Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1083867 )

0 Članova i 39 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #2480 : 06 Siječanj, 2012, 18:18:22 »
prema mom iskustvu i saznanjima gore od ovog iz dm-a nemoze bit ;)
e to sam cekao...hvala, dovidenja
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2481 : 06 Siječanj, 2012, 19:41:11 »
ja sam bas jucer isao po novu dozu whey-a,nije svaki whey isti,izmedu njih postoje jako velike razlike.jucer sam bas pricao sa juniorskim prvakom u RH,i on mi je osobno preporucio i rekao da je whey GOLD jedan od najboljih whey proteina,on je 100% izolat i svasta je on meni jos rekao ali ne sjecam se,ugl rekao je daj je taj gold whey dosta iznad ostalih whey proteina...i cijena mu je takva 908 gr-270kn pa si misli...
ugl,uzeo sam to pakiranje od čokolade pa ćemo vidjeti,uvijek volim probati nesta novo...
do sada sam popio 908 gr PRO WHEYA,908gr PURE WHEYA i sada 908gr GOLD WHEYA(jos ga nisam ni probao,sad imam pauzu jedno 7 dana jer sutra idem na skijanje pa kada se vratim počinjem ga rokat)

i ovaj creatin me stalno vuče da ga probam na jedno mjesec dana,al vidjet cu,otom potom mozda tamo u 4-5 mjesecu...

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2482 : 06 Siječanj, 2012, 19:43:25 »
ja sam bas jucer isao po novu dozu whey-a,nije svaki whey isti,izmedu njih postoje jako velike razlike.jucer sam bas pricao sa juniorskim prvakom u RH,i on mi je osobno preporucio i rekao da je whey GOLD jedan od najboljih whey proteina,on je 100% izolat i svasta je on meni jos rekao ali ne sjecam se,ugl rekao je daj je taj gold whey dosta iznad ostalih whey proteina...i cijena mu je takva 908 gr-270kn pa si misli...
ugl,uzeo sam to pakiranje od čokolade pa ćemo vidjeti,uvijek volim probati nesta novo...
do sada sam popio 908 gr PRO WHEYA,908gr PURE WHEYA i sada 908gr GOLD WHEYA(jos ga nisam ni probao,sad imam pauzu jedno 7 dana jer sutra idem na skijanje pa kada se vratim počinjem ga rokat)

i ovaj creatin me stalno vuče da ga probam na jedno mjesec dana,al vidjet cu,otom potom mozda tamo u 4-5 mjesecu...
Uzmi mjericu i posle skijanja :icon_thumright:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2483 : 06 Siječanj, 2012, 19:46:53 »
Uzmi mjericu i posle skijanja :icon_thumright:
bez brige,nosim ja tamo 2 utega po 10 kila i malo wheya...
jbg dosadno mi tamo,lapim po cijeli dan pa bolje da malo vježbam sa utezima neg da se zajebavam...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2484 : 07 Siječanj, 2012, 11:41:48 »
evo nabavljeni su supplementi, :icon_tongue: ovo dvoje u dm-u a kreatin u systemsimport u vlaškoj.. u dm-u sam uzeo i magnezij i kapsule lanenog ulja..
whey bu trajal 7 dana, glukoza 14 a kreatin je za 2 mjeseca..
e sad ovo s proteinom i glukozom kužim, smiješao sam pola vrećice glukoze u piksu od wheya..
to popijem navečer odmah nakon treninga i ako hoću još jedan međuobrok..
a za kreatin piše da se uzima otopljen u biločemu prije treninga i odmah nakon.. sad me zanima dal ovu after workout dozu mogu smiksat u šejkeru zajedno sa wheyem i dekstrozom il posebno? mislim da bi se moglo zajedno..


Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2485 : 07 Siječanj, 2012, 11:59:57 »
bez brige,nosim ja tamo 2 utega po 10 kila i malo wheya...
jbg dosadno mi tamo,lapim po cijeli dan pa bolje da malo vježbam sa utezima neg da se zajebavam...
Skijanje ti je kao i teretana,cak u nekim stvarima i bolje od teretane

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2486 : 07 Siječanj, 2012, 12:07:00 »
a ipak ne u šejku s wheyem.. evo našao sam članak
Kreatin piti isključivo sa vodom. Istraživanja i iskustva su pokazala da ako se uz kreatin monohidrat dodaju ugljikohidrati dodatno se povećava njegova koncentracija u mišićima. Vrlo je također važno da se 1 sat prije i 1 sat poslije uzimanja ne smije piti kava ili bilo koje piće sa kofeinom, mlijeko i sokovi koje sadrže limunsku kiselinu. U reakciji sa tim spojevima nastaje kreatinin koji nema ista djelovanja kao kreatin.

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2487 : 07 Siječanj, 2012, 12:10:07 »
a ipak ne u šejku s wheyem.. evo našao sam članak
Kreatin piti isključivo sa vodom. Istraživanja i iskustva su pokazala da ako se uz kreatin monohidrat dodaju ugljikohidrati dodatno se povećava njegova koncentracija u mišićima. Vrlo je također važno da se 1 sat prije i 1 sat poslije uzimanja ne smije piti kava ili bilo koje piće sa kofeinom, mlijeko i sokovi koje sadrže limunsku kiselinu. U reakciji sa tim spojevima nastaje kreatinin koji nema ista djelovanja kao kreatin.
Opste poznato je da se kreatin pije s vodom i da kofein ubija kreatin u organizmu,ne samo kad se pije kreatin kao suplement

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2488 : 07 Siječanj, 2012, 12:33:06 »
znači kaj ujutro uz kavu ne

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2489 : 07 Siječanj, 2012, 12:35:37 »
znači kaj ujutro uz kavu ne
Pa pokusaj da izbacis kavu iz upotrebe,ako mozes naravno
Zamijeni napitkom koji ima sadrzaj dextroze,bice dosta bolje za dobar pocetak dana

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2490 : 07 Siječanj, 2012, 12:36:27 »
20 godina pijem kavu :omfg:
budem kreatin sredinom dana i onda prije treninga navečer..

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2491 : 07 Siječanj, 2012, 12:56:54 »
oo pa ko nam se to odlučio nabildat  :toothy12:



dečki više nije in biti bilder, sad bude glavni fazon da si mršav žgoljav, što prije shvatite(kao ja) , to bolje, nemojte reć da vam nisam reko


đaba vam proteini steroidi i ostale pi*darije
« Zadnja izmjena: 07 Siječanj, 2012, 13:00:33 vktr »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2492 : 07 Siječanj, 2012, 13:01:12 »
odlučio? kažem ti da sam išao u teretanu od 1990-1994...

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #2493 : 07 Siječanj, 2012, 14:23:42 »
popij 5 grama kreatina sat vremena prije treninga, i 5g poslije u shakeu.
4t

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2494 : 07 Siječanj, 2012, 15:05:17 »
nemoj, popij pola sata prije s vodom i medom ili nekim brzim secerom
i popij odmah nakon treninga isto tako

razlog je taj sto se kreatin nakon sat i pol vec gubi u svojstvima, a ako ga popijes sat prije, ni pola treninga neces odradit na njemu

imam iskustva s njim i pio sam svakakve i na svakakve nacine, meni recimo i faza punjenja ide jace, 99% radi placebo efekta
ali ipak djeluje

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2495 : 07 Siječanj, 2012, 17:47:57 »
a piše da se kreatin ne smije miješat sa mlijekom.. možda da napravim shake s vodom ali opet je sirutka mliječni proizvod..
najbolje pola sata prije treninga kreatin+dekstroza a odmah poslije whey+dekstroza..

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2496 : 07 Siječanj, 2012, 19:06:44 »
jeli taj kreatin zbilja toliko vazna stvar za skidanje kila?

cameo, ti si pisao da od toga najbolje trbuh ide dolje, a ivanm, ti si ga kupio upravo zbog toga

koliko je onda istina da kreatin navlaci vodu u misic, i zasto je to onda pozeljno?
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2497 : 07 Siječanj, 2012, 19:22:03 »
ne, kreatin je ajmo reći legalan doping, daje snagu, izdržljivost, eksplozivnost, poboljšava krvotok i izmjenu tvari u mišićima, pojačava metabiilozam... nema veze s mršavljenjem... pa nisam ja debel hehe, 5 kg više od idealnog ;D
evo c/p malog članka

"Kreatin je aminokiselina koju tijelo proizvodi iz arginina, glicina i metionina. Kreatin igra glavnu ulogu u proizvodnji stanične energije kao kreatin fosfat i u regeneraciji adenosin tri fosfata (ATP-a) u mišićima. Bez ATP-a mišićne kontrakcije nisu moguće. Oralno uzimanje kreatina povećava razinu kreatinskih rezervi u mišićima, povećava mišićnu snagu i enegriju i povećava sportsku formu. Kreatin također povećava količinu vode koju na sebe veže svaka mišićna stanica, pa na taj način povećava volumen mišićnog tkiva. Kreatin se preporučuje u prvom redu u anaerobnim sportovima (dizanje utega, bodybuilding, sprint, skakanje udalj i uvis isl.) i u sportovima gdje je potrebno povećanje mišićne mase. U sportovima izdržljivosti primjenjuje se za povećanje energije.

Način uporabe:
uzima se u fazama(faza punjenja i faza održavanja) ovisno o tjelesnoj težini, nevezano za vježbanje(UZIMA SE I U DANE KAD SE NE TRENIRA). Uzima se 6-8 tjedana, a tada se napravi pauza od 4 tjedna. Pauza je neophodna zato što kreatin veže vodu u stanicama i zajedno s vodom veže i toksine u organizmu. Za vrijeme pauze tijelo se izčisti od toksina. Kreatin piti isključivo sa vodom. Istraživanja i iskustva su pokazala da ako se uz kreatin monohidrat dodaju ugljikohidrati dodatno se povećava njegova koncentracija u mišićima. Vrlo je također važno da se 1 sat prije i 1 sat poslije uzimanja ne smije piti kava ili bilo koje piće sa kofeinom, mlijeko i sokovi koje sadrže limunsku kiselinu. U reakciji sa tim spojevima nastaje kreatinin koji nema ista djelovanja kao kreatin.

FAZA PUNJENJA (traje 5 dana)
1 porcija (1 čajna žličica) ujutro i 1 porcija prije treninga
(u dane kad se ne trenira uzeti dvije porcije), ujutro i tokom dana

FAZA ODRŽAVANJA (traje od 37-51 dan-po izboru)
1 porcija (1 čajna žličica prije treninga
(u dane kad se ne trenira uzeti jednu porciju)

Napomena:
Kreatin je ergogeno sredstvo koje vam daje energije i snage da uspijete u tom razdoblju tu energiju i snagu KROZ TRENINGE pretvoriti u mišićnu masu. No mišićne mase nema od samog kreatina! Kao što je za zid potrebna opeka tako i vašim mišićima treba kvalitetan matrijal za izgradnju. To su prvenstveno proteini(whey poslije treninga i pravilna prehrana) i kvalitetni ugljikohidrati (nakon treninga)

Način uporabe: proizvod se koristi otapanjem 5 g  vodi ili voćnom soku."
« Zadnja izmjena: 07 Siječanj, 2012, 19:26:00 ivanm »

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2498 : 07 Siječanj, 2012, 19:26:27 »
stomak ide dolje zbog ubrzavanja metabolizma koji je pokrenut pijenjem velikih kolicina vode

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2499 : 07 Siječanj, 2012, 19:28:58 »
znači treba piti puno vode.. ja inače pijem 3 litre, kaj treba još više?