Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1077995 )

0 Članova i 15 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2440 : 04 Siječanj, 2012, 08:28:52 »
da, lageri su li-la, al kak sam ih natrpal mašću možda izdrže.. otvoreni su, da, ko na radilici od skutera.... a kad se razlete bum u lagerosu zel druge, zatvorene i uprešal..

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #2441 : 04 Siječanj, 2012, 10:09:10 »
Di ste bilderi, nema vas, Cok jel radis na masi?

Vidio sam da ste pricali od DM proteinima, pa da vam kazem svoje misljenje. Ona kanta od vanilije za 55 kuna je stvarno ok, i okus i sve. Dok onaj drugi za 45 izbjegnite, jer ima vise secera, ima protein soje ....

E sad vi koji koristite megamas ili gainere radije kupite whey i dodajte glukozu unutra u omjeru 1:1 gram za gram i rokajte to.

A ako vam se malo isprobava proteine, odite u Muller, tamo ima svega, nisam detaljno proucavao cjene niti deklaracije, ali onako brzinski sam vidio da bi se dalo nesto naci.

Ivanm,  lijepo da si odlucio malo trenkat, ali mislim da si pogrijesio sa spravom, 50 kg ces vrlo brzo " preresti" a jos jedna stvar kod spravi doma je nedostatak motivacije. Za 1300 kuna se moze dogovoriti polugodisnja neogranicena clanarina.
To ti govorom po sebi...
Kad ti dodjes u teretanu, sigurno neces zjake hvatat neg ces radit, a doma televizija, tisucu drugih stvari...
Ali nemoj da te ja bacim sad u depru, uzmi i natezi one sajle ko da su ti neprijatelj, a kad ti se nece dat uzmi kapi za nos ;-)

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk
There is no replacement for displacement

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2442 : 04 Siječanj, 2012, 11:42:15 »
hehehh.... ma vjerujem ti, išao sam ja u teretanu od 1991-1995, kod Šućura na Bijeničkoj... (većina vas se tad nije ni rodila) :icon_tongue:
sad mi je cilj malo se razgibat i skinut par kila masnoće, a ne trenirat ozbiljno na masi itd, teretana bi mi oduzela previše vremena, dolazak, odlazak, tuširanje, ekipa i ode 4 sata.. ovak odvježbam pol sata, sat i bok.. kaj se tiče tereta, moja kičma je u banani laganoj tak da bu ovo dovoljno al i ak treba lako dodam gore još kojih 20 kila bućica ili ploču nebu se valjda raspala sprava :toothy11:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #2443 : 04 Siječanj, 2012, 12:54:52 »
Ma ok je sprava, jeftinije je od tereane ak imaš doma još recimo bučice i napraviš si benč, a to je lako zašfasat.

Nego sam velim da nije plug & play, te sitnice buš zamjenil i to je to, onda bude dobra.

HEHE ;D ;D Samo nemoj stavit SKF  polimid :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #2444 : 04 Siječanj, 2012, 13:05:59 »
Ivane ako oces skinut spek, onda kupi bicikl i svaki vikend malo po svom kvartu, malo do sume, do tornja i tako. To ti je za topit trbuh i salo.
Ako cemo strucno salo se tek pocne gubiti nakon pola sata vjezbanja.
Ako dizanjem utega zelis izgubit salo onda ce ti to izgledat ovako, natuces 5 kila misica, poveca se ukupna masa, ubrza se malo metabolizam i tek onda ppcnes polako gubiti masti i to pod uvjetom pravilne prehrane.
Moj savjet je dva puta tjedno po sat vremena bicikla, a ove sprave ubaci za pojacati muskulaturu i velike misice.
Ali moj savjet ti je i raditi vjezbe na podu bez opterecenja jer ako imas problema s ledjima moras prvo ojacati male misice trupa ( core) . To su ti one vjezbe tipa Renata Sopek kojima se mi macho muskarci smijemo.... Ali te vjezbe cine cuda, vjeruj mi
There is no replacement for displacement

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2445 : 04 Siječanj, 2012, 13:26:42 »
Dosta priče,svi marš u bildanu nabuđivat svoja zmijska tijela  :frajer:

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2446 : 04 Siječanj, 2012, 14:28:44 »
ja sam propo, u 4 mjeseca, imam 10 treninga

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2447 : 04 Siječanj, 2012, 14:33:53 »
ja sam propo, u 4 mjeseca, imam 10 treninga
ja toliko imam u 2 tjedna  :toothy12:
ae cameo nemoj zajebavat,imas takvu jebenu genetiku i steta je da to prpadne  :)

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2448 : 04 Siječanj, 2012, 14:47:48 »
imam ja k**ra*, genetiku malo slabie

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2449 : 04 Siječanj, 2012, 14:54:35 »
imam ja k**ra*, genetiku malo slabie
za ono slike u 5 mjeseci,3 puta tjedno trening,bez suplemenata,srednja prehrana vjeruj mi imas jebenu genetiku :frajer:

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #2450 : 04 Siječanj, 2012, 16:00:20 »
ja sam propo, u 4 mjeseca, imam 10 treninga

bravo kralju ja u godinu i pol ni jedan  :icon_thumright:

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2451 : 04 Siječanj, 2012, 16:40:49 »
a pralas moj sad sam ostario i vise se prima masa i dobijem snage, ali defka malo slabie, jer ne volim takve treninge, trpam kilazu samo

sad cu ja pocet i do ljeta sam ko pravi, malo kreatina i ako Bog da proteina koje nisam pio 2godine
bit cu jaci od marka

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #2452 : 04 Siječanj, 2012, 20:24:50 »
Moj savjet je dva puta tjedno po sat vremena bicikla, a ove sprave ubaci za pojacati muskulaturu i velike misice.
Ali moj savjet ti je i raditi vjezbe na podu bez opterecenja jer ako imas problema s ledjima moras prvo ojacati male misice trupa ( core) . To su ti one vjezbe tipa Renata Sopek kojima se mi macho muskarci smijemo.... Ali te vjezbe cine cuda, vjeruj mi

da, o biciklu isto razmišljam počet peglat kad zatopli..
razmislit ću i o sopekici :icon_biggrin:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2453 : 04 Siječanj, 2012, 20:59:19 »
a pralas moj sad sam ostario i vise se prima masa i dobijem snage, ali defka malo slabie, jer ne volim takve treninge, trpam kilazu samo

sad cu ja pocet i do ljeta sam ko pravi, malo kreatina i ako Bog da proteina koje nisam pio 2godine
bit cu jaci od marka
ma ni meni defka nije fora,masa je mama,treba derati po masi i snazi a defka otom potom...
meni sad s ovom prehranom i svime mogucim sto sam izbacio ide odlično,razmimisljao sam i ja o kreatinu ali kada sam se raspitao malo vise o njemu reko ne hvala...derem whey sa dekstrozom i ko Bog!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #2454 : 04 Siječanj, 2012, 21:41:23 »
Dok čekam ono pakovanje proteina jel bi bila dobra zamjena ovaj šejk: 100g posnog sira(zbregov jer ima najmanje masti a najviše bjelančevina), 3dcl mlijeka zbregov sa 2.5% masti i jedna banana.

To sam čital u jednom listu da je to zamjena za mjericu proteina ali ako se jede po namjernicama. Pa sam kupil zalihu za tjedan dana dok mi ne stigne paket.

Ako je dobro to onda ću i ostat na tome...jedino da dodam recimo 150g posnog sira. E da imam i sirutke pa ću i to ubacit oko 1dcl.

Kaj mislite?
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2455 : 04 Siječanj, 2012, 21:47:52 »

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2456 : 04 Siječanj, 2012, 22:04:14 »
Dok čekam ono pakovanje proteina jel bi bila dobra zamjena ovaj šejk: 100g posnog sira(zbregov jer ima najmanje masti a najviše bjelančevina), 3dcl mlijeka zbregov sa 2.5% masti i jedna banana.

To sam čital u jednom listu da je to zamjena za mjericu proteina ali ako se jede po namjernicama. Pa sam kupil zalihu za tjedan dana dok mi ne stigne paket.

Ako je dobro to onda ću i ostat na tome...jedino da dodam recimo 150g posnog sira. E da imam i sirutke pa ću i to ubacit oko 1dcl.

Kaj mislite?
pa ima to proteina kao 1 mjerica wheya u shakeu,ali dok se posni sir i ostalo razgradi u tijelu prođe o ho ho vremena,a tebi poslije treninga zato i treba shake jer se najbrze razgradi u tijelu i "opskrbi" misice

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Re: Odg: Teretana
« Odgovori #2457 : 04 Siječanj, 2012, 22:19:44 »
Dok ekam ono pakovanje proteina jel bi bila dobra zamjena ovaj ejk: 100g posnog sira(zbregov jer ima najmanje masti a najvie bjelanevina), 3dcl mlijeka zbregov sa 2.5% masti i jedna banana.

To sam ital u jednom listu da je to zamjena za mjericu proteina ali ako se jede po namjernicama. Pa sam kupil zalihu za tjedan dana dok mi ne stigne paket.

Ako je dobro to onda u i ostat na tome...jedino da dodam recimo 150g posnog sira. E da imam i sirutke pa u i to ubacit oko 1dcl.

Kaj mislite?

Posni sir ti ima oko 12 g prot na 100 grama, mlijeko oko 2 na deci.
 I to su ti sporiji proteini jer ih treba organozam probaviti

Jedan shake sadrzi oko 30 grama brzog proteina koji se razgradjuje za pol sata.

Znaci odma nakon treninga maznes whey i taman kad dodjes doma pojedes ovo i onda je to dobar obrok. I jos 4-5 takvih obroka i dobar si

***********

Evo ja danas bio u kupovini u Mercatoru, pola kile posnoga je 10 kuna i kila hrenovki je 20 kuna. Tako danas da sam pojeo kilu sira, pol kile hrenovki, 6 jaja, zitarice + whey za dorucak, i shake poslje treninga i uz to 4-5 litara vode
To je " Dorucak sampiona" :-P
There is no replacement for displacement

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Teretana
« Odgovori #2458 : 04 Siječanj, 2012, 22:24:17 »

Evo ja danas bio u kupovini u Mercatoru, pola kile posnoga je 10 kuna i kila hrenovki je 20 kuna. Tako danas da sam pojeo kilu sira, pol kile hrenovki, 6 jaja, zitarice + whey za dorucak, i shake poslje treninga i uz to 4-5 litara vode
To je " Dorucak sampiona" :-P

đe ti stane?? ja kad treniram dnevno pojedem pola kile mesa + povrće,žitarice, ne pijem više whey, znači želim vidjet jel se može šta napraviti bez suplemenata

jedino moj trening nije teratana
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2459 : 04 Siječanj, 2012, 22:32:31 »
trebaš ga vidjeti, prek 2 metra i 120 kg :toothy12: