Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox i zx  (Posjeta: 7824 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline G-man

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Aerox i zx
« : 21 Travanj, 2011, 14:56:44 »
Evo stavio sam zxa na aeroxa. Na motoru je hebo next gen vario i zx. Rolice su 4,1 one srednje koje sam dobio uz variomat.
Tek kad upalim motor tj kad je hladan, lipo krene i pocupa, al poslije nakon prvog starta uzbrdo nemoze krenit, a po ravnici ne dize obrtaje nikako i jedva se mice.
Sad je na njemu centralni serijski i serijski federi kvacila. Posto imam samo centralni crni koji san dobio uz variomat, mogu samo njega stavit. On je nesto tvrdi od serijskog, oce li to ista pomoc ili je do federa kvacila?

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #1 : 21 Travanj, 2011, 15:13:52 »
Nije do federa! Lakše rolice stavi!

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #2 : 21 Travanj, 2011, 15:15:40 »
Nije do federa! Lakše rolice stavi!

i žute federe kvačila
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline G-man

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #3 : 21 Travanj, 2011, 19:32:32 »
ma stavio sam ove rolice 3,4 i opet ista stvar. Vise se vrti i to je to, al krenut ne moze nikako. Po ravnici mu treba 5 sekundi da krene s mista, neugodno mi bude na semaforu, a na uzbrdici nema sanse osim ako ga ne zaletim i onda nesmin gas pustat nigdi.
Do cega je to, jel moze bit jer je premekan centralni?

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #4 : 21 Travanj, 2011, 19:34:56 »
ma stavio sam ove rolice 3,4 i opet ista stvar. Vise se vrti i to je to, al krenut ne moze nikako. Po ravnici mu treba 5 sekundi da krene s mista, neugodno mi bude na semaforu, a na uzbrdici nema sanse osim ako ga ne zaletim i onda nesmin gas pustat nigdi.
Do cega je to, jel moze bit jer je premekan centralni?

ja sam imao isti problem,mene je zezao tvrdi centralni,kad sam stavio serijski sve je bilo kako treba
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline G-man

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #5 : 21 Travanj, 2011, 19:41:45 »
a nije tako bilo sa serijskim auspuhom, ne razumin kako moze bi pretvrd za spuh. moze jedino bit mekan.
ali pri startu cak ni sa kocnicom ne mogu dignut obrtaje, jednostavno treba doc do nekih 15 na sat i tek onda povuce

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #6 : 21 Travanj, 2011, 19:59:02 »
Nije do federa! Lakše rolice stavi!

Ne razmeš ti u roxa  :laughing7: :icon_thumright:

Stavi od Heba centralni, ili još bolje žuti malossi pa da vidiš veselja, ali od Heba je taman kolko ti treba. Slabiji od žutog a tvrđi od serijskog!

A drugi korak stavit malo tvrđe federe od serijskih na kvačilo, da poboljšaš start, idealni ti bi bili zeleni iz MHR pakovanja, vjeruj mi isprobano je 100% sa istim djelovima :icon_thumright:
ZX
crni hebo centralni feder
zeleni federi kvačila iz MHR pakovanja (zeleni-plavi-crveni)
 - to stavi odjednom i mislil buš da imaš kit prvih par dana dok se ne navikneš, a na semaforu budeš prvi daleko ispred svih!

I da, ove 4.1gr role su ti malo preteške, ali su ok uz ovaj gore setup, da bi dobil idealne rolice moraš kupit POLINI 3.7gr, e to je onda nekaj, vrti na skoro 9T i ljepo ide!


cvele60  :odlicno: pa zna se kaj ide uz ZX  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 21 Travanj, 2011, 20:03:31 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #7 : 21 Travanj, 2011, 20:00:19 »
Stavi centralnu sto si dobio uz variomat pa onda steluj... :sad3:

Edit-danc00 bio brzi... :icon_biggrin:   jbg... mlad decko... :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 21 Travanj, 2011, 20:01:55 cvele60 »

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #8 : 21 Travanj, 2011, 20:08:14 »
Ne razmeš ti u roxa  :laughing7: :icon_thumright:

Stavi od Heba centralni, ili još bolje žuti malossi pa da vidiš veselja, ali od Heba je taman kolko ti treba. Slabiji od žutog a tvrđi od serijskog!

A drugi korak stavit malo tvrđe federe od serijskih na kvačilo, da poboljšaš start, idealni ti bi bili zeleni iz MHR pakovanja, vjeruj mi isprobano je 100% sa istim djelovima :icon_thumright:
ZX
crni hebo centralni feder
zeleni federi kvačila iz MHR pakovanja (zeleni-plavi-crveni)
  - to stavi odjednom i mislil buš da imaš kit prvih par dana dok se ne navikneš, a na semaforu budeš prvi daleko ispred svih!

I da, ove 4.1gr role su ti malo preteške, ali su ok uz ovaj gore setup, da bi dobil idealne rolice moraš kupit POLINI 3.7gr, e to je onda nekaj, vrti na skoro 9T i ljepo ide!


cvele60  :odlicno: pa zna se kaj ide uz ZX  :icon_thumright:


3,7 rolice + zuti centralni ? to ce se prevrtavat do boga

nema potrebe za zutim centralnim, samo ces izgubit krajnju, jer je pretvrd za serijalu sa zx-om

za pocetak stavi zute federe na kvacilo iz malossi pakovanja

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #9 : 21 Travanj, 2011, 20:14:03 »
3 i nešta grama rolice na standardni scoot... vi ste pijani... prevrtavat će se bezveze ko gluva kuja.

Davnih dana sam ja imao RR-a na aeroxu i multivar, bile su rolice oko 4,5 - 5g , ali se obavezno moraju promjenit federi na kvačilu, centralni nije toliko ni bitan. Stavi crvene federe iz sport paketa za originalno kvačilo i to bude to ;)

A to šta njemu dugo treba da krene je zato šta mu kvačilo prerano odvoji, a skuter nema snage sa ZXom u tim okretajima. Samo tvrđe federe na kvačilo i bude išao kak treba, a rolice nikako ispod 4g, to je glupiranje.

~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #10 : 21 Travanj, 2011, 20:20:18 »
3 i nešta grama rolice na standardni scoot... vi ste pijani... prevrtavat će se bezveze ko gluva kuja.

Davnih dana sam ja imao RR-a na aeroxu i multivar, bile su rolice oko 4,5 - 5g , ali se obavezno moraju promjenit federi na kvačilu, centralni nije toliko ni bitan. Stavi crvene federe iz sport paketa za originalno kvačilo i to bude to ;)

A to šta njemu dugo treba da krene je zato šta mu kvačilo prerano odvoji, a skuter nema snage sa ZXom u tim okretajima. Samo tvrđe federe na kvačilo i bude išao kak treba, a rolice nikako ispod 4g, to je glupiranje.


nije svagdje isto

ja sam sa zx-om, multivarom, dell 17.5, imao 3.9 gr + malossi bijeli centralni  + zuti federi kvacila i bilo je savršeno..  :icon_thumright:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #11 : 21 Travanj, 2011, 20:25:18 »
Pitam se onda zake meni nije prevrtaval??? A identični setup na aeroxu, ne znam kaj da ti velim, ja ti velim iz prve ruke a ti mi tvrdiš da to tak nemre biti a s takvim setupom sam napravil 4T km :angry7:

Velim da je žuti dobar ali nešto tvrđi, i reko sam da mu je od Heba crni BOLJI, čitaj malo pa nebuš pisal gluposti i izvlačil moje riječi iz konteksta molim te! 4.1gr sa hebo variomatom na aeroxu su preteške za MALO, i sa 3.7 gr bi bilo odlično, oko 9T okretaja bi se vrtelo ponavljam kaj nije prevrtavanje ili možda za vas je  :dontknow:


Aj baš nek proba pa nek javi....
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #12 : 21 Travanj, 2011, 20:30:01 »
ispostavilo se da na rox mogu 2 kombinacije i vi se svađate oko toga a isti vrag sa setupom  :icon_thumright:
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #13 : 21 Travanj, 2011, 20:30:22 »
Pitam se onda zake meni nije prevrtaval??? A identični setup na aeroxu, ne znam kaj da ti velim, ja ti velim iz prve ruke a ti mi tvrdiš da to tak nemre biti a s takvim setupom sam napravil 4T km :angry7:

Velim da je žuti dobar ali nešto tvrđi, i reko sam da mu je od Heba crni BOLJI, čitaj malo pa nebuš pisal gluposti i izvlačil moje riječi iz konteksta molim te! 4.1gr sa hebo variomatom na aeroxu su preteške za MALO, i sa 3.7 gr bi bilo odlično, oko 9T okretaja bi se vrtelo ponavljam kaj nije prevrtavanje ili možda za vas je  :dontknow:


Aj baš nek proba pa nek javi....

Ne razmeš ti u roxa  :laughing7: :icon_thumright:

Stavi od Heba centralni, ili još bolje žuti malossi pa da vidiš veselja, ali od Heba je taman kolko ti treba. Slabiji od žutog a tvrđi od serijskog!

A drugi korak stavit malo tvrđe federe od serijskih na kvačilo, da poboljšaš start, idealni ti bi bili zeleni iz MHR pakovanja, vjeruj mi isprobano je 100% sa istim djelovima :icon_thumright:
ZX
crni hebo centralni feder
zeleni federi kvačila iz MHR pakovanja (zeleni-plavi-crveni)
 - to stavi odjednom i mislil buš da imaš kit prvih par dana dok se ne navikneš, a na semaforu budeš prvi daleko ispred svih!

I da, ove 4.1gr role su ti malo preteške, ali su ok uz ovaj gore setup, da bi dobil idealne rolice moraš kupit POLINI 3.7gr, e to je onda nekaj, vrti na skoro 9T i ljepo ide!


cvele60  :odlicno: pa zna se kaj ide uz ZX  :icon_thumright:

koji je sad bolji na kraju? vidis da i sam neznas sta pises,vamo napises bolji je zuti malossi tamo napises bolji je crni hebo ::)

koliko ja znam crni hebo je tvrđi dosta od seriskog , zuti je tu negdje isto, i 3.7 ce mu biti prelagane rolice

tvrđi centralni - teze rolice
meksi centralni - lakse rolice

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #14 : 21 Travanj, 2011, 20:36:56 »
Rekel sam ti da čitaš malo, nismo deca, kaj se bum ja tu s tobom prepucaval ak nisi u stanju pročitati jednu rečenicu, a nepismen nisam. Pročitaj dalje iza zareza i ne seri s boldanjem i fontom :sad3:

Da si bar probal ne bi ti niš rekel ali ti meni tvrdiš nekaj kaj nisi probal a ja sam probal i sad ne znam... Par postova iznad imaš boldano u mojem postu setup za koji sam siguran da će biti dobar i u njemu nema žutog malossi ni slično, a 3.7rolice nisu prelagane a to kaj ti veliš  :dontknow:

Sa hebom dobiš 4.9-4.1-3.4gr. 4.1gr su za vozit ali nije to to, nije živahan ko sa 3.7gr, dok sa 3.4 prevrtava i slabo poteže.  Normalno s tim da je gore HEBO crni centralni!

@mario_f15- pa ti si ne dokazan :icon_thumright:, ak mu nejde uz breg pa to je do centrlanog federa 100%, pa jel ti znaš kakav feder ima aerox?? Mekan ko žvaka, pa ne daje Hebo bez veze crni feder koji je tvrđi od minarelli serijskog!

A za start su mu federi kvačila, ja ne znam za druge ali znam za MHR pakovanje i ti zeleni love na 4-5T kaj je za start super, a i pašu na serijsko kvačilo!
« Zadnja izmjena: 21 Travanj, 2011, 20:45:29 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #15 : 21 Travanj, 2011, 20:40:20 »
Procito sam ja sve !  :icon_thumright:  :hello:

i probao sam svasta i svakako! tako da znam dosta toga.. ;)


@G-man
zute federe na kvacilo, malossi bijeli centralni ili mozes i seriski, rolice oko 4 gr.  :icon_thumright:

a to sto ima pad okretaja moze biti i do karba, vjerojatno ces trebat vecu diznu, koja je sad dizna u karb? kakva je smjesa ? ;D

Offline G-man

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #16 : 22 Travanj, 2011, 00:20:48 »
dizna je serijska. smjesu nisam gledao. Koju bi diznu trebao stavit?
Imam samo hebo centralni crni, njega moram obavezno stavit,a i ne dolazi bezveze uz vario.
Federe neznam stvarno di cu kupit, a neznam ni za  diznu. Probat cu sutra stavit crni hebo, pa cu vidit kako ce se ponasat, oce li bar moc krenit da se mogu donekle normalno vozit dok ne nabavin negdi federe. Inace probao san stavit 3,4 i opet je ista stvar sa starton, neide i to je to. Al kad uvati pocne cupat bas lijepo. Samo cini mi se da je bolje cupao sa 4,1 nego sa 3,4 jer se s ovima malo previse vrti. Vjerujem da ce to bit ok s ovim tvrdim centralnim i 4,1 rolicama

Offline imbra12

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Peugeot Jet Force
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Serijski
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #17 : 22 Travanj, 2011, 09:23:14 »
stavi sam polini zute federe kvacila i u startu ide malo bolje nego sa serijskim.Na uputama od polinija redosljed ide ovako:orginal-crni-zeleni-zuti-plavi.

dal da se stavi tvrdji centralni ili lakše rolice

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #18 : 22 Travanj, 2011, 09:45:26 »
dizna je serijska. smjesu nisam gledao. Koju bi diznu trebao stavit?
Imam samo hebo centralni crni, njega moram obavezno stavit,a i ne dolazi bezveze uz vario.
Federe neznam stvarno di cu kupit, a neznam ni za  diznu. Probat cu sutra stavit crni hebo, pa cu vidit kako ce se ponasat, oce li bar moc krenit da se mogu donekle normalno vozit dok ne nabavin negdi federe. Inace probao san stavit 3,4 i opet je ista stvar sa starton, neide i to je to. Al kad uvati pocne cupat bas lijepo. Samo cini mi se da je bolje cupao sa 4,1 nego sa 3,4 jer se s ovima malo previse vrti. Vjerujem da ce to bit ok s ovim tvrdim centralnim i 4,1 rolicama

Ma kad staviš crni hebo mogel buš krenut(točno ak, nije on bezveze u pakiranju), al ti start i dalje bude slab, jer kvačilo preprano lovi, tj  nema okretaje pa mu je teško. Dok one rupe kad ideš u brdo ne bude, to će crni zagladit!

Kad sve to staviš videl budeš da su ti 4.1 trunku preteške, tj da bi moglo bolje, samo kaj osim POLINI nemaš 3.7gr rolica za hebo variomat, a 3.4 su prelagane to sam već reko par puta, ubiti 4.9 i 3.4 su neiskoristive, ne znam zake nisu stavili rolice bliže 4.1gr nek ovak!

Imaš u Bencony-u u Zagrebu tih federa, eto ja ti garantiram za MHR paket, sad ti je kolaga reko za POLINI pa uzmi nešto, samo da su malo tvrđi od ovih serijskih.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox i zx
« Odgovori #19 : 22 Travanj, 2011, 12:15:59 »
Ja sam stavio ko šta danc priča i probao sam sve kombinacije kod tog variomata.. Jer mario ako se nevaram ti si multivar štelao, nije isto i rolice su drugih dimenzija..
I ja sam na multivaru imao negdje oko 3.7 rolice tak neš jer je išo ku*ca uz brijeg, nije se mogao razvrtit inače..
Nemojte se bezveze prepucavat  :icon_thumright:

Ja sam prije s 4.4 rolicama vozio na multivaru i zxu i sam odjednom nikak nije išo i nikak se nije mogao razvrtit, tak da neznam kak tak teško može terat..
Ove sad od 3.9, il 4.0 kolko već su mi najtaman s crnim centralnim i crvenim federima, jer sam stavio malo manju podlošku da ne izgubim krajnju pa sam stavio crvene, znam da nepotrebno, al nisam mogo start uštelat.. možda je i do zvona ovog rms-ovog neznam..

I MHR pakovanje vam je crveni, plavi crni
A sport pakovanje vam je bijeli, zeleni, žuti   -   po tvrdoći poredano

Tak da danc krivo govoriš za to.. Evo vam i slika
Vidi u linku race, to ti mhr to..
http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/Images/e0ab555b-24a5-4e23-83a4-3e7f40c65d74/Clutch+Springs+MALOSSI+Race.jpg
Vidi u linku sport, to ti sport pakovanje..
http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/Images/5bb77a70-f0b1-4079-bada-f00217cb5866/Clutch+Springs+MALOSSI+Sport.jpg

Za druge kombinacije neznam, ovo su malossi i ta dva pakiranja  :dontknow: