Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1048776 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4520 : 20 Siječanj, 2014, 21:48:14 »
a ito sto kazes,sve je to tu negdje,koji god da uzmes neces pogrijesiti...bas sam usporedivao sa tribestanom,pa tribestan je mala beba naspram ta 2 proizvoda,u tribestanu ima 250-500 mg tribulusa a u ova dva 1000-1400 mg,brutala...a na tribestan sam dobro reagirao,tako da bi ovo trebalo biti vise nego odlično...

nego di si ti nasao myprotein impact whey 5 kg za 600 kn??

meni danas stigao paket,5 kg impact wheya bez okusa za 460 kn  ;D

javi kako su ti se pokazali animalovi proizvodi  :icon_thumright:

vjeruj mi,ja sam isto pukao bez wheya,jos idem navecer spavati i vidim da nemam ni sira,mrak mi pao na oči :D


A sto se tice ovog proteina od MVP-a ja bi to zaobisao u sto sirem luku,probao neke proizvode od njih,cak i taj protein...ugl kako bi se reklo,prvi put,zadnji put i nikada vise! :D
za te pare ima puno boljih proteina...

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4521 : 20 Siječanj, 2014, 22:00:39 »
Da ali tribulusa mozes roknit koju tableticu vise  :toothy10:

Ebo ga al je jeftin, ja taman moran ono od 4.5kg narucit  ;D

Ocu ocu, i kakav je ovaj ripped, sutra il u srijedu pisen dojmove

Ovaj MVP po sastavu ne pari los, nema puno natrija, nema soje nego mjesavina koncetrata i izolata(najbolja komb), nema umjetnih sladila, nema aspartama.. Jedino im neznan za okuse  :toothy3:

Ako mu je cijena 370, onda za te novce definitivno ima boljih!
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4522 : 20 Siječanj, 2014, 22:16:29 »
kažem ti đabe,5 kg bez okusa za 460 kn  ;D

ali recimo ja sam skoro umro danas poslije gyma kada sam ispijao shake sa tim bezokusnim wheyom,moram nos zacepiti inace odma povraćam hahah

caka je u tome,taj whey nema okus i kada ga pomjesas sa zobenima i mlijekom imas osjecaj ko da nema whey unutra...ali je problema kad u shake stavis 20 gr bcaa koje su odvratnog okusa,20gr glutamina,maltodextrina i 2 mjerice wheya..posto je taj whey bez okusa,ispada ko da pijes maltodextrin,bcaa i glutamin sto je doslovno odvratno...dok recimo,kad sam pio whey od čokolade onda nema problema,jer čokolada sakrije taj odvratan okus bcaa i šejk bude fin,ali ovo je živi užas hahaha...jebiga,tješim se da imazdravije i bolje bez okusa,izdrzat cu nekako,naredna 2 ipo-3 mjeseca sa zacepljenim nosom ispijati šejk i toe to hahaha

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4523 : 20 Siječanj, 2014, 23:04:27 »
hahaha, slusaj, ako ti je sve bezokusno osim Bcaa(koji ima odvratan okus), odi do prodavaonice ili naruci, BCAA od olimpa, 500g = 200kn, a ima fenomenalan okus, znaci savrsen  ;D . Ili promini whey. Al milsin da ti je solucija sa bcaa puno bolja  ;D

Znan kako je kad pijen kreatin, ona 2 dcl, jao meni znan da je bezokusno, ali opet jedva klizi niz grlo, uzas.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4524 : 20 Siječanj, 2014, 23:24:31 »
hahaha, slusaj, ako ti je sve bezokusno osim Bcaa(koji ima odvratan okus), odi do prodavaonice ili naruci, BCAA od olimpa, 500g = 200kn, a ima fenomenalan okus, znaci savrsen  ;D . Ili promini whey. Al milsin da ti je solucija sa bcaa puno bolja  ;D

Znan kako je kad pijen kreatin, ona 2 dcl, jao meni znan da je bezokusno, ali opet jedva klizi niz grlo, uzas.
ee dobro ideja,prije sam ja uzimao od mutanta bcaa sa okusom zelene jabuke i jebenica...a za one zute olimpove bcaa sam cuo da su medu najboljima na trzistu a i cijena je super  :icon_thumright:
samo znas sta je problem?sto mi je danas sa wheyom doslo jos pola kile bezokusnih bcaa 4:1:1  :laughing7: :toothy12:
ali čuo sam da mogu staviti malo cimeta ili neceg sličnog,jer ovo je stvarno uzas za piti hah

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4525 : 21 Siječanj, 2014, 00:00:22 »
Auuu kakav si ti baksuz  :icon_biggrin:
Ubaci cedevite malo u to, ili vitamin C, valjda ce popravit okus

Ma odlicna in je cijena i odlicni su bcaa  :)
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4526 : 21 Siječanj, 2014, 00:01:56 »
Auuu kakav si ti baksuz  :icon_biggrin:
Ubaci cedevite malo u to, ili vitamin C, valjda ce popravit okus

Ma odlicna in je cijena i odlicni su bcaa  :)
hocu,moram se snaci,jer ovo je nemoguce za piti :D  :icon_thumright:

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: Teretana
« Odgovori #4527 : 24 Siječanj, 2014, 01:47:59 »
I ja sam nešto postigao, majku mu.  ;D
Sa 116kg sišao na 98 za 3 mjeseca. Zadovoljan sam napretkom iako se dosta usporio, pa gledam da još za 100-150 kalorija smanjim unos.
Evo malo statistike:
Ravni benč: 100kg
Squat: 90kg
Deadlift: 180kg
Ono što sam redovno koristio su BCAA, Whey, Creatine, kile i kile preworkout-a.  ;D (N.O.-Xplode, C4, Stari Jack3d, Neurocore)
Jedno vrijeme sam koristio Super HD od Cellucor-a, bio zadovoljan ali ipak prešao na Clenbuterol poslije 2 mjeseca.
Znam da nećete odobriti Clen, ali meni je pomogao i obožavam ga.  :icon_biggrin:
Evo slika trenutnog stanja. Svjestan sam da nije nešto posebno, ali bit' će, kad-tad. :)
Pozdrav, ljudi.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/999279_1432511530313024_275578936_n.jpg

Offline dzeba

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 644
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mostar
  • MojSpuh: furnja boze sacuvaj....
Odg: Teretana
« Odgovori #4528 : 24 Siječanj, 2014, 10:44:00 »
imam jednu malu vrecicu ovoga



Kako sta i kad se pije ? :D
i sta je ovo ustvari nisam upucen bas..

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4529 : 24 Siječanj, 2014, 11:38:02 »
I ja sam nešto postigao, majku mu.  ;D
Sa 116kg sišao na 98 za 3 mjeseca. Zadovoljan sam napretkom iako se dosta usporio, pa gledam da još za 100-150 kalorija smanjim unos.
Evo malo statistike:
Ravni benč: 100kg
Squat: 90kg
Deadlift: 180kg
Ono što sam redovno koristio su BCAA, Whey, Creatine, kile i kile preworkout-a.  ;D (N.O.-Xplode, C4, Stari Jack3d, Neurocore)
Jedno vrijeme sam koristio Super HD od Cellucor-a, bio zadovoljan ali ipak prešao na Clenbuterol poslije 2 mjeseca.
Znam da nećete odobriti Clen, ali meni je pomogao i obožavam ga.  :icon_biggrin:
Evo slika trenutnog stanja. Svjestan sam da nije nešto posebno, ali bit' će, kad-tad. :)
Pozdrav, ljudi.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/999279_1432511530313024_275578936_n.jpg
Prvo da ti cestitan na skinutim kg  :)
Pala ti je tezina tako da mozes sad bez problema jos smanjit unos, naravno ako ti je u planu topljenje sala ne misicna masa.
Neznan ko te natera, i ko ti je napunia glavu o clenu, i sta ti je stvarno trebalo da to uzmes. Nadan se da si cita i cita o njemu i dobre se raspita prije koristenja.
Znas da je on prvo koristen za tretiranje konja, pa je coviku palo napamet, ajmo ga mi malo provat da vidimo kako djeluje, evo sad se i dan danas koristi. Znas da je jebeno puno toksican za jetru, jos sa tvojim stazom u teretani tijelo ce ti ga jos teze podnit, da ne prican o ostalome. Znas li daje to jedini steroid za kojeg je dokazano da uzrokuje deformaciju srcanog misica(ko sta anadrol uzrokuje rak jetre od duzeg koristelnja) ? Clen je takoder steroid koji je presudia Zyzzu, njegovo srce je bilo deformirano te je stalo, naravno pia je on svasta( pa i clen na 6% bf).
Nadan se da si sve ovo zna prije nego si krenia, al nevirujen da bi tek tako srlja glavon u zid.
Ako ti su ti gorenje masti i izgled bitniji od zdravlja, onda ok, keep going. ;D
A btw, mog si doc lakse i jeftinije do efedrina, il ECA stacka, ostat 6 tjedana na njemu i bog.

@dzeba . BCAA znaci branched chain amino acid.. Znaci vezani lanac aminokiselina. To su 3, Leucin, Isoleucin i Valin. Esencijalne su, znaci da ih organizam ne moze sam proizvest. Jednca celija ima 20ak vrsta aminokiselina, oko 30% su ove iz BCAA. Kad njih unosis u organizam, jetra ne razgraduje sve skupa polako, nego bcaa pusti prve prema misicima.
Leucin je najbitniji od ove 3. Ovaj broj sta vidis doli, 2:1:1, ti znaci omjer Leucin:Isoleucin:Valin.
Leucin ubrzava sintezu proteina(podize nivo inzulina)..
Bcaa se ugl koristi ko Antikatabolik, jer ce organizam dok koristimo BCAA uzimat energiju iz njih a ne iz glikogenskih rezervi, tako da ce i vise vode dolazit do misica.
Utice na povecanje misica(iako malo), al ima super antikatabolicki ucinak.

Mozda san nesto zaboravia napisat!

Sta se tice doziranja ovog, po 10g, prije treninga(15min), kroz trening i odmah nakon treninga.
Valjda shvacas zasto prije i poslje nakon ovog teksta.  :icon_biggrin:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4530 : 24 Siječanj, 2014, 13:21:50 »
imenjak je sve detaljno napisao,i vise nego dobro rečeno  :icon_thumright:

manite se kemije,nista ne dolazi preko noci,ajde efedrin jos i nekako ali od ostalog sto dalje...

sto se tiče bcaa,najbolje ga je uzimati po 10-15gr prije i poslije treninga,pogotovo ako trening traje duze od sat vremena jer onda organizam "upada" u katabolizam...ali bez obzira na trajnje treninga bilo bi ga dobro uzimati prije i poslije...ja sam ih pio i tokom treninga...

Sto se tiče Zyzz-a,o mrtvima sve najbolje...iako ga ne podrzavam iz razloga sto se kemijao žešće a doze steroida koje je uzimao bolje da ne znate,i jos na sve to smrkanje kokaina i ostalih droga i partijanje 0-24h to za mene nije primjer sportaša...ja garantiram da se tako kako je on izgledao moze doci i natural putem nakon jedno 4 godine aktivnog treniranja...samo sto se on morao kemijati jer je tako nemoguce izgledati natural u partijanje po cijele dane i drogiranje...a tu srčanu manu necu komentirati,da nije sve to uzimao,bio bi i dan danas ziv...
ali sto se tiče njegovog izgleda,iskreno meni je to brutalan izgled i to mi je neki cilj da tako izgledam ali naravno u natural varijati...to mi je taman,taj neki aestethic look,bas na granici da ne bude pretjerano i odvratno...
samo da ne bi bilo zabune,nije mi zyzz nikakav uzor ni idol,nego samo dajem za primjer sto je po meni vrhunac izgleda.
evo ovako otprilike:
https://www.google.hr/search?hl=hr&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1152&bih=775&q=zyzz&oq=zyzz&gs_l=img.3..0l10.1133.1715.0.1905.4.4.0.0.0.0.153.421.1j3.4.0....0...1ac.1.32.img..1.3.299.EptL51nwwe8#facrc=_&imgdii=_&imgrc=7YWMOS93zxiA0M%253A%3B1MLb_t2KgNVTYM%3Bhttp%253A%252F%252F25.media.tumblr.com%252Fc1a085f3cf4ee6a8f7860bda4e7958cd%252Ftumblr_meppknaweO1qgrqogo1_1280.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fninomusca.tumblr.com%252Fpost%252F37470563474%252Fchestbrah-and-zyzz-them-god-like-genetics%3B763%3B652

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4531 : 24 Siječanj, 2014, 16:50:27 »
This study was designed to evaluate any effects of clenbuterol, given five days per week, on the heart size or function of exercising horses. The horses used a treadmill at various speeds for 20 minutes a day, three days per week, and the hearts were examined by echocardiography, which allows the heart to be viewed and measured on a monitor.The investigators discovered that after eight weeks of clenbuterol treatment, the hearts of the horses had undergone structural changes, which made them work less efficiently and also made them more prone to certain heart problems. 

Nema rezultata da brzaka. Boltek nemoj me krivo shvatit, tvj zivot i ti radis sta god oces, al clen ti je stvarno nepotreban. Efedrin aj aj al osobno ni to nebi uzea nikad.
Uz super prehranu  nekiburner cisto da te pogura, moga si napravt isti rezultat bez brge da ce ti se kg vratit.
Al ko san ja da pametujen, pa cu umuknt   :icon_biggrin:

Pogledaj lika Tavi Castro. Natural al jbg trenira vec godinama. Brutalno je graden.
Zyzz je opet prica za sebe, popularan je radi raskalasenog nacina zivota i par izjava.po mome misljenju on nije ama bas nista vrijedno spomena postiga. Svako pravilo sportasa je prekrsia,to ga je i kostalo glave.

ps zaboravin uvik napisat da za bcaa i glutamn pitate imenjaka pralasa, magistrira ih je ko gagi dellorta ;D
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4532 : 24 Siječanj, 2014, 22:09:33 »

ps zaboravin uvik napisat da za bcaa i glutamn pitate imenjaka pralasa, magistrira ih je ko gagi dellorta ;D
hahahahah :D
pogledao sam tog tavia castro,isto brutala izgled a naturalac,dokaz da se moze  :icon_thumright:

i nemoj kupovati glutamin od myproteina,toliko sam se vec nazivcirao s njim da sam skoro kilu istresao u kantu j#bo mu ja mater kad ne funkcionira,na srecu pa ga nisam puno platio inace bi se pojeo  :toothy3:

dns u teretani popio jack 3d i neki hemopump(nisam siguran da se tako zove),i nista,ko da nisam popio,imun sam na sve preworkout suplemente,bemti opet sam zamracio  :laughing7:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4533 : 25 Siječanj, 2014, 00:35:02 »
i nemoj kupovati glutamin od myproteina,toliko sam se vec nazivcirao s njim da sam skoro kilu istresao u kantu j#bo mu ja mater kad ne funkcionira,na srecu pa ga nisam puno platio inace bi se pojeo  :toothy3:
:toothy12:  :toothy12:  :toothy12: hahahaha
Ajd pa nije ni prvi ni zadnji proizvod koji te razocara  ;D

dns u teretani popio jack 3d i neki hemopump(nisam siguran da se tako zove),i nista,ko da nisam popio,imun sam na sve preworkout suplemente,bemti opet sam zamracio  :laughing7:
Ajde doc ce neki kojega ces moc podnit, poslat cu ti ja dozu ovog od PF da probas, ovaj tjedan!
Danas uzea ja dozu od kuce, otisa u teretanu, dosa damo zamisa sve stavia na klupu, i dok san se oblacia zakacia ga i sve prolia po podu, ufff pobijesnia san nije mi treba preworkout!

To si pocea 2 misat prije treninga  :icon_biggrin:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4534 : 25 Siječanj, 2014, 01:14:54 »
Znaci gledan ovo, pa citan i nevjerujen.. Ako neko ima imalo znanja o ovome, sve zna.
Znaci, R.I.P. samo pogledajte te doze.   :sad3:
Covijek nakon ciklusa vise nije sposoban ni nomalno disat.

Pocetak


Sad



-12 weeks out
1.5mg Test E
800mg Deca
800mg EQ

4iu GH Hyge
0.5mg Adex
25mcg T3
40mcg Clen
Proviron 60mg
2x250mcg GHRP-6
Prami



-8 weeks out
1500mg Test E
600mg Tren A/Parabolan
600mg Mast Prop
400mg Primo
Wins 100mg EOD

4iu GH Hyge
0.5mg Adex
25mcg T3
40mcg Clen
60mg Proviron
2x250mcg GHRP-6
0.5mg Prami



-6 weeks out
1500mg Test E
600mg Tren A/Parabolan
600mg Mast P
400mg Primo
Wins 100mg EOD

4iu GH Hyge
80mg Proviron
40mcg T3
1mg Adex
60mcg Clen
Nolva
0.5mg Prami
2x250mcg GHRP-6



-4 weeks out
1500mg Test E
600mg Tren A/Parabolan
600mg Mast P
400mg Primo
Wins 100mg EOD

4iu GH Hyge
80mg Proviron
40mcg T3
1mg Adex
1.25mg Letro
Nolva
80mcg Clen
0.5mg Prami
2x250mcg GHRP-6



-2 weeks out
1500mg Test E
950mg Tren A/Parabolan
950mg Mast P
400mg Primo
Wins 100mg EOD


4iu GH Hyge
80mg Proviron
40mcg T3
1mg Adex
2.5mg Letro
Nolva
80mcg Clen
0.5mg Prami
2x250mcg GHRP-6
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline ajlavsrku

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1206
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Vxr
  • Moja Kaciga: Vise njih
  • MojSetup: Polini vario i zvono,polini bregasta,kevlar,alu polutke,e5
  • MojSpuh: Serdarević ili bez kata
Odg: Teretana
« Odgovori #4535 : 25 Siječanj, 2014, 14:14:30 »
nerazumin nazive ovih pi*darija (da piše jagermeister,black label,red label 0.7,karlovačko 0.5,aj razumija bi) al nabijen ga na *urac kad nebi moga 5 puta ponit vriću cimenta na 5 kat  ;D

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4536 : 25 Siječanj, 2014, 14:31:42 »
nerazumin nazive ovih pi*darija (da piše jagermeister,black label,red label 0.7,karlovačko 0.5,aj razumija bi) al nabijen ga na *urac kad nebi moga 5 puta ponit vriću cimenta na 5 kat  ;D
:icon_biggrin:  :icon_biggrin:

EQ=Equipoise
Deca=Nandrolone
Test E= Testosterone Enanthate
T3=Cytomel
Clen=Clenbuterol
Prami=Pramipexole
Tren=Trenbolone
Primo=Primobolan
Nolva=Nolvadex
GHRP-6=Nesto ko test booster, stimulura glad itd
 :toothy12:

Proguglaj ih par, vidi sta su, pa kad jos vidis kako je ovaj troduplo prekoracia doze  :toothy12:

Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4537 : 25 Siječanj, 2014, 17:20:41 »
hahah i to sto kazes,80% tih suplemenata me razočaralo zato sam se i opametio(Barem mislim da jesam) :D

koji si ti suplement uzeo,jesi ga uspio probati,radi?

mogu misliti da si zamracio kada si ga prosuo,isto ko sto ja popizdim kada vidim trebam ici spavati,otvorim frižider a nema posnog sira :redface: ;D

ma pomješam ja 2-3 suplementa i jos doze povećam,al đaba  :laughing7:

vidio sam ovog lika jos prije na youtube,pitam se jel taj jos ziv uopće,a ako je koliko ce jos zivjeti :toothy3:

Offline ajlavsrku

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1206
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Vxr
  • Moja Kaciga: Vise njih
  • MojSetup: Polini vario i zvono,polini bregasta,kevlar,alu polutke,e5
  • MojSpuh: Serdarević ili bez kata
Odg: Teretana
« Odgovori #4538 : 26 Siječanj, 2014, 01:47:12 »
ovakve likove nebi stavija na el.stolicu jer bi mi bilo zao stolice i ljudi koji ga gledaju...ovo su za mene idioti idota...ovo je poremecenost teska iskompleksirana umisljena bahata zeljna pogleda nekih kurvetina sa dioptrijon -12 i momaka koji imaju 45 kila pa ce ih se pripast..a to bi izgledalo koda se bojiš naboranog cepelina...momci nemojte se ljutit sad na ovo sta vam kazem,al nemojte se ugledat na ovoga patnika,netriba vam ni da pogledate ovakve redikule,dosta toga je u genima i u tome koliko si bija živ i lud ko malo dite i kako si se počea formirat i kako si nastavija živit,moje mišljenje,neko ce trenirat sto godina a neko 10 dana a izgledat ce isto,ostavite se ovih kemija i jedite ko ljudi i rekreirajte se,ne se ljutit pliz :icon_thumright:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4539 : 26 Siječanj, 2014, 02:40:05 »
momci nemojte se ljutit sad na ovo sta vam kazem,al nemojte se ugledat na ovoga patnika
Daleko od ovoga, ovaj lik je slika totalne suprotnosti od onoga sta ja vidim i zelim od bodybuildinga, ovo je nista drugo nego stvar prestiza, i zelja za brzim rezultatima uz ogromno(takoder bolesno) zanemarivanje zdravnja. Nista drugo nego degenerik.
Vidi mu se napredak, al misici ce mu jos godinama sazrijevat, jer je bia na takmicenjima, a radi detalja koje on nema, nema ni rezultata.
Mislin da bi svaki normalni(ko ima 2 zdrave mozdane celije) sportas triba na prvome mistu imat zdravlje, a onda ostalo.
Nema ljutnje, razumimo se donekle  :icon_thumright:


hahah i to sto kazes,80% tih suplemenata me razočaralo zato sam se i opametio(Barem mislim da jesam) :D

koji si ti suplement uzeo,jesi ga uspio probati,radi?

mogu misliti da si zamracio kada si ga prosuo,isto ko sto ja popizdim kada vidim trebam ici spavati,otvorim frižider a nema posnog sira :redface: ;D

ma pomješam ja 2-3 suplementa i jos doze povećam,al đaba  :laughing7:

vidio sam ovog lika jos prije na youtube,pitam se jel taj jos ziv uopće,a ako je koliko ce jos zivjeti :toothy3:
U pon navecer ti javin sta ima od ovoga Ripped Freak od PF ;D

Nakon ovoliko marketinskih trikova i mrtvog sci-muscle, jedino cu testirat Pre-W prozivode, jer u njima ima razlike, dok u wheyu vise manje, a i odlicnog san vec nasa  :laughing7:

Neznan sta da onda probas, neko bjesnilo, adrenalin, nesto sta konjima daju kad moraju zenke zajahat  ;D
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!