Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1053938 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4500 : 16 Siječanj, 2014, 22:27:14 »
5-6 kilica u mjesec dana?  :toothy12: Neznan cega si se ti najea al to suplement nije sigurno bia.

Ili si navuka 3kg masti i 3kg vode  :laughing7:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline duplyman

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50R
  • Moja Kaciga: Takachi
  • MojSetup: Najbolji
  • MojSpuh: Samo moj
Odg: Teretana
« Odgovori #4501 : 17 Siječanj, 2014, 12:19:21 »
Ma voda,mast misicna masa za onoga koji izgleda kao kostur sve je dobro dok je na pravom mjestu. Zato sam i napisao ako hocete malo vise snage i kila sta da uzmete. :confused5: :icon_biggrin:
Jedini dobar pogled na tamne oblake je na retrovizoru

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4502 : 17 Siječanj, 2014, 13:25:30 »
Ma voda,mast misicna masa za onoga koji izgleda kao kostur sve je dobro dok je na pravom mjestu. Zato sam i napisao ako hocete malo vise snage i kila sta da uzmete. :confused5: :icon_biggrin:
A za kostura sve valjda, da.  :icon_biggrin:
Serious Mass od optimuma je dobar gainer za kosture, navuce dosta kg. Al nije ni jeftin sa obziron kolika je doza  :laughing7:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline duplyman

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50R
  • Moja Kaciga: Takachi
  • MojSetup: Najbolji
  • MojSpuh: Samo moj
Odg: Teretana
« Odgovori #4503 : 17 Siječanj, 2014, 14:50:57 »
Kako bi rekli " koliko para toliko muzike"!!  :icon_thumright:
Jedini dobar pogled na tamne oblake je na retrovizoru

Offline dzeba

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 644
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mostar
  • MojSpuh: furnja boze sacuvaj....
Odg: Teretana
« Odgovori #4504 : 18 Siječanj, 2014, 11:15:08 »
jel neko pito ovaj protein namjeravam uzet...kako sam gledo po netu hvale ga a i cjena je super za 3,5kg

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4505 : 18 Siječanj, 2014, 13:50:33 »
Ok je whey. To su belgijanci koliko se sijecam. 8 god su na trzistu al nisu se bas proslavili.

Ja osobno izbjegavam whey pretrpan natrijem, taj ima cak i preko 200mg po mjerici, u postu prije kad san o kreatinu pisa san reka zasto.
Ako ima vise od 70ak g po mjerici, znaci da nije prosa prirodnu filtraciju nego je ispran kiselinama da bi se dobila cistoca. Taj je postupak i jeftiniji pa dosta firmi to radi.
Al oni sami kad reklamiraju taj whey, napisu 'denaturaliziran whey protein'.

Moja preporuka ti je dymatize, ti kako oces  :icon_thumright:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4506 : 18 Siječanj, 2014, 14:04:11 »
Ok je whey. To su belgijanci koliko se sijecam. 8 god su na trzistu al nisu se bas proslavili.

Ja osobno izbjegavam whey pretrpan natrijem, taj ima cak i preko 200mg po mjerici, u postu prije kad san o kreatinu pisa san reka zasto.
Ako ima vise od 70ak g po mjerici, znaci da nije prosa prirodnu filtraciju nego je ispran kiselinama da bi se dobila cistoca. Taj je postupak i jeftiniji pa dosta firmi to radi.
Al oni sami kad reklamiraju taj whey, napisu 'denaturaliziran whey protein'.

Moja preporuka ti je dymatize, ti kako oces  :icon_thumright:
imenjak aj šibnik link wheya koji koristis  :icon_thumright:

ne znam za vas,al ja se drzim samo myprotein prozvoda(znaci whey,glutamin,bcaa,maltodextrin,kreatin etil ester,beta alanin..) i prezadovoljan sam,i znam hrpu ljudi koji su zadovoljni sa njihovim proizvodima a definitivno su best buy...upravo sam narucio 5 kg impact wheya bez okusa za 470 kn,pa to je đabe a meni koji jako puno trosim wheya omjer količine/cijene/kvalitete jako igra ulogu...namjerno sam uzeo bez okusa jer ne sadrzi zaslađivače i slično a ima veci udio  proteina na 100 gr,to sto mozda nije ukusan za pit mi ne igra toliku ulogu,jer sam se do sada nagutao svega i svačega i vise me nista ne moze iznenaditi,a čak sam cuo da uopće nije loš "okus"...i nedavno je taj whey bio slan na analizu i zadovoljio je sve specifikacije,i stvarno znam par ljudi dosta iskusnih u ovom sportu koji nemaju apsolutno riječ zamjerke sto se tiče njihovih proizvoda,...imaju oni u ponudi i izolat,ali sada kada sam narucivao bilo je na lageru samo 1 kg a to mi je smijesno kupovati jer mi traje 2 tjedna..

eto topla preporuka,od mene i od svih koje znam da koriste njihove proizvode(a znam ih stvarno dosta)

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4507 : 18 Siječanj, 2014, 14:29:00 »
imenjak aj šibnik link wheya koji koristis  :icon_thumright:

ne znam za vas,al ja se drzim samo myprotein prozvoda(znaci whey,glutamin,bcaa,maltodextrin,kreatin etil ester,beta alanin..) i prezadovoljan sam,i znam hrpu ljudi koji su zadovoljni sa njihovim proizvodima a definitivno su best buy...upravo sam narucio 5 kg impact wheya bez okusa za 470 kn,pa to je đabe a meni koji jako puno trosim wheya omjer količine/cijene/kvalitete jako igra ulogu...namjerno sam uzeo bez okusa jer ne sadrzi zaslađivače i slično a ima veci udio  proteina na 100 gr,to sto mozda nije ukusan za pit mi ne igra toliku ulogu,jer sam se do sada nagutao svega i svačega i vise me nista ne moze iznenaditi,a čak sam cuo da uopće nije loš "okus"...i nedavno je taj whey bio slan na analizu i zadovoljio je sve specifikacije,i stvarno znam par ljudi dosta iskusnih u ovom sportu koji nemaju apsolutno riječ zamjerke sto se tiče njihovih proizvoda,...imaju oni u ponudi i izolat,ali sada kada sam narucivao bilo je na lageru samo 1 kg a to mi je smijesno kupovati jer mi traje 2 tjedna..

eto topla preporuka,od mene i od svih koje znam da koriste njihove proizvode(a znam ih stvarno dosta)
Evo kolega.. https://www.proteini.si/hr/proteini-sirutka/dymatize-all-natural-elite-whey-protein-2270g-1205/?proizvajalecid=11  :icon_thumright:

To za okuse se slazem, svakakvih govana smo se vjerujem najeli, pogotovo od sci-muscle :laughing7: tako da sad sve ide..

Dymatize je firma koja ne koristi nikakva umjetna sladila, aspartam ni njegove imitacije itd. A opet okusi su im fenomenalni  ;D

Nemoj samo da te zavara to sta on ima 26g proteina na 30g, a neki drugi ima 22g na 30.. Ako taj od 26g ima 20g protina soje, onda ga mozes slobodno u skoljku istrest i narucit novi. To ne pise u 'hranjivoj vrijednosti' al ako malo bolje prokopas vidit ces postotak izolata, koncetrata, albumena jaja itd. Neki cak imaju i hidroizolata iako ne bas u velikim kolicinama.
Ja bi jedino od njih narucia maltodextrin jer ga nebi bog nasa nigdi  ;D

Btw kolega ovaj gore 6kg u mjesec dana diga sa onim suplementom, sta cekas ?!  :icon_biggrin:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4508 : 18 Siječanj, 2014, 14:49:46 »
ma ja cu bankrotirati sa tom teretanom i svime,upravo mi je stigao papiric da podignem paket u vrijednosti 100 eura,bar imam postarinu besplatnu  :toothy3:
sreća sto vise ne ulazem u skuter,jer i ovako jedva skrpavam kraj sa krajem,stravično skup sport zato me otkrice myproteina spasilo,ne bi ja to inace mogao izfinacirati...a sto se tiče soje mislim da ona nije karakteristicna za myprotein impact whey jer bi se to već masovno pričalo,ali recimo znam da je onaj ironmaxx protein soje ili čega vec i da ga treba zaobilaziti u sto sirem luku...
dobar je maltodextrin,bolji od dekstroze,ali treba vitargo nabaviti,skup je ko suvo zlato čak i na toj stranici preko koje narucujem gdje je inace sve jeftino  :toothy3:

bas sam htio komentirati tih 6 kg u mjesec dana,al reko necu,nemam volje vise,ti ces sigurno umjesto mene  :toothy12:
neki dan sam se bas posvadao sam adminom od proteini si.,koji me uvjerovao da tipičan ektomorf koristenjem monohidrata,kazeina,wheya i glutamina gartira 5 kg ciste misicne mase u 40-60 dana,pa to stvarno nema nigdje..
koliko bi mi do sada imali čistih kg misica da je to tako? :D pa phil heath bi bio k**ra* nasprem nas,samo ne znam zasto onda postoji kemija kada ide sve tako lagano  :toothy12:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4509 : 18 Siječanj, 2014, 15:01:12 »
Da je reka u 40 mjeseci 5kg ciste suve misicne mase, onda bi mu povirova  :laughing7:
Ma netreba slusat takve likove, pogotovo onaj njihov, uff nemogu se sitit kako se zove, al lik je istresa na stol whey od olimpa, ON i dymatize, i gleda ih onako na stolu i kaze, DA DA, ovaj ovde je najbolji.  :toothy12:
I on njihov admin  :sad3:

Imaju jeftinih proizvoda, istina, glutamin se isplati uzet itekako, al kod ostalih proizvoda i nije neka razlika u cijeni, mozda 10-20% max. A kreatina se drzim nutrendovog i to je to.

Da da, taj ironmax je katastrofa, ja san ga jedanput uzea, o krv mu j**** pa to je bilo tako uzasnog okusa, jaoo, jos neke mrvice sa keksima plivaju, 10 min ti treba da popijes/pojedes sejk.

Ja ovde narucin whey i kreatin, uzet cu jos glutamin kad krenem sa def. 1.3. i to je to.
I da, narucia san Ripped Freak, pre workout, javin ti kako radi ako uopce radi  :laughing7:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4510 : 18 Siječanj, 2014, 15:22:27 »
Da je reka u 40 mjeseci 5kg ciste suve misicne mase, onda bi mu povirova  :laughing7:
Ma netreba slusat takve likove, pogotovo onaj njihov, uff nemogu se sitit kako se zove, al lik je istresa na stol whey od olimpa, ON i dymatize, i gleda ih onako na stolu i kaze, DA DA, ovaj ovde je najbolji.  :toothy12:
I on njihov admin  :sad3:

Imaju jeftinih proizvoda, istina, glutamin se isplati uzet itekako, al kod ostalih proizvoda i nije neka razlika u cijeni, mozda 10-20% max. A kreatina se drzim nutrendovog i to je to.

Da da, taj ironmax je katastrofa, ja san ga jedanput uzea, o krv mu j**** pa to je bilo tako uzasnog okusa, jaoo, jos neke mrvice sa keksima plivaju, 10 min ti treba da popijes/pojedes sejk.

Ja ovde narucin whey i kreatin, uzet cu jos glutamin kad krenem sa def. 1.3. i to je to.
I da, narucia san Ripped Freak, pre workout, javin ti kako radi ako uopce radi  :laughing7:
točno to...a taj ironmax je šrot od proteina,sto dalje od toga,ja sam ga isto mislio kupiti al na srecu nisam jer sam saznao na vrijeme o čem se radi...
moze,probaj taj ripped freak pa javi hahaha,ako se netko isprobavao sam tim suplementima onda smo to nas dvojica hahahah  :laughing7:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4511 : 18 Siječanj, 2014, 15:39:42 »
 :toothy12:
Da da, ko ce testirat ako necemo nas 2 budale  :laughing7:

Razmislja san izmedu ovog il jacka al jack je izgleda jako los nakon sta vise nema DIMM u sastavu pa eto  ;D
Kod ovog rippeda upozorenja ko da cu popit nitroglicerin, nemoj ovo nemoj ono.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4512 : 19 Siječanj, 2014, 16:41:13 »
:toothy12:
Da da, ko ce testirat ako necemo nas 2 budale  :laughing7:

Razmislja san izmedu ovog il jacka al jack je izgleda jako los nakon sta vise nema DIMM u sastavu pa eto  ;D
Kod ovog rippeda upozorenja ko da cu popit nitroglicerin, nemoj ovo nemoj ono.
hahahhaah dobro kazes,a mislim da smo se i mi opametili sto se tiče tih suplemenata,i da sa punim pravom mozemo reci da je 80-90% tih suplemenata mazanje očiju i marketinski trik  :icon_thumright:

ja se ne sjecam koji sam zadnji suplement kupio a da nije dio "standardne opreme" tipa(protein,kreatin,bcaa,glutamin...) :D
mislim da je bila riječ o onom čuvenom assault od musclepharma,znači jos sam dan danas ljut sto sam pljunio 300 kn za to smeće koji je trebalo raditi u bar nekom pogledu,i od tada sam rekao vise nikad!  :laughing7:

drzim se standarnog(protein,maltodextrin,kreatin etil ester,bcaa,glutamin i eventualno beta alanin) uz naravno sredenu prehranu i dobar trening i toe to...to su provjereni suplementi koji vrijede svake lipe,i zato uvijek stedim da si to sve omogucim u sto vecim količinama...pogotovo od kada sam otkrio myprotein...
kupim bcaa i to ne obični nego onaj 4:1:1,500 gr za 227 kn,onaj obični bcaa je jos malo jeftini cca 30 kn na istu količinu...a glutamin je doslovno đabe,1 kg glutamina za 167 kn,pa to je kao da vam ga netko da besplatno...tako da,za te stvari uvijek pokusavam imati love,ali naravno uzalud sve ako nemate prehranu,ipak hrana je no.1  :icon_thumright:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4513 : 19 Siječanj, 2014, 18:49:00 »
Da da, nema vise padanja na marteniske trikove, 5kg u samo mjesec dana i takve gluposti.

Stvar je u tome, sta ti mozes bilo di nabavit suplemente jeftino, samo je pitanje koliko su kvalitetni i oce li djelovat dobro ko i ostali suplementi sa vecom cijenom.
Assault je kao treba radit, ja ga nisan uzea iako ga jos dan danas hvale ajme, ocito da imas visok prag tolerancije.
Tebi je bolje 2:1:1 kad si na masi, nije samo leucin bitan od te 3  :icon_biggrin:

I ja se drzim standardnog, Whey+Kreatin+UH, ponekad bcaa, glut mi na masi ne treba, a i unesem ga wheyom 10g dnevno.
Sta se tice kreatina, glupi hvaljeni kre-alkalyn, 99% njegovog sastava je ubiti kreatin monohidrat, dok je onih 1% izmjenjeno i to je kao novo otkrice, drzim se monohidrata jer na mene najbolje djeluje, monohidrat creapure i ja sretan.  ;D

E da, zaboravih ti u postu prije rec, za secer, sam maltodextrin i ne radi bas najbolje.
Razlika izmedu njega i dextroze je sta dex digne nivo inzulina na neki srednji nivo, ali dugo stoji dignut, dok maltodextrin ga digne jako visoko, ali kratko ostaje dignut, tako da je kombinacija ta 2 secera ubiti najbolja solucija.

Bas cu probat narucit Glutamin od myproteina da vidim i to cuda  ;D
Nije mi jasno zasto je u njih sve bezokusno, nije valjda radi onih 3%.  :laughing7:

Ne bude li radia ovaj usrani Ripped Freak, tuzit cu ih   :angry9:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4514 : 19 Siječanj, 2014, 19:51:42 »
moguce da je do praga tolerancije,ja sam sve živo isprobao,vec sam postao imun na puno toga hahaha
dozu beta alanina koju ja popijem čisto ga osjetim je duplo veca od preporučene,da netko to popije mislio bi da je u mravinjak upao,ne bi mogao trenirati  :laughing7:
stvarno sam imun na puno toga,rijetko sto na mene jos uvijek djeluje,pogotovo kada su u pitanju preworkout suplementi...ali recimo beta alanin od myproteina je stvarno dobar i radi kako treba  :icon_thumright:

imam ja i običan bcaa,ovaj sam kupio za probu cisto da nesta novo probam,a i običnog bcaa mi ponestaje a to nije dobro :D

ma krealkalyn 0 bodova,nego ja sam primjetio da na mene dosta dobro djeluju podizači testa...tribestan je na mene ok djelovao nakon 2 uzastopne kutije bez prekida...zaboravio sam ti spomenuti jedan suplementi,iako mi firma sci muscle nije ostala u dobrom sjecanju...naletio sam na njihov proizvod testorage,navodno najjači podizač testa na tržištu,220 kn za mjesec dana koristenja,čuo sam da je brutalno i da stvarno radi,a posto ja dobro reagiram na te podizace testa odlučio sam to probati u proljeće pa javim...

nego sta kazes za vitargo,istina da je preskup,ali opet mislim da bi se to isplatilo kupiti uz jos neki izolat protein??
definitivno najbrze obnavlja razinu glikogena a to dosta znaci nakon treninga...ja cijelo vrijeme razmisljam da ga kupim al je skup,166 kn za 1 kg  :o

a sto se tiče glutamina od myproteina iskreno da ti kazem da nisam zadovoljan,ne znam jel to samo da mene ali ugl...cilj glutamina je oporavak i smanjenje upale nakon treninga...ja šejk natrpam preko 15 gr glutamina i svejedno dobijem poštene upale...dok recimo,sjecam se da sam na ljeto uzeo glutamin od nekog proizvođa,mislim da je bio scitecov i uopće nisam dobivao upale,ako sam i dobio to je bilo nesto jako malo...eto to sam ja primjetio..

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4515 : 19 Siječanj, 2014, 20:24:24 »
a sto se tiče glutamina od myproteina iskreno da ti kazem da nisam zadovoljan,ne znam jel to samo da mene ali ugl...cilj glutamina je oporavak i smanjenje upale nakon treninga...ja šejk natrpam preko 15 gr glutamina i svejedno dobijem poštene upale...dok recimo,sjecam se da sam na ljeto uzeo glutamin od nekog proizvođa,mislim da je bio scitecov i uopće nisam dobivao upale,ako sam i dobio to je bilo nesto jako malo...eto to sam ja primjetio..
Eto tocno o tome san ti prica, sad se razumimo  :laughing7:

Dobar je beta alanin, ja san ga pia, jedanput sa frendom nekako ga nagovoria, meni je bilo taman, a njega su pocela svrbit jaja toliko da nije moga trenirat  :toothy11:

Neki Test Booster sa sta vise Tribulus Terrestrisa i nemoze falit. Ili neki estrogen blocker.
Ja bi se drza Animal Stak-a i onaj Test Freak od PF.
Probaj animal ta firma nikad nije bila optuzena da joj je neki suplement smece.  ;D

A vitargo je definitivno najbolji izvor UH, al majku mu skup je ko suho zlato, par puta me zainteresiralo koja to budala uopce kupuje.
Isplatilo bi ga se uzet pa barem samo jednu kantu sprasit i vidit, ako valja, idemoooooo.
Ako budes uzima protein, probaj Dymatize, kidam k ako budes ima jednu losu ric nakon sta kantu popijes.  :laughing7:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4516 : 19 Siječanj, 2014, 23:22:55 »
pda eto jedino na taj glutamin imam zamjerku pa bi ti preporucio od nekog drugog proizvođača al ostalo je bez zamjerke...

neki test booster ce sigurno ici sad bas usporedujem taj test freak i testorage od sci muscla:

po ovome test freak sadrzi manje tribulus terretrisa ali s druge strane sadrzi neke druge supstance koje nema testorage...

testorage u 1 dozi(2 tablete) sadrzi cak 700 mg tribulusa a piju se 4 tablete dnevno sto dovodi do 1400 mg dnevno,dok test freka u 4 tablete sadrzo 1000 mg i piju se 4 tablete prije spavanja,sto pokazuje da ima 400 mg manje tribulusa u odnosu na testorage a to mi se ne cini malo...iako kao sto kazem,taj test freak ima nekih drugih stvari koje testorage nema...evo ti link,imas sastojke od oba dva pa me zanima sta bi ti rekao o svemu tome  :icon_thumright:

http://www.budivelik.hr/products/3217-pharmafreak-test-freak-120-kapsula.aspx

http://sci-muscle.hr/testorage.html

a opet s druge strane test freak je skuplji 80 kn na istu količinu...

uff proucavao sam ja animalove proizvode,brutala svakako ali i cijena...
posebno zapeo za oko jedan njihov proizvod,rijeci je o animal testu,"kura" za 3 tjedna košta preko 500 kn  :laughing7:

probao sam taj dymatize u par navratam u teretani,odličan je to whey,samo sto mi prelazi budžet,jedam cekam da mi sutra stigne pošiljka,vec sam 4 dana bez wheya,popizdit cu  :laughing7:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4517 : 20 Siječanj, 2014, 00:30:07 »
Da, ima vise trubulusa u testorageu.. Ovaj mi je zapea za oko jer ima gotovo sve potrebno, ovo je nekakva kompletna formula, a ovi krelci u sci muscle nedaju da se vici cijeli sastav  ;D

Test freak ima dosta vitamina B6.. evo i cemu sluzi  :laughing7:
Vitamin B6 ima ulogu u metabolizmu aminokiselina, stvaranju proteina, kemijskih neurotransmitera živčanog sustava, crvenih krvnih zrnaca i prostaglanida. Ovaj vitamin je nužan za razmnožvanje stanica te kao takav igra važnu ulogu u trudnoći i pravilnoj funkciji imunosnog sustava, mukozne membrane, kože, crvenih krvnih zrnaca i radu mozga.

Ugl vjerujen da neces falit ni sa jednin, mozda bi jos najbolja kombinacija bila uzet, trubulus u ljekarni i ZMA ko suplement i eto vrhunskog test boostera.
Neznan sta da ti kazen, vise, probaj onog koji te vise privlaci, al gotovo svaki proizvod koji san proba od sci muscle je bilo prodavanje magle i vise im nista ne vjerujem, ni vode od njih nebi uzea.

Bas gledan, Dymatize whey 4.5kg 660kn, Myprotein Whey 5kg 600kn.. Jest razlika al nije prevelika ipak.
Ako ti je glupo iz slo narucivat radi 10e postarine, ja i frend cemo jos malo narucivat whey pa slobodno javi ja ti ga postom iz splita posaljen bez postarine  :icon_thumright:

Taj animal, imaju stvarno super stvari. Za mjesec dana cu narucit 2 kante animal cutsa, kroz 8 tjedana to sprasit, virujen da me nece razocarat. Al jbg skupi su, paprene su cijene.
Ovaj Rage je interesantan. Kvragu necu se nikad opametit dok ne isproban sve sta postoji(nikad)  ;D

Aufff bez wheya 4 dana, pa ja poludin, apokalipsa. Ne ne nesmi se to dogodit.  :nono:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Jurich

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1289
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Primošten /
  • Moj Skuter: Runner Simoncelli 50
  • Moja Kaciga: HJC K- Ninja
  • MojSpuh: sc08
Odg: Teretana
« Odgovori #4518 : 20 Siječanj, 2014, 11:18:14 »
aj kad vec raspravljate o tome
jeli valja ovaj protein
http://www.mvkonzalting.hr/image/cache/data/MVP/pro_whey_175457-800x800.jpg
PRODAJEM DOMAĆE MASLINOVO ULJE - informacije na PP

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4519 : 20 Siječanj, 2014, 17:07:50 »
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!