Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koji motor 125ccm??  (Posjeta: 18526 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mopsy58

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 133
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: Gilera DNA 50 / TGB R50X F1 Mc Gregor / Derbi GPR 125 4t
  • Moja Kaciga: NITRO N760-VX / Vemar V1.02.1 Midas Speedrace White
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #40 : 26 Prosinac, 2011, 19:35:05 »
decko se sam za pocetak treba odlucit jel hoce 2t ili 4t, a tek onda birat koi motor.
zna se kako ide 2t a kako 4t, ja imam derbia gpr 125 4t, i za moje potrebe motor mi je sasvim odlican, dapace prezadovoljna. ide 125-130kmh,do 90-95 ide solidno, al tamo poslije stotke se uljeni malo, trosi ko upaljac, po meni je voznost sasvim na nivou...
ti znas jel zelis motor koim ces se ispuhat, razvuc ga 160-170 po cesti, to veselje platit s jedno 10l goriva itd... il zelis motor s koim se moues vozit kam oces sa 10l nutra.
ja sam s derbiem isla iz gospića u ivanić (jedno cca. 300km u jednom smjeru), isla sam gospić- zadar, gospić-zagreb itd. tako da iako nije neka bjesna zvjer, moze on potegnut kam ti srce zeli, pa i na dalje, autoput 110-115kmh i picis ahhahaha  :icon_tongue:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #41 : 26 Prosinac, 2011, 19:55:36 »
2t sportak je za gušt i to nemreš da ne teraš..svi su takvi jer se klinci na njima iživljavaju (more reć ko kaj oće al to je tak,imal sam af1 125 jednom :))
još je jedna bitna činjenica,na rs 125 je rotax koi je preskup,6000kn klip cilindar i karike :) a ako izdrži do 20 000 bez generalke onda je to sreća..
to se isplati kupit jedino novo ako se ima para za to,ovak nikad ti neznaš kak ga je koi magarac jašil.
4t 125 sportive su zagušenije al i to se da sredit uz par zahvata i dorada i optimizirat.
a ak mu dopizdi uvijek more utrpat neku 250 cc mašinu nutri ;)
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline BilyPiton

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 1433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Ubizec-Soft.com
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Tomos Atx e90
  • Moja Kaciga: uvjek na glavi!
  • MojSetup: Nema kite!
  • MojSpuh: MF3 Power
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #42 : 26 Prosinac, 2011, 21:25:05 »
da, a 4t stisnes na hladno i onda imas redovito bengu u karteru i brzo prodimi crno  :toothy12: :toothy12: :toothy12:
 sreca pa 2t nevalja i neide kur*u... de bannaj se jbt, sto ne vozis opet baotiana a ne e90 kad 2t nevalja i trosi...
odrzavaj motor urednim pa neces imati kvarova i izdatala... a 1252t trosi malo vise od base kita

ja tebe fkt nekuzim kolko godina imaš  :angry7:
Izrađujem WEB stranice! Zakup domena, hostinga... više info na pm!

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #43 : 26 Prosinac, 2011, 22:06:27 »
2t sportak je za gušt i to nemreš da ne teraš..svi su takvi jer se klinci na njima iživljavaju (more reć ko kaj oće al to je tak,imal sam af1 125 jednom :))
još je jedna bitna činjenica,na rs 125 je rotax koi je preskup,6000kn klip cilindar i karike :) a ako izdrži do 20 000 bez generalke onda je to sreća..
to se isplati kupit jedino novo ako se ima para za to,ovak nikad ti neznaš kak ga je koi magarac jašil.
4t 125 sportive su zagušenije al i to se da sredit uz par zahvata i dorada i optimizirat.
a ak mu dopizdi uvijek more utrpat neku 250 cc mašinu nutri ;)


1.Pričaš kao da živiš u 90-tima , pogledaj ovo http://www.ebay.de/itm/Aprilia-RS-125-Zylinder-Kit-Rotax-122-VERTEX-KOLBEN-/220829478627?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item336a766ee3#ht_1435wt_1037

Tak sam ja nabavljao za mita i ispalo me s poštarinom i svime 350e, s kovanim klipom ;)

2. Znam za SX-a 125 koji doslovno kak je kupljen nije rastavljen nekih 26000tisuća, kompresija je naravno katastrofalno pala i onda je mjenjan klip. Ali inače motor vozi i nije zaribo, tak da ti to pada u vodu. Inače se karike mjenjaju na 8tkm, a klip na 16tkm. Cilindar može izvozit i do 30-40tkm ako nezariba zbog nepažnje vlasnika  ili nekih nepredviđenih problema, npr. pucanje igličastog i sl.... Tak da to nije baš kao šta ti pričaš.

3.Što se tiče sređivanja te 4T mašine to je qrac jer to nikad neće ići kao 2T 125, sa nikakvim preradama. A ubacivanje veće mašine 250ccm, vjerojatno opet misliš na 4T mašinu, samo šta su opet sve jadne i slabe za svoju zapremninu. One su tu negdje u rangu sa 125 2T sa snagom.
« Zadnja izmjena: 26 Prosinac, 2011, 22:08:20 fatal1ty »
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline sicanin

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Ktm smcr 690, sp 180
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #44 : 27 Prosinac, 2011, 00:36:11 »

1.Pričaš kao da živiš u 90-tima , pogledaj ovo http://www.ebay.de/itm/Aprilia-RS-125-Zylinder-Kit-Rotax-122-VERTEX-KOLBEN-/220829478627?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item336a766ee3#ht_1435wt_1037

Tak sam ja nabavljao za mita i ispalo me s poštarinom i svime 350e, s kovanim klipom ;)

2. Znam za SX-a 125 koji doslovno kak je kupljen nije rastavljen nekih 26000tisuća, kompresija je naravno katastrofalno pala i onda je mjenjan klip. Ali inače motor vozi i nije zaribo, tak da ti to pada u vodu. Inače se karike mjenjaju na 8tkm, a klip na 16tkm. Cilindar može izvozit i do 30-40tkm ako nezariba zbog nepažnje vlasnika  ili nekih nepredviđenih problema, npr. pucanje igličastog i sl.... Tak da to nije baš kao šta ti pričaš.

3.Što se tiče sređivanja te 4T mašine to je qrac jer to nikad neće ići kao 2T 125, sa nikakvim preradama. A ubacivanje veće mašine 250ccm, vjerojatno opet misliš na 4T mašinu, samo šta su opet sve jadne i slabe za svoju zapremninu. One su tu negdje u rangu sa 125 2T sa snagom.


potpis veliki!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #45 : 27 Prosinac, 2011, 00:44:59 »
ja tebe fkt nekuzim kolko godina imaš  :angry7:
vjerojatno par godina vise nego ti, imao sam i vozio dosta i 2t i 4t i skutera i motora, pa valjda mogu reci ponesto... btw imao sam i e90 ako ti je to bitno  :hello:

a fatality je dobro rekao, 250 ccm 4t je tu negdje kao i 125 2t , a 2t ako se odrzava se ne kvari  :hello:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #46 : 27 Prosinac, 2011, 00:47:21 »

1.Pričaš kao da živiš u 90-tima , pogledaj ovo http://www.ebay.de/itm/Aprilia-RS-125-Zylinder-Kit-Rotax-122-VERTEX-KOLBEN-/220829478627?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item336a766ee3#ht_1435wt_1037

Tak sam ja nabavljao za mita i ispalo me s poštarinom i svime 350e, s kovanim klipom ;)

2. Znam za SX-a 125 koji doslovno kak je kupljen nije rastavljen nekih 26000tisuća, kompresija je naravno katastrofalno pala i onda je mjenjan klip. Ali inače motor vozi i nije zaribo, tak da ti to pada u vodu. Inače se karike mjenjaju na 8tkm, a klip na 16tkm. Cilindar može izvozit i do 30-40tkm ako nezariba zbog nepažnje vlasnika  ili nekih nepredviđenih problema, npr. pucanje igličastog i sl.... Tak da to nije baš kao šta ti pričaš.

3.Što se tiče sređivanja te 4T mašine to je qrac jer to nikad neće ići kao 2T 125, sa nikakvim preradama. A ubacivanje veće mašine 250ccm, vjerojatno opet misliš na 4T mašinu, samo šta su opet sve jadne i slabe za svoju zapremninu. One su tu negdje u rangu sa 125 2T sa snagom.


potpis..
samo sto je 250 4T  masina puno teza od 125 2t... po potrosnji su tu negdje...

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #47 : 28 Prosinac, 2011, 01:11:37 »
potpis..
samo sto je 250 4T  masina puno teza od 125 2t... po potrosnji su tu negdje...

ninja 250 preko 4,5 litre nemože preć taman da joj je i rezervoar probušen (malo preuveličavam ali hocu da docaram da 125 ipak dosta vise trosi,barem za 50% :P )



pogledajte od 0:30 nadalje   :toothy11:

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #48 : 28 Prosinac, 2011, 01:20:46 »
ninja 250 preko 4,5 litre nemože preć taman da joj je i rezervoar probušen (malo preuveličavam ali hocu da docaram da 125 ipak dosta vise trosi,barem za 50% :P )



pogledajte od 0:30 nadalje   :toothy11:

bio ti je jedan video iz zagreba decki su bili ninja 250 vs rs 125 ugl iz hrvatske su bili i RS JE BIO FULL OTVOREN 30 KS
i pojeo ga je ko malu macu  :headbang: ovo moze bit verzija sa 22 ks..

Offline Loris Ri

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka---->Kostrena
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Held robot,Suomy trek dog
  • MojSpuh: deak hexagonal
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #49 : 28 Prosinac, 2011, 01:36:15 »
ninja 250 mi je odlican motor....  :icon_thumright:
jako ljepo ide...
jedina zamjerka(mozda nekom to i pase) sta nije lezaljka,tj moze se lec,malo mi je cudan polozaj vozaca....al navikne se sa vremenom.....otvorene ceste trosi cca 5,5-6l gazenja,u gradu je isto tu negdje....
vozio sam i rs-a i ljepsi mi je polozaj,vise mi odgovara....
krajnja je bila 145km/h islo se do senja....al je motor dosta dugo stajo i nije bio paljen par mjeseci....na povratku je bilo puno ljepsa voznja doso je do 155km/h,al moze i vise,osjeti se da je zagusen....
-------------------------------------------------
:::::::::::::::  Runner Club Croatia  :::::::::::::::::
::::::::>> http://runner-club.all-up.com/ <<:::::::
-------------------------------------------------

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #50 : 28 Prosinac, 2011, 01:55:31 »
ninja 250 mi je odlican motor....  :icon_thumright:
jako ljepo ide...
jedina zamjerka(mozda nekom to i pase) sta nije lezaljka,tj moze se lec,malo mi je cudan polozaj vozaca....al navikne se sa vremenom.....otvorene ceste trosi cca 5,5-6l gazenja,u gradu je isto tu negdje....
vozio sam i rs-a i ljepsi mi je polozaj,vise mi odgovara....
krajnja je bila 145km/h islo se do senja....al je motor dosta dugo stajo i nije bio paljen par mjeseci....na povratku je bilo puno ljepsa voznja doso je do 155km/h,al moze i vise,osjeti se da je zagusen....
upravo to frend mi ima cbr 125 i nije ni lezaljka ni naked..
al budimo realni talijani imaju nabolju ciklistiku ;)
a i medu najjacim masinama samo nisu trajne..jbg nije to tele 2 da imas i ovce i novce :DDD

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #51 : 28 Prosinac, 2011, 10:37:49 »
Ajd sad iskreno kome ta ninja 250 liči na nešta ? Meni izgleda kao oni indijski motori iz filmova gdje napred još staviš košaru i dve kokoši, a da nespominjem da i motor iz blizine izgleda jako nekvalitetno...Dijelovi završna obrada u najmanju ruku loša, još onaj debilni zvuk jednog četverotaktnog cilindra na wannabe R motoru, presmiješno xD.



~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline sicanin

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Ktm smcr 690, sp 180
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #52 : 28 Prosinac, 2011, 12:25:44 »
prijatelj mi ima ninju 250,taj se motor po nićemu nemože usporedit s rs-om
ni što se tiče ovjesa,ni što se tiče kočenja,ni što se tiče položaja
do 130km/h je rs brži i onda je ostalo naganjanje...
kočnice na ninji su  nula na prema rs-u koji se ukopa ali doslovno
a položaj na ninji je koda sjediš na supermoto motoru jbt
dok rs ima pravi r položaj...

Offline Loris Ri

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka---->Kostrena
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Held robot,Suomy trek dog
  • MojSpuh: deak hexagonal
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #53 : 29 Prosinac, 2011, 00:01:53 »
prijatelj mi ima ninju 250,taj se motor po nićemu nemože usporedit s rs-om
ni što se tiče ovjesa,ni što se tiče kočenja,ni što se tiče položaja
do 130km/h je rs brži i onda je ostalo naganjanje...
kočnice na ninji su  nula na prema rs-u koji se ukopa ali doslovno
a položaj na ninji je koda sjediš na supermoto motoru jbt
dok rs ima pravi r položaj...
za polozaj se slazem,al se naviknes nakon 10-tak km....
za brzinu neznam,nisam usporedivo,al tu su negdje....
a za ostalo se nista ne slazem,ovjes i kocnice su mi odlicni,kocnice mozes ljepo dozirat,a mozes se i ukopat kad treba...neznam kolko si vozio i u kakvom stanju je bila,al ja sam dosta vozio i po meni je jedan kompletan motor....
za taj rang motora,ninja je odlicna,kod prestizanja i meduubrzanja mozda fali mrvicu momenta,al nista strasno....

Ajd sad iskreno kome ta ninja 250 liči na nešta ? Meni izgleda kao oni indijski motori iz filmova gdje napred još staviš košaru i dve kokoši, a da nespominjem da i motor iz blizine izgleda jako nekvalitetno...Dijelovi završna obrada u najmanju ruku loša, još onaj debilni zvuk jednog četverotaktnog cilindra na wannabe R motoru, presmiješno xD.
svako ima svoj ukus....meni je ljepa...po cemu je losa zavrsna obrada??
ne kazem da je motor bez mana,al je vise nego solidan....
-------------------------------------------------
:::::::::::::::  Runner Club Croatia  :::::::::::::::::
::::::::>> http://runner-club.all-up.com/ <<:::::::
-------------------------------------------------

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #54 : 29 Prosinac, 2011, 00:25:24 »

1.Pričaš kao da živiš u 90-tima , pogledaj ovo http://www.ebay.de/itm/Aprilia-RS-125-Zylinder-Kit-Rotax-122-VERTEX-KOLBEN-/220829478627?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item336a766ee3#ht_1435wt_1037

Tak sam ja nabavljao za mita i ispalo me s poštarinom i svime 350e, s kovanim klipom ;)

2. Znam za SX-a 125 koji doslovno kak je kupljen nije rastavljen nekih 26000tisuća, kompresija je naravno katastrofalno pala i onda je mjenjan klip. Ali inače motor vozi i nije zaribo, tak da ti to pada u vodu. Inače se karike mjenjaju na 8tkm, a klip na 16tkm. Cilindar može izvozit i do 30-40tkm ako nezariba zbog nepažnje vlasnika  ili nekih nepredviđenih problema, npr. pucanje igličastog i sl.... Tak da to nije baš kao šta ti pričaš.

3.Što se tiče sređivanja te 4T mašine to je qrac jer to nikad neće ići kao 2T 125, sa nikakvim preradama. A ubacivanje veće mašine 250ccm, vjerojatno opet misliš na 4T mašinu, samo šta su opet sve jadne i slabe za svoju zapremninu. One su tu negdje u rangu sa 125 2T sa snagom.


govoril sam o onom kaj sam videl,2mx 125 i jedan rs koi su zacvikali između 17 i 20 tkm.
ja sam rekel cijenu za klip i cilindar kakva je kod nas a to ak se more nabavit jeftinije još bolje.
250 4t mašina se da doradit da ide fino,da je i malo slabija od 125 al bude sigurno ekonomičnija i trajnija.
da živimo u 90-ima benzin bi bil 3 kn i bolel bi me kifloner kolko kaj troši  :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Hljebaroš34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio zip Fast Rider
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #55 : 29 Prosinac, 2011, 00:30:01 »
Da sam ja na njegovom mjestu uzeo bi se aprilliu rs4 125ccm3 4t to ne troši puno ima agresivan izgled po mom mišljenju

Offline Loris Ri

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka---->Kostrena
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Held robot,Suomy trek dog
  • MojSpuh: deak hexagonal
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #56 : 29 Prosinac, 2011, 00:35:16 »
Da sam ja na njegovom mjestu uzeo bi se aprilliu rs4 125ccm3 4t to ne troši puno ima agresivan izgled po mom mišljenju
yamaha r125,samo zato jer je jeftinija....i po onim testovima sta sam stavio ide mrvicu bolje....
-------------------------------------------------
:::::::::::::::  Runner Club Croatia  :::::::::::::::::
::::::::>> http://runner-club.all-up.com/ <<:::::::
-------------------------------------------------

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #57 : 29 Prosinac, 2011, 01:08:57 »
Da sam ja na njegovom mjestu uzeo bi se aprilliu rs4 125ccm3 4t to ne troši puno ima agresivan izgled po mom mišljenju
Puj kopija derbija...
ja obozavam apriliu i sve al su ovu 2011 seriju totalno sjebali sve neke kopije puj..
di je ona orginalnost ? sad samo mv augusta i dukac i ktm...naravno i aprilia al sam do 2010 poslije nis  :angry7:
od japsa bi proslu suza i kawac...
« Zadnja izmjena: 29 Prosinac, 2011, 01:46:57 Ruff Ryder »

Offline pOha

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: u djelovima
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: ispilan
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #58 : 29 Prosinac, 2011, 01:53:58 »
definitivno sam za ninju 250 ;) - ako je normalno vozis trosi 4 - 4.5l po gradu ako gazis oko 5.5 - 6l max, kvalitetna je i ne kvari se + ako joj stavis zadnju gumu 150 izgleda ko velika ninja :icon_thumright:
jedina mana - lose su napravili odusak na tanku pa se ponekad zna cut lagano "cviljenje" iz tanka koje se jednostavno rjesi tako da se otvori i zatvori rezervar :)

Ajd sad iskreno kome ta ninja 250 liči na nešta ? Meni izgleda kao oni indijski motori iz filmova gdje napred još staviš košaru i dve kokoši, a da nespominjem da i motor iz blizine izgleda jako nekvalitetno...Dijelovi završna obrada u najmanju ruku loša, još onaj debilni zvuk jednog četverotaktnog cilindra na wannabe R motoru, presmiješno xD.

o ukusima se ne raspravlja
Došao unuk-narkoman kod babe i pita:
 - Baba, jesi li vidjela one moje tabletice sa stola?
Na to kaže baba:
 - Ma kakve tabletice, jesi ti vidio one zmajeve u kuhinji?!?

Offline dj0000ro

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 71
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG
  • Moja Kaciga: Airoh Miro
  • MojSetup: serijala :(
  • MojSpuh: serijala :(
Odg: koji motor 125ccm??
« Odgovori #59 : 29 Prosinac, 2011, 02:19:03 »
http://www.motorevija.com.hr/test/Hyosung_GT_250_R_vise_zadovoljstva

Pa ni ova 250-ica nije losa bar po meni, i puno je ljepsa od ninje.