Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1048669 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4540 : 26 Siječanj, 2014, 11:52:23 »
taj lik je bolesnik iskompleksirani,kojem organizam iznutra izgleda poput trule višnje,više trule nego višnje...a o njegovim seksualnim sposobnostima bolje da ne pričam...svi ti koji zele na brzinu preskočiti par stepenica za mene nisu sportaši...treba ici 2 stepenice gore a 1 stepenica dolje,tako se napreduje,a ovakvi su odmah preskocili 10 stepenica i tu stali...

hahahaha ne znam vise ni sam sta da probam,ajde javi jel ista funkcionira,posto znam da ces ti iskreno napisati a ne izmisljati da si dobio krila kao neki haha...
iako mislim da vise nista ecu kupovati osim onog test freaka ili testoragea u proljeće,na takve testo boostere uvijek dobro reagiram,samo se onda moram kolniti ženskog roda  :laughing7:

btw ajlavsrku:ovo sto mi koristimo su dodaci prehrani,nema tu nikakve kemije,sve alle naturale  ;D

Offline ajlavsrku

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1206
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Vxr
  • Moja Kaciga: Vise njih
  • MojSetup: Polini vario i zvono,polini bregasta,kevlar,alu polutke,e5
  • MojSpuh: Serdarević ili bez kata
Odg: Teretana
« Odgovori #4541 : 26 Siječanj, 2014, 12:23:39 »
drago mi je da nisan shvacen krivo,da nezelite izgledat ko schwarzeneger u mladim danima  ;D

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4542 : 26 Siječanj, 2014, 14:21:15 »
taj lik je bolesnik iskompleksirani,kojem organizam iznutra izgleda poput trule višnje,više trule nego višnje...a o njegovim seksualnim sposobnostima bolje da ne pričam...svi ti koji zele na brzinu preskočiti par stepenica za mene nisu sportaši...treba ici 2 stepenice gore a 1 stepenica dolje,tako se napreduje,a ovakvi su odmah preskocili 10 stepenica i tu stali...

hahahaha ne znam vise ni sam sta da probam,ajde javi jel ista funkcionira,posto znam da ces ti iskreno napisati a ne izmisljati da si dobio krila kao neki haha...
iako mislim da vise nista ecu kupovati osim onog test freaka ili testoragea u proljeće,na takve testo boostere uvijek dobro reagiram,samo se onda moram kolniti ženskog roda  :laughing7:

btw ajlavsrku:ovo sto mi koristimo su dodaci prehrani,nema tu nikakve kemije,sve alle naturale  ;D
:icon_thumright:
PERO NATURALE  :toothy12:


A sta bi ti laga kako funkcionira, ako san se vec ja zajeba zasto bi i ti  ;D
Nac cemo do proljeca neki bolji test booster  :laughing7:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4543 : 27 Siječanj, 2014, 18:51:03 »
Evo mene da javin sta se dogada i kako ovo cudo radi. Pharmafreak Ripped SHIT

Maksimalna dopustena doza je 9g, i kao ne preporuca se preko toga jer je sulement prejak.
Ja za prvi put uzmen 14g, cisto da vidin koliko je to cudo jako.
Ok prode 15 min, nista, prode pola sata, nista. Krenem ja prema benchu. Iako inace pociman sa bucicama, danas za promjenu sa sipkom. I neki glup osjecaj me uvati, ko nervoza al gore. Stavin 100kg, izguran 10 puta, ali ios nista ne osjecan. Opet nastabit sa 100kg, 8 puta izguran. I od tu mi je energija krenila nizbrdo. Kontrakosi   kosi bp uzas. Cak mi se i sipka tresla sta mi se nikaf ne dogada, fokus nula bodova, pumpa-nema je, a o energiji da ne prican, ugl uzas.
inace kavu nisan popia ima 6 godia, niti pijem ikakve kofeinske gluposti, tako da san osjetljiv na kofein, al opet nista.

Nikako ovaj proizvod ne preporucujem. E sad mozda na nekog drugog mozda bude djelovalo, meni su se jedino ruke tresle tako da se na ispitu iza nisan moga koncetrirat.

Imenjak ostavi mi adresu u inboxu pa cu ti poslat dozu da probas.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4544 : 27 Siječanj, 2014, 23:01:43 »
Evo mene da javin sta se dogada i kako ovo cudo radi. Pharmafreak Ripped SHIT

Maksimalna dopustena doza je 9g, i kao ne preporuca se preko toga jer je sulement prejak.
Ja za prvi put uzmen 14g, cisto da vidin koliko je to cudo jako.
Ok prode 15 min, nista, prode pola sata, nista. Krenem ja prema benchu. Iako inace pociman sa bucicama, danas za promjenu sa sipkom. I neki glup osjecaj me uvati, ko nervoza al gore. Stavin 100kg, izguran 10 puta, ali ios nista ne osjecan. Opet nastabit sa 100kg, 8 puta izguran. I od tu mi je energija krenila nizbrdo. Kontrakosi   kosi bp uzas. Cak mi se i sipka tresla sta mi se nikaf ne dogada, fokus nula bodova, pumpa-nema je, a o energiji da ne prican, ugl uzas.
inace kavu nisan popia ima 6 godia, niti pijem ikakve kofeinske gluposti, tako da san osjetljiv na kofein, al opet nista.

Nikako ovaj proizvod ne preporucujem. E sad mozda na nekog drugog mozda bude djelovalo, meni su se jedino ruke tresle tako da se na ispitu iza nisan moga koncetrirat.

Imenjak ostavi mi adresu u inboxu pa cu ti poslat dozu da probas.
šteta,al to nas više ni ne čudi,ja se više začudim kada neki suplement radi hahahahahah
imenjak ma nemoras se zajebavati sa postom i slanjem,vjerujem ti,a ako na tebe nije djelovalo onda ni na mene nece  :toothy12: al cijenim to kao da si poslao,dobra volja je najvaznija  :icon_thumright:
znamo kako ti je,mene isto stisnio sada faks,al sam morao otici na trening danas...u srijedu 2 kolokvija a u četvrtak usmeni,joj joj,nece biti spavanja,i opet cu cijelu noc zderati da se utješim  :laughing7:

a sto se tiče tih suplemenata,mislim da se vise ne isplati bacati novce na te preworkoute suplemente i slično,treba se drzati onog standarnog i dobro jesti...ja cu jos probati jedno neki test booster i toe to,pa javim  :icon_thumright:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4545 : 27 Siječanj, 2014, 23:06:10 »
A ja ne odustajen dok ne naden nekog koji radi na mene  ;D

Ako oces, nikakvi mi problem nije poslat poston, cisto da probas, mozda i djeluje pa da budes siguran.
Posta mi minut od kuce  ;D
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4546 : 27 Siječanj, 2014, 23:14:41 »
A ja ne odustajen dok ne naden nekog koji radi na mene  ;D

Ako oces, nikakvi mi problem nije poslat poston, cisto da probas, mozda i djeluje pa da budes siguran.
Posta mi minut od kuce  ;D
haahhaha morat ce nesto izmisliti ili da sam smiksaš preworkout(5 grama beta alanina,200 mg kofeina,i jos arginina) vjeruj mi ovo je i mene pošteno opalilo  :laughing7:
al izbjegavam taj kofein u tabletama,glava me boli od njega haha

aj aj moze ako ti nije problem,tesko mene budalu nagovoriti  :laughing7:
posaljem ti u inbox adresu ;)

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4547 : 27 Siječanj, 2014, 23:18:44 »
 :icon_thumright:
Ja se od puno kofeina pocnen trest  :laughing7:

Ne budu li radili morat cu i ja pocet doma mixat svoje  ;D
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4548 : 27 Siječanj, 2014, 23:22:31 »
:icon_thumright:
Ja se od puno kofeina pocnen trest  :laughing7:

Ne budu li radili morat cu i ja pocet doma mixat svoje  ;D
[/quotepda,koliko je dobar taj kofein toliko i ne valja,ja sam sebi sj#bo skroz glavu od njega jer sam ga uzimao i kada sam morao uciti...ugl vise ga ne pijem,a ostalo mi jos 90 tableta  :laughing7:
red bull bez secera ili kava sa 2 natrena,toe to kada se trebam razbuditi  :icon_thumright:

bas me zanima kako cu reagirati na taj tvoj suplement,javim cim probam  :icon_thumright:

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: Teretana
« Odgovori #4549 : 29 Siječanj, 2014, 02:39:15 »
Dokazano je test boosteri ne djeluju. Rade ono što piše da rade, dižu nivo testosterona, ali za nekih 10-20% u najboljem slučaju. Nedovoljno da bi se ikakva znatna razlika primjetila.
A što se tiče preworkout-a, ono što je meni pružalo lijepe rezultate je:
     - N.O.-Xplode - Prvo kupio Pakovanje od 10 doza, ja mislim. Prelijep osjećaj, strašan pump, strašan fokus i poprilično me stimulirao, iako sam skroz otporan na kofein. Jedini problem je bio što je Beta-Alanin bio, valjda, prejak za mene. Imao sam osjećaj da mi je neko zalio vrat i šake benzinom i zapalio. Poslije toga kupio pakovanje od 1180g ili koliko već, također super djelovalo, samo bez tih čudnih efekata Alanina.
     - Cellucor C4 - Dobro djelovao, samo sam već treći dan morao uzimati 3+ doze jer me nije doticao. Najukusniji preworkout koji sam pio, posebno Icy Blue Razz. Ovdje 60 doza košta oko 460kn, pa nije ni toliko skupo, ali jebeš ga kad moraš 4 doze piti.
     - MP Assault - Imao samo 10ak probnih uzoraka. Prelijep osjećaj, dobar pump i dobar fokus. Isto Blue Rasberry ukus(drukčije se nekako zove), ukusan. Kupio sam ga dok je na akciji za 1360g bio 360 kuna. Super ponuda. Prve dvije sedmice uzimao jednu dozu, poslije toga su dvije bile dovoljne.
     - Jack3d Stara Formula - Sve dobro, morao uzimati 4+ doze prije treninga...
     - Cellucor M5 (Onaj iz dva dijela) - Vjerovatno najbolji proizvod za one što ne tolerišu dobro kofein. Meni je odgovarao, ali sam ga stack-ao sa 600mg kofeina u kapsulama.
Nadam se da sam barem malo pomogao.
I da, uzmite u obzir da treniram dva puta dnevno + jutarnji cardio i da sam svaki preworkout stack-a sa još 5g kreatina. Prvo MP Creatine, poslije toga Cellucor Core Creatine.

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4550 : 29 Siječanj, 2014, 12:54:15 »
Nisan na kompu pa se nemogu raspisat..

Test boosteri itekako djeluju, samo ne ko sta svi ocekuju od njih, Koristi ih 8 tjedana, pa odi na ocitanja testao vidit ces razliku, a ocito sam nisi svjestan koliko je 20% testosterona vise.

Ne rade na principu kad ubacujes u sebe HGH, da dobijas sinteticki hormon, pa se proizvidnja tvog supresuje.
Probaj jedan booster, kvalitetan, pa onda kazi da nevalja.  ;D

Neda mi se sad pisat, ali i estrogen blocker funkcionira itekako.

Preworkout suplemente nemoras preporucat jer to bas i nema smisla. Npr ovaj ripped freak na mene ne radi, dok na frenda koji je u tetetani 7 god funkcionira.

Ps prati tlak ako su u 3mj toliko pw suplementa proba  :icon_thumright:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: Teretana
« Odgovori #4551 : 29 Siječanj, 2014, 23:57:18 »
Trenutno 5 mjeseci bez pauze, a prije toga sam imao još pola godine nakon čega sam pauzirao radi slomljene šake. Tlak mi se čak i unormalisao, obzirom da sam prije jedva hodao i disao u isto vrijeme. A što se mene tiče, pre-workout treba preporučiti svakome ko hoće da dadne sve od sebe na svakom treningu. Nekome možda i ne treba, ali je meni potreban jer imam fakultet, trčanje i dva treninga dnevno. Barem za večernji trening sam siguran da mi treba. A za boostere sam rekao obzirom da svi misle da će djelovati kao IV testosteroni. 20 posto nije malo, ali obzirom da svi očekuju strašne rezultate za malo vremena, ne djeluje. Što se mene tiče, sve osim kreatina, pre-workout i aminokiselina je gubljenje novca ako se u kuhinji trudiš koliko u teretani. I da, probao sam dobar test booster. Cellucor P6 Black, 50 dana i nisam primjetio nikakvu znatnu promjenu. Ali i sam kažeš, nekome djeluje, nekome ne. Pozdrav, druže. :)

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4552 : 30 Siječanj, 2014, 01:35:02 »
Nekome djeluje, nekome ne. To san mislia na PW ne na test boostere, al nema veze.
Nije mi jasto kako bi uopce ovaj P6 triba radit bez TT, jedina stvar koja ubiti dokazano podize razinu.

Logicno je da ce ti se tlak smanjit i unormalit ako i kilazu smanjis. Npr ja kad san ima 119kg bia je 145/115, sad je 125/70.
Definitivno me je to saznanje jos vise motiviralo da sta zdravije treniran i da tome tezin.

Nemoj me krivo shvatit. Ja nisan neki ogroman ljubitelj Pw proizvoda, popia san ih svega par puta.
Ali mislin da osoba koja nije u stanju trenirat BEZ Pw prizvoda, nebi uopce trebala trenirat. Ko da si pod prisilon nekog preparata koji te tjera da radis nesto sta ne zelis.
Ja kad izaden iz teretane jedva cekan kad cu se vratit, sad iden lec i jedva cekan sutra trening, a kad doden tamo najrade bi zubima sve utege pogulia koliko obozavan trenirat.

A da, te standardne price, ja bi rezultate na brzinu, nema od toga nista  ;D
Ubiti i moguce je, ja tebi zdravlje, ti meni misic.  :laughing7:

Tocno to, Protein i Kreatin kao osnova, dalje, vise manje sta god oces, i nije da je bas potrebno.
BCAA na skidanju cisto kao antikatabolik.

Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Teretana
« Odgovori #4553 : 08 Veljača, 2014, 18:42:16 »
ima ko kakvih informacija o proteinima od konoplje ?? mislim nema thc pa nije nesto interesantno  :icon_biggrin: ali jel valja cemu to ?? iskustva blabla ??

http://www.herbioplus.com/#!protein-konoplje/cpza

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4554 : 08 Veljača, 2014, 20:04:00 »
Ja znan jedino da je bljutav i da imas osjecaj ko da blato pijes, barem ovaj od nekih trava sta san proba  ;D
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Marko^^

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 599
  • Bitno je da vozi :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donja Mahala
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight2
  • Moja Kaciga: GREX
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Giannelli Reverse
Odg: Teretana
« Odgovori #4555 : 08 Veljača, 2014, 20:07:06 »
Pozdrav
Sto mislite o ovim suplementima?
Scitec Nutrition 100% Pure Creatin Monohydrat 300g
Nitrox Therpy 17g-10 kesica bih uzeo
Whey Protein Professional 900 g

Sto kazete o odabiru ovih elemenata,kakvo uzimanje uzimate s tim da bih to poceo konzumirati nakon mjesec dana efikasne teretane.

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4556 : 08 Veljača, 2014, 20:24:05 »
Protein neka ti bude osnova.

Cek samo da te prvo pitan. Zasto si bas zapea za scitec ?
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Marko^^

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 599
  • Bitno je da vozi :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donja Mahala
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight2
  • Moja Kaciga: GREX
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Giannelli Reverse
Odg: Teretana
« Odgovori #4557 : 08 Veljača, 2014, 20:52:17 »
A eto,najblize za uzeti :)

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4558 : 08 Veljača, 2014, 21:34:41 »
Ne bacaj pare na ovaj nitrox, bolje uzmi 2kg wheya i neki monohidrat i to je to.
Taj protein je sasvim ok, neznan jesi negdi cita, al vidi jel sadrzi taj whey protein soje. Izbjegavaj to.

Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Marko^^

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 599
  • Bitno je da vozi :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donja Mahala
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight2
  • Moja Kaciga: GREX
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Giannelli Reverse
Odg: Teretana
« Odgovori #4559 : 08 Veljača, 2014, 21:57:05 »
Zast nitrox ne valja?
Mozda ga i uzmem da probamm :)