Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1078271 )

0 Članova i 12 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #2420 : 02 Siječanj, 2012, 23:38:53 »
ma sa prevelikim unosom mliječnih proizvoda(mlijeko,sir pogotovo) se nije za zajebavati jer toliki broj proteina moze stetiti bubrezima i zato kod takvih unosa treba piti PUNO VODE!
ja nakon sto pojedem pola kile popijem 1l-1.5l vode+jos sto toliko popijem u teretani tako da svaki dan popijem oko 4l vode
meni je osobno taj posni sir vrhunac jer u 0.5kg sira ima 60 gr proteina sto je stvarno puno...
pojedem 2 takva sir+ 150gr zobenih sa pola mjerice wheya i mlijeko 0.5% masti+sta bude za rucak+1mjerica wheya sa dekstrozom poslije bildane+jos neki obrok ubacim(tuna il tak nes) i dodem na 200gr po danu

dosta je tesko to odrzavati svaki dan al jbg ako hoces sve se moze,samo sto me dnevno to izade oko 45 kn sto nije malo al opet bolje da sir kupujem nego cigare  :frajer:
bravo to je stav...i kad ti ili doma ili u drustu kazu da sta ce ti ta prehrana kazi im ovo!  :icon_thumright:
4t

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2421 : 03 Siječanj, 2012, 00:16:14 »
bravo to je stav...i kad ti ili doma ili u drustu kazu da sta ce ti ta prehrana kazi im ovo!  :icon_thumright:
bas to,u drustvu jer najgore jer svi ocekuju da se napijes,pusis inače si pička i te fore ;)
al ne jebe to mene vise,najgore mi je bilo prvih mjesec dana jer sam se osjećao kao NOLIFER(ne pijes ne pusis,sta cu ici van onda) al sad sam shvatio da se mogu zabaviti i bez tih stvari,imam neke svoje ciljeve za koje se trudim i ne zelim da to padne u vodu...tko ti je pravi prijatelj shvatit ce to i nece te forsirati da pijes davat ti pljuge i slicno...na srecu pa ja imam par tih pravih prijatelja,za ostale se ne sekiram jer se svi klošare i onda seru drugima koji nisu kao oni(tj.svaki vikend pijani i napušeni i slično) 8)

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #2422 : 03 Siječanj, 2012, 00:44:58 »
Ma ja sam isto skuzio da je dobro jesti bilo sto od mesnih preradjevina, i mlijecnih proizvoda osjetis po sebi :icon_thumright:
Sira je isto dobro jesti, imamo mi jednog momka u drustvu..koji je kao mali stalno pio mlijeka znaci od rodjenja su mu davali a poslije ga je pio po litru na dan sa 5-6 godina, i momak se u 6-7 razredu poceo razvijat samo tako, sad je zavrsio skolu ide na fax, i nikakva teretana nista samo nogomet a jak je ko konj!! i najrazvijeniji je u nasem drustvu, kako se kaze ko od brda odvaljen...i valjda sad nesmije vise piti mlijeko, mislim smije al mora pazit skroz malim kolicinama!!

Haha, da ti slučajno ne govoriš o mom najboljem frendu?? On pije tolko mlijeka, možda i više od ovog tvog. Pa ga zezam stalno da je mlječni, jer kad ga malo lupiš ili poslje utakmice on je pun modrica ko neznam ko...malo ga zakačiš kopačkom i izraste mu hrga po 2cm...pa mu velim da mu je to od mlijeka...  :laughing7: :laughing7: I bljed je ko mlijeko  :laughing7: :laughing7: Viš da na svakoga djeluje drugačije :laughing7: :laughing7:

@Pralas...čul sam da treba jesti taj posni sir, kaj je to uopče :sad1: Ja jedem običan domaći kravski svježi sir...a sad kakav je ovaj posni neam pojma, ili kod mene drukčije zovemo taj sir :dontknow:

Mislim volim sireve, pa ću jest taj kad je već tak pun proteina samo da znam koji je to, kaj još ima dosta proteina u domaćoj hrani? Da bar ima u svinjetini bil bi ko HULK  :glasses9:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: Teretana
« Odgovori #2423 : 03 Siječanj, 2012, 02:33:23 »
posni sir, slicno ko svijezi, malo drugaciji okus, manje masti...ma treba jesti sve, proteini su dodatak prehrani , ne zamjena
danc00 : sir, mlijeko , jaja, piletina..
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #2424 : 03 Siječanj, 2012, 10:58:53 »
Posni imas kupit npr u konzuma, dode ti kao izrezano i umotano celofanom...oko 400g nez 5-6kn
Ne brže od života!!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2425 : 03 Siječanj, 2012, 11:29:17 »
Haha, da ti slučajno ne govoriš o mom najboljem frendu?? On pije tolko mlijeka, možda i više od ovog tvog. Pa ga zezam stalno da je mlječni, jer kad ga malo lupiš ili poslje utakmice on je pun modrica ko neznam ko...malo ga zakačiš kopačkom i izraste mu hrga po 2cm...pa mu velim da mu je to od mlijeka...  :laughing7: :laughing7: I bljed je ko mlijeko  :laughing7: :laughing7: Viš da na svakoga djeluje drugačije :laughing7: :laughing7:

@Pralas...čul sam da treba jesti taj posni sir, kaj je to uopče :sad1: Ja jedem običan domaći kravski svježi sir...a sad kakav je ovaj posni neam pojma, ili kod mene drukčije zovemo taj sir :dontknow:

Mislim volim sireve, pa ću jest taj kad je već tak pun proteina samo da znam koji je to, kaj još ima dosta proteina u domaćoj hrani? Da bar ima u svinjetini bil bi ko HULK  :glasses9:
posni sir ili ti svježi sir(nemoš promasiti ima skoro u svakoj trgovini)
cijena za 0.5kg je od nekih 12-16kn kod mene,isprobao sam vise vrsta i nekako mi je najbolji od MIA MILL on je skup 16kn,a ok mi je i od RIALA za njega nezz tocno cijenu ali sve je to tu negdje u rangu do 16 kn....
imam osjecaj da mi jedino taj sir daje mase,jer kada jedes 1 kilu dnevno napredak ne izostaje(naravno uz trening 5 puta tjedno,i ostalo sto jos jedenem zobene,whey....)

Prosječna hranjiva vrijednost u 100gr sira:

bjelančevine:12gr

ugljikohidrati:2.7gr

mast:2.8 gr

znaci pojedes 1 kilu sira i vec si unio 120gr proteina ;)

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #2426 : 03 Siječanj, 2012, 11:40:47 »
Onda nema straha, tog sira imam doma, i nije masan jer mi stara pobere svo vrhnje prije nego se sir napravi, tako da je skoro FAT FREE :laughing7:  Jebiga jedam taj sir ali ga nisam nikad jel puno, tak je uvjek, čega imaš doma do toga ti nije...

Al sad ću poslje treninga navečer jesti samo sir  :icon_thumright:

A jel ima proteina ona sirutka od mlijeka i recimo kiselo vrhnje(to ubiti nije vrhnje nego prije nego se sirutka odvoji i sir postane krut, jer vrhnje se pobere prije toga) kak se kod nas veli? To su ubiti produkti od mlijeka kod mene.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: Teretana
« Odgovori #2427 : 03 Siječanj, 2012, 14:38:09 »
sve od mlijecnih proizvoda ima proteina, samo, vrhnje ima dosta masti i mislim da nije bas puno proteina..al ono
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2428 : 03 Siječanj, 2012, 16:16:23 »
A jel ima proteina ona sirutka od mlijeka i recimo kiselo vrhnje(to ubiti nije vrhnje nego prije nego se sirutka odvoji i sir postane krut, jer vrhnje se pobere prije toga) kak se kod nas veli? To su ubiti produkti od mlijeka kod mene.
proteini koje kupis kao dodatak prehrani se i rade od sirutke, ne svi doduse

Da bar ima u svinjetini bil bi ko HULK  :glasses9:
ima sine, ima u svakom mesu  ;D

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Teretana
« Odgovori #2429 : 03 Siječanj, 2012, 20:31:38 »
moze neko stavit neki soundtrack for workout....nekaj kaj nabrijava, a da nije bullshit muzika..... :glasses9:
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2430 : 03 Siječanj, 2012, 20:43:00 »
mislim da nema bolje od ROCKY SOUNDTRACK'S

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2431 : 03 Siječanj, 2012, 21:48:57 »
mislim da nema bolje od ROCKY SOUNDTRACK'S

http://dl.btjunkie.org/torrent/Soundtrack-Rocky-1-5/3779a7da318519eb994eef27dd8db9ff5e32dc81698a/download.torrent

žena mi kupila za božić multigym u metrou i sad ju sastavljam, zel sam u hervisu i neke utege i idemooooo :drunken_smilie:

« Zadnja izmjena: 03 Siječanj, 2012, 21:52:40 ivanm »

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2432 : 03 Siječanj, 2012, 21:54:55 »
how much

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2433 : 03 Siječanj, 2012, 21:55:49 »
sprava 1300 kn dva utega od po 10kg 300kn

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2434 : 03 Siječanj, 2012, 22:01:31 »
nije ni skupa sprava, ako ima bar 80kg?

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2435 : 03 Siječanj, 2012, 22:21:38 »
ima 55
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2436 : 03 Siječanj, 2012, 22:26:51 »
da, 50 al lako ja nabacim još koji uteg gore..

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #2437 : 04 Siječanj, 2012, 00:49:14 »
Kupil to jedan frend i za par mjeseci su se rukohvati spigali i popucale SVE sajle... moral je sve sam dorađivat poslje.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2438 : 04 Siječanj, 2012, 07:17:46 »
dobro sajle jesu možda loše al sused mi je sajlar pa bu mi napravil kakve hoću, i deblje one s finim licnama ak treba.. druga stvar je kaj je u ležajima bil miligram masti ja sam to natovaril s litijevom.. isto tak bum pikse vodilice leptir mašine podmazal jer ovak na suho to bu brzo dobilo lufta i klaparalo.. okej je sprava al treba ju malo bolje posložiti a ne samo plug&play.. bumo vidli.. ipak sam ja stariji čovjek, ne smjeram neznam kakvim formama, samo da malo smanjim struk i dobijem kakav takav tonus mišića, to je sve..

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2439 : 04 Siječanj, 2012, 08:00:10 »
sajle ce se najprije razvuci, ali to se da podesiti na spaneru kod utega, moja je cak imala lanac na straznjem dijelu na koji se kopcala sajla tako da kako se razvlaci, pomaknes za jednu kariku i tako ju naspanas

lezajevi su glavni problem, ne znam dali su tvoji zatvoreni ali moji su bili neki otvoreni  i vrlo su brzo otisli

mislim da s ostalim neces imati nikakvi problema, po slici se cini kvalitetna sprava  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!