Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog  (Posjeta: 9878 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog
« : 28 Srpanj, 2011, 23:33:52 »
Idem sutra gledat jedan Beverly pa me interesira na kaj trebam pazit kod kupnje.
Kolko je za povjerovat da 03 god ima nekih 12-13k km ?
kolko taj skuter ak je masina beba treba ic po satu?

I kaj treba pregledat na samoj masini?







Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog
« Odgovori #1 : 29 Srpanj, 2011, 09:00:58 »
moze imat,ovisi tko ga je vozio,to se vidi najvise po rucicama kocnica i po ruckama jel puno koristeno,dapace mozes otic u stanicu za teh pregled i vidit km na zadnjih par registracija,motor ide oko 120 km/h

masina mora raditi mirno i ugladjeno,povuci na svako dodavanje gasa,ne smije kasljucati

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog
« Odgovori #2 : 29 Srpanj, 2011, 09:12:26 »
Jos jedno pitanje di je broj sasije na tom skuteru?

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog
« Odgovori #3 : 29 Srpanj, 2011, 09:15:40 »
Jos jedno pitanje di je broj sasije na tom skuteru?
e to nisam siguran,mozda je ko kod runnera ispod desne podnice

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog
« Odgovori #4 : 29 Srpanj, 2011, 21:05:48 »
Isel sam gledat danas beverlya 2003 god http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/piaggio-beverly-200-cm3-izuzetno-stanje-oglas-3262511

Ne znam kaj da velim vanjstina motora je uredu,ima par sitnih piknica al nis strasno,gume ok na izgled ,broj sasije ok,vidi se da ga nisu neki klinci rasturali,vura i sva instalacija delaju mada ovih 2900kn mu ne vjerujem , jer sam cital da se ta vura voli resetirat zimi, diskovi ok na motoru.
Dok sam se sagnul ispod masine glava cilindar masni ,nisam mogel ocijenit di pusta mozda je sitnica tipa brtva poklopca ,a mozda su ga i pretocili uljem pa ga negde mora zbacat uglavnom sa donje strane je sve masno i to je prevagnulo da ga ne uzmem.

Osim toga lupa neki vrag u zadnjem kraju preko rupa,amortizeri su ok ,kotac i masina fiksni kod cimanja,al nekaj lupa.Kod probe kofer nije bio gore,a ni pod sicom nije bilo nista...tak da nekaj tam ne stima.
Gume proklizavala pri slabom stiskanju,te su kaput po meni...

Sve u svemu trazim dalje...

Eto ako ima ko kakvih iskustava sa masnim masinama nek podijeli sa mnom,ja znam da frendov vx 125 ima 50k km i suh je ko barut....
« Zadnja izmjena: 29 Srpanj, 2011, 21:10:42 noky007 »

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog
« Odgovori #5 : 30 Srpanj, 2011, 09:23:10 »
Isel sam gledat danas beverlya 2003 god http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/piaggio-beverly-200-cm3-izuzetno-stanje-oglas-3262511

Ne znam kaj da velim vanjstina motora je uredu,ima par sitnih piknica al nis strasno,gume ok na izgled ,broj sasije ok,vidi se da ga nisu neki klinci rasturali,vura i sva instalacija delaju mada ovih 2900kn mu ne vjerujem , jer sam cital da se ta vura voli resetirat zimi, diskovi ok na motoru.
Dok sam se sagnul ispod masine glava cilindar masni ,nisam mogel ocijenit di pusta mozda je sitnica tipa brtva poklopca ,a mozda su ga i pretocili uljem pa ga negde mora zbacat uglavnom sa donje strane je sve masno i to je prevagnulo da ga ne uzmem.

Osim toga lupa neki vrag u zadnjem kraju preko rupa,amortizeri su ok ,kotac i masina fiksni kod cimanja,al nekaj lupa.Kod probe kofer nije bio gore,a ni pod sicom nije bilo nista...tak da nekaj tam ne stima.
Gume proklizavala pri slabom stiskanju,te su kaput po meni...

Sve u svemu trazim dalje...

Eto ako ima ko kakvih iskustava sa masnim masinama nek podijeli sa mnom,ja znam da frendov vx 125 ima 50k km i suh je ko barut....

i njemu se dakle vura resetirala kao i meni na x9.
ako gume proklizavaju to znači da su na njemu 100% mišelinke koje su tvornički montirane.
ako je sve ok kod zadnjeg kraja a čuješ metalnu zvonjavu to ti je kuplung, zaštitna pločica je dobila lufta i zvoni, to ti je nikakav kvar ali iritantan zvuk.
« Zadnja izmjena: 30 Srpanj, 2011, 09:26:05 mrcina »
Piaggio X9 250  Black Box

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog
« Odgovori #6 : 30 Srpanj, 2011, 09:48:24 »
bacilo je na brtvu poklopca ili brtvu cyl,iako bi onda isao malo slabije,ugl treba raskopat i vidit to,gume su vjerojatno orginal i treba ih mijenjati

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog
« Odgovori #7 : 30 Srpanj, 2011, 10:37:04 »
Vidio sam da je set brtvi 500kn pa mi to bas i ne bi bila mala investicija,plus gume plus zamjena ulja ,a naslo bi se jos sigurno nesto.Osim toga s obzirom na videno na masini reko bi da ima minimalno 15k km.

Problem je kaj sam vozio samo beverly 250 ie,i vx 125 od frendova i to je on dir svega par km,ja ubiti ne znam kak on treba povuc.

Znaci mislite da kvacilo lupa prek rupa?Malo mi je to sasavo  :)

Kaj se tice guma sava Mc28/29 su gore ,jos jedan znak da nema 3000km ak su prva ugradnja michelinke.

*jucer sam naucio i di je broj sasije  ;D pod sicom skine se jedna mala plastika

Zval sam poreznu taj motor kataloski vrijedi 6000kn,jel puno dat za te 03-05 nekih 1700-1850€?

S obzirom na 50-tke nije neka lova,al opet  ;D

« Zadnja izmjena: 30 Srpanj, 2011, 10:38:35 noky007 »

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog
« Odgovori #8 : 30 Srpanj, 2011, 11:22:52 »
pazi to je kataloška vrijednost tog motora,

kataloška vrijednost motora čim izađe iz dučana se jako smanji tako da je tu veliki raskorak u cijeni na tržištu i vrijadnosti u katalogu.

ma ne kuplung ti nije u komi več to je pločica koja ti spaja bolcne na kojima su polutke kuplunga.

ta pločica je dobila lufta ona sama nema nikakav utjecaj na vožnju osim kako sam prije napisao iritirajuči zvuk.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline luka ns

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Malaguti Madison
  • Moja Kaciga: AIROH
  • MojSpuh: je šupalj
Odg: Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog
« Odgovori #9 : 30 Srpanj, 2011, 11:26:41 »
pazi to je kataloška vrijednost tog motora,

kataloška vrijednost motora čim izađe iz dučana se jako smanji tako da je tu veliki raskorak u cijeni na tržištu i vrijadnosti u katalogu.

ma ne kuplung ti nije u komi več to je pločica koja ti spaja bolcne na kojima su polutke kuplunga.

ta pločica je dobila lufta ona sama nema nikakav utjecaj na vožnju osim kako sam prije napisao iritirajuči zvuk.

tak se i meni na malagutiu čuje samo dok radi na leru i dok krećem kasnije ništa, skut ima 17k km
Ko drugom jamu kopa, trećom gumu pali

:bero2:

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog
« Odgovori #10 : 30 Srpanj, 2011, 11:46:10 »
U svakom slucaju jedna informacija vise  :icon_thumright:

Sad cu znat na drugima koje budem isao gledat

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog
« Odgovori #11 : 04 Kolovoz, 2011, 17:31:34 »
Opće poznatoda se cajger na beverlyu resetira - tako da je teško odrediti kilometražu. Inače nema nekakvih boleština, pristojan skuter s pristojnom mašinom.
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Beverly 200 karb verzija kupnja polovnog
« Odgovori #12 : 07 Kolovoz, 2011, 22:37:03 »
Neko ga uzeo na punomoc(da nekaj zaradi) ili je i taj naknadno skuzio da masina slini na sve strane  ;D

http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/piaggio-beverly-250-cm3-oglas-3305177

Naljepnica ga odala  ;D