Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: AERROX  (Posjeta: 196856 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #160 : 22 Svibanj, 2009, 22:51:39 »
jesi bio kad u dubrovniku? znaci,nema di on ici preko 100 sa scooterom,a ja ga do tu perem ;)

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #161 : 22 Svibanj, 2009, 22:55:58 »
koji ti je tocno setup bio ? bas me zanima :)

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: AERROX
« Odgovori #162 : 22 Svibanj, 2009, 22:58:48 »
ti misliš s trophyem skidat beverlye i nexuse ? sorry ali moram te razočarat to je nemoguće i da ti je trophy istjuniran do krajnjih granica :)

Ja sam s due+om jedva okino nexusa 250ie,i to do nekih 80-90,poslije prođe ko da stojiš,jebiga nemoj se previše nadat s takvim cilindrom,za to šta ti misliš bi ti trebo high end setup,e onda već pričamo o skidanju i nexusa 500 i tako :D

taj tvoj due+ je bija super nastelan kad sr 150 ide bolje.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #163 : 22 Svibanj, 2009, 23:04:14 »
ovaj moj je samo naziv trophy,to vise nije trophy.da bi radio sa c20,onda sigurno kontate koliko ce biti naturpijan....+  athena alu klip....nemam se sto pravit pametan,najbolje da hac potvrdi sta je tocno radio oko timinga i ostalog :) ja dajem kljuc roxa ako me stock beverly/nexus 250ie do 100 prestigne pod uvjetom da mi je rox nastelan kako treba ;)

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: AERROX
« Odgovori #164 : 22 Svibanj, 2009, 23:23:48 »
evo moj trophy serijala
skida sve 125 a pogtovo te nexuse i te velike skutove
sa jačim odnosno vxr i ti 200 beverly pobjegnem im malo cca do nekih 50-60 i posli me otpile
---OSIGURAČ RACING---

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #165 : 22 Svibanj, 2009, 23:27:18 »
evo moj trophy serijala
skida sve 125 a pogtovo te nexuse i te velike skutove
sa jačim odnosno vxr i ti 200 beverly pobjegnem im malo cca do nekih 50-60 i posli me otpile
vjerujem :)

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: AERROX
« Odgovori #166 : 23 Svibanj, 2009, 09:30:19 »
A teško okinut vx-125  :toothy9:...nepričam o tom,samo kažem da se malo spustite na zemlju,neko da na vxr-u samo ima multivar nećeš ga s nikakvim trophyem prestić,kolege su to Jandro i Broken imali svakakve setupe i znam šta pričam,znam kak im je išo skoro svaki setup koji su imali i nepričam gluposti.Ti skuteri imaju 20ks,a ti ćeš s trophyem njih prestizat,koji će biti ubijen u pojam i nećeš napravit ni 2000km jer će ti puknut karika zbog prevelikog ispuha,a na kraju taj trophy ak ima prek 11-12 konja puno sam reko.Ljudi ja to nepričam zato jer se pravim pametan nego zato jer sam sve te pi*darije prije isprobao,sad meni je žao šta je vama to teško prihvatiti.

I da,moj due+ je bio uštelan jedno kratko vrijeme prije nego šta sam sve skinuo i prodao,a ja kažem da moj aerox sad bolje ide s BB mašinom nego s tim kitom jer moj aerox ima 35 kg manje nego SR-150 serijski :)..pa ono mislim da ipak ima neke razlike 35 kg nije malo.Jel sam kad imo prilike stat sa SR-150,nisam jer kod nas i ko ima baš se nevozi,to mislim kad sam due+a,ali jedan lik je imo malossi 172 AC gore i opro me ko da stojim a ne da imam midrace skut.
Tko nevjeruje nek slobodno dođe probat ili nek pita Bogusa koji se vozio ili tak nekoga ja nemam razloga lagati.





~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: AERROX
« Odgovori #167 : 23 Svibanj, 2009, 11:08:55 »
11-12 konja  :icon_scratch:  sta sam ulozio toliko para da bih dobio 11 ks  :laughing7:

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: AERROX
« Odgovori #168 : 23 Svibanj, 2009, 12:48:34 »
11-12 konja  :icon_scratch:  sta sam ulozio toliko para da bih dobio 11 ks  :laughing7:

s trophyem ak ćeš i toliko imat smatraj se ultra sretnim na 67 tisućitu potenciju od e
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: AERROX
« Odgovori #169 : 23 Svibanj, 2009, 14:09:22 »
Ja sam odmah rekao da je bolje kupiti midrace kit i mrvicu ga doraditi i vozi jer svi misle giza to će trajat i ić ko ludo,prdnut će brzo kad je nakopan do krajnje granice,s time ćeš pustiti možda vx125 malo u startu,ali poslije će te opet proć,a ove 200 i 250 nema šanse.......

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: AERROX
« Odgovori #170 : 23 Svibanj, 2009, 14:15:21 »
Ja sam odmah rekao da je bolje kupiti midrace kit i mrvicu ga doraditi i vozi jer svi misle giza to će trajat i ić ko ludo,prdnut će brzo kad je nakopan do krajnje granice,s time ćeš pustiti možda vx125 malo u startu,ali poslije će te opet proć,a ove 200 i 250 nema šanse.......


nece njemu 125 nista moci.... s onim setupom nema sanse, nesto je 200 ili 250, al faking 125 koj nejde s mjesta.....

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: AERROX
« Odgovori #171 : 23 Svibanj, 2009, 14:19:41 »
Ja sam odmah rekao da je bolje kupiti midrace kit i mrvicu ga doraditi i vozi jer svi misle giza to će trajat i ić ko ludo,prdnut će brzo kad je nakopan do krajnje granice,s time ćeš pustiti možda vx125 malo u startu,ali poslije će te opet proć,a ove 200 i 250 nema šanse.......
ma di ce ga 125 proc, ja sa sportom serijskim operem 125

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: AERROX
« Odgovori #172 : 23 Svibanj, 2009, 14:56:49 »
Dobro 125 možda neće,ali opet treba probat,200 i 250 ne može skinut nema šanse......

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: AERROX
« Odgovori #173 : 23 Svibanj, 2009, 15:15:05 »
provjereno tpr dere i 125, 250 i 500 da je za nevjerovati :icon_scratch:

na zelenom valu tu kod mene u zg-u mali sa malagutijem f 15 na semaforu se sreli, on, beverly 250 i malaguti spidermax i ja sa 50ccm prosle godine...e kad je zafrljio gascinu lik, e nestao je , nije bilo teoretske sanse da ga je itko ulovio :icon_thumright:

i vidim nakon par dana taj f 15 u auto bilu na stelanju i saznao da ima tpr...

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: AERROX
« Odgovori #174 : 23 Svibanj, 2009, 16:24:16 »
na mojem skuteru dvojica, a decki sa vx 125 i derbi 125 nisu mi mogli prismrdjeti :D

110 kg na mojem skuteru, a kaj tek sad dok dode auspuh i tak sitnice  :icon_biggrin:
Trgo - Prijevoz RT

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: AERROX
« Odgovori #175 : 23 Svibanj, 2009, 16:30:01 »
Evo ja jedva čekam ove dane probat sa svojim setupom protiv vx novi i stari model i gp1 250 pa ćemo vidjet,ali za ovaj 250 hm neznam baš :icon_thumright:

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: AERROX
« Odgovori #176 : 23 Svibanj, 2009, 16:46:44 »
otkad sam stavija dužu getribu
nemaju me ni u krajnjoj,a prije me deralo u među ubrzanju sad me nemogu nikako
probao sam se sa ST125,vx,x-max 125,beverly svi su pušili,a najjače je bilo ja i cura a do nas lola sa vx-om pituran lip ma delux i on se nešto njoj koprči ja odvalija gas nema ga nigdi
a ko želi prat te 250 i jače pa jednostavnije je kupiti jači skuter nego se sa kitovima zajebavat meni je to glupo
---OSIGURAČ RACING---

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: AERROX
« Odgovori #177 : 23 Svibanj, 2009, 17:21:21 »
uh,lol odma opet moram reć teško oprat serijskog 125 4t...pa da od toga nije brže bilo bi glupo...A za to ti dosta samo neki trophy i zx i uštelat kak treba.
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: AERROX
« Odgovori #178 : 23 Svibanj, 2009, 18:03:19 »
ma daj lol bokte nebi da je 125 sranje neko svi vi tu štelate i doštelavate daj pokaži nam nauči nas
---OSIGURAČ RACING---

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: AERROX
« Odgovori #179 : 23 Svibanj, 2009, 18:13:24 »
Ja sam odmah rekao da je bolje kupiti midrace kit i mrvicu ga doraditi i vozi jer svi misle giza to će trajat i ić ko ludo,prdnut će brzo kad je nakopan do krajnje granice,s time ćeš pustiti možda vx125 malo u startu,ali poslije će te opet proć,a ove 200 i 250 nema šanse.......

Ma 125ice će oprat s time,ali sve jače nema šanse  :icon_thumright
Bio sam i ja prije nadobudan samo mi je to bilo na pameti kak ću oprat te veće skutere,mislim ide to,ali ne s trophyem ljudi moji.

~ Cagiva Mito Evolution 94' ~