Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1077990 )

0 Članova i 13 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #2600 : 13 Siječanj, 2012, 22:27:06 »
a ima rok trajanja, nakon toga se skiseli.. jedan dan ga otvoriš, pojedeš 250 gr i drugi dan 250gr i treći dan otvaraš novi... ja sam danas uzeo zdenka posni sir, definitivno najfiniji.. ovaj desni


ne mogu vjerovat da netko kaze da je zdenka najfinija, meni je odvratan suh i stupan :D.
milbona iz lidla no.1, 2. pilos lidl, 3 mercaor svjezi itd itd...
4t

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #2601 : 13 Siječanj, 2012, 22:29:03 »
1 gram po kilogramu je dovoljna količina za čovjeka koji se bavi laganom ativnošću..
ja sam hodao po teretanama davno dok ste još vi bili u testisima ;D i nagledao sam se tipova koji su jeli ko lavovi, mesa, proteina, šejkova, svega, 8-10 obroka dnevno, pojeli pola plaće i nisu ništa bolje napredovali od onih koji su uzimali 2gr/kg.. i ako su dobili puno mase, ak su išli skidat salo, opet su došli na podjednaku mišićnu masu..
danas je sav sustav baziran na potrošnji... svatko će ti reći kupi, potroši, jedi, baci, bilo što, samo potroši novce..
a profesionalci imaju vagu i svaku namirnicu važu u gram :icon_thumright:

Uzima se 1 gram po 1 pounds (UK), recimo ja imam 74 kg(cca165pounds), i treba mi cca165grama proteina. Ali pošto tijelo sadrži i masn tkivo treba se u teretani izvagati kolki ti je postotatk masnog tkiva/sala, recimo da je 10%, onda od težine oduzmeš 10% i dobiš kolko ti proteina dnevno treba :icon_thumright:

Kaj pa ti je 74grama proteina dnevno, ak ideš u teretanu!



Meni je ovaj fini kad se samo malo posoli, samo kaj je skup, 15kuna. Evo sad će mi biti 2 mjeseca u teretani, radim vježbe po mišičnim skupinama 4x tjedno, do sad nisam trošil nikakve proteine, osim hrane. U prehrani sam dodal taj sir i banane i dosta mlijeka, a izbacil kruh. I mogu reći da sam se za 2mj ljepo stesal....rekli ste da se niš ne primjeti ak nejdeš barem 6mj, meni se vidi, samo mi je žal kaj se nisam slikal u startu. Jebiga, nisam se sjetil nit sam mislil da bum se malo ozbiljnije počel baviti s tim.

Prokleta teretana je ko tunning skutera, rupa bez dna, u pi*+u strininu na ovom forumu sam se nahčil samo peneze trošiti i prčkati po skuteru :BangHead: :BangHead:

Evo sad smo bili bratić i ja u SLO i uzel sam 2.27kg   pa da vidim kam to vodi  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 13 Siječanj, 2012, 22:36:05 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2602 : 13 Siječanj, 2012, 22:30:10 »
u lidlu je akcija-pilos 1kg-14 kn

inače ne gledam koji je proizvođač,naravno imam neke draže al vazno samo da je posni i onda trpam

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2603 : 13 Siječanj, 2012, 23:09:28 »
ma sam gym ;)
mislim mene je odvuklo od šipki ponajviše to,jer sam dosao sa legom vjezbati jedan i dolazi neki decko mojih godina kojeg zna ovaj moj lega...i pitam ja njega koliko vec ides na sipke,on meni kaze svaki dan vec 3 godine,ja ga pogledam nemas ga sta vidjet...jedino je izdefiniran a mrsav,fali mu jedno 10 kg...istina radi on svasta na tim sipkama al jebese ti to...vjezbaj 3 godine u teretani sa solidnom prehranom cak i bez suplemenata za te 3 godine ces izgledati BRUTALNO!
dobro je jedino ici na te šipke sto se tamo curice okupljaju,jer tako COK? ;D
pa se napucaš u teretani i onda par puta iz fore na ljeto odes na šipke pa curice svršavaju kad te vide  :binkybaby:
da se on hranio i uzimao suplemente u te 3 godine, i on bi izgledao brutalno

ja nejdem na sipke, nemam di a i vjesam se kad uhvatim priliku samo da vidim jel mogu, to ivan masta o curicama

svako ima svoje razloge, samo vktr nemos objasnit da nije sve zbog picki  :laughing7:

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #2604 : 14 Siječanj, 2012, 08:29:24 »
Cok

Imam jedan savjet za tebe
Nadji na netu knjigu " Dorucak sampiona" , napisao ju je Charlie Francis ( trener Ben Jonsona)

Knjiga ti opisuje komplernu sportsku farmakologiju, ppvjest, prirodne preparate itd, malo razbija tabu o upotrebi anabolickih steroida itd.
Mozemo reci da je to enciklopedija za sport sto se tice raznih kemikalija.

Naci ces je  u pdf na netu ziher, malo proguglaj
There is no replacement for displacement

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2605 : 14 Siječanj, 2012, 10:15:00 »
 :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #2606 : 14 Siječanj, 2012, 10:43:16 »
Cok

Imam jedan savjet za tebe
Nadji na netu knjigu " Dorucak sampiona" , napisao ju je Charlie Francis ( trener Ben Jonsona)

Knjiga ti opisuje komplernu sportsku farmakologiju, ppvjest, prirodne preparate itd, malo razbija tabu o upotrebi anabolickih steroida itd.
Mozemo reci da je to enciklopedija za sport sto se tice raznih kemikalija.

Naci ces je  u pdf na netu ziher, malo proguglaj
autor je Goran Tepšić, Charlie je samo oko price sa Benom pisao...
knjiga je dobra za pocetnika, ali sta se tice anabolika pomalo zastarila jer su se mnoge stvari promjnile.
4t

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #2607 : 14 Siječanj, 2012, 11:54:20 »
meni je stvarno smjesno kad decki (nepricam o nikom sa foruma) dodu u teretanu i odma se uhvate price g/kg P,UH,M, AAS, a neznaju razlikovat osnovne i izolaciske vjezbe ili jos neke banalne pojmove
i onda ih majka nazove da dodu kuci rucat jer nisu jeli nista jucer od rucka :toothy12:, a pricaju da im nije jasno kako ne napreduju, a sve su poslozili (trening, prehranu i sve ostalo)
neke cinjenice se znaju, treba ih se pridrzavat i trenirat, a ne sjedit pred racunalom filozofirat i prepucavat se

tegovi decki, tegovi, dajte im kineticku energiju  :icon_thumright:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2608 : 14 Siječanj, 2012, 12:04:38 »
ho ho ho,ako imas solidnu podlogu(ne da ti fali 20kg),sa dobrom suplementacijom,prehranom,treningom svaki dan u 6 mjeseci mozes ČUDO  napraviti vjeruj mi ;)
ja sam 1 i pol mjesec trenirao svaki dan,uz samo whey i sređenu prehranu,i nisam vidio razliku ali zato su svi drugi oko mene to primjetili(pogotovo prijatelji i poznanici,a ponajvise oni koji te nisu vidjeli 2-3 mjeseca) i to bas ljudi nisu mogli vjerovati,a ja sam recimo vidio jako mali pomak...
sad imam tocno 5 i pol mjeseci da se stešem do mora,trenirat cu svaki dan,suplementacija je sređena(sad jos i kreatin) i naravno prehrana pa cu bas vidjeti tamo pred kraj 6mj kako ce to izgleda i koliki je napredak...
nažalost suplementacija jako pridonosi svemu,pogotovo ako zelis napredovat u kratkom vremenu ali znam ja i dosta likova koji su all natural,ono prehrana full sredena a whey nikad u usta nisu stavili niti ista slicno i nakon 2 godine su mrcine,dok bi netko tko koristi suplementaciju tako vec izgledao nakon godinu dana treniranja(okvirno govorim)

naravno nema pušenja,opijanja,drogiranja i spavanja 4-5 sati dnevno
sve slatko izbačeno,fast food...

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #2609 : 14 Siječanj, 2012, 18:16:52 »
ho ho ho,ako imas solidnu podlogu(ne da ti fali 20kg),sa dobrom suplementacijom,prehranom,treningom svaki dan u 6 mjeseci mozes ČUDO  napraviti vjeruj mi ;)
ja sam 1 i pol mjesec trenirao svaki dan,uz samo whey i sređenu prehranu,i nisam vidio razliku ali zato su svi drugi oko mene to primjetili(pogotovo prijatelji i poznanici,a ponajvise oni koji te nisu vidjeli 2-3 mjeseca) i to bas ljudi nisu mogli vjerovati,a ja sam recimo vidio jako mali pomak...
sad imam tocno 5 i pol mjeseci da se stešem do mora,trenirat cu svaki dan,suplementacija je sređena(sad jos i kreatin) i naravno prehrana pa cu bas vidjeti tamo pred kraj 6mj kako ce to izgleda i koliki je napredak...
nažalost suplementacija jako pridonosi svemu,pogotovo ako zelis napredovat u kratkom vremenu ali znam ja i dosta likova koji su all natural,ono prehrana full sredena a whey nikad u usta nisu stavili niti ista slicno i nakon 2 godine su mrcine,dok bi netko tko koristi suplementaciju tako vec izgledao nakon godinu dana treniranja(okvirno govorim)

naravno nema pušenja,opijanja,drogiranja i spavanja 4-5 sati dnevno
sve slatko izbačeno,fast food...

e, gledaj, ako imas face (a garant imas :toothy12:) nadi Saša Drašković
covjek ce ti za par sto kn (nije puno s obzirom na rezultat) objasnit sve, ali doslovno SVE
i vidjet ces sta se sve moze, samo treba imat znanja i iskustva
i nema onih spika meni se ne prima i tako to.....  :icon_thumright:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2610 : 14 Siječanj, 2012, 18:30:36 »
e, gledaj, ako imas face (a garant imas :toothy12:) nadi Saša Drašković
covjek ce ti za par sto kn (nije puno s obzirom na rezultat) objasnit sve, ali doslovno SVE
i vidjet ces sta se sve moze, samo treba imat znanja i iskustva
i nema onih spika meni se ne prima i tako to.....  :icon_thumright:
:notworthy:

lik je BOG, točka!
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #2611 : 14 Siječanj, 2012, 18:38:13 »
:notworthy:

lik je BOG, točka!

ajde ne seri, i instaliraj skype! tocka  :toothy12:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2612 : 14 Siječanj, 2012, 18:41:56 »
ajde ne seri, i instaliraj skype! tocka  :toothy12:

ne mogu, po curu idem sad :P

cekaj svoj red
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2613 : 14 Siječanj, 2012, 19:31:29 »
lik je mrcina!

nego jel istina da je jedna od nuspojava kreatina proljev?? ;D
to sam naso na forumu,a bas dns kada sam ga popio nakon treninga me poceo bolit stomak i isro sam se ko grlica kada sam dosao kući  :glasses9:
a i to sam procito na teretana forumu kao da je to nuspojava...

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2614 : 14 Siječanj, 2012, 19:39:41 »
lik je mrcina!

nego jel istina da je jedna od nuspojava kreatina proljev?? ;D
to sam naso na forumu,a bas dns kada sam ga popio nakon treninga me poceo bolit stomak i isro sam se ko grlica kada sam dosao kući  :glasses9:
a i to sam procito na teretana forumu kao da je to nuspojava...
nije bitno kakva je on mrcina, nego sta je napravio od drugih ljudi

pazi kako kišeš  :laughing7:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2615 : 14 Siječanj, 2012, 20:04:08 »
nije bitno kakva je on mrcina, nego sta je napravio od drugih ljudi

pazi kako kišeš  :laughing7:
ma nmg vjerovat,brutalno brutalno  :drunken_smilie:
ozbiljno si razmisljam stvarno da mu platim ako nije preskupo i da mi kaze nacin treniranja i to,jer ovo je bolest!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2616 : 14 Siječanj, 2012, 21:49:10 »
Uzima se 1 gram po 1 pounds (UK), recimo ja imam 74 kg(cca165pounds), i treba mi cca165grama proteina. Ali pošto tijelo sadrži i masn tkivo treba se u teretani izvagati kolki ti je postotatk masnog tkiva/sala, recimo da je 10%, onda od težine oduzmeš 10% i dobiš kolko ti proteina dnevno treba :icon_thumright:

jesi pravi zagorac, tvrdoglav, ja velim jedno, ti drugo, i mora bit po tvom al jesam i ja zagorac haha :icon_thumright:
gle gore nisam napisal koliko proteina bilder treba da poveća masu, nego koliko prosječnom čovjeku dnevno treba u svakodnevnom životu (ne sportašu)

dakle čisti nutricionistički podaci: c/p

U svakodnevnoj prehrani, bjelančevina količinski ne treba jako puno. Prema nutricionističkim ispitivanjima unos bjelančevina bi trebao biti oko 10-15% dnevnog unosa kalorija, a kod tjelesno aktivnih osoba i sportaša nešto više, do 20%. U jednom obroku tijelo može iskoristiti maksimalno 40-50 g bjelančevina, pa je dnevni unos potrebno rasporediti na više obroka. Ako se hrana bogata bjelančevinama predugo izloži visokoj temperaturi gubi i do 80% svoje iskoristivosti.

Preporučeni dnevni unos temelji se na izračunavanju grama bjelančevina na kilogram tjelesne težine. Iako bjelančevine imaju istu funkciju i kod odraslih, pretežno neaktivnih ljudi, i  kod sportaša, potrebe za bjelančevinama znatno se razlikuju upravo zbog stupnja i vrste aktivnosti tijekom dana.

Preporučena dnevna količina bjelančevina
RDA - Recommended Daily Allowance

za odraslu, zdravu i neaktivnu osobu oko 0.8 g/kg tjelesne težine

za odraslog zdravog rekreativca oko 1.0–1.5 g/kg tt

odrasli natjecatelji oko 1.2–1.8 g/kg tt

tinejdžeri, sportaši u rastu oko 1.6–1.8 g/kg tt

sportaši koji se bave sportovima izdržljivosti oko 1.2–1.6 g/kg tt

odrasli koji izgrađuju mišićnu masu oko 1.4 – 1.8 g/kg tt

Izvor: Kulier, I. (2001). Prehrana vrhunskih sportaša – temeljni principi, Zagreb: Impress.

Količina potrebnih proteina stalno je na meti znanstvenih istraživanja. Činjenica je da se većina sportaša odlučuje na veći unos bjelančevina od navedenog. Neka istraživanja su pokazala da unosom od 2.3-2.5 g/kg tjelesne težine sportaši poboljšavaju svoje rezultate, dok druga istraživanja pokazuju da je 2.0 g/kg tjelesne težine maksimalno moguće iskoristiti.

Body builderi kojima je povećana količina bjelančevina potrebna za izgradnju nove mišićne mase, u većini slučajeva, uzimaju čak i količine od 2.5-4.0 g/kg tjelesne težine.

Ne treba zaboraviti da samo unos dodatne količine bjelančevine neće rezultirati većim mišićima. "Rast" mišića moguće je postići jedino u dobro usklađenoj kombinaciji:

odgovarajućih, dobro programiranih i ciljanih treninga
precizno određenoj prehrani - dovoljna i dobro odabrana količina bjelančevina kao materijala za izgradnju, ali i dovoljan unos ugljikohidrata koja osigurava energiju
dovoljno odmora
Važno je napomenuti da svaka osoba različito reagira na podražaje za povećanje mišićne mase. Potrebno je određeno vrijeme dok svatko ne nađe "svoj" najbolji način prehrane i treninga.

Većina sportaša, a osobito body builderi, unos dostatne količine bjelančevina dobivaju, osim iz "prave" hrane, u velikoj mjeri i iz tzv. proteinskog praha.

"Proteini" (kako se nazivaju u svakodnevnom govoru) načešće se izrađuje iz sirutke ili iz jaja i mlijeka. Takav način unosa bjelančevina omogućuje manji unos masnoće u organizam, a osigura dovoljna količina bjelančevina. Proteinski napitci (shake-ovi) nalaze se u različitim odnosima s ugljikohidratima, obogaćeni su vitaminima i mineralima, te na taj način mogu poslužiti kao izvrstan međuobrok koji osigurava i energiju iz ugljikohidratnih izvora i "građevni materijal" iz bjelančevina.

ili više na:

http://www.bpm.hr/text/2bjelan_poteba.htm

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2617 : 14 Siječanj, 2012, 21:55:28 »
pralas, nuspojava proljev ti je ako uzmes previse

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #2618 : 14 Siječanj, 2012, 21:57:20 »
Dobro ti si sad napisal ili kopiral sve po knjižici, meni je u teretani od čovjeka koji vježba oko 9 godina rečeno tak kak sam ti napisal, da za prosječnog čovjeka koji ide u teretanu treba prema kilaži piti tolko i tolko proteina.

Normalno da treba uzimati puno više ak se više radi i ak se hoće postići određeni rezultat, ja sam napisal opčenito za prosječnoog rekreativca u teretani :icon_thumright:

Aj kolko njemu treba kila proteina za lijevu ruku :icon_scratch: :icon_thumright:

2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2619 : 14 Siječanj, 2012, 22:02:43 »

Aj kolko njemu treba kila proteina za lijevu ruku :icon_scratch: :icon_thumright:




prije šaka Deca-Durabolina dnevno u venu od kojega testisi postaju ko zrna graška..