Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: morini  (Posjeta: 8636 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: morini
« Odgovori #20 : 30 Siječanj, 2010, 20:23:34 »
jbga trebo si prvo trazit neku kaparu da znas da će to bit 100% sigurno..i onda tek slagat dalje jer ono rekla kazala toga više nema u današnje vrime, ako ti nije dao ni kaparu ja nevidim razlog zasto bi ga on i uzeo, nije prisiljen, to je samo moje misljenje.. :icon_thumright:
...ali kiki ti i ja smo si zbilja ok i ak se nes dog tipa ko ovaj slucaj i ja te sj**** il ti mene???...


..........zbilja je ekipa takvo sranje postala da je to strasno....s nikim vise nemozes biti frend kak se spada, sami lopovi i olos...zao mi je flome a znam kako je to i kolko para potrosis, truda i sve zbok dogovora i vaj ga sjebe...flomo trebao si traziti kaparu, za ubuduce znas...


a cameo.sb sramota ako si ga sj#bo...

Offline flomo

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 636
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: piaggio NRG POWER
  • Moja Kaciga: -nolan n62
  • MojSetup: -top tpr ,19karb,multivar itd.
  • MojSpuh: -yasuni c20
Odg: morini
« Odgovori #21 : 30 Siječanj, 2010, 20:26:36 »
reko je da nea para i da lezi u krevetu....i da nema odakle dat pare..
STA JA ZNAM DOBAR JE AL NESVIDA MI SE...

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: morini
« Odgovori #22 : 30 Siječanj, 2010, 20:27:54 »
reko je da nea para i da lezi u krevetu....i da nema odakle dat pare..
...ma teraj to sve...trebao si biti pametniji...tolko novaca si ulozio!...

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: morini
« Odgovori #23 : 30 Siječanj, 2010, 20:36:39 »
ovako ako se nastavi po forumu, neće još dugo  :dontknow:

ja sam htio reći da je ipak trebao uzet kaparu....da zna zasto radi....jer dečku se mozda uopće nesviđa tako kako ga je slozio alenu..

@doritos - već smo poslovali, jel tak....tako da imam povjerenja u tebe,ti u mene...a isto tako jesu li njih dvojica prije surađivali da mogu jedan drugom vjerovat..

Offline flomo

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 636
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: piaggio NRG POWER
  • Moja Kaciga: -nolan n62
  • MojSetup: -top tpr ,19karb,multivar itd.
  • MojSpuh: -yasuni c20
Odg: morini
« Odgovori #24 : 30 Siječanj, 2010, 20:39:50 »
ovako ako se nastavi po forumu, neće još dugo  :dontknow:

ja sam htio reći da je ipak trebao uzet kaparu....da zna zasto radi....jer dečku se mozda uopće nesviđa tako kako ga je slozio alenu..

@doritos - već smo poslovali, jel tak....tako da imam povjerenja u tebe,ti u mene...a isto tako jesu li njih dvojica prije surađivali da mogu jedan drugom vjerovat..
de malo citaj..pa sve sam slago po njegovom..sta je reko to je bilo uradeno
STA JA ZNAM DOBAR JE AL NESVIDA MI SE...

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: morini
« Odgovori #25 : 30 Siječanj, 2010, 20:43:17 »
ovako ako se nastavi po forumu, neće još dugo  :dontknow:

ja sam htio reći da je ipak trebao uzet kaparu....da zna zasto radi....jer dečku se mozda uopće nesviđa tako kako ga je slozio alenu..

@doritos - već smo poslovali, jel tak....tako da imam povjerenja u tebe,ti u mene...a isto tako jesu li njih dvojica prije surađivali da mogu jedan drugom vjerovat..
...znam kiki al neam pojma sta je ovima sada...moderatori i admin bi ih trebao iskljucivati sa foruma i gotova stvar, zauvjek bann!!! to su novci ljudi dragi, to ne raste kad posijas neg se namucis za novce, krvavo...ma indijanci, kaj da ti velim vise... :angry7:

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: morini
« Odgovori #26 : 30 Siječanj, 2010, 20:51:48 »

 de malo citaj..pa sve sam slago po njegovom..sta je reko to je bilo uradeno



nisi me razumio htio sam reci da si radio npr felge u bijelu boju koja se recimo tebi nimalo ne sviđa,da bude po njegovom ukusu i sad ako nema dogovora ostaju tebi bijele felge iako ti se nesviđaju..


Offline flomo

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 636
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: piaggio NRG POWER
  • Moja Kaciga: -nolan n62
  • MojSetup: -top tpr ,19karb,multivar itd.
  • MojSpuh: -yasuni c20
Odg: morini
« Odgovori #27 : 30 Siječanj, 2010, 20:57:43 »
soory nisam te skuzio odma...naravno da mi se nesvidaju,,,al cekam alena da dode,,,,nema ga ni na msn ni na fejsu
STA JA ZNAM DOBAR JE AL NESVIDA MI SE...

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: morini
« Odgovori #28 : 30 Siječanj, 2010, 22:49:49 »
znate vi sta,odite u fini k**ra* glatki,koji se vi k**ra* imate prepirate o meni,nit sam rekao da necu nit sam ista spomenuo,flomu nisam nasao na msnu od prekjučer,danas nisam skoro ni bio online,kad sam bio nije ga bilo,nemam se ja sta vama opravdavat
gledajte svoja posla a ovo za otkinut glavu...slobodno dođi doritos,ako treba dajte mi ban za ponasanja sto sam ovo napisao ali ga dajte i jos nekima
ne znam zasto se ovdje offtopičati kad je tema koja je
jebes ovo

edit:ne svi,samo neki,a zna se na koga mislim
« Zadnja izmjena: 30 Siječanj, 2010, 23:16:42 cameosb »

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: morini
« Odgovori #29 : 31 Siječanj, 2010, 00:07:41 »
bann x12

što se tiče morinija, ja sam čuo isto da je peđin išao odlično, vidio sam neke slike na yubitu i činilo se da ide super

morini ide odlično i sa base kitom, ima mrki doma morini na srki i full base je pa kad on to prikrajči nek stavi filmić

treče, tgb i ostale kopije nemojte uplitat u raspravu, ako se govori o moriniju onda se govori o moriniju suzuki, koji je poznat sa srki i još nekih skutera...jest da nema dijelova al ko zna složit taj skuter, ide i ide

A da su blokovi čvršći od minarelija, nisam siguran, mislim da je to sve tu negdje  :dontknow:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: morini
« Odgovori #30 : 31 Siječanj, 2010, 00:25:24 »
hvala lijepa

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: morini
« Odgovori #31 : 31 Siječanj, 2010, 13:15:17 »
bann x12

što se tiče morinija, ja sam čuo isto da je peđin išao odlično, vidio sam neke slike na yubitu i činilo se da ide super

morini ide odlično i sa base kitom, ima mrki doma morini na srki i full base je pa kad on to prikrajči nek stavi filmić

treče, tgb i ostale kopije nemojte uplitat u raspravu, ako se govori o moriniju onda se govori o moriniju suzuki, koji je poznat sa srki i još nekih skutera...jest da nema dijelova al ko zna složit taj skuter, ide i ide

A da su blokovi čvršći od minarelija, nisam siguran, mislim da je to sve tu negdje  :dontknow:

ja garantiram da su blokovi 10 puta čvršći nego od minarellia...

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: morini
« Odgovori #32 : 31 Siječanj, 2010, 13:28:07 »
ja garantiram da su blokovi 10 puta čvršći nego od minarellia...
...i da jesu cvrsci, ja nikada imao problema da mi nes pukne na bloku il sta ti ja znam...aprilija top (baltazar) je imao problema s blokovima jer kakav je sa sturpijanom sr-minarelli preko 20KS je znao pri 80-100kmh pogoditi ciglu il kamen i napuko bi mu mali komad od bloka...

           nisu uopce losi morini makse al minarelli je daleko ispred njih po dostupnosti jer su ljudi diljem europe prepoznali kvalitetu i pouzdanost.a sad dal je ko isao istestirati macolom koji je blok cvrsci,to nebi znal rec..pogledajte u njemackoj kolko imas sturpijanih sr-mina, aeroxa, firefoxa,f12, benelli i slicnih mina masina...nisu oni tako glupi...

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: morini
« Odgovori #33 : 31 Siječanj, 2010, 13:48:25 »
ma izbacite to sto nema djelova...zanima me prijenos,mašina,struja...usporedba morini-minarelli

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: morini
« Odgovori #34 : 31 Siječanj, 2010, 13:50:46 »
ma izbacite to sto nema djelova...zanima me prijenos,mašina,struja...usporedba morini-minarelli
...ovaj morini suzuki sto ima u toj sr- morini nije lose al neznam kak s dijelovima masine i kad ces mozda htjet kemijat itd.ide ok..ako uzimas sr- ili minarelli il piaggio i AMEN...

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: morini
« Odgovori #35 : 01 Veljača, 2010, 09:46:43 »
ko što sam već reko ima dost dijelova za složit mid race ....a što se tiče kvalitete dok je serijala...meni je super mašina...a šta te konkretno zanima kod prijenosa mašine itd...

doritos to sam spomenuo tek tako...švabe tunaju minarelli zato što ima puno dijelova...a ova mašina je bila samo na sr-ki i na katani tak da nije bilo interesa za tuning dijelove..inače kao što sam reko cilindri pašu sa minarellia na suzuki morini...a švabe nemoj ni spominjat jer su oni glupi tuneri...on ode u dućan kupi i zašarafi na motor 

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: morini
« Odgovori #36 : 01 Veljača, 2010, 10:20:13 »
ko što sam već reko ima dost dijelova za složit mid race ....a što se tiče kvalitete dok je serijala...meni je super mašina...a šta te konkretno zanima kod prijenosa mašine itd...

doritos to sam spomenuo tek tako...švabe tunaju minarelli zato što ima puno dijelova...a ova mašina je bila samo na sr-ki i na katani tak da nije bilo interesa za tuning dijelove..inače kao što sam reko cilindri pašu sa minarellia na suzuki morini...a švabe nemoj ni spominjat jer su oni glupi tuneri...on ode u dućan kupi i zašarafi na motor 
...s time se slazem da su svabe malo teza retardacija sto se tice tog tuninga, samo stuku tisuce i tisuce eu dam im stoji u boravku i za prezentacije (prezentacije kolko imaju para)...nisam znao da pasu direkt minarelli cilindri??...onda se da fino slagati ta morini maksa...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: morini
« Odgovori #37 : 01 Veljača, 2010, 10:23:52 »
Nepaše direkt, al nema puno turpijanja :hello:

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: morini
« Odgovori #38 : 01 Veljača, 2010, 14:51:12 »
od kud tebi to da ne paše direkt....na ditecha hebo manston replica za minarelli ide gore na šaraf, znači plug & play, a ditech ima iste blokove ko i frga

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: morini
« Odgovori #39 : 01 Veljača, 2010, 18:35:40 »
jea bejbe, al onda trea s polinijevom čašicom nafilat ga benzinom kako spada, a treća stvar neznam dal malossi glava paše ili polinijeva na hebo il italkit   :dontknow: nisam držao nikad te egzotične cilindre u ruci
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka