Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1078009 )

0 Članova i 22 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2400 : 01 Siječanj, 2012, 15:07:35 »
UP!  ;D

bio u DMu, gledao one njihove proteine, imaju pakiranje po 300g obicnih i 350g sa okusom vanilije...jeste ikako koristili to? uzeo sam bio i cokoladicu proteinsku da probam i fina je

na 100g ima, sad ne znam, 86% proteina

mislim da se nismo jos dotakli ove teme

EDIT: evo guglo malo, kazu soja :/
« Zadnja izmjena: 01 Siječanj, 2012, 15:40:28 CoK »
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2401 : 01 Siječanj, 2012, 15:27:28 »
.

većina ljudi ti ne voli te geinere zato što većina njih smatra da je to bzvz, tj dobivaš samo salo i nemaš nikakve koristi, to ti nije čudotvorni napitak da za mjesec dana dobiješ čistih 5kg mišića, dobiješ ti više sala nego mišića, a to šta piše za njih otom potom. ja pijem mega mass 2000 i nije ništa ekstra, uzeo sam to na mjesec dana samo da probam i ne znam, prvenstveno mi se ne sviđa sastav toga čuda jer je natrpano sa svakakvim glupostima...ali istina dobio sam par kilica kako to uzimam, ali ne znam...ne sviđa mi se...nije jeftino, ni ništa posebno...ako hoćeš neki pravi gainer uzmi steroide  :headbang: :headbang:...šalim se  ;D
Sad opet ponavljam,ja sam pio redovno,uz to uzimao kreatin i dex i efekat mi je bio super,sala ni trunke mada se osjetilo da nije sve cisti misic ali za nekog ko ni nema mase puno je extra stvar

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #2402 : 01 Siječanj, 2012, 15:53:11 »
ja ti uzimam 100% whey od scitec nutritiona, zadovoljan sam i znam puno dečkiju koji to piju, te to ti mješam sa glukozom, tj dekstrozom ili ako si šaban u dm-u kažeš molim vas jedan traubecuker...kao što je već rečeno u dm-u se može kupiti.....pije se nakon treninga, u roku od 30min...to ti je jednostavni ugljikohidrat koji kao što sam rekao mješaš sa ovim wheyom i on ti služi za poslije treninga da te recimo tako digne, obnovi bla bla bla...

većina ljudi ti ne voli te geinere zato što većina njih smatra da je to bzvz, tj dobivaš samo salo i nemaš nikakve koristi, to ti nije čudotvorni napitak da za mjesec dana dobiješ čistih 5kg mišića, dobiješ ti više sala nego mišića, a to šta piše za njih otom potom. ja pijem mega mass 2000 i nije ništa ekstra, uzeo sam to na mjesec dana samo da probam i ne znam, prvenstveno mi se ne sviđa sastav toga čuda jer je natrpano sa svakakvim glupostima...ali istina dobio sam par kilica kako to uzimam, ali ne znam...ne sviđa mi se...nije jeftino, ni ništa posebno...ako hoćeš neki pravi gainer uzmi steroide  :headbang: :headbang:...šalim se  ;D

Znam potrosio sam do sada 2 pakovanja grozdjanog secera, to vi zovete deksteroza nisam ni znao haha...Aha fala ti na sirokom objasnjenju, Ma ja sam imao taj max gainer, mega mass 2000 od jagode, nije nesto strasno lijep ali je odma na prvi pogled pusta kemikalija, ja sam ga pio 5 dana i nikad vise, znaju cok i cameo sta je bio kao simptom ako se sjecaju  :toothy12: Jel se moze piti bilo koji proteini 45-60min poslije treninga ??

UP!  ;D

bio u DMu, gledao one njihove proteine, imaju pakiranje po 300g obicnih i 350g sa okusom vanilije...jeste ikako koristili to?
Mislis na onaj multipower, ili ono drugo pakovanje sta na njemu pise 80% protein, proizvodjac neki powerbar tako nesto??
Ne brže od života!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2403 : 01 Siječanj, 2012, 16:45:30 »
znaju cok i cameo sta je bio kao simptom ako se sjecaju  :toothy12: Jel se moze piti bilo koji proteini 45-60min poslije treninga ??
Mislis na onaj multipower, ili ono drugo pakovanje sta na njemu pise 80% protein, proizvodjac neki powerbar tako nesto??

nije ti se dizo...



na ovaj mislim
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #2404 : 01 Siječanj, 2012, 18:50:10 »
Aha to! nez pila su 2 momka to i kazu da je super u odnosu na cjenu
Ne brže od života!!

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #2405 : 01 Siječanj, 2012, 19:26:59 »
Aha to! nez pila su 2 momka to i kazu da je super u odnosu na cjenu
ako mu je cjena ispod 30kn u odnosu na kvalitetu i kolicinu se isplati
4t

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: Teretana
« Odgovori #2406 : 01 Siječanj, 2012, 21:16:52 »
jel se zna kolika je cijena toga   :icon_scratch:

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #2407 : 02 Siječanj, 2012, 00:41:02 »
jel se zna kolika je cijena toga   :icon_scratch:

Kolko se sjecam oko 55kn
Ne brže od života!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2408 : 02 Siječanj, 2012, 07:10:17 »
avaj sa vaniliom je 55kn 350g a obicni je 45kn 300g ako se sjecam dobro
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #2409 : 02 Siječanj, 2012, 11:13:56 »
Ovo sam naručil iz Slovenije, jel pil te proteine iko? Htio sam jedne druge ali nisu imali pa su mi preporučili ove, kao da su djelotvorniji...nije bitno ima tablica pa vidim ali me zanima jel ko to troši pa da veli kakvi su, jel ima nuspojava?

SYNGEX 2.250g  

http://www.flexshop.hr/sports-syngex-2250g-p-556.html
« Zadnja izmjena: 02 Siječanj, 2012, 11:17:18 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #2410 : 02 Siječanj, 2012, 11:19:42 »
avaj sa vaniliom je 55kn 350g a obicni je 45kn 300g ako se sjecam dobro

i cokolada je nesto skuplja oko 65kn tako nesto
Ne brže od života!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2411 : 02 Siječanj, 2012, 18:00:28 »
Ovo sam naručil iz Slovenije, jel pil te proteine iko? Htio sam jedne druge ali nisu imali pa su mi preporučili ove, kao da su djelotvorniji...nije bitno ima tablica pa vidim ali me zanima jel ko to troši pa da veli kakvi su, jel ima nuspojava?

mislim sta ocekivati za odgovor?

to je jednostavno dodatak prehrani koji pomaze pri rastu, a to je spor i dugotrajan proces

 :dontknow:

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #2412 : 02 Siječanj, 2012, 18:07:15 »
Znam čemu služe, nego pitam jel trošil tko točno te proteine tog proizvođača.... jer nije bilo ELITE WHEY pa su mi dali to...a na njih se niko nije žalil dok za ove nema baš puno recenzija.

Pa pitam možda je tko iz ove teme troši to!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2413 : 02 Siječanj, 2012, 20:00:54 »
znam da si to mislio samo ja ne znam odgovoriti onako kako mislim

mislim, nece netko reci super su, napuco sam se u mjesec dana s time, odlicno je, ako me kuzis :/

ma de sutit cu :D
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #2414 : 02 Siječanj, 2012, 22:21:04 »
Mislio sam više da netko veli da nisu dobri i tako, da im se prdi od njih, da imaju proljev i slično... A da mi neće biti ništa od jednog pakovanja to znam.

Lako je kupit one koje svi uzimaju i koji su provjereni al ovak nekaj uzimat je malo klimavo zato pitam. A jebiga sad, sad bum vam ja rekel jel ima kakvih nuspojava :icon_thumright:

Evo 2.mj je pri kraju, držim se programa i rezultati se vide, nisam sad bilder ali skuži se  :icon_tongue::icon_thumright:


BTW...kaj ti uzimaš od proteina?
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2415 : 02 Siječanj, 2012, 23:00:41 »
Mislio sam više da netko veli da nisu dobri i tako, da im se prdi od njih, da imaju proljev i slično... A da mi neće biti ništa od jednog pakovanja to znam.

Lako je kupit one koje svi uzimaju i koji su provjereni al ovak nekaj uzimat je malo klimavo zato pitam. A jebiga sad, sad bum vam ja rekel jel ima kakvih nuspojava :icon_thumright:

Evo 2.mj je pri kraju, držim se programa i rezultati se vide, nisam sad bilder ali skuži se  :icon_tongue::icon_thumright:


BTW...kaj ti uzimaš od proteina?
sam peri deri,zajebi proteine ako ti prehrana nije sredena kako treba...
ps. koliko otprilike unosis proteina dnevno ukljucujuci i ovo sto pijes kao shake?(OVO VRIJEDI I ZA OSTALE,ZNACI CISTO INFORMATIVNO KOLIKO PROTEINA UNOSITE PO DANU)

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #2416 : 02 Siječanj, 2012, 23:07:17 »
Ma normalno, ko to zna ne brojim to, jedem piletinu, krumpir itd no ne po receptu pa nisam lumen u pm, u teretanu idem zbog rekreacije a ne opsesije prema mišićima. Hranim se kaj mi mama/sestra skuha...

Proteine sam si i naručil zato da imam dozu dovoljnu za trening ili kak @Cok veli "dodatak prehrani". Brzo razgradivi proteini poslje treninga bilo u teretani bilo u dvorani i to je to.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2417 : 02 Siječanj, 2012, 23:18:35 »
Ma normalno, ko to zna ne brojim to, jedem piletinu, krumpir itd no ne po receptu pa nisam lumen u pm, u teretanu idem zbog rekreacije a ne opsesije prema mišićima. Hranim se kaj mi mama/sestra skuha...

Proteine sam si i naručil zato da imam dozu dovoljnu za trening ili kak @Cok veli "dodatak prehrani". Brzo razgradivi proteini poslje treninga bilo u teretani bilo u dvorani i to je to.
ma normalno,razumijem  :icon_thumright:
ni ja nisam racunao do prije par tjedana,ali posto svaki dan ajmo reci unesem skoro isti broj proteina nekad malo manje nekad vise ali nisu velike oscilacije,dosao sam do zakljucka da svaki dan unesem 200gr protina sto je dosta...rak rana mi je posni sir kojeg svaki dan jedem 1 kg,vec me prodavacice u trgovini čudno gledaju i neugodno mi je vise dolaziti tako da svaki dan idem u drugu trgovinu po 1 kg sira  :laughing7:
doslovno kada se isprdim smrdi po posnom siru ahahhahaha  :laughing3:




Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #2418 : 02 Siječanj, 2012, 23:24:57 »
ma normalno,razumijem  :icon_thumright:
ni ja nisam racunao do prije par tjedana,ali posto svaki dan ajmo reci unesem skoro isti broj proteina nekad malo manje nekad vise ali nisu velike oscilacije,dosao sam do zakljucka da svaki dan unesem 200gr protina sto je dosta...rak rana mi je posni sir kojeg svaki dan jedem 1 kg,vec me prodavacice u trgovini čudno gledaju i neugodno mi je vise dolaziti tako da svaki dan idem u drugu trgovinu po 1 kg sira  :laughing7:



Ma ja sam isto skuzio da je dobro jesti bilo sto od mesnih preradjevina, i mlijecnih proizvoda osjetis po sebi :icon_thumright:
Sira je isto dobro jesti, imamo mi jednog momka u drustvu..koji je kao mali stalno pio mlijeka znaci od rodjenja su mu davali a poslije ga je pio po litru na dan sa 5-6 godina, i momak se u 6-7 razredu poceo razvijat samo tako, sad je zavrsio skolu ide na fax, i nikakva teretana nista samo nogomet a jak je ko konj!! i najrazvijeniji je u nasem drustvu, kako se kaze ko od brda odvaljen...i valjda sad nesmije vise piti mlijeko, mislim smije al mora pazit skroz malim kolicinama!!
Ne brže od života!!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2419 : 02 Siječanj, 2012, 23:29:23 »
Ma ja sam isto skuzio da je dobro jesti bilo sto od mesnih preradjevina, i mlijecnih proizvoda osjetis po sebi :icon_thumright:
Sira je isto dobro jesti, imamo mi jednog momka u drustvu..koji je kao mali stalno pio mlijeka znaci od rodjenja su mu davali a poslije ga je pio po litru na dan sa 5-6 godina, i momak se u 6-7 razredu poceo razvijat samo tako, sad je zavrsio skolu ide na fax, i nikakva teretana nista samo nogomet a jak je ko konj!! i najrazvijeniji je u nasem drustvu, kako se kaze ko od brda odvaljen...i valjda sad nesmije vise piti mlijeko, mislim smije al mora pazit skroz malim kolicinama!!
ma sa prevelikim unosom mliječnih proizvoda(mlijeko,sir pogotovo) se nije za zajebavati jer toliki broj proteina moze stetiti bubrezima i zato kod takvih unosa treba piti PUNO VODE!
ja nakon sto pojedem pola kile popijem 1l-1.5l vode+jos sto toliko popijem u teretani tako da svaki dan popijem oko 4l vode
meni je osobno taj posni sir vrhunac jer u 0.5kg sira ima 60 gr proteina sto je stvarno puno...
pojedem 2 takva sir+ 150gr zobenih sa pola mjerice wheya i mlijeko 0.5% masti+sta bude za rucak+1mjerica wheya sa dekstrozom poslije bildane+jos neki obrok ubacim(tuna il tak nes) i dodem na 200gr po danu

dosta je tesko to odrzavati svaki dan al jbg ako hoces sve se moze,samo sto me dnevno to izade oko 45 kn sto nije malo al opet bolje da sir kupujem nego cigare  :frajer: