Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1078888 )

0 Članova i 21 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2580 : 13 Siječanj, 2012, 19:57:07 »
nemoj da ti taj protein zamjeni obrok, i ovaj sir sto ti jedes se sporo razgraduje zar ne?

jel tebi kila sira zamjeni jedan cijeli obrok dnevno?
nije,taj protein ce zamjeniti samo jos jedan dorucak za koji bi inace pojeo burek ili pizzu...
ovak ce to biti kod mene:

7:00-150gr zobenih sa pola mjerice wheya
11:00-1 mjerica slow realize proteina
13:40-5gr kreatina
14:00-teretana
15:00-1 mjerica klasičnog wheya,1 mjerica dekstroze,5 grama kreatina
16:00-ručak(sta bude bude)
17:30-0.5kg posnog
19:30-tunjevina
22:00.0.5kg posnog sira

ubacima ja jos izmedu banana,ili ako za rucak bude piletine ili jaja onda se bas prežderem ili jedem 2 puta...ovo je ovako okvirno

uz sve to jos oko 5 l vode dnevno!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2581 : 13 Siječanj, 2012, 20:00:36 »
znaci od 7 ujutro do 4 popodne ne jedes nista?  ;D

bas me zanima kako ce to funkcionirati

jel se slikas da bi pratio napredak? slikaj se

stavi tu neku ako imas svjezu  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2582 : 13 Siječanj, 2012, 20:12:13 »
znaci od 7 ujutro do 4 popodne ne jedes nista?  ;D

bas me zanima kako ce to funkcionirati

jel se slikas da bi pratio napredak? slikaj se

stavi tu neku ako imas svjezu  :icon_thumright:
a sta da kazem frende,škola sjebe sve  :toothy3:
idem u taku sjebanu skolu gdje ne smijes van iz dvorista,pa ni nmg skociti po posni sir i pojesti ga nabrzinu nego napisem sta ocu iz pekare pa ide ovaj dezurni iz razreda,sranje zivo  :angry7:

sad sam bas racunao,ja imam 83 kg...sa ovom prehranom bez rucka i tunjevine,sam unio vec 189gr proteina...rucak vecinom bude neko meso+jos tunjevina bude tu dosta iznad 200gr proteina sto je dosta za moje 83 kg...

ne slikam se jer sam glup,nisam se od početka sliko pa mi se sada vise i ne da...sad sam imao pauzu od tjedan dana,malo skijanje ovo ono...sad krecem bas aktivno i jos sa kreatinom,tamo u 3mj cu okaciti slikice ;)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2583 : 13 Siječanj, 2012, 20:18:35 »
e ekipa,jel se ovaj posni sir mora držati u hladnjaku ili moze na sobnoj temp. ako jos nije otvoren?

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #2584 : 13 Siječanj, 2012, 20:59:47 »
a sta da kazem frende,škola sjebe sve  :toothy3:
idem u taku sjebanu skolu gdje ne smijes van iz dvorista,pa ni nmg skociti po posni sir i pojesti ga nabrzinu nego napisem sta ocu iz pekare pa ide ovaj dezurni iz razreda,sranje zivo  :angry7:

sad sam bas racunao,ja imam 83 kg...sa ovom prehranom bez rucka i tunjevine,sam unio vec 189gr proteina...rucak vecinom bude neko meso+jos tunjevina bude tu dosta iznad 200gr proteina sto je dosta za moje 83 kg...

ne slikam se jer sam glup,nisam se od početka sliko pa mi se sada vise i ne da...sad sam imao pauzu od tjedan dana,malo skijanje ovo ono...sad krecem bas aktivno i jos sa kreatinom,tamo u 3mj cu okaciti slikice ;)
koma moj pa kakva je to skola, koja?
pa uzmes si sa sobom sir ili neki obrok i jedes za vrijeme pauze, ako toga imate u toj skoli  ;D
4t

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2585 : 13 Siječanj, 2012, 21:17:35 »
koma moj pa kakva je to skola, koja?
pa uzmes si sa sobom sir ili neki obrok i jedes za vrijeme pauze, ako toga imate u toj skoli  ;D
gaudeamus,privatna opca  :angry7:
nis ne pitaj  :toothy3:
ma ima 15 min odmora,ma ponio bi ja posni sir nije bed meni to tamo jest nego me zanima jer on mora biti u hladnjaku,tj. hoce mi se pokvariti do odmora?

Offline Dino46

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: IXS HX 253
Odg: Teretana
« Odgovori #2586 : 13 Siječanj, 2012, 21:19:30 »
e ekipa,jel se ovaj posni sir mora držati u hladnjaku ili moze na sobnoj temp. ako jos nije otvoren?

ma nece se pokvariti, samo nosi  :icon_thumright:

a ima 83kg, kolka ti visina?

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2587 : 13 Siječanj, 2012, 21:24:43 »
ma nece se pokvariti, samo nosi  :icon_thumright:

a ima 83kg, kolka ti visina?
188 mislim(nisam se dugo mjerio)
ma imo sam ja 85kg,sad sam malo smršavio na skijanju jer nije prehrana bila kako treba...
cilj je 90 kg do 15.3

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2588 : 13 Siječanj, 2012, 21:35:57 »
a ima rok trajanja, nakon toga se skiseli.. jedan dan ga otvoriš, pojedeš 250 gr i drugi dan 250gr i treći dan otvaraš novi... ja sam danas uzeo zdenka posni sir, definitivno najfiniji.. ovaj desni


Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2589 : 13 Siječanj, 2012, 21:39:33 »
a ima rok trajanja, nakon toga se skiseli.. jedan dan ga otvoriš, pojedeš 250 gr i drugi dan 250gr i treći dan otvaraš novi... ja sam danas uzeo zdenka posni sir, definitivno najfiniji.. ovaj desni


ma znam to,ja kada ga otvorim odma pojedem pola kg,to nije problem...nego mene zanima ako ga ne otvoram,jer on smije biti na sobnoj temperaturi ili mora biti u hladnjaku da se ne pokvari??

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2590 : 13 Siječanj, 2012, 21:43:38 »
ko i svaki drugi mlijecni proizvod...na hladnome! nece se pokvariti u par sati u torbi  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2591 : 13 Siječanj, 2012, 21:45:12 »
ja sam otprilike na 2.5gr po 1 kg,zajebano je to kao sto zich kaze,puno para,jako je tesko to odrzavati i suzdrzavati se onih stvari koje ne bi trebao jesti i piti...
dnevno mene izađe oko 35-40kn samo za hranu,dodaj jos svaki mjesec pare za 2 suplementa+150kn za teretanu i dodes do velike cifre...
to ima smisla jedino ako imaš puno malih obroka... tijelo po obroku može apsorbirati do 30gr čistog proteina, ostatak se razgradi u jetri.. (milsim da mora proć najmanje 2-3 sata između obroka)
znači ako 100gr sira ima 12gr proteina, 250gr ga ima 30 gr.. jedan obrok wheya isto tako 30gr.. ako imaš 80 kila žive vage ko ja, 4 grama po kilogramu znači da bi trebao uzeti 320 gr proteina a kad to podijeliš ispada 10 obroka.. 2 grama po kilogramu je po meni maksimala za amaterski bodybuilding.. znači meni treba 160 gr.. to bi značilo oko 5-6 obroka dnevno, što bi život svelo samo na hranu i treniranje.. ja ne živim tako..

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2592 : 13 Siječanj, 2012, 21:46:13 »
ko i svaki drugi mlijecni proizvod...na hladnome! nece se pokvariti u par sati u torbi  :icon_thumright:
i to sto kazes,ustvari treba izdrzati 1 sat i 45 min da se ne pokvari,valj nece...

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2593 : 13 Siječanj, 2012, 21:46:34 »
to ima smisla jedino ako imaš puno malih obroka... tijelo po obroku može apsorbirati do 30gr čistog proteina, ostatak se razgradi u jetri.. (milsim da mora proć najmanje 2-3 sata između obroka)
znači ako 100gr sira ima 12gr proteina, 250gr ga ima 30 gr.. jedan obrok wheya isto tako 30gr.. ako imaš 80 kila žive vage ko ja, 4 grama po kilogramu znači da bi trebao uzeti 320 gr proteina a kad to podijeliš ispada 10 obroka.. 2 grama po kilogramu je po meni maksimala za amaterski bodybuilding.. znači meni treba 160 gr.. to bi značilo oko 5-6 obroka dnevno, što bi život svelo samo na hranu i treniranje.. ja ne živim tako..
ne, ti zivis filozofirajuci  ;D

da se nadovezem...pralas...jel se jos vjesas po sipkama ili ides u gym?
« Zadnja izmjena: 13 Siječanj, 2012, 21:48:07 CoK »
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2594 : 13 Siječanj, 2012, 21:56:08 »
1 gram po kilogramu je dovoljna količina za čovjeka koji se bavi laganom ativnošću..
ja sam hodao po teretanama davno dok ste još vi bili u testisima ;D i nagledao sam se tipova koji su jeli ko lavovi, mesa, proteina, šejkova, svega, 8-10 obroka dnevno, pojeli pola plaće i nisu ništa bolje napredovali od onih koji su uzimali 2gr/kg.. i ako su dobili puno mase, ak su išli skidat salo, opet su došli na podjednaku mišićnu masu..
danas je sav sustav baziran na potrošnji... svatko će ti reći kupi, potroši, jedi, baci, bilo što, samo potroši novce..
a profesionalci imaju vagu i svaku namirnicu važu u gram :icon_thumright:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2595 : 13 Siječanj, 2012, 22:01:08 »
ne, ti zivis filozofirajuci  ;D

da se nadovezem...pralas...jel se jos vjesas po sipkama ili ides u gym?
only gym ;)
prošle su me šipke prije 2 mjeseca,cim je zahladilo  ;D
ma sta ja znam,lega me stalno forsira da ponovno krenem s njim na šipke ali me to vise uopce ne privlači,skroz sam se ufurao u teretanu,taj nacin zivota i suplemente,bas mi je gust otici u teretanu i vidjeti neke granice...definitivno ostajem u teretani jer se vidi veci napredak i vise volim tako vjezbati...

nista ja ne kazem lose za sipke,ko voli nek izvoli...ja sam isto probao al teretana je na kraju moj izbor

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2596 : 13 Siječanj, 2012, 22:05:47 »
dobro da si dosao k sebi  ;D

ja nejdem vec skoro 3 mj i ne prode dan kada ne pomislim na nju  :'( od ponedjeljka napokon ponovno krecem

na kilazi nisam izgubio nista u ovo vrijeme, ali vidi se da nisam u formi

al sam pametniji barem  ::)
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2597 : 13 Siječanj, 2012, 22:08:29 »
dobro da si dosao k sebi  ;D

ja nejdem vec skoro 3 mj i ne prode dan kada ne pomislim na nju  :'( od ponedjeljka napokon ponovno krecem

na kilazi nisam izgubio nista u ovo vrijeme, ali vidi se da nisam u formi

al sam pametniji barem  ::)
ma ja nisam bio 7 dana i jedva cekam da se sutra idem nabuđivat  ;D
jednostavno kada ides svaki dan,to ti postaje normala kao da te tjera pišat...cim se ufuram ponovno nakon par treninga ni ne pomislim da propustim trening,vec kada nedjeljom ne odem čudno mi  :laughing7:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2598 : 13 Siječanj, 2012, 22:10:04 »
prek ljeta šipke a prek zime teretana.. :toothy11:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2599 : 13 Siječanj, 2012, 22:17:41 »
prek ljeta šipke a prek zime teretana.. :toothy11:
ma sam gym ;)
mislim mene je odvuklo od šipki ponajviše to,jer sam dosao sa legom vjezbati jedan i dolazi neki decko mojih godina kojeg zna ovaj moj lega...i pitam ja njega koliko vec ides na sipke,on meni kaze svaki dan vec 3 godine,ja ga pogledam nemas ga sta vidjet...jedino je izdefiniran a mrsav,fali mu jedno 10 kg...istina radi on svasta na tim sipkama al jebese ti to...vjezbaj 3 godine u teretani sa solidnom prehranom cak i bez suplemenata za te 3 godine ces izgledati BRUTALNO!
dobro je jedino ici na te šipke sto se tamo curice okupljaju,jer tako COK? ;D
pa se napucaš u teretani i onda par puta iz fore na ljeto odes na šipke pa curice svršavaju kad te vide  :binkybaby: