Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1077930 )

0 Članova i 10 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2620 : 14 Siječanj, 2012, 22:15:52 »
pralas, nuspojava proljev ti je ako uzmes previse
ma nisam uzeo previše,znaci uzeo sam 1 mjericu(cca. 5gr) pola sata prije treninga i sve je bilo ok,ni u teretani me nije nista bolilo i onda cim sam zavrsio sam pomjesao 1mjericu wheya,1 mjerica dekstroze i 5gr kreatina to popio dosta brzo i u roku 5 min me poceo stomak bolit...
mozda je caka u tome sto sam prebrzo popio  :dontknow:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2621 : 14 Siječanj, 2012, 22:17:15 »
čuli smo prije da se whey i kreatin ne miješaju u šejk :icon_scratch:

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2622 : 14 Siječanj, 2012, 22:34:36 »
ne vidim zasto se nebi mješali

vjerojatno je brzo popio, i ipak je to kemija, whey, kreatin, i sećer jos

ja osobno nikad nisam imao proljev od toga

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #2623 : 14 Siječanj, 2012, 22:40:40 »


Probajte ovaj sir, 10kn u Lidlu ga ima, Dukat se more sakrit po okusu, nisam jeo bolji sir :icon_thumright: A uz to ima i najmanju količinu masti.


Jel su u Srbiji jeftiniji proteini? Ide mi bratić sad u Kragujevac na 10 dana pa smo mislili uzet dole ako ima jeftinije nego kod nas, jel tko uzima iz Srbije...
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #2624 : 14 Siječanj, 2012, 22:41:05 »
čuli smo prije da se whey i kreatin ne miješaju u šejk :icon_scratch:

vrag odnija i citanje, uvatiti se prakticnog dijela (od puno price i rasprave nema nista  :icon_thumright:)

btw sta sam ja sve mjesa u shake i nikad nista  :dontknow:

i ovo za bjelancevine....
90-ih godina je kreatin bio zabranjen jer je bio "revolucionaran" suplement mislim da ga ni IFBB nije odobrava, a 2000 si ga moga kupit u bilo kojoj trgovini suplementima, a 2006 nakon prometne mi ga je doktor arsen pavic preporucio 3g dnevno da mi ne atrofiraju skroz nozni misici  :dontknow:
do ima nekoliko godina su se masovno jeli bjelanjci, a zumanjak se bacao (povisen kolesterol), da bi nakon nekog istrazivanj dosli od rezultata da nije dobro jest samo bjelanjak vec zajedno, jer dode do neravnoteze u hormonima, (i kad se unosi razumna razina kolesterola u organizam, on nema potrebe sam proizvodit kolesterol i uvijek bude u normalnim razinama)
ima jos primjer ali mi se sad neda pisat
tija sam samo rec da se od 2001 do 2012 puno toga promjenilo sta se tice BB, od samih suplemenata, AAS-a, nacinima treniranja, prehrane i svega ostalo vezanog za ovaj sport, a o ranijim razdobljima ne zelim ni pricat

nemoj se ivane nac uvrijedan, ovoje bija dobronamjeran post  :icon_thumright:


ma nisam uzeo previše,znaci uzeo sam 1 mjericu(cca. 5gr) pola sata prije treninga i sve je bilo ok,ni u teretani me nije nista bolilo i onda cim sam zavrsio sam pomjesao 1mjericu wheya,1 mjerica dekstroze i 5gr kreatina to popio dosta brzo i u roku 5 min me poceo stomak bolit...
mozda je caka u tome sto sam prebrzo popio  :dontknow:

ajde sta se treses, tako ti zna organizam reagirat prvih nekoliko puta (moze i vise) dok se ne navikne na novi "tretman"

i mislim da sasa uzima 200-300kn mjesecno, ako ne i manje, ali ako si gleda slike, vjerojatno ces se slozit da to nije nista naspram rezultatima koje postigne s klijentima (u rekordnom vremenu)  :icon_thumright:


Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2625 : 14 Siječanj, 2012, 22:54:13 »
niš ne zamjeram samo sam čital da se kreatin u spoju sa bilokakvim mliječnim proizvodom u želucu pretvara u kreatinin koji ima 5x slabije djelovanje

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2626 : 14 Siječanj, 2012, 23:13:37 »
niš ne zamjeram samo sam čital da se kreatin u spoju sa bilokakvim mliječnim proizvodom u želucu pretvara u kreatinin koji ima 5x slabije djelovanje
ivanm:krivo si pročitao,svi kazu da je kreatin must have u shakeu(whey,dekstroza) poslije treninga...

Josip:ma ne tresem se nego me samo zanimalo zasto se to događa,al sad mi je jasno ili se organizam moram priviknuti ili sam prebrzo popio shake...vidjet cemo kroz tjedan dana...

da slažem se,osto sam u šoku kada sam vidio lika after-before(u roku 4 mjeseca!!!),ako je do 300 kn onda stvarno nije puno i vec sam ja njega kontaktirao pa cekam da mi odgovori...sad sam malo u škripcu sa parama jer sam ostavio 600kn pre neki dan...ostalo mi  je jos 400 i nes kuna do Uskrsa,stvarno nezz kak cu prezivit do tada  :toothy3:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2627 : 14 Siječanj, 2012, 23:20:45 »
nisam pročitao što kažu neg što piše ;D
svatko kaže drukčije pa onda čitam deklaracije... na mom pakiranju od science nutritiona piše da se ne miješa sa mliječnim proizvodima i kavom i da se uzima najmanje 1 sat od zadnje šalica kave ili obroka mliječnog proizvoda..

C/P
Kreatin se ne smije koristiti s mlijekom zbog mliječne kiseline i sokovima zbog jabučne, octene i limunske kiseline. Tada u čaši ili u probavnom traktu odmah nastaje kreatinin, otpadni i nepotrebni spoj. Zbog toga se mlijeko i sokovi ne smiju piti zajedno s kreatinom ili 60 minuta prije i poslije doziranja kreatina. U istom vremenskom periodu nije poželjan alkohol i kava.
 

http://www.heliks.hr/faq.php?id=54
« Zadnja izmjena: 14 Siječanj, 2012, 23:24:26 ivanm »

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2628 : 14 Siječanj, 2012, 23:26:32 »
nisam pročitao što kažu neg što piše ;D
svatko kaže drukčije pa onda čitam deklaracije... na mom pakiranju od science nutritiona piše da se ne miješa sa mliječnim proizvodima i kavom i da se uzima najmanje 1 sat od zadnje šalica kave ili obroka mliječnog proizvoda..
Kreatin se ne smije koristiti s mlijekom zbog mliječne kiseline i sokovima zbog jabučne, octene i limunske kiseline. Tada u čaši ili u probavnom traktu odmah nastaje kreatinin, otpadni i nepotrebni spoj. Zbog toga se mlijeko i sokovi ne smiju piti zajedno s kreatinom ili 60 minuta prije i poslije doziranja kreatina. U istom vremenskom periodu nije poželjan alkohol i kava.
 

http://www.heliks.hr/faq.php?id=54
nezz onda kako bi ga trebo koristi poslije treninga? ;D
po tome bi prvo trebalo popiti shake,i onda nakon toga samo kreatin sto nema smisla...
ja sam bas dns citao i jedno 10 puta nasao da se nakon treninga mjesa sa wheyom i dekstrozom,to sto sam ja imao sraćku moguce od prebrzog pijenja ili dok se tijelo malo ne navikne prvih par dana

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2629 : 14 Siječanj, 2012, 23:30:38 »
inace ja sam uzeo ovaj kreatin i bas tu kolicinu:
http://www.polleosport.hr/?page_id=3&category=58&product_id=263

nego zanima me da mi netko kaze nesta vise o proizvodima za masu,ti weight gaineri,power mass ili slično?
jel funkcionira to sta ili,znam da je cameo nes prico o tome da je probo al nezz kak mu se pokazalo?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2630 : 14 Siječanj, 2012, 23:32:15 »
onaj tko prodaje kreatin će ti napisat da ga piješ i prije i poslije, nije ga briga za tebe neg da kupuješ proizvod, onaj tko prodaje whey reći će ti da uzimaš 5x dnevno, to je biznis daj shvatite dečki..
ja kad nađem neku uputu za korištenje tu stavim.. a ne ono kaj svi rade.. po tom je i duhan i alkohol okej jer ga svi uzimaju..
dakle kreatin u miksu sa sirutkom se gubi. a poslije treninga po meni nema smisla, jer potiče reaktivnost i snagu, a to ti nakon treninga ne treba nego oporavak i odmor..
dekstroza i protein

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2631 : 14 Siječanj, 2012, 23:37:19 »
onaj tko prodaje kreatin će ti napisat da ga piješ i prije i poslije, nije ga briga za tebe neg da kupuješ proizvod, onaj tko prodaje whey reći će ti da uzimaš 5x dnevno, to je biznis daj shvatite dečki..
ja kad nađem neku uputu za korištenje tu stavim.. a ne ono kaj svi rade.. po tom je i duhan i alkohol okej jer ga svi uzimaju..
dakle kreatin u miksu sa sirutkom se gubi. a poslije treninga po meni nema smisla, jer potiče reaktivnost i snagu, a to ti nakon treninga ne treba nego oporavak i odmor..
dekstroza i protein

100% ima razlog zasto se pije i poslije treninga,jer da nema onda bi ga svi pili samo prije treninga...
nezz za vase trgovine,al u nasem poleo sportu radi juniorski prvak države kojem nije cilj uvalit ti proizvod i reci krivi nacin koristenja,cak naprotiv s njim se zapricam i po 10-15 minuta i dečko stvarno sve objasni kako treba koristi,preporuci bolje proizvode itd. itd. on mi je isto rekao da faza punjenja nije potrebna nego da pijem prije i poslije treninga i gotova priča

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2632 : 14 Siječanj, 2012, 23:41:57 »
a proizvođači kažu drugačije.. i tko sad laže? sportaš i trgovac ili proizvođač proizvoda..

evo po 100x put

Način uporabe: uzima se u fazama(faza punjenja i faza održavanja) ovisno o tjelesnoj težini, nevezano za vježbanje(UZIMA SE I U DANE KAD SE NE TRENIRA). Uzima se 6-8 tjedana, a tada se napravi pauza od 4 tjedna. Pauza je neophodna zato što kreatin veže vodu u stanicama i zajedno s vodom veže i toksine u organizmu. Za vrijeme pauze tijelo se izčisti od toksina. Kreatin piti isključivo sa vodom i dodati ugljikohidrate(najoptimalnije-Vitargo). Istraživanja i iskustva su pokazala da ako se uz kreatin monohidrat dodaju ugljikohidrati dodatno se povećava njegova koncentracija u mišićima. Vrlo je također važno da se 1 sat prije i 1 sat poslije uzimanja ne smije piti kava ili bilo koje piće sa kofeinom, mlijeko i sokovvi koje sadrže limunsku kiselinu. U reakciji sa tim spojevima nastaje kreatinin koji nema ista djelovanja kao kreatin. 

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2633 : 15 Siječanj, 2012, 00:29:36 »
eto ako nekog zanima,javio mi se Saša Drašković:
Stalni odnos trener-mentor na nivou mjeseca 50e.
Jednokratno pisanje treninga i ishrane- po dogovoru zavisno od duzine perioda na koji se odnosi.

najvjerovatnije cu uzeti jednokratno pisanje treninga i ishrane za narednih 5 i pol mjeseci samo moram vidjeti koliko kosta pa vam javim!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #2634 : 15 Siječanj, 2012, 00:53:48 »
niš ne zamjeram samo sam čital da se kreatin u spoju sa bilokakvim mliječnim proizvodom u želucu pretvara u kreatinin koji ima 5x slabije djelovanje

To su i meni rekli, isto ko i da proteine bolje piti sa vodom, a ne mlijekom...jer da sporije djeluje zbog masti koje mlijeko ima. Bolje piti sa vodom pa prije spavanja mlijeko i sl.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2635 : 15 Siječanj, 2012, 01:17:23 »
jebi ti to, ja sam uvijek pio protein s mlijekom, uhvatim jos kojim 15ak grama proteina

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2636 : 15 Siječanj, 2012, 01:48:43 »
vrag odnija i citanje, uvatiti se prakticnog dijela (od puno price i rasprave nema nista  :icon_thumright:)

btw sta sam ja sve mjesa u shake i nikad nista  :dontknow:

i ovo za bjelancevine....
90-ih godina je kreatin bio zabranjen jer je bio "revolucionaran" suplement mislim da ga ni IFBB nije odobrava, a 2000 si ga moga kupit u bilo kojoj trgovini suplementima, a 2006 nakon prometne mi ga je doktor arsen pavic preporucio 3g dnevno da mi ne atrofiraju skroz nozni misici  :dontknow:
do ima nekoliko godina su se masovno jeli bjelanjci, a zumanjak se bacao (povisen kolesterol), da bi nakon nekog istrazivanj dosli od rezultata da nije dobro jest samo bjelanjak vec zajedno, jer dode do neravnoteze u hormonima, (i kad se unosi razumna razina kolesterola u organizam, on nema potrebe sam proizvodit kolesterol i uvijek bude u normalnim razinama)
ima jos primjer ali mi se sad neda pisat
tija sam samo rec da se od 2001 do 2012 puno toga promjenilo sta se tice BB, od samih suplemenata, AAS-a, nacinima treniranja, prehrane i svega ostalo vezanog za ovaj sport, a o ranijim razdobljima ne zelim ni pricat

nemoj se ivane nac uvrijedan, ovoje bija dobronamjeran post  :icon_thumright:


ajde sta se treses, tako ti zna organizam reagirat prvih nekoliko puta (moze i vise) dok se ne navikne na novi "tretman"

i mislim da sasa uzima 200-300kn mjesecno, ako ne i manje, ali ako si gleda slike, vjerojatno ces se slozit da to nije nista naspram rezultatima koje postigne s klijentima (u rekordnom vremenu)  :icon_thumright:


A iz holesterola nastaje testosteron,tako da samo rokajte i bez puno price  :icon_thumright:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2637 : 15 Siječanj, 2012, 02:14:59 »

Aj kolko njemu treba kila proteina za lijevu ruku :icon_scratch: :icon_thumright:


ovaj se bode u dupe, on ne mora ni jest

jel vidis kako je napuhan, to je odvratno
[img]Probajte ovaj sir, 10kn u Lidlu ga ima, Dukat se more sakrit po okusu, nisam jeo bolji sir :icon_thumright: A uz to ima i najmanju količinu masti.

ma nemoj reci  :frajer:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Teretana
« Odgovori #2638 : 15 Siječanj, 2012, 02:25:37 »
naravno nema pušenja,opijanja,drogiranja i spavanja 4-5 sati dnevno
sve slatko izbačeno,fast food...

Radje bi si pucao u glavu pistoljem.  ;D

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2639 : 15 Siječanj, 2012, 02:31:08 »
I na kraju kad postignes taj nivo da ne pusis,ne pijes,ne lijezes kasno,fast food i ostalo nabildas se,prestanes i za koji mjesec sve ode u k**ra* i sta si postigao?  ;D