

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #105 : 27 Svibanj, 2011, 20:49:21 »
granica od 150 postova mi je  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Znam iz svog primjera da joos uvijek (s 11xx postova) dosta stvari nisam dosta toga naucio...znate i sami kakve gluposti pisu oni koji skupljaju tih (1)50 postova,forum ce bit pun spamma, ali ajde,bit ce i vise bisera  :headbang:

Ideja s osobnom mi isto nije jasna - onaj ko ima namjeru prevarit ce uzet bratovu/frendovu/ficovu/mozda cak i svoju  osobnu i opet ce ga bolit k**ra*.
im clanom cu ja rijesit to sranje i vratit mu novce, a ja cu to rijesit
ti si meni bog  :toothy12:

 :notworthy: za to sto nemas straha da ti neko kog si zaj#bo(a ima ih) ne naudi(prilicno blaga rijec)

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #106 : 27 Svibanj, 2011, 20:59:19 »
prvo bi trebalo postrožit kriterije pri samoj registraciji
da godine i mjesto mora biti obavezno! jer ima članova kojima se može vidjet samo nick i takvi otvaraju neku temu po 20ti put...

a 150 postova i 6 mj na forumu nije rješenje
ima članova koji su dugo tu,a nemaju toliko postova - neće moć ništa prodat, a hitno im je ili se moraju riješit nekih dijelova...
plus, povećat će se količina spamma jer sad se mora skupit još više postova  :toothy12: a kako da netko, tko recimo nema pojma o skuterima skupi 150 postova?
smanjit će se i broj oglasa, a ovo je forum na kojem se brzo i povoljno mogu naći potrebni dijelovi, pa će smanjenjem broja oglasa otpast dio članova.

treba i nekako utjecat na same članove, da budu oprezni, ne trguju sa nepoznatim članovima, uplaćuju na povjerenje jer toga danas više nema  :laughing7:
te obavezno tražiti slike ili sl, kako bi se na neki način "osigurali"

najbolja ideja je ovo što je luka0101 rekao, tko hoće prodavat, preslika osobne adminu ili tak nešt, pa će se trebat malo potrudit za prodaju
P.S. tema je dobra, samo da se njome nešto postigne i da se uvedu neke promjene  ::)
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #107 : 27 Svibanj, 2011, 21:13:13 »
Temu podržavam, ali nikakve koristi od nje.

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #108 : 27 Svibanj, 2011, 21:25:30 »
devil_ma-yela-ako u 6 mjeseci nemozes nakupit 150 postova onda si debil,ako nemas blage o skuterima opet ih nakupis a da ne spamas

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #109 : 27 Svibanj, 2011, 21:26:21 »
devil_ma-yela-ako u 6 mjeseci nemozes nakupit 150 postova onda si debil,ako nemas blage o skuterima opet ih nakupis a da ne spamas
smajlicima  ;D

Offline tuta125

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 537
  • Spol: Muški
  • Dvije glave su pametnije od jedne.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST - DU
  • Moj Skuter: 4 kotača
  • Moja Kaciga: pojas
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #110 : 27 Svibanj, 2011, 21:26:56 »
granica od 150 postova mi je  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Znam iz svog primjera da joos uvijek (s 11xx postova) dosta stvari nisam dosta toga naucio...znate i sami kakve gluposti pisu oni koji skupljaju tih (1)50 postova,forum ce bit pun spamma, ali ajde,bit ce i vise bisera  :headbang:

Ideja s osobnom mi isto nije jasna - onaj ko ima namjeru prevarit ce uzet bratovu/frendovu/ficovu/mozda cak i svoju  osobnu i opet ce ga bolit k**ra*.ti si meni bog  :toothy12:

 :notworthy: za to sto nemas straha da ti neko kog si zaj#bo(a ima ih) ne naudi(prilicno blaga rijec)


Po meni je to s osobnom dobro u slucaju nekakve prevare jer ce se znat tocno tko je, gdje je i sve skupa. a i vjerojatno bi neki i odustali prije ikakvog pokusaja varanja. tako ja na to gledam  :toothy3:

A jbg sve je to relativno,moze te sjebat i tako sto ce ti umjesto multivara npr. poslat serijski variomat  :dontknow:
Al opet bilo bi dobro kad bi se postrozile mjere i kad bi se uvele neke KAZNE za ocito muljanje,kao sto su pojedini poznati muljatori s foruma radili

tko bi provodio te kazne? i kakve bi one bile? ja mislim da za to Forum treba imat puno vecu ulogu...? i ovlasti na kraju krajeva...  :icon_scratch:
Ne brže od života, ako misliš bilo gdje, moraš sporije.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #111 : 27 Svibanj, 2011, 21:27:34 »
Ja san 2 godine tu, i još nisan napunija 50 postova jer neman skuter pa me ništa ni ne zanima oko te tematike. A u oglasnik i dalje ne mogu postat, a ima san stvarno dosta skutera u ekipi šta su se prodavali za ok cijenu, dijelova da ne govorin.  :) 

nemas problema,ako ti sta tako uleti,samo javi meni na pm :laughing6:

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #112 : 27 Svibanj, 2011, 21:28:59 »
Po meni je to s osobnom dobro u slucaju nekakve prevare jer ce se znat tocno tko je, gdje je i sve skupa. a i vjerojatno bi neki i odustali prije ikakvog pokusaja varanja. tako ja na to gledam  :toothy3:

procitaj recenicu do kraja  :toothy11:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #113 : 27 Svibanj, 2011, 21:29:36 »
ja sam na povjerenje do sad slao nekih 20 tisuca kn sigurno, od toga tisucu eura su me ili sjebali za dijelove, ili krivo mi doslo, neispravno i to.. ostalih  2 tisuce eura bilo ok.. trgujem odnedavno s clanovima koji su tu po koju godinu i njima uvijek ide na povjerenje, nevolim uopce trgovati s nekim koji nije tu cesto ili za koga sumnjam da nije bas posten... ::)
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #114 : 27 Svibanj, 2011, 21:37:16 »
odavno je bila jedna ovakva tema... još dok smo ja i član "mrcina" nešto raspravljali oko prevara u tržnici itd.... bilo je svakakvih ideja,... ja sam predložio upravo to sa osobnim iskaznicama, ali se to malo glupo shvatilo i ok...

stvarno ne znam što se više može očekivati od ovoga foruma po pitanju tržnice i prevara... što reći na to da je jedan od sada već bivših administraora foruma, koji je bio i jedan od najuglednijih članova i smatran za velikoga majstora foruma itd ispao jedan od najvećih prevaranata i lažova na forumu uopće... naravno mislim na igora herceg (36) poznatijeg kao HAC...

prema tome dok je svijeta bit će i prevara i svega, ja to osobno ne podržavam i protiv toga sam, ali dok se ne uvedu neke ozbiljne "mjere" sigurnosti na forum zaboravite na sigurnost...


to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #115 : 27 Svibanj, 2011, 21:54:26 »
samo kad se sjetim aerox tuninga ili kako vec (prevarant iz dubrovnika) - najprije bude prevaren pa je  stalno pljuvo po hacu,poslo mu ciglu umjesto fotoaparata,pa opet pljuvo po prevarantima i na kraju sam sjebe pola korisnika na 2 foruma  :toothy12: :toothy12:


Danas je opce misljene da prevaranti i lopovi dobro prolaze u zivotu,jbg.

Offline tuta125

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 537
  • Spol: Muški
  • Dvije glave su pametnije od jedne.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST - DU
  • Moj Skuter: 4 kotača
  • Moja Kaciga: pojas
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #116 : 27 Svibanj, 2011, 22:23:10 »
procitaj recenicu do kraja  :toothy11:
pa dobro neces valjda ic krast susjedovu osobnu samo da bi mogo nekog zajebat ovdje  :laughing7:
ako uzmes od nekoga iz obitelji opet ce se moc lako ustanovit tko je kriv...  :dontknow:
Ne brže od života, ako misliš bilo gdje, moraš sporije.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #117 : 27 Svibanj, 2011, 22:51:24 »
Dakle...

1) Ovo je FORUM, a ne oglasnik, aukcije ili ebay...

2) Nema ŠANSE da se postroži registracija, to se protivi 'hipi' ideji tolerancije vlasnika, a vlasnik foruma je na forumu zakon...

3) Nema ŠANSE da će vlasnik foruma ili admini/modovi preuzimat na sebe odgovornost tog tipa i glumit 'policiju', bavit se osobnim iskaznicama i slično...

4) Oduvik je bilo, i bit će, 'buyer beware' i ako sam sebe ne čuvaš, neće te niko drugi čuvat... A šta se 'sucker' situacije tiče, oduvik je bilo 'a sucker born every minute'...

5) Ovo je FORUM, i ako ovako nastavite kukat, jedino šta vidin ka realnu mogućnost je da će tržnica jednostavno nestat, i bit ćete svi skupa uljudno upućeni na oglasnik portala mojskuter.com... Manje problema, manje posla za modove...

6) Dobili ste i više nego šta je uopće realno očekivat, podforum o dobrim i lošim trgovcima, crvenu i žutu listu, bodovanje... Pa manje infomacija se može nać na ebay-u nego na ovom FORUMU o trgovini u tržnici... I opet vam nije dosta...

7) Ako nešto izgleda predobro da bi bilo istinito, onda najvjerojatnije i je tako... Poštujte sebe i duge, svoj i tuđi novac, i ako vas neko 'nategne', nemojte ovde doć plakat, obratite se osobi u ogledalu, a ovde okačite upozorenje, za druge i za ubuduće... I to je to... Svaka škola se plaća...

Mislin da će ova tema uskoro pod ključ...
« Zadnja izmjena: 27 Svibanj, 2011, 22:52:56 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Ivan_200

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: P150 + PX220
  • MojSetup: Polini 210 + 60mm longstroke + 30mm OKO
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #118 : 27 Svibanj, 2011, 23:46:27 »
nemas problema,ako ti sta tako uleti,samo javi meni na pm :laughing6:

još samo 16 postova  :glasses9: :laughing7:
grobnik project: vespa px 220

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #119 : 27 Svibanj, 2011, 23:49:31 »
Po meni jedna zgodna tema za trgovinu sa naslovom kao ''dobri i losi trgovci'' ali u obliku da se u toj temi navede korisnik s kojim se zeli trgovat pa da se izjasne oni koji su trgovali s određenom osobom i tako se stalno nadopunjava neovisno dali se vec ispitivalo za određenog člana jer u temi ''dobri i losi trgovci'' ima previse strana i nikome se neda listat da bi se na kraju razocarao jer nije nasao korisnika u tom dijelu teme


150 postova bi digao na 200 i one koji zele nabijat postove smajlicima samo prijavljivat moderatorima/adminu nek im se brisu postovi

osobna je cista glupost nisu admini policija

Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka