Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA  (Posjeta: 16823 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline sule

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • Vedrane, jel se tako nosi kazan ?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Secret meetings, forbidden desires for the night
  • Mjesto: Zbidelj
  • Moj Skuter: Charlessquax
  • Moja Kaciga: Charlessquax
  • MojSetup: Charlessquax
  • MojSpuh: Charlessquax
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #40 : 27 Svibanj, 2011, 13:51:58 »
po meni je bolje da se napravi npr ak si 2 mj minimalno na forumu da moš prodavat...zato što svi bezveze spamaju ja sam vec 2 3 godine na forumu još nisam maxi forumaš a neki su mj dana ovdije vec imaju 5000postova

+1

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #41 : 27 Svibanj, 2011, 13:58:56 »


a što se tice lopovluka,uvijek ce ga bit i nemozes ga spriječit..mozes kod jedne osobe al opet druga ce nastavit krast
sta to onda znaci.. da svi dignemo ruke pa nek kradu? ako zaustavimo jednog... to je jedan manje...
taj sam

Offline jopa

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 662
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: višnjevac
  • Moj Skuter: tajfun 172
  • Moja Kaciga: 0 bodova
  • MojSetup: malo soli
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #42 : 27 Svibanj, 2011, 14:04:14 »
nekažem da treba odustat...nego uvijek ce ljudi krast...jebiga...takva smo mi gamad balkanci....treba pokušat sprijecit ali i tog kojeg sprijecis neces ga do kraja zivota sprijecit nego na jedno vrijeme

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #43 : 27 Svibanj, 2011, 14:06:33 »
Zato sto takvim ljudima nemoze se nazalost nista napravit...
Da se zakonski te ljude smije staviti na trg.. i supit par puta bicem promjenio bi misljenje a i drugi bi bili u strahu.. isto kao i na istoku.. ukradi nesto.. ode ruke... javno sakacenje..
al dobro.. ne pokusavam tu provoditi neku mrznju niti zelim da tema ide u tom smijeru ali nesto moramo napravit pod hitno..
taj sam

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #44 : 27 Svibanj, 2011, 14:08:06 »
Ja mislim da cjena djelova neznaci da je dio ukraden i slicno, moji djelovi u trznici su uvjek ispod cjene ne da nekome oslabim trgovanje neg da ih se sto prije rjesim jer sto neprodam ide vjerojatno u smeće i slično...
Al kad se skuter prodaje 3 puta ispod cjene onda vjerojatno netko zanjim plače hehe :happy8:

Ja sam isto ZA srednjovjekovne metode kažnjavanja, al u današnjem društvu ideš u zatvor ako udariš džukelu a ne čeljade :drunken_smilie:

Offline Santa_Kloz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #45 : 27 Svibanj, 2011, 14:29:36 »
...i supit par puta bicem...

ti se to prijetiš nekim sado-mazo tehnikama?  :toothy9:
nisam dugo na forumu ali imam iskustva sa takvim ljudima i slažem se u potpunosti da tome treba stati na kraj na ovaj ili onaj način :headbang:
[author=Pulss]   pukla radilica, zabia se klip u cilindar, karike pukle par puta, osiguraci izgorili 300tinjak puta, nedavno se zapalia, izgoria regler, trosi ko trajekt al opet ga nebi minja za nista ...2T u srcu  :toothy9:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #46 : 27 Svibanj, 2011, 14:33:13 »
ti se to prijetiš nekim sado-mazo tehnikama?  :toothy9:
nisam dugo na forumu ali imam iskustva sa takvim ljudima i slažem se u potpunosti da tome treba stati na kraj na ovaj ili onaj način :headbang:
a onda rađe na ONAJ NAČIN a to bi bio UDRI PO KOSTIMA

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #47 : 27 Svibanj, 2011, 14:36:40 »
I pothitno dignit ljestvicu postanja u oglasniku bar na 150postova ka na motori hr. I to provjerenih postova, a ne 150 smajlica i odgovora tipa "i ja mislin da je tako". Moze se cak uvest i opcija o preporukama za uclanit se na forum. I neznan zasto je forum javno otvoren neregistriranin korisnicima, al nebitno sad. Najvaznije je da se onemoguci svakome da prodaje dijelove u oglasniku i tako se da dosta toga rijesit. A jel nesto ukradeno ili nije se vrlo lako da zakljucit po cijenama istog.. I onda meni kazu ljudi da san preskup.. Eto in pa nek kupuju ukradeno dok in ne pokuca policija na vrata :icon_thumright:
e ti preskupi duje pali MSN


Meni samo nije jasno kako lik ima +9 ocjenu na tržnici??? wtf
ti dolaziš danas ili?

Offline Nix666

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1431
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • MojSetup: Red Sponge, dizna 64, Polini high speed, 5.25g utezi
  • MojSpuh: Gianelli Rekord
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #48 : 27 Svibanj, 2011, 15:03:49 »
slažem se da treba nešto poduzeti, ali što?
banati ga s foruma ti ne znači puno jer se može vratiti

trebalo bi staviti 150 postova za oglasnik kako je već netko naveo, a možda i 6 mjeseci provedenih na forumu
i trebalo bi maknuti oglase iz usluge, iako je i to teže kontrolirati

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #49 : 27 Svibanj, 2011, 15:08:55 »
Po tom je jedino ispravno rjesenje je maknut tržnicu uopće ::)
Mada dobar dio prevara se odigra bez oglasa u trznici ikako, ko nesto se zalis da ti crkne na skutu, odma dodje pm imam ti ja za prodat al nema oglasa s slikama jer nemam postova...

Offline Nix666

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1431
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • MojSetup: Red Sponge, dizna 64, Polini high speed, 5.25g utezi
  • MojSpuh: Gianelli Rekord
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #50 : 27 Svibanj, 2011, 15:25:51 »
onda staviti 150 postova i 6 mjeseci kao donju granicu
a u tržnicu staviti sticki da se ne preporuča trgovina s članovima koji imaju manji status od onoga koji je potreban za tržnicu

ne znam, možda bi tako bilo malo sigurnije

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #51 : 27 Svibanj, 2011, 15:42:43 »
neznam kak itko može biti 100 posto siguran da su neki djelovi ukradeni, može frajer stavit istu cijenu, kao da i nije ukradeno, a možda nekom treba lova hitno..... a svaki tko kupuje skuter, to je malo veća stvar, i veće pare od nekih djelova, pa bi mogao sve papire fino provjerit, i ak je motor cist, kupis, a ak nije odustanes i bok..... sad je neko popusio macka u vreci, kaj nije sam provjeravao, a i vjeruj mi , za motore ili skutere ak su ispod cjene, previše, sigurno su ukradeni..... ak su cisti papiri i u policiji sve čisto, nevidim razloga za nekupnju.... po meni, sam si kriv ak kupis nesto takvo... isto na kupoprodajnom ugovoru pise nesto tipa da si pregledao vozilo, i da se nemas kaj kasnije zalit i bunit.....

Offline bosko_matica

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 452
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brdovec
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #52 : 27 Svibanj, 2011, 15:59:17 »
tog šljama s foruma se nemoguće u potpunosti riješit, ko hoce uvijek ce nac nacin kak da proda nesto, bez obzira dal osobno ima pristup oglasniku il ne....

a kaj se tice tih krađa i toga, kolko god mislili kak je murja nesposobna i nezz kaj, vecina te ekipa kaj to radi ipak na kraju bude uhvaćena i procesuirana na ovaj ili onaj nacin, ali i kad policija obavi svoj poso i kad dode red na sudove- e tu sve zakaže i tu je najveci problem sto se te ljude , ako uopce dode do toga, ne kaznjava adekvatno a i ti koji dobe neke kazne, samim kaznama nece na nikakav nacin bit spriječeni (osim ak su dovoljno pametni da shvate da od toga nema srece i koristi, a rijetko ko od njih je pametan)da opet rade isto zbog ceg su i dobili te kazne.. evo samo primjer zasto to pricam, osobno sam bio na sudu kad je poznanik u 2. ili 3. godini uvjetne(nebitno, ta uvejtna je trebala trajat 5 god) na tu postojeću uvjetnu dobio novu uvjetnu od 5 godina. . .po tom sam sud radi sprdaćinu od svojih presuda, i dok je god to tak tu budalu nece nista spriječit da ide OPET radit istu stvar, i to je žalosno.

A da mi ukrade motor i da ga ja idem tuc radi toga nie mi na kraj pameti, jer jedino kaj mogu dobit iz toga je prijava policiji za fizički napad i jos kakve imam srece i privatna tuzba tak da bi mu jos i moro platit jer sam mu lupio tri šamara.. a njemu ce to samo bit poticaj za OPET....

u pi**u opet sam se raspiso.... ::) ::)
kak´ taj svemir i sve to...??

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #53 : 27 Svibanj, 2011, 16:17:27 »
neznam kak itko može biti 100 posto siguran da su neki djelovi ukradeni, može frajer stavit istu cijenu, kao da i nije ukradeno, a možda nekom treba lova hitno..... a svaki tko kupuje skuter, to je malo veća stvar, i veće pare od nekih djelova, pa bi mogao sve papire fino provjerit, i ak je motor cist, kupis, a ak nije odustanes i bok..... sad je neko popusio macka u vreci, kaj nije sam provjeravao, a i vjeruj mi , za motore ili skutere ak su ispod cjene, previše, sigurno su ukradeni..... ak su cisti papiri i u policiji sve čisto, nevidim razloga za nekupnju.... po meni, sam si kriv ak kupis nesto takvo... isto na kupoprodajnom ugovoru pise nesto tipa da si pregledao vozilo, i da se nemas kaj kasnije zalit i bunit.....

u 99posto slucajeva se takvi idu brzo rijesit vruce robe,zato cijene budu daleko ispod normalnih da sta prije ode dalje..

al to sta si i reka zna se dogodit da nekome bude nesto jako hitno pa bude cijena ispod svih razuma,al opet to je rijetkost..

nije toliki problem ukradene oglase otkrit,budu daleko ispod cijene,papiri su ko fol talijanski ili je knjizica na banci ili navodno vlasnik ne zeli prepisat ili se papiri prodaju prije nego sta oglas dode na internet,nema slika,ili se daju druge slike s interneta..nije toliki problem skuzit

al vec kad se oko ovoga digla pompa onda bolje da se rijesi ta trznica malo kako treba,znaci minimalno jedno 150 postova da korisnik ima da moze postat u oglasniku i 6 mjeseci na forumu,znaci ne ILI nego oba zahtjeva nek podrzava,jer moze se neko registrirat i nakon 6 miseci doc s 0 postova i postat po oglasniku,a opet moze neko nabit 150 postova u par dana,al tu bi moderatori mogli pripazit jel doticni stvarno pise pi*darije u svrhu nabijanja postova,to je na njima da vide,a to bar nije problem primijetit,ima tu par sitnica koje se mogu rijesit i ako nista bit ce puno manje varanja po forumima :icon_thumright:

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #54 : 27 Svibanj, 2011, 16:28:30 »

al forum je stvarno vec pretrpan sa bezbroj istih pitanja, ako nekoga nesto zanima, dovoljno je detaljno pretražit forum!
pocet ce se dogadjat da ekipa koja želi nešto prodat pocne postavljat pitanja na koja ima 1000 odgovora....
po meni to nije rjesenje, oglasnik je ovdje SEKUNDARAN, PRIMARNO je da se ljudi informiraju za stvari koje im trebaju (tehnicka pitanja....) sa prodajom su uvijek problemi, pogotovo ovak, na forumu....
zamisli sad da 20 ljudi oce nesto prodat i svaki po 150 postova... to je najamnje 3000 postova!!!!
SAM BI COVJEK TREBAO PROVJERIT KAJ KUPUJE, A FORUM SE TREBA OGRADIT OD SVIH NEPRAVILNOSTI (AK VEC NIJE)
zamisli sad da netko tuži njuškalo, ili plavi oglasnik ili takve stvari.... ima CRVENA LISTA članova, tak da je po meni to dosta....

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #55 : 27 Svibanj, 2011, 16:33:07 »
neznam kak itko može biti 100 posto siguran da su neki djelovi ukradeni, može frajer stavit istu cijenu, kao da i nije ukradeno, a možda nekom treba lova hitno..... a svaki tko kupuje skuter, to je malo veća stvar, i veće pare od nekih djelova, pa bi mogao sve papire fino provjerit, i ak je motor cist, kupis, a ak nije odustanes i bok..... sad je neko popusio macka u vreci, kaj nije sam provjeravao, a i vjeruj mi , za motore ili skutere ak su ispod cjene, previše, sigurno su ukradeni..... ak su cisti papiri i u policiji sve čisto, nevidim razloga za nekupnju.... po meni, sam si kriv ak kupis nesto takvo... isto na kupoprodajnom ugovoru pise nesto tipa da si pregledao vozilo, i da se nemas kaj kasnije zalit i bunit.....

skuteri i motori su jedna stvar i tu ideš osobno po njega tak da te neko sjebe šanse su male..i naravno da gledaš prvo papire.
radi se o dijelovima koi se šalju poštom i pojedincima koi uzmu lovu a dijelove ne šalju il ti pošalje doma paket a ti otvoriš i nađeš staru tavu i sidro u kutiji.. ::)
i tu si si kriv samo zato kaj si pošteno platil dio koi ti treba i kolko ti veli prodavač da traži za njega a onda te nategne za par kuna..kak ima slučajeva da za 40 kn ide sjebat ajde molim te..takvi nisu za bit tu..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline tomovzo666

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
  • Moj Skuter: NrG pOwEr-DD
  • Moja Kaciga: ixs_hx-240
  • MojSetup: BGM original 50 ccm, aluminium
  • MojSpuh: lEo ViNcE-zX
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #56 : 27 Svibanj, 2011, 16:41:25 »
toe to,jer 50 postova se nabije samo tak..a dosta njih se i rega na forum samo da more prodat dijelove..
i ti odgovori po temama tipa jedan smajlić je bedarija teška i nabijanje postova bezveze.
da se i ja nadovezem na temu ,ja sam se regao iskljucivo kako bi kupio djelove LEGALNO,posto su mi prodali pokidan skuter,krenuo sam u potragu za djelovima,posto su kod nas u vk u trgovini cjene astronomske,i lik mi trazio 200kn,samo da mi izvuce ponudu tih djelova,ukucam u google kupujem djelove za piaggio i izbaci mi forum,regam se,niti sam znao za trznicu niti ista,tako da ima slucaja, da se regaju,radi potraznje djelova ili opreme, vjerojatno ima njih 90%,koji se regaju da prodaju djelove i to ukradene,a slazem se da takve treba izbaciti sa foruma

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #57 : 27 Svibanj, 2011, 16:42:33 »
crvena lista očito nije dosta jer prevaranta je sve više a ne manje..za oglašavanje bi trebalo svakak stavit bar 150 postova jer ak se neko rega tu samo radi oglasa i prodaje onda ni nemora bit tu.mora bit aktivan član za postavit oglas.
i kak ti moreš provjerit neki dio u dubrovniku ak si iz zg npr?
ak te oće muljat poslal ti bude slike svakakve i govoril svakaj pa ti pošalje ciglu  ::)
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #58 : 27 Svibanj, 2011, 16:43:21 »
skuteri i motori su jedna stvar i tu ideš osobno po njega tak da te neko sjebe šanse su male..i naravno da gledaš prvo papire.
radi se o dijelovima koi se šalju poštom i pojedincima koi uzmu lovu a dijelove ne šalju il ti pošalje doma paket a ti otvoriš i nađeš staru tavu i sidro u kutiji.. ::)
i tu si si kriv samo zato kaj si pošteno platil dio koi ti treba i kolko ti veli prodavač da traži za njega a onda te nategne za par kuna..kak ima slučajeva da za 40 kn ide sjebat ajde molim te..takvi nisu za bit tu..
to se slažem, naravno, nemožeš nikak biti siguran, tu se radio o poštenju ljudi, ak su normalni, obavit ce svoj dio  posla, a najgore kaj im se ništa nemože ak te prevare...jedino bann cjeloživotni... bilo bi ok da oni koji prodaju uplodaju sliku osobne online, onda bi se znalo tko su i gdje žive, al naravno, tu je privatnost narušena......znali bi svi u kojoj ulici živiš i sve.... jedino da administratori imaju uvid u podatke, ali i to se da provalit i sve.... neznam stvarno.....

Offline tomovzo666

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
  • Moj Skuter: NrG pOwEr-DD
  • Moja Kaciga: ixs_hx-240
  • MojSetup: BGM original 50 ccm, aluminium
  • MojSpuh: lEo ViNcE-zX
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #59 : 27 Svibanj, 2011, 16:44:03 »
a onda rađe na ONAJ NAČIN a to bi bio UDRI PO KOSTIMA
polomiti mu i ruke i noge