Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1077826 )

0 Članova i 13 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #1180 : 05 Travanj, 2011, 23:45:16 »
vjerujem da ti trening nije podjeljen na skupine, nego radis taj isti trening stalno..
ugl. bilo bi ti dobro podijelit trening na skupine, recimo ako ides 3 puta tjedno, radis ponedjeljak: prasa, ramena (ne previse jer uz vjebe za prsa uvelike rade i ramena) i triceps.. srijeda: ledja i biceps.. petak: noge i trbuh.. tim sistemom za pocetak mos fine rezultate vidit, a i misici se stignu fino odmorit.. e sad, dalo bi se tu jos pisat i koliko serija radit, i naravno koje vjezbe za svaku misicnu skupinu, jer nitko ne reagira jednako na trening.. pored svega ovoga, sredis si prehranu za pocetak i kasnije po potrebi ubacis whey(protein), kreatin, aminokiseline i slicno..
vidis toga se nisam sjetio..hvala ti puno poslusat cu i tako cu i radit zahvaljujem :icon_thumright:
Ne brže od života!!

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #1181 : 06 Travanj, 2011, 00:13:06 »
iman jedno pitanje
kolko kila mogu nabacit u 3 miseca sa mega mason?iden svako dva dana u teretanu po 2 sata,jeden pravilno i obilato,pijen to kako triba i to je to
minimalno 10-11 ako pijes kako pise tamo na pakiranju
« Zadnja izmjena: 06 Travanj, 2011, 00:55:27 marko209vx »
4t

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #1182 : 06 Travanj, 2011, 00:45:07 »
ali vjeruj mi ne zelis to, been there done that
da ne spominjem ovaj trening od 2 sata, zajebi to

Offline ivan_vu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vukovar
  • Moj Skuter: ima dva kotaca
  • Moja Kaciga: shark s800
  • MojSetup: 72cc
  • MojSpuh: shacal
Odg: Teretana
« Odgovori #1183 : 06 Travanj, 2011, 01:40:01 »
minimalno 10-11 ako pijes kako pise tamo na pakiranju

pusti pakiranja.. dnevni unos proteina u organizam ti treba biti 2g po kili tjlesne tezine.. naravno, treba pazit i na kalorijski suficit i vidit koja ti je granica di stagniras tj. odrzavas masu, i koliko treba povecat da bi rastao, i naravno treba pazit na ugljikohidrate..
a tih 10-11kg u 3mj. su mozda 2kg misica, jer ljudi na kuri testa u ptc-u (post teraphy cure) dobiju mozda 5kg misica.. kad izbace vodu, i ociste salo, a za vrijeme kure buknu i po 15-20kg..
tako da nemojte se zavaravat sa tim pricama na pakiranju i slicnim sranjima..

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #1184 : 06 Travanj, 2011, 01:46:45 »
ma koja 2g po kg
jel vi znate kakva je to jebada???
ja ako sam unosio dnecno 100g uvrh glave na svojih 90kg
prosjek oko 70g dnevno

a slike se vide

ta 2g su za ovisnike, ne zelim svoj zivot podredit tome, i bez tih brojki se moze sasvim uredno izgledat

patite vi dosta od toga, brojke

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #1185 : 06 Travanj, 2011, 07:40:03 »
Zasto decke pocetnike puniti s takvim ekstremnim pravilima. Ko da ce biti neki buduci bilderi. Ja mislim da vecina njih zeli biti samo veci i to je to.

Da postanete veci, a pod time mislim da svi smatrate ruke i ramena evo vam savjet. Da bi imali vece ruke nemojte se ubijat na bicepsima. Triceps je veci misic, brze raste i lakse ga je za napraviti a nakon toga ruka isto raste i dobiva se veci volumen.

Sto se tice suplemenata decki, moj savjet je da samo rokate maminu kuhinju, ali pojedite ne samo svoj nego i od sestre, jer kad jednom krenete sa dodatcima i zamjenama za obroke, pa sa razlicitim preparatima itd.... Vrlo brzo necete biti zadovoljni pa ce te traziti jos da bi bili veci, vjerojatno prvo metane, i slicno tome a poslje i pikanje. Sad da vas upozorim, teretana moze biti jako skup sport, samo prehrana i ostali dodatci na primjer ber beda prelaze potrosnju goriva u danu( a vozim se puno) dalje kad dodjete do ovih ozbiljnijih stvari, postaje jos skuplje.

Naprimjer testosteron sam i nije tako skup,  ali ne bi ga se smjelo uzimati samog, tako da vam zastita i ostale gluposti predju cijenu od cca 1500 - 2000 kuna za nekih 6 tjedana. Tu nije uracunat protein, teretana i ostalo.

Sad samo da znate, moje iskustvo je radite po grupama sve, pite puno tekucine, kvalitetno i puno i ne zaboravite CORE misice, ne zbog cura koje vole plocice nego zbog vaseg zdravlja

Za one koji stvarno zele biti bodybuilderi, oni ce se vec informirat.
There is no replacement for displacement

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #1186 : 06 Travanj, 2011, 09:51:27 »
@ivan_vu: da si procitao sta sam prije pisao bi vidio da ga zajebavam...neda mi se odgovarat ekipi kojoj je tesko prelistat temu od pocetka, a masu puta smo pisali o nekim temama...neka se potrudi i nade odgovor.

cameo? 70g...s time zaboravi da ces ista postic... ja sam ovu masu derao sa 5000kcal dnevno, 500g UH i 350g proteina... na svojih 105kg
pojacaj unos  :icon_thumright:
ne patimo mi od nicega, ali medicina striktno kaze sto i kako, ovaj sport jako toga dijeli sa medicinom i nutricionizmom.

@zich znam o cemu pricas, ja mjesecno trosim oko 2000kn samo na hranu...a natural sam  :icon_thumright:
4t

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #1187 : 06 Travanj, 2011, 10:11:26 »
iman jedno pitanje
kolko kila mogu nabacit u 3 miseca sa mega mason?iden svako dva dana u teretanu po 2 sata,jeden pravilno i obilato,pijen to kako triba i to je to

evo da ti odgovorim da je sve ralativno

znaci ovisi o sto stvari, a ja cu ti nabrojat samo par bitnih:

-metabolizam
-trenutna snaga, kondicija
-kolicina i kvaliteta treninga
-prehrana
-odmor
-financije


evo sve to utjece na to koliko ces kila dobiti

ali koliko sam ja upoznat, mega mass te jako napuhuje, dobivas puno vode, ne znam koji su omjeri protein / UH i tako dalje

bolje ti je uzmi nakon treninga dozu whey + u DM kupis "grozdjeni secer" i ostalo sve normalno

imas jos i neke cajeve/pripravke koji se popiju prije treninga za vecu snagu/izdrzljivos i bolji odmor izmedju serija, sad koliko je to placebo, koliko je stvarno necu ulaziti, ali meni zna pomoci.

There is no replacement for displacement

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Teretana
« Odgovori #1188 : 06 Travanj, 2011, 10:30:41 »


Sto se tice suplemenata decki, moj savjet je da samo rokate maminu kuhinju, ali pojedite ne samo svoj nego i od sestre, jer kad jednom krenete sa dodatcima i zamjenama za obroke, pa sa razlicitim preparatima itd.... Vrlo brzo necete biti zadovoljni pa ce te traziti jos da bi bili veci, vjerojatno prvo metane, i slicno tome a poslje i pikanje. Sad da vas upozorim, teretana moze biti jako skup sport, samo prehrana i ostali dodatci na primjer ber beda prelaze potrosnju goriva u danu( a vozim se puno) dalje kad dodjete do ovih ozbiljnijih stvari, postaje jos skuplje.



ne slazem se s tom tezom..
treba jest cim vise puta dnevno svaka 2-3 sata....al se ne pretrpavat, jer ukoliko se prenatrpamo hranom tijelo to nemre razgradit dovoljno brzo i onda iskoristivost hrane sto se tice energije je manja...
a ako jedemo svaka 2-3 sata umjereno, tijelo sve to razgrati dobiva maksimalnu iskoristivost odhrane sto se tice energije i ne "skladisiti" visak, to znaci ne dobivamo salo...
a ako jedemo vise puta dnevno odma ces se osjecat bolje za vrijeme treninga(bar ja)
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #1189 : 06 Travanj, 2011, 10:46:17 »
ne slazem se s tom tezom..
treba jest cim vise puta dnevno svaka 2-3 sata....al se ne pretrpavat, jer ukoliko se prenatrpamo hranom tijelo to nemre razgradit dovoljno brzo i onda iskoristivost hrane sto se tice energije je manja...
a ako jedemo svaka 2-3 sata umjereno, tijelo sve to razgrati dobiva maksimalnu iskoristivost odhrane sto se tice energije i ne "skladisiti" visak, to znaci ne dobivamo salo...
a ako jedemo vise puta dnevno odma ces se osjecat bolje za vrijeme treninga(bar ja)

gledaj....

biti rob teretane i paziti da ces svakih 3 sata pojest malo rize i pilecih prsa, jaja ili posnog sira, paziti kako dises i to

ovdje vecina decki nisu bilderi, vec u teretanu idu da bi se malo razjacali, trebalo bi paziti na prehranu, ali znam ja po sebi, da se jednostavno ne stigne. posao, trening, razlicite kombinacije i tako da nema sanse, da imam 6 obroka u danu.

ako ce kvalitetno trenirat, ja ne znam o kakvom salu ti pricas, jedino ako patis na neku extra defku, pa ti gram masti smeta.

treba vidjet sta decki oce, a koliko sam ja vidio svi zele biti VELIKI, a ne izdefinirani (uglavnom s godinama i iskustvom odlucit ce kako dalje)

There is no replacement for displacement

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Teretana
« Odgovori #1190 : 06 Travanj, 2011, 11:10:37 »
gledaj....

biti rob teretane i paziti da ces svakih 3 sata pojest malo rize i pilecih prsa, jaja ili posnog sira, paziti kako dises i to

ovdje vecina decki nisu bilderi, vec u teretanu idu da bi se malo razjacali, trebalo bi paziti na prehranu, ali znam ja po sebi, da se jednostavno ne stigne. posao, trening, razlicite kombinacije i tako da nema sanse, da imam 6 obroka u danu.

ako ce kvalitetno trenirat, ja ne znam o kakvom salu ti pricas, jedino ako patis na neku extra defku, pa ti gram masti smeta.

treba vidjet sta decki oce, a koliko sam ja vidio svi zele biti VELIKI, a ne izdefinirani (uglavnom s godinama i iskustvom odlucit ce kako dalje)




slazem se s tobom...
kad sam reko ovo svaka 3 sata jest nisam mislio da pazi jel to ovo il ono...nego puno se bolje osjecas kad svaka 3 sata nesto pojedes...ja uopce ne pazim kaj jedem, nego samo pokusavam cim vise puta jest u danu i od kad sam pocel tak radit puno se bolje osjecam....

dokaz da ne pazim na prehranu je taj da kad krenem npr. napolitanke jest ne stajem dok ih pola ne pojedem :)


Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Teretana
« Odgovori #1191 : 06 Travanj, 2011, 11:13:54 »
sve je to jednostavno...temelji su davno postavljeni za bb.... sad su samo to finese.. ja sad na defki imam 2 puh obroka,sat prije treninga i poslije... ostalo su pm... nema filozofije...kardio Li poslije treninga i ujutro na taste 2-3 put tjedno..... amen...
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #1192 : 06 Travanj, 2011, 11:41:10 »


cameo? 70g...s time zaboravi da ces ista postic... ja sam ovu masu derao sa 5000kcal dnevno, 500g UH i 350g proteina... na svojih 105kg
pojacaj unos  :icon_thumright:
ne patimo mi od nicega, ali medicina striktno kaze sto i kako, ovaj sport jako toga dijeli sa medicinom i nutricionizmom.



marko sve je to znam, nacitao sam se svega i svacega, od anatomije tijela do kemijskih spojeva u preparatima
ali kazem ti, ja sam i s tih 70 uspio postici ono sa slika
a 99% decki ovdje zeli nesto normalno, ne podredit zivot tome nego izgledat lijepo
ti si extrem, svaka cast

Offline ivan_vu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vukovar
  • Moj Skuter: ima dva kotaca
  • Moja Kaciga: shark s800
  • MojSetup: 72cc
  • MojSpuh: shacal
Odg: Teretana
« Odgovori #1193 : 06 Travanj, 2011, 12:03:21 »
@ivan_vu: da si procitao sta sam prije pisao bi vidio da ga zajebavam...neda mi se odgovarat ekipi kojoj je tesko prelistat temu od pocetka, a masu puta smo pisali o nekim temama...neka se potrudi i nade odgovor.

cameo? 70g...s time zaboravi da ces ista postic... ja sam ovu masu derao sa 5000kcal dnevno, 500g UH i 350g proteina... na svojih 105kg
pojacaj unos  :icon_thumright:
ne patimo mi od nicega, ali medicina striktno kaze sto i kako, ovaj sport jako toga dijeli sa medicinom i nutricionizmom.

@zich znam o cemu pricas, ja mjesecno trosim oko 2000kn samo na hranu...a natural sam  :icon_thumright:

aj fala bogu neko tko se kuzi..  nisam citao prije sta si pisao jer sam ajmo rec novi.. al unazad nekolijko stranica svega sam se nacito..
i ovih 70g dnevno, ok, mozda je uzimao 70-100g dnevno,ali u shakeu, pretpostavljam da ne broji unos iz ostalih obroka, tako da taj broj ako imalo kvalitetno jede sigurno naraste..

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #1194 : 06 Travanj, 2011, 12:17:48 »
ivane, ne
nisam pio uopce protein, i unosio sam samo s hranom do 100g proteina
vrati se par stranica unatrag i nadji slike

u pocetku je tu bilo svega i svacega, ali prvu godinu samo, ostalih par samo hrana, jer mi je iskreno premala razlika za ulozeni trud kad se bas posvetim

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Teretana
« Odgovori #1195 : 06 Travanj, 2011, 12:31:42 »
ajde ako neko zna koja je vjezba za koji dio misica,negdje je to bilo tu,trazio sam ali nisam mogao nac,hvala

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #1196 : 06 Travanj, 2011, 12:41:12 »
ajde ako neko zna koja je vjezba za koji dio misica,negdje je to bilo tu,trazio sam ali nisam mogao nac,hvala

tu ti stvarno samo GOOGLE moze pomoc

evo ti jedan link, kad sve procitas, trazi dalje sam

http://www.leehayward.com/gym_equipment/
There is no replacement for displacement

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #1197 : 06 Travanj, 2011, 12:41:12 »

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Teretana
« Odgovori #1198 : 06 Travanj, 2011, 12:44:24 »
fala obojici

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #1199 : 06 Travanj, 2011, 13:14:33 »
ako misliš to radit doma od nečega, bolje si napravi da ide onak u koso / \ tak da si moš primit kak ti paše jer nije svima jednako, meni je sjebano tam nekak mi je preusko  a ravno stoje | |

ma meni je ok i kad ravno stoje, nemam s tim problema. a vidjet ću za širinu, ni ja nebih volio da je preusko
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514