Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: AERROX  (Posjeta: 197351 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: AERROX
« Odgovori #180 : 23 Svibanj, 2009, 18:33:08 »
pa eto moj trophy je išao ko sp180, al to što je trošilo, trebalo svaki dan nešto čačkati i na kraju brzo riknilo je druga stvar..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: AERROX
« Odgovori #181 : 23 Svibanj, 2009, 21:44:48 »
ma znam ja sve to ali kažem nije ni cilj dizat nexia 500 i te šeme jer ovi skuteri to je bezveze za voziti preko 100
---OSIGURAČ RACING---

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #182 : 24 Svibanj, 2009, 09:28:43 »
Ma 125ice će oprat s time,ali sve jače nema šanse  :icon_thumright
Bio sam i ja prije nadobudan samo mi je to bilo na pameti kak ću oprat te veće skutere,mislim ide to,ali ne s trophyem ljudi moji.


opet ti ja kazem da to nije trophy vise i fino sam reko da cu dat kljuce ako ne operem do 100 bilo koji 250 stock scooter,eto  :icon_thumright:

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: AERROX
« Odgovori #183 : 24 Svibanj, 2009, 11:38:02 »
ljudi vi stvarno imate zvjeri..jos mi se nikad nije desilo da me opere neki 50cc jos dok sam imao samo variomat na mom a pogotovo sad ...al nije mi jasno sta nije lakse uzet sp180 i vozit se na seriali a ne kupit 50cc i ulozit pun k para da bi gazio vx/a serijalu i to do 70kmh ...

Offline dr.josip

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar
  • Moj Skuter: RS
Odg: AERROX
« Odgovori #184 : 24 Svibanj, 2009, 11:45:33 »
ljudi vi stvarno imate zvjeri..jos mi se nikad nije desilo da me opere neki 50cc jos dok sam imao samo variomat na mom a pogotovo sad ...al nije mi jasno sta nije lakse uzet sp180 i vozit se na seriali a ne kupit 50cc i ulozit pun k para da bi gazio vx/a serijalu i to do 70kmh ...
Možda jest lakše...al kad od serijale 50...dođeš do nabrijane 70ccm, koja se na gas diže na zadnji...to je veliki gušt... :toothy9: :icon_thumright:
Aprilia RS
dr.josip@gmail.com
Josip, univ.bacc.ing.el.

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: AERROX
« Odgovori #185 : 24 Svibanj, 2009, 12:50:39 »
zar nije veci gust napravit od vx/a da gazi beverlya 500 od semafora do semafora recimo ganjao sam se na otvorenom sa beverlyem 400 i moj ide jednostvano bolje samo on ima jedno 5kmh vecu kranju

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: AERROX
« Odgovori #186 : 24 Svibanj, 2009, 12:54:40 »
od frenda nexus 500 krajnja je 170km po satu :icon_thumright:
lovac u mutnom team

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: AERROX
« Odgovori #187 : 24 Svibanj, 2009, 14:20:44 »
ljudi vi stvarno imate zvjeri..jos mi se nikad nije desilo da me opere neki 50cc jos dok sam imao samo variomat na mom a pogotovo sad ...al nije mi jasno sta nije lakse uzet sp180 i vozit se na seriali a ne kupit 50cc i ulozit pun k para da bi gazio vx/a serijalu i to do 70kmh ...

gle skuzit ce to svi oni jednog dana kad ulupaju pun k**ra* para isto ko i ja,gumy i tako nebrojeni drugi...
mora proć tu fazu,neki prije neki kasnije,neki odma dobe veći skuter ili motor pa to prebole jednostavno to je tak,ili imaš više skutera/motora pa te boli k**ra*,nešt od toga je..
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: AERROX
« Odgovori #188 : 24 Svibanj, 2009, 14:30:56 »
ma znam ja sve to ali kažem nije ni cilj dizat nexia 500 i te šeme jer ovi skuteri to je bezveze za voziti preko 100

Brale nemoj mislit da je nexus ni beverly 500 neka zvir...sa dobro naturpijanih 70ccm neki midrejs do 60-70 nema ni nexusa ni beverlyja
jer je težak i trom pun k**ra*...pokazuje zube tek nakon 90-100km/h
a ti xmax 125 i slične kobile od 2 tone...ima i serijskih 50ccm koji idu bolje od toga :toothy12:
« Zadnja izmjena: 24 Svibanj, 2009, 14:33:48 gun_rider »
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: AERROX
« Odgovori #189 : 24 Svibanj, 2009, 14:37:18 »
gle skuzit ce to svi oni jednog dana kad ulupaju pun k**ra* para isto ko i ja,gumy i tako nebrojeni drugi...
mora proć tu fazu,neki prije neki kasnije,neki odma dobe veći skuter ili motor pa to prebole jednostavno to je tak,ili imaš više skutera/motora pa te boli k**ra*,nešt od toga je..
Potpis na ovo sve je to fora gušt,ali jebeš ti motor koji voziš jedan dan dva dana šrafaš,a za šta za to da si pustio neki 250 za par metara,ja sjednem lipo na 4T i vozim se i uživam,2T vozim se i uživam i onda poslije svake vožnje pošaljem sve u pm jer uvijek neš treba šrafat,jedna stvar je base kit pališ voziš,a nakopani base je ko midrace problemi grije se pa neš rikne znači imaš pilu od motora s kojom se nije sigurno zaputiti nikamo dalje.......

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: AERROX
« Odgovori #190 : 24 Svibanj, 2009, 14:45:00 »
ja u zadnje vrijeme radim dosta tih maxija 4t  i mogu reć da je to traktor u odnosu na nakopani 2t..........kod velike večine ljudi je problem što nemaju dovoljno iskustva i znanja da bi poštelali i održavali nakopani 2t........a i nakopani 2t nije baš socijala,treba redovno mjenjat potrošne djelove i tu večina ljudi ima probleme jer se vozi dok nešto ne rikne
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: AERROX
« Odgovori #191 : 24 Svibanj, 2009, 14:49:14 »
ma odrzavat i mos ic s cim god os di god os :)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: AERROX
« Odgovori #192 : 24 Svibanj, 2009, 15:13:13 »
ja u zadnje vrijeme radim dosta tih maxija 4t  i mogu reć da je to traktor u odnosu na nakopani 2t..........kod velike večine ljudi je problem što nemaju dovoljno iskustva i znanja da bi poštelali i održavali nakopani 2t........a i nakopani 2t nije baš socijala,treba redovno mjenjat potrošne djelove i tu večina ljudi ima probleme jer se vozi dok nešto ne rikne
4T je pali vozi,a ovo da neznam kako održavaš riknut će kad tad šta jedino ako ćeš ga voziti ko penzić to je samo za pun gas pa do kad traje traje,a pogotovo ovi nakopani trophy to će još prije riknut nego neki midrace jer je to prekopano,koliko god ti pregledaval te dijelove uvijek neš more riknut rikavaju i serijale a kamoli da neće tu neki kitevi zato uz nakopani 2T treba imati bar još jedan scooter za svaki dan i riješena stvar :icon_thumright:

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: AERROX
« Odgovori #193 : 24 Svibanj, 2009, 15:48:44 »
ma odrzavat i mos ic s cim god os di god os :)

Pa baš se i nebi složio s tobom ;) 2t nakopani za otić na kavu i bok,a ići negdje s time je glupost,malo za prodrmat gradske ulice,probudit susjede i to sve 5 :)


~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: AERROX
« Odgovori #194 : 24 Svibanj, 2009, 15:58:04 »
ljudi vi stvarno imate zvjeri..jos mi se nikad nije desilo da me opere neki 50cc jos dok sam imao samo variomat na mom a pogotovo sad ...al nije mi jasno sta nije lakse uzet sp180 i vozit se na seriali a ne kupit 50cc i ulozit pun k para da bi gazio vx/a serijalu i to do 70kmh ...


lol e ja se kladim da ti ne mozes do 70 drzati mog aeroxa sa setupom koji imam u potpisu, a kamoli oni sta nisu nabrijani.... pa ti misli sta hoces al da ti motor stvarno ide i da te zadovljava nebis trazio masinu od 250 po trznici....

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: AERROX
« Odgovori #195 : 24 Svibanj, 2009, 16:57:41 »
i koji je smisal tvog aeroxa kad se zaletiš pa kočiš kilometar prije zavoja, priko svake rupe gledaš kako će te izbacit negdi da ćeš izgubit glavu...na 100km/h postaje nevozljiv
neka ga ti i digneš na 50 metara u startu...ali jebeš skuter ako ti on služi samo za to
više od nekog base setupa za svakodnevnu vožnju mislin da nema smisla...ako ćeš slagat sebi već takav scoot to neće bit za neku ludu brzu vožnju nego čisto za glupiranje i uživanciju
njegov vxr i tvoj aerox se nemogu ni po čemu mirit jer su to totalno 2 različita svijeta
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Bidalot_C30

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: AERROX
« Odgovori #196 : 25 Svibanj, 2009, 21:56:06 »
od aerox projekta doslo je do prepirke o 2t i 4t.... 4t je g#vn% i tocka. a pogotovo jer nema nekog zvuka,a nekog nexusa 250,300,500 nije bitno nemos uopce dignit na zadnji... to je gust kad izvedes malog zipa iz garaza i dode ti susjed sa beverly 200 pa kaze kakva je to nova igracka i onda ga ostavis kao najzadnju kantu.
To je jednostavno gust

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: AERROX
« Odgovori #197 : 25 Svibanj, 2009, 22:02:37 »
od aerox projekta doslo je do prepirke o 2t i 4t.... 4t je g#vn% i tocka. a pogotovo jer nema nekog zvuka,a nekog nexusa 250,300,500 nije bitno nemos uopce dignit na zadnji... to je gust kad izvedes malog zipa iz garaza i dode ti susjed sa beverly 200 pa kaze kakva je to nova igracka i onda ga ostavis kao najzadnju kantu.
To je jednostavno gust
4T je zakon pila,2T je gušt ali i jednom riječi muka ako je nešto nakopano ako je serijala je isto pouzdan,ali čim je to neki nakopani 2T to postaje motor za vikend vožnje po svom selu i za niš više........

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: AERROX
« Odgovori #198 : 25 Svibanj, 2009, 22:33:47 »
gle skuzit ce to svi oni jednog dana kad ulupaju pun k**ra* para isto ko i ja,gumy i tako nebrojeni drugi...
mora proć tu fazu,neki prije neki kasnije,neki odma dobe veći skuter ili motor pa to prebole jednostavno to je tak,ili imaš više skutera/motora pa te boli k**ra*,nešt od toga je..

bas to... evo neer, ti, gumeni, ja, smirt je preso na bb... ove zime je puno swapova na BB... valjda su ljudi skuzili da je jeftinije, tj. isplativije uzet komplet masinu BB sredit nosace i vozit se ajmo rec na serijali koja ce ic kao neki midrace na 50ccm rami... a odrzavanje ono skoro nis ;)

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: AERROX
« Odgovori #199 : 25 Svibanj, 2009, 23:04:01 »
a što kad te uhvate policajci???
---OSIGURAČ RACING---