Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: morini  (Posjeta: 8632 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: morini
« Odgovori #40 : 01 Veljača, 2010, 19:32:38 »
ide malossi jeva glava gore na heba ...za ital kit brijem da može od polinija samo za pure jet...al ne dobiš baš puno neš jer ecu neda da se razvrti i tajminzi su drukčiji

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: morini
« Odgovori #41 : 01 Veljača, 2010, 22:52:31 »
mhr replica minareli na morini stavit+ditech malosi sport glava+malosi ecu+polini casica+prerađeni airbox+produzena getriba+polini vario+delta+neko zvonce+mjerac tlaka goriva+mjerac tlaka zraka+svjecka veca neka= jeben ditech kojeg si platil ko storker sp180 i jos ti ostane za klip i ulje za cijelu sezonu.
🙈

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: morini
« Odgovori #42 : 01 Veljača, 2010, 22:57:22 »
istina ive

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: morini
« Odgovori #43 : 01 Veljača, 2010, 23:10:11 »
mhr replica minareli na morini stavit+ditech malosi sport glava+malosi ecu+polini casica+prerađeni airbox+produzena getriba+polini vario+delta+neko zvonce+mjerac tlaka goriva+mjerac tlaka zraka+svjecka veca neka= jeben ditech kojeg si platil ko storker sp180 i jos ti ostane za klip i ulje za cijelu sezonu.
baci računicu na papir ;)
Problem je što do takvog saznanja dođeš tek sa 30 000 km odvoženih pa moraš i radilicu pribrojat u troškove :D
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: morini
« Odgovori #44 : 01 Veljača, 2010, 23:17:34 »
e da hvala kaj si me podsjetio treba i radilica.. naravno malossi ide gore jer kad je vec bal nek je onda kak treba..


bacao sam ja to po svim papirima.. i to da mu litra ulja drzi 2000+.. i to da trosi tak 4l. i na kraju krajeva uvijek ima ono nesto kaj ak krepa komad struje.. (makar mi nikad nist nije krepalo)


za slozit ovog didija trebas: novu mhr replicu za mina, glavu i ecu mozes nabavit za nekih 500-600 kn. trebas polini ventil (replica bu zgorela bez tog cini mi se, ai nema svrhe) to je jos 400 kn ili nedaj boze komplet kit za 200€, radilica je ak se ne varam 300€, di je prijenos, a svjecice dok sve nastelas.. i onda ti na kraju krepa pumpa goriva ili injektor  :toothy3:

ulupas oko 1000€ minimalno da ti na pol puta krepa nekaj..
u sp masinu ulupas 1000€ i imas 190 kuba, trosi 7l ide 140, povlaci ko zivotinja i nemas brige da ti bu krepal neki komad elektronike bogu iza nogu..

al neprocjenjiv je zvuk pumpe goriva u hladno proljetno jutro, i zvuk ditecha u leru.. pa ona tisina kad pustis gas... neprocjenjivo.. da smo u nekom drugom svijetu mozda bi bilo i drukcije..
🙈

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: morini
« Odgovori #45 : 01 Veljača, 2010, 23:50:08 »
znaš šta je meni neprocjenjivo, kad je -5 ujutro a ja kasnim na fax a pumpa neće da nabije tlak, to je meni neprocjenjivo  :toothy12: :toothy12:

doć će i naše vrijeme, samo budućnost u vidu ditecha je došla malo prerano, jednog dana će se ponovno počet proizvodit sp180,ali u svojoj ekonomičnijoj izvedbi, purejet 180..i ić će duplo bolje u serijali neg ovaj s karbom   :icon_biggrin:
Uglavnom nadam se da ću imat sina kojem ću moć prenijet ovo znanje o ditechu i da će mu to znanje pomoć u slaganju njegovog injectiona  :headbang:  :glasses9: :glasses9: :frajer:

preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline nrg extreme

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: da
Odg: morini
« Odgovori #46 : 02 Veljača, 2010, 00:20:43 »
To je vjerojatno i jedina mogućnost da se cvaje vrate na ceste u injection inačici.
Inače im prijeti sudbina ko i dinosaurima. :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Offline Mrle Mrki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • Aprilia In Heart
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70
  • MojSetup: Trophy
  • MojSpuh: za sad RR Chrom
Odg: morini
« Odgovori #47 : 02 Veljača, 2010, 12:14:25 »
bann x12

što se tiče morinija, ja sam čuo isto da je peđin išao odlično, vidio sam neke slike na yubitu i činilo se da ide super

morini ide odlično i sa base kitom, ima mrki doma morini na srki i full base je pa kad on to prikrajči nek stavi filmić

treče, tgb i ostale kopije nemojte uplitat u raspravu, ako se govori o moriniju onda se govori o moriniju suzuki, koji je poznat sa srki i još nekih skutera...jest da nema dijelova al ko zna složit taj skuter, ide i ide

A da su blokovi čvršći od minarelija, nisam siguran, mislim da je to sve tu negdje  :dontknow:

nece bit urica vise, ali snimit cu jedan filmic. kad ga napravim uzimam 200 kn i potrosim tih 200 kn samo na benzin.. :icon_biggrin: :icon_biggrin:
pa iwo ti znas na turnicu di je hitna, pa od te hitne do onog mjereca brzine koji ne laze potegnuo je 73km/h, a tamo je blaga uzbrdica i jos mije skut bio ne postelan. nadam se jos 10km/h vise nakon stelanja. :sign147:

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: morini
« Odgovori #48 : 02 Veljača, 2010, 13:17:40 »
e da hvala kaj si me podsjetio treba i radilica.. naravno malossi ide gore jer kad je vec bal nek je onda kak treba..


bacao sam ja to po svim papirima.. i to da mu litra ulja drzi 2000+.. i to da trosi tak 4l. i na kraju krajeva uvijek ima ono nesto kaj ak krepa komad struje.. (makar mi nikad nist nije krepalo)


za slozit ovog didija trebas: novu mhr replicu za mina, glavu i ecu mozes nabavit za nekih 500-600 kn. trebas polini ventil (replica bu zgorela bez tog cini mi se, ai nema svrhe) to je jos 400 kn ili nedaj boze komplet kit za 200€, radilica je ak se ne varam 300€, di je prijenos, a svjecice dok sve nastelas.. i onda ti na kraju krepa pumpa goriva ili injektor  :toothy3:

ulupas oko 1000€ minimalno da ti na pol puta krepa nekaj..
u sp masinu ulupas 1000€ i imas 190 kuba, trosi 7l ide 140, povlaci ko zivotinja i nemas brige da ti bu krepal neki komad elektronike bogu iza nogu..

al neprocjenjiv je zvuk pumpe goriva u hladno proljetno jutro, i zvuk ditecha u leru.. pa ona tisina kad pustis gas... neprocjenjivo.. da smo u nekom drugom svijetu mozda bi bilo i drukcije..

sve to stoji al to ni nebu išo neko slagat ko vozi serijalu..on bu si stavio kit i bit će sretan ko da je kod boga došo...recimo meni treba samo replica za minu :D

i kad se već piše imaš radilicu od barikita koja je ko i malossi i košta 100 € i čašica poloinijeva nije 400 kn već je 100-150 kn (nemrem se sad sjetit točno) na skuter shopovima ;)

i ono što je najviše neprocjenjivo je to što ja natočim u njega 20 kn i odvozim punim gasom 80 km..a za odvozit punim gasom sp-a 80 km ti treba bar 80 kn  :toothy9:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: morini
« Odgovori #49 : 03 Veljača, 2010, 16:48:12 »
je, al sp pređe isto puta u manje vremena  :toothy9: :toothy9:

mrki to je ok, al može to i bolje,kad naštelaš dat ćeš mi rđi ;)
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Mrle Mrki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • Aprilia In Heart
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70
  • MojSetup: Trophy
  • MojSpuh: za sad RR Chrom
Odg: morini
« Odgovori #50 : 04 Veljača, 2010, 02:41:14 »
je, al sp pređe isto puta u manje vremena  :toothy9: :toothy9:

mrki to je ok, al može to i bolje,kad naštelaš dat ćeš mi rđi ;)

dogovoreno, kad ga slozim cujemo se.  :icon_thumright:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: morini
« Odgovori #51 : 04 Veljača, 2010, 02:43:42 »
jbt, ja jos ni jednoga diteka nisam vidio.. ali meni je inace on ipak nekako privlacan, ali u varijanti kao sto imaju jace makine, tako da mjeri protok zraka i prema njemu sam sebe stela....
sa litrom ulja predjes par tisuca km bokte....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: morini
« Odgovori #52 : 04 Veljača, 2010, 12:31:34 »
pa rijetki su jako ditechi sad ..zato kaj su ih prestali prodavat uvdje 2004 zato jer debili od naših mehaničara koji ne kuže ama baš ništa o ditechu misle da je problem u benzinu za naše tržište lool...a problem je u tome što kompresor vuče zrak iz boka di ima ulja i onda se stvara emulzija koja ga guši i to se da riješit ko na svakom kompresoru...stavi se samo separator da odvaja emulziju od zraka i to je to ..a i aprilia je izdala kit koji riješava tu emulziju...očito kod nas na balkanu još uvijek vrijedi američko pravilo ... što više troši to bolje ide  :toothy9:

Offline Laki

  • Tržnica : (+25)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SR186 Lc ....
  • Moja Kaciga: Arai Chaser
Odg: morini
« Odgovori #53 : 04 Veljača, 2010, 14:45:56 »
a od cega se moze uzet separator pa da odgovara na ditech?

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: morini
« Odgovori #54 : 04 Veljača, 2010, 19:43:18 »
a od cega se moze uzet separator pa da odgovara na ditech?

ima ih više vrsta ..bitno je samo da je uljni..tj da odvaja ulje iz zraka...i da je mali da ti stane kraj mašine...ako trebaš potraži po dućanima koji su specijalizirani za prodaju kompressora i njihovih dijelova...meni je stari bio nabavi s posla s nekog stroja koji radi na pneumatiku pa je imo taj separator...uglavnom mali mora bit i bolje ti je da ima ručno pražnjenje...koštaju ti 300 tinjak kn možda i malo jeftinije ..aprilijimn kit koji je baš za to i vjerujem da bolje obavlja funkciju košta 100 €

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: morini
« Odgovori #55 : 04 Veljača, 2010, 20:58:04 »
ma kit od aprilie je balkansko rješenje, iz čašice ispušta emulziju kroz cjevčicu, a bitnije je da emulzija ni ne dođe kroz vodove do injektora, prema tome separator je bolje rješenje
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: morini
« Odgovori #56 : 05 Veljača, 2010, 00:46:29 »
da on ispušta iz čašice i tamo je najpotrebnije da ispišta..problem nastaje kad ta emulzija iz čašice prođe kroz benzinski injektor i onda stvara probleme kod raspršavanja benzina u cilindar (uzrokuje kapljice u raspršavanju) ...zato je aprilijino riješenje točno tamo di treba bitu čašici..baca emulziju van prije nego dođe do injektora ..tak svejedno ak emulzije ima u crijevu

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: morini
« Odgovori #57 : 05 Veljača, 2010, 00:51:47 »
sretniji sam ja što je prije presretnem ;)
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: morini
« Odgovori #58 : 05 Veljača, 2010, 00:58:01 »
ja znam da mi je iduci skuter apirlia sr ova novija, i da cu je kotrljat na pia serijali dok doma na stolu ceprkam ditech macinicu i kad ju na stolu zapalim i vidim da radi onda ce se samo obavit swap, pa kad bilo da bilo..

🙈

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: morini
« Odgovori #59 : 05 Veljača, 2010, 11:36:01 »
ma ditech je zakon :D