Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc - savjet - gilera 2002 50 (70) lezaji radilice jako kratkotrajni...gdje gr  (Posjeta: 8521 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Zasto ignorises ovo za karb sto ti se pise?
Kazes da ti nije nista stradalo osim lezajeva a par postova prije si rekao da je i termo grupa dobila svoje..
Ne znam jesam ja jedini primjetio da si napisao da si na 12ki frgi stavio kit i redsponge i diznu 65.....
Pitanje kako je to bilo postelano.. Koja svjećka, koji lezajevi?Imas Koyo Japan i Koyo Taiwan, ima razlike i u tome.

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Gle bitno je da njegov krug "tjunera" i " mehanicara" kaze da "kolje, ubiva i traje dvi iljade". :laughing7:

Ok sve znas, mi ne znamo,  nasi skuteri traju masu km ,tvoj ni iz kvarta ne izade... Ne kuzim sta ocekivas da ti se napise ako svaki savjet i komentar ignoriras?! I gramatika ti je isto jaca strana, tocka i zarez nebi skodili...
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline shoooock

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: dr- 70, polini hi speed ( 4.3/5.0 g ), 17.5-75dizna , plav.p
  • MojSpuh: gianelli record
Ne ignoriran sta kazete upravo san napisa zadnji post da je termo grupa bila zdrava 2 puta, treci put kad san stavlja br8 umisto 9 platila je malo termo grupa, znan da je karb 12 malo - sad vise nego prije al 2 puta nista nije s termo grupom bilo nego sad nakon te svicice zato mislin da karb nije sjeba lezaje...

Ne tribas vridjat pametnjakovicu sta mu skuter ide tisuce km ako ti triba gramatika ne gledaj ne komentiraj jer te niko ne tira niti ko tebe vridja , pisen s mob vidis da je puno toga svaki put nemogu sve ispravljat... Nije mi sve u zivotu napisat post , trazija san iskustva , jeli ikome tako se dogadjalo.... I malo razradit temu da vidin sta je....

Kazen ti da nisan bas da pisen po forumu da mi je sta motor i nece upali a nisan priminija svicicu....
 Ne trazin setup da mi neko kaze jer iman rupe jer ne ide jer sta ja znan gasi se , trokira....

Trazin iskustva sa razjebavanjem lezaja jako brzo....
 Vidin neki su stavljali gianelli record na nov motor sa 5000km iz tvornice i nakon sta je stavija rekorda kroz 1000km mu osli lezaji ... Nov motor!?!?!?!?! Bez kita i icega

Neznan sta da kazen , ima mojih gresaka i sve al daj molin te ako ti smeta gramatika ne komentiraj ako imas sta rec pameti slobodno al nemoj vridjat i omalovazavat ima mestara oko mene isto dobrih pa niko nezna....

Ja znan da bi bilo najlakse da san jedan od onih: nece pali pa da se ti napravis pametan i kazes mi da prominim svicicu i ispadnes veliki mestara al ovo nije ta prica....

Offline shoooock

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: dr- 70, polini hi speed ( 4.3/5.0 g ), 17.5-75dizna , plav.p
  • MojSpuh: gianelli record
I da 72 je glavna dizna nakon stavljanja kita bila 65 maknut limic vec,

Motor se voza 2-2.5. Miseca 3000 km nije da nisan ja s njim obasa.... Nije da nisan iz kvarta izasa .... Zadnja je generalka katastrofa al i lezaji nisu bili koyo i vise san nabiva lezaje nego prije

Sta zna mehanicar kako san i koliko nabiva lezaj kad cidi motor al vidi da lipo radi da ne klapucka ne trese , znaci vozin ga ja nekih 2-3 miseca ( osimsad zadnji put al tu san napravija vise gresaka i ok sjeba san al prije!?!?!

Znaci osli su lezaji kad san stavija sve na kupljenu masinu nakon 1 misec
Nakon prve moje generalke - 2 miseca
 Nakon druge generalke 2.5-3 miseci
Nako zadne 3 dana...al stavija mu teze role gusilo ga nije moga priko 60 - isa ga ka da nemoze se razletit radi brzine u razradjivanji i ono rokne nakon 6 km

Offline shoooock

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: dr- 70, polini hi speed ( 4.3/5.0 g ), 17.5-75dizna , plav.p
  • MojSpuh: gianelli record
 :toothy10: :toothy10: :toothy10:   smjesan si Sukosan , jako smjesan.... :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Drago mi je da neko moze surfat forumom da se nasmije neman te privilegije , dapace jako me nerviraju glupi komentari jer trose vrime dok citas ako te nesto zanima..

Niti san djecak niti iman podvojene licnosti niti dalje obracam pozornost na tvoje komentare....

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
nemoj mi samo opet rec da je problem u preteskim rolicama te da su i one utjecale na to kaj su se lageri raspali...... vecu glupost nisi mogo napisat, a i opet tupis da je to problem... normalno da cupa u startu kad su 4.3gr rolice cak i mjesane sa 5.0gr i 6.3gr  i dalje  prelagane, nemoguce da svima uredno sljaka sa cca gram manje nego kaj ide u multic jedino tebi ne, tu je onda jos nekaj u igri...

setup tebi niko ovdje ne pise jer je to nemoguce napisat tocno, vec se daju samo sjmernice oko kojih trebas trazit, pa da nemoras sve sam iz nule ispitivat...

spusti se malo na zemlju, tek si doso na forum... treba neki respect i zaradit, nece ti ga nitko poklonit đabe
sa takvim stavom s kojim si doso je sasvim normalna reakcija da ce te neko prcat kad neces slusat kaj ti se govori, pogotovo kad kazes da znas nesto napravit i sam, a ona kazes da si pol lagera nabijo da uđe, to je fakat greska koja odaje neznanje

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Ma sve mi mirise najvise na bavu od nabijanja ova put san ga pola nabiva , i da semerinzi su uvuk bili zdravi znaci nisu palili sebe od lezaje i upali....
Treban vise grijat da upadne ka od sale lezaj i tako radilica...
Mislin da je dosta al ne bude udje lezaj do pola pocme ga grija deklo i stane dalje san ga nabija ....

I da sve kad sastavin radilica je u savrsenom centru, minjana nakon druge generalke jer san sumnja u nju...

Ali opet se dogadja....
Mozda nisu nikako ni minjani prije lezaji pa je u bloku rupa za lezaj dosta uska nije puno bruseno pa teiban bas dobro zagrijat da upadne samo od sebe
Malo ima tragova u utirima za lezaje na deklu crtica tako da pretpostavljan da svaki put kad ga iti tu 1/4 triban nabit stvori se iglica bave od aluminija i posle ili kasnije mi sjebe lezaj i to mi se cini najvjerojatnije....
I karb minjan al mislin da on nije izravan krivac za lezaje , mozda za termo grupu  al ipak samo san svicu minja drugu kad je steta nastala na termo grupi i posto san stavlja vecu toplinsku vrijednos mislin da jr najvjerojatnije svica + karb 12 - platila termo gtupa
Nabijanje lezaja od 1/2- zadnji put 6 km - 1/4 nabijanja lezaja do kraja traje 2-3 tisucr i brooom... Bava od dekla pti nabivanju mora da je do toga....
Jebes 150kn za lezaje za mi mog rada i truda iako ga sad znan napamet ....
I da kako drugi mestri zo nabiju na silu samo cili lezaj pa radi na originali dosta bez problema  i da mestri okolo dive se motoru kako je slozen i kako ide i sve je to pet ali svako malo lezaji....

Krivi sve nesto vuce kroz svaku generalku a plate lezaji nista drugo....
Sad ce bit sastavljeno bez trunke nabijanja pa cemo vidit....
Kroz ovaj tjedan....
Samo me muci sta je i bilo origigi svekad san stavija kit i sve  opet su platili lezaji nakon 2000km a nisan ih ja nabiva niti san tad ista ja petla s mehanicaron prijateljen stavija termo grupu i to nije neka znanstvena fantastika... Dalje san malo po malo gleda kako sta i sam radija , znan ga napamet od vide do vide, svako crijevo i nisan bas budala ne vozi se motor 2-3000 km ako nije sve na svom mistu sve ko zingerica , radija je bolje od novog motora ( nisan ja to komentira nego krug ljudi sa skuterima i kitovima kad bi sili stvarno se iznenade snagon i setupom) ali ili bava od dekla ili mu je stvarno to prejako i moran malo smanjit setup bar laksu oprugu da prije ukopca da ne starta tako a nikad vise stavit teze kugle da nemoze zavrtit mozda je to i ubilo ga pri zadnjoj kad je izdrza 6 km ....al san ga navise nabiva zadnji put takodjer....
Ajme majko pa tu se nikaj ne razumije,ovaj tekst ko da je voda donijela

Tu mašinu bi trebao netko pogledat jer je preko foruma skoro nemoguće utvrdit problem

Offline Prebi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Zip 2t & Aprilia srR
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: DrEvo 70, Multivar, DellOrtO 17.5ID...
  • MojSpuh: Giannelli Rekord, YasuniZ
Evo ako ce ti bit od koristi.

najbolje minirat oko motora,pa nek se usudi ga ukrast O0

Offline shoooock

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: dr- 70, polini hi speed ( 4.3/5.0 g ), 17.5-75dizna , plav.p
  • MojSpuh: gianelli record
Bava- strugotina od aluminija dok san nabiva to mislin da je najveci problem...

Lezaji su uvik nabivani sa starim lezajima ista sila i na vanjski i unutarnji rub lezaja

Ako kazen da nesto znan onda ne znaci da sve znan i da se pravim pametan, vidis da trazin problem u mom minjanu lezaja i da toliko je bitno da se nesmi ni 1/4 nabit da udje  nisan zna

Netriban ja trazit nikakav rispect niti ista nisan regan da drugima solin pamet nego trazim razlicita misljena do kojeg djavla u postupku minjanja lezaja sjeben stvar....

Ako kazen da znan neki k**ra* onda nisan reka da san strucnjak nego da ne gledan ko tele u sarena vrata znan cemu sta sluzi kako bi tribalo bit

Znan da san triba cili lezaj ubacit u deklo kad san grija ladija al san zapeja na 1/4 i nabija ostatak tu 1/4 lezaja jebiga sad , uostalom jos 2-3 generalke i naucit cu ja....  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Rolice san pokusava vece al jednostavno stvara mi se rupa pri manjim djirima a poslin se razlaufa....
Ovako ide konstantu do max....

Offline shoooock

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: dr- 70, polini hi speed ( 4.3/5.0 g ), 17.5-75dizna , plav.p
  • MojSpuh: gianelli record
Taj video san i gleda i po njemu i radija ali

Nisan ima pistolj za temp i uvik san nedovoljno grija....

Ostalo bi 1/4 lezaja za nabit - zadnj put katastofa pola lezaja san nabiva

Prvi put san sprej koristija al je bija los dalje zamrzava....

Offline Prebi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Zip 2t & Aprilia srR
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: DrEvo 70, Multivar, DellOrtO 17.5ID...
  • MojSpuh: Giannelli Rekord, YasuniZ
zagriji dovoljno odladi dovoljno i upast ce  ;D

baci cili blok u pecnicu :P
najbolje minirat oko motora,pa nek se usudi ga ukrast O0

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Samo mali blok smije u pecnicu,veliki ne radi vodene pumpe,pogotovo ako je plasticni impeler.
Ustvari nisam probao,ali sama logika govori.Mali sam pekao na 150c

Lezaji i cekic nejdu skupa,ako bas zapne,onda samo po vanjskoj kosuljici udarat.Ako se blokovi dobro zgriju a lezaji ohlade,mora sve klaknut
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Lezaji su uvik nabivani sa starim lezajima ista sila i na vanjski i unutarnji rub lezaja

Onda je sve jasno - kod montaze lezaja u blokove, ISKLJUCIVO smijes gurat/nabijat/itd po vanjskom dijelu lezaja. Koristi na primjer neku veliku gedoru koja ce doticat lager samo po njegovom vanjskom obrucu.

Ako se odlucis na varijantu da prvo lager stavis na radilicu, a tek onda sve skupa u blokove, onda lezaj na radilicu "nabijas" po unutarnjem obrucu lagera.

U oba slucaja, koristi se temperaturom u vecoj mjeri, a silom u manjoj. U slucaju druge varijante, lager zagrij u ulju, a radilicu ili ostavi kako je, ili ohladi u zamrzivacu (idealno, u vrecici koju mozes vakumirat)


Osobno mi se metoda broj 2 vise svidja, iako, nikad ju nisam prakticirao jer je metoda 1 bila ok, a jednostavnija. Zagrijao blok, stavio lager (bez hladjenja lagera jer ne vidim smisao obzirom da se legura bloka bitno vise siri nego sto se lager skupi hladjenjem zbog materijala od kojeg je napravljen), eventualno ga malo gurnuo gedorom i  gumenim cekicem male tezine ako nebi bilo dovoljno prstima ga gurnut i to je to.
Prije montaze semeringa, provjerit rukom jel se sve vrti kako treba i ako nema otpora, to je to. A semeringe, tj. do kud ih treba stavit mozes izmjerit prije montaze dok su blokovi rastavljeni. Zapisi si to negdje da ubuduce znas
« Zadnja izmjena: 23 Siječanj, 2018, 18:05:14 3alfa3 »

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Samo mali blok smije u pecnicu,veliki ne radi vodene pumpe,pogotovo ako je plasticni impeler.
Ustvari nisam probao,ali sama logika govori.Mali sam pekao na 150c

To i je negdje temperatura (max) koja se koristi. Barem 100C, ali ne preko 150. Obicno se kaze da je 120C idelno jer ce u najvecoj mjeri rasirit materijal, a sacuvat sve gumeno ako nije izlozeno direktnom grijanju nego samo preuzima temperaturu na sebe od doticaja sa blokom

Offline shoooock

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: dr- 70, polini hi speed ( 4.3/5.0 g ), 17.5-75dizna , plav.p
  • MojSpuh: gianelli record
Evo taman rastavija sve opet i lezaj desni sa strane varija osa i sve puno PREPUNO MASTI sta san iz svog ludila stavija previse u lezaje da ne zaribaju opet i zaribaju za 6 km - Iskljucivo zbog mog nabivanja nepravilnog i puno masti i sve sad to gledan i zvoni mi mob:

Zove me prijatelj i govori:  taman prican ovome kako minjas lezaje i to da ne traju evo ti ga na telefon i lik mi govori: kad stavljas kit i puvalicu a pogotovo jos i drugi vario i kumplug da obavezno narucim MALOSI LEZAJE ZA KIT - KAZE OBAVEZNO.... AKO NE ZELIM DA MI SE TO DOGADJA!

E sad posto je to vec posta problem, SLJEDECI KORAK CE BIT:
- U TOKARA IZMIRIT RADILICU CENATAR JELI SVE U REDU - iman 2 staru i novu
- U TOKARA TAKODJER PROVJERIT BLOKOVE JESU LI U CENTRU  I LEZISTE LEZAJA JELI SVE OK

NAKON STA TO PROVJERIMO TEK ONDA IDEN DALJE :
- AKO JE SVE U REDU - AKO NIJE NABAVIM STA NIJE 

NARUCIT CU MALOSSI LEZAJE ZA KIT I STAVIT BEZ JEBENE MASTI SAMO 2T ULJE STA KORISTIN NA TOPLO-HLADNO I NABAVIJA SAN LASERSKI TERMOMETAR DA ZNAN NA KOLIKO JE DEKLO I LEZAJ U DEKLO STAVIT BEZ DA NABIVAM ISTA....

Iako ljudi stavljaju cili lezaj bez ikakvog grijanja ili nesto samo drvo stavi i nabije odvozi 40 000 tisuca...

Covik sta mi govori da narucin malosi lezaje kaze da mi je to bilo obavezno na moj setup sastavija je taj svakakvih motora ( prvenstveno skutera) kroz godine, cak je sastavlja nekom prvaku Hrvatske sta ti ja znan ovo ono uglavnom da su imali oni svakakvih iskustava ali da bi triba sve rijesit s tim lezajima jer mi ovi nisu predvidjeni za tolike vrtnje i opterecenja

I da ja nisan puno nista grijesija nego za moje djire i setup kakav je da triban imat te bolje lezaje sta podnose veca opterecenja....

Pa ti sad budi pametan , a sve san kupova kako preporuca se znaci stalno su bili lezaji ili NTN ili Koyo japan
I kaze bez masti samo 2t sta koristin ...

Pa cemo vidit .... Prvo sta ce tokar rec...

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Haha majstor nek ode kiflice pec

Malossi pakira taiwan i korea shit, to sto pise malossi ne znaci da automatski valja, dosta je tu marketinga...

Ntn i koyo japan is the way to go :icon_thumright:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Malossi lageri NE postoje,samo je pakiranje od malossija

kumPLUG ne postoji,nego kuplung

Oko tebe hrpa debila koji te savjetuju,ovo je za plakat

Offline kos7

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 611
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: Aprilia shiver 750
ak si ove slusal nije ni cudo kaj ti se to događa, eto kak na mojem zamorcetu lageri i radilica traju 35tis km i malo vise cak, a vozeni na malo jacem setupu od tvog i sad na serijali i nisu prozujali, a napravio ih japanac NTN... malossi kak su ti i rekli nit ne proizvodi lagere ko i dosta djelova koji se vode pod imenom malossi i to je cisti porez na budale...

i ovaj kaj ti je reko da to uzmes, da je on nekom nes slago, ja tvrdim da pojma nema o mehanici, pogotovo ak je reko citiram: "a pogotovo jos i drugi vario i kuMplug da obavezno narucim MALOSI LEZAJE ZA KIT - KAZE OBAVEZNO.... AKO NE ZELIM DA MI SE TO DOGADJA!"

kaj sve covijek nece cut od takvih wanna be strucnjaka to je cudo jedno...


Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
 ntn japanca trenutno nema nigdje na stanju,tako da od dobrih lezaja ostaje koyo japan.

Polini u onom setu pakira te plave semeringe i krsne ntn taiwance a kosta ko svetog petra kajgana.

Jel ti majstor rekao kako se ugraduju ti malossi lezaji(skf bugari sa poliamid kavezom)

Njih moras ugraditi metodom 2 koju je 3alfa3 opisao i ne prec temperaturu od 110ak stupnjeva...

Postoje i ti malossi koji idu po narudzbi i oni su sirine 10,5mm ali se koriste za preradjene blokove di se zatvaraju rupe za podmazivanje...
« Zadnja izmjena: 24 Siječanj, 2018, 00:08:35 dario007 »
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline shoooock

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: dr- 70, polini hi speed ( 4.3/5.0 g ), 17.5-75dizna , plav.p
  • MojSpuh: gianelli record
Uglavnom da triban narucit te lezaje i vidit cemo sta je to
A i zanima me tokar sta ce rec jeli sve u redu s deklon i radilicom
KUMPLUG MI KAZEMO A MISLIMO.ISTU STVAR i kakve to veze ima nije ti triba prevodioc da to skuzis

Neznan nisan se jos pozabavija time , napisa san samo sta kaze covik...
Kad stignen nadjen se s njim pa malo procesljamo sta kako

Svaki put su bili koyo i ntn japan pa opet ode...
Iman jos jedne NTN japan kupljene neki dan ( toliko o tome da ih nema kupit) pa cu nakon testiranja dekla i radilice ako je sve ok sklopit da ne nabijam bas ni malo lezaje te ...

Sve sastavit i vidit cemo.... Jeli stvarno nabijanje lezaja sa drugim identicnim lezajem smrt za lezaj iako je najbolji kako kazete i od tog po narudzbi i sve cemo jos jednom vidit koliko ce izdrzat i karb 17.5

Ako opet prolupa pokusat cu sa tim po narudzbi sta mi on kaze pa cemo vidit....

Jedino sta san moga sjebat lezaje je nabivanje sa identicnim lezajem to cu prominit i bas zagrijat da samo klizne
Pa cemo vidit , bez masti samo ulje 2T sta koristin jer san sad vidija daje masti bilo svugdi po utorima razletila se od vrtnje po kanalima za podmazivanje.....
Znaci to sta su mi tako brzo rikavali navelo me na korak da ih bas namazen masti kuglice lezaja da mi ne riknu i najgore napravin za njih.... 6km ntn japan
Vidit cemo sve cu sastavit kad stignen sad pa cemo vidit koliko ce da vrti , al ako opet ode pokusat cu s tim lezajima po narudzbi - moran se jos informirat koje sta...pa cemo vidit....