Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1077975 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2460 : 04 Siječanj, 2012, 23:13:55 »
cok ne radi na nicemu trenutno, od 15og tek krecem ponovno

velis od DMa vanilija je ok? mogao bi to probati...
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #2461 : 05 Siječanj, 2012, 00:17:19 »
cok ne radi na nicemu trenutno, od 15og tek krecem ponovno

velis od DMa vanilija je ok? mogao bi to probati...

da i mene zanima, uzeti cu to i ja svakako nemam sta izgubit u ponedjeljak krecem u teretanu  :icon_thumright: al definitivno, nema stajanja reko sam sam sebi ili ce bit od mene nesto ili nek ide sve u k###c ... Pa bar 6 mjeseci po 3 puta tjedno
Ne brže od života!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2462 : 05 Siječanj, 2012, 05:47:01 »
kakav je to iz dm-a? Količina, cijena?

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #2463 : 05 Siječanj, 2012, 07:40:03 »
Pa vanilija iz DM je meni osobno ok, napravi se fini shake sa mlijekom, jos lakse sa vodom, ali s mlijekom je finije, kosta 55 kuna + glukoza 12,99 kuna ( kila)
To si fino smuckas (ubaci 200 grama glukoze u tu kanticu ) i to bi ti trebalo biti za minimalno 12 obroka. A ti onda to pojedes ili za tjedan dana ili za dva ili za mjesec, ako vjezbas, obavezno odma nakon treninga...
Ja se sjecam da pred 10 -12 god ti shakeovi su bili toliko odvratni da mi se povracalo, a sad je to tak fino...
Npr od Weidera s okusom stracatele....
There is no replacement for displacement

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2464 : 05 Siječanj, 2012, 07:45:58 »
da, sjećam se, morao si začepiti nos kad si to pio..

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2465 : 05 Siječanj, 2012, 15:19:04 »
uh, takve stvari su najjače

podneses to muski

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2466 : 06 Siječanj, 2012, 06:21:12 »
evo našo sam jedan program koji mi se sviđa:

Ponedjeljak: Prsa i Triceps
Utorak: Ledja i Biceps
Srijeda: Odmor
Cetvrtak: Noge
Petak: Ramena, Listovi i Trbuh
Subota: Odmor
Nedjelja: Odmor

radio bih za početak po dvije vježbe za svaku mišićnu grupu u tri serije sa više ponavljanja dok se ne adaptiram jer nisam trenirao 15 godina :laughing7:
dakle 3x15 15 12
za 3 tjedna dodao bih još po jednu vježbu i povećao opterećenje tak da budu ponavljanja 15 10 8 ovisno o vježbi do otkaza..
whey protein plus dekstroza iz dm-a a ostala klopa kak i inače (previše jedem)
i koji se kreatin najviše isplati?
« Zadnja izmjena: 06 Siječanj, 2012, 06:28:02 ivanm »

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2467 : 06 Siječanj, 2012, 08:53:26 »
netreba ti kreatin. koliko vidim , tebi je cilj malo doći u formu i izdefinirati se

za početak whey + glukoza i ubaci 1 posni sir dnevno ( 500 grama= 2 obroka po 250grama posnog )  
zadnji obrok nek ti obavezno bude posni, i jedi "zdrave masnoće"

nebi bilo loše ubaciti malo aerobnog treninga, bar jednom tjedno
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2468 : 06 Siječanj, 2012, 08:57:45 »
znači omega 3

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #2469 : 06 Siječanj, 2012, 10:36:06 »
Moze jos jedno pitanje i gotov sam za sada!!

Jel mogu ja npr 3. puta cu ici u teretanu ponedjeljak-srijeda-petak i planiram dane izmedju teretane trcanje  :icon_scratch: i sad mogu li ja posto cu s drustvom ici u teretanu piti taj shake iz dm-a + grozdjani secer piti poslije trcanja...jer nevolim da svako zna da pijem jos poslije kad kupim whey pogotovo....Ali ostaje jos jedna solucija a to je da kad se vratim kod kuce popijem jel moze tako?? to je nekakvih 45min poslije treninga  ???
I koje su sprave dobre ovako za razvit se
Eto ako mi mozete jos samo to pojasniti bio bih vam jako zahvalan
Ne brže od života!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #2470 : 06 Siječanj, 2012, 10:39:45 »
Pa vanilija iz DM je meni osobno ok, napravi se fini shake sa mlijekom

to je ovo? na to 200g glukoze?



a kaj je s ovim, 2 kile 330 kn... kad podjeliš ista cijena ko dm-ov..

http://www.systems-import.hr/product_show.asp?lang=hr&IDProduct=798&IDType=1&IDManufacturer=24&IDChild=6
« Zadnja izmjena: 06 Siječanj, 2012, 10:43:55 ivanm »

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2471 : 06 Siječanj, 2012, 10:47:13 »
Moze jos jedno pitanje i gotov sam za sada!!

Jel mogu ja npr 3. puta cu ici u teretanu ponedjeljak-srijeda-petak i planiram dane izmedju teretane trcanje  :icon_scratch: i sad mogu li ja posto cu s drustvom ici u teretanu piti taj shake iz dm-a + grozdjani secer piti poslije trcanja...jer nevolim da svako zna da pijem jos poslije kad kupim whey pogotovo....Ali ostaje jos jedna solucija a to je da kad se vratim kod kuce popijem jel moze tako?? to je nekakvih 45min poslije treninga  ???
I koje su sprave dobre ovako za razvit se
Eto ako mi mozete jos samo to pojasniti bio bih vam jako zahvalan
momcino, pa zbog kog ti ides u gym, zbog sebe ili zbog drugih? ne moras ti piti taj shake uopce ako neces, ako te sram

shake se pije zbog toga sto misici u to vrijeme poslije treninga (cca 30min) najvise trebaju hrane i najvise toga absorbiraju, ako propustis to vrijeme, sporije ces napredovati
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2472 : 06 Siječanj, 2012, 12:01:55 »
Moze jos jedno pitanje i gotov sam za sada!!

Jel mogu ja npr 3. puta cu ici u teretanu ponedjeljak-srijeda-petak i planiram dane izmedju teretane trcanje  :icon_scratch: i sad mogu li ja posto cu s drustvom ici u teretanu piti taj shake iz dm-a + grozdjani secer piti poslije trcanja...jer nevolim da svako zna da pijem jos poslije kad kupim whey pogotovo....Ali ostaje jos jedna solucija a to je da kad se vratim kod kuce popijem jel moze tako?? to je nekakvih 45min poslije treninga  ???
I koje su sprave dobre ovako za razvit se
Eto ako mi mozete jos samo to pojasniti bio bih vam jako zahvalan
ako imas takav stav o misljenjima drugim sto ti uzimas pišljivi whey onda bi ti preporucio da zaobiđes teretanu...
isto tako jos jedno glupo pitanje koje su sprave najbolje za razvijanje   :toothy12:
znas koje?one koje ces staviti u svoj raspored treninga i kojima ces najvise pogoditi misic...
iako imaju 3 "glavne sprave":bench press,mrtvo dizanje i čučanj...te 3 vjezbe ne treba izbjegavati,sa benc presom nemoj u pocetku stavljati previse kila da ti ne bi benč zavrasio na vrat ili prsima pa ce biti bajno,i ako dižes nesta sto nisi siguran koliko mozes neka ti uvijek netko stoji iza tebe(za tvoju kilazu bi ti preporucio da radis sa 40 kg,znaci 15kg sa svake strane+šipka)prije toga zagrijavanje sa nekih 30 kila,kada 40kila budes mogo napraviti 6-8 puta onda povecavaj lagano,ko zna mozda ces odma moci ja ti sad okvirno govorim...dalje,mrtvo dizanje zaobiđi jer si početnik samo ces kralježnicu sjebat jer ne znas kako se pravilno izvodi-to zaobiđi na neko vrijeme dok ne ojačas i ne počnes kontati neke stvari...cucanj mozes ubaciti,isto kreni sa laganim tezinama jer ces u protivnom ostati u cucnju ili pasti na leđa-tako da isto lagano...ne treba te biti sramota ako radis sa malim težinama,vjeruj mi ako su neka 2 lika kod mene u teretani radili čučanj sa 4 kile na šipci,pola njih nije moglo vjezbati od smijeha od mozes i ti raditi benč sa 40 kila ili slično...
uvijek se zagrij prije nego sto krenes vjezbati,nemoj biti ko oni sabani koji dodu i odma bez zagrijavanja krenu vjezbat...zagrijavanje je jako vazno zbog ozljeda...i da moras napraviti neki svoj program koji ti odgovara,i zapamti BEZ PREHRANE NISTA!ako ti imas recimo 55 kg,trebo bi unijeti bar 110g proteina dnevno...

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #2474 : 06 Siječanj, 2012, 14:14:20 »
ako imas takav stav o misljenjima drugim sto ti uzimas pišljivi whey onda bi ti preporucio da zaobiđes teretanu...
isto tako jos jedno glupo pitanje koje su sprave najbolje za razvijanje   :toothy12:
znas koje?one koje ces staviti u svoj raspored treninga i kojima ces najvise pogoditi misic...
iako imaju 3 "glavne sprave":bench press,mrtvo dizanje i čučanj...te 3 vjezbe ne treba izbjegavati,sa benc presom nemoj u pocetku stavljati previse kila da ti ne bi benč zavrasio na vrat ili prsima pa ce biti bajno,i ako dižes nesta sto nisi siguran koliko mozes neka ti uvijek netko stoji iza tebe(za tvoju kilazu bi ti preporucio da radis sa 40 kg,znaci 15kg sa svake strane+šipka)prije toga zagrijavanje sa nekih 30 kila,kada 40kila budes mogo napraviti 6-8 puta onda povecavaj lagano,ko zna mozda ces odma moci ja ti sad okvirno govorim...dalje,mrtvo dizanje zaobiđi jer si početnik samo ces kralježnicu sjebat jer ne znas kako se pravilno izvodi-to zaobiđi na neko vrijeme dok ne ojačas i ne počnes kontati neke stvari...cucanj mozes ubaciti,isto kreni sa laganim tezinama jer ces u protivnom ostati u cucnju ili pasti na leđa-tako da isto lagano...ne treba te biti sramota ako radis sa malim težinama,vjeruj mi ako su neka 2 lika kod mene u teretani radili čučanj sa 4 kile na šipci,pola njih nije moglo vjezbati od smijeha od mozes i ti raditi benč sa 40 kila ili slično...
uvijek se zagrij prije nego sto krenes vjezbati,nemoj biti ko oni sabani koji dodu i odma bez zagrijavanja krenu vjezbat...zagrijavanje je jako vazno zbog ozljeda...i da moras napraviti neki svoj program koji ti odgovara,i zapamti BEZ PREHRANE NISTA!ako ti imas recimo 55 kg,trebo bi unijeti bar 110g proteina dnevno...

Ma nije stvar misljenja drugih nego ogovaranje,.. ali kad bolje razmislim netreba me uopce biti briga dobro vi i kazete  :icon_thumright:
Meni je prosjek svake sprave i vjezbi 32kg, znaci vise nemogu mogu al to je preforsiranje tako da cu poceti sa 30 kg kao sta si rekao...ahaa ,a u tih 110g se podrazumjeva 2x po 200g posnoga na dan i mesne preradjevine, jaja, zitarice ?? Uglavnom hvala vam puno pomogli ste mi u zadnje vrijeme stvarno dosta i nez sta bi da se nisam prije informirao, znaci zagrijavanje, i pocet od umjerenih tezina i postupno povecavati kg. i serije samim time  :notworthy: :notworthy:
Ne brže od života!!

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #2475 : 06 Siječanj, 2012, 14:27:55 »
Ako se oces malo razjacati postoje ti vjezbe za koje ne trebas utege.
To su zatvorske vjezbe...
Znaci prvo sklekovi, koliko god napravis mozes jos vise, onda su tu zgibovi ( oni su teski, ali ako mozes jedan, onda polako budes i dva i tako dalje) i onda ti je tu jos dobro propadanje ( znaci uzmes tvrdu stolicu ili klupicu, i s rukama iza ledja se oslonis na klupicu i spustas dupe do poda) radi ovo imat ces i prsa i ledja i trapez i ruke....i snage :-D

Ali za pocetnika je najbolje raditi kruzni trening, a primjere potrazi na netu, i to radi prvih 2-3 tjedna 3 puta na tjedan. Dok malo ne ojacas i priviknes se za vjezbanje.
I ako ne budes imao upalu dan poslje, znaci da nisi napravio dobar trening.
Kasnije ces raditi izolirane vjezbe.
There is no replacement for displacement

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #2476 : 06 Siječanj, 2012, 14:34:22 »
Ivanm

Ne znam sto da ti kazem za na onaj link kaj si postao. Mozda je dobro, a mozda je mega sranje...
Ne znas koji su tocno sastojci u tih 2 kile. Koliki je udio proteina, a koliko secera.

Ako uspijes naci deklaraciju tog proizvoda zaljepi ovdje pa cemo vidjet.
There is no replacement for displacement

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #2477 : 06 Siječanj, 2012, 14:54:44 »
Ako se oces malo razjacati postoje ti vjezbe za koje ne trebas utege.
To su zatvorske vjezbe...
Znaci prvo sklekovi, koliko god napravis mozes jos vise, onda su tu zgibovi ( oni su teski, ali ako mozes jedan, onda polako budes i dva i tako dalje) i onda ti je tu jos dobro propadanje ( znaci uzmes tvrdu stolicu ili klupicu, i s rukama iza ledja se oslonis na klupicu i spustas dupe do poda) radi ovo imat ces i prsa i ledja i trapez i ruke....i snage :-D

Ali za pocetnika je najbolje raditi kruzni trening, a primjere potrazi na netu, i to radi prvih 2-3 tjedna 3 puta na tjedan. Dok malo ne ojacas i priviknes se za vjezbanje.
I ako ne budes imao upalu dan poslje, znaci da nisi napravio dobar trening.
Kasnije ces raditi izolirane vjezbe.
To sam radio prije mjesec dana sklekove i to propadanje na klupi sam bas radio poslije serije zgibova poslije boole ruke nemozes casu vode dignit za napit se hehe,al je stvarno od koristi samo kuci izgubis volju.... a zgibova sam znaci bas pravih mogao 12 al to je bas kad sam bio u top formi,, a poceo sam sa 5 i onda sam stao jer me boli vrat uzasno i pucketa  mi pa sam stao i sad cu opet pocet  :)
Evo bas sam potrazio ovdje sam nasao o kruznom treningu

http://body.ba/fitness/vjezbanje/kruzni-trening/141
Ne brže od života!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2478 : 06 Siječanj, 2012, 17:51:15 »
Ma nije stvar misljenja drugih nego ogovaranje
da, to ti je to
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #2479 : 06 Siječanj, 2012, 18:01:36 »
Ivanm

Ne znam sto da ti kazem za na onaj link kaj si postao. Mozda je dobro, a mozda je mega sranje...
Ne znas koji su tocno sastojci u tih 2 kile. Koliki je udio proteina, a koliko secera.

Ako uspijes naci deklaraciju tog proizvoda zaljepi ovdje pa cemo vidjet.
prema mom iskustvu i saznanjima gore od ovog iz dm-a nemoze bit ;)
4t