Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: O forumu - nastavak teme Profil  (Posjeta: 5885 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #20 : 02 Svibanj, 2010, 00:54:35 »
Taj komentar sam napisao jer je drnda napisao da su se neki ljudi promijenili kad su prešli iz usera u moderatore. Ja nisam nikoga sa tim mislio uvrijediti. A i vjerujem da netko nešto radi neispravo da bi već netko prigovorio (mislim na ozbiljan prigovor od OZBILJNE osobe). Tako da taj komentar je tu bio samo retorički a ne kao opaska.

ja sam u biti ovo htjeo reci :

daj eladiu vlast i vidjet ces kakav je --> to ste valjda do sad vec vidjeli  :toothy3:

jer sve je u biti vise manje po mojim uputama  :redface: :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #21 : 02 Svibanj, 2010, 00:56:44 »
ma kuzim, ali lik nesto laprda i njega se kazni, i u istom dijelu foruma on istu stvar cini , to me tako naljuti.. nije bitno o kome se radi, samo hocu reci....


prijava posta, to je super stvar  :icon_thumright:
do sad to nisam uocio , ali taj neujednacen kriterij bi i mene ljutio..


sjecam se svojevremeno, jer sam eto i ja zafrkant u dusi pa se znam zanjet,
kad mi je nekoliko postova obrisao Mr J ,

to je karakter i moralna velicina, nije dozvolio ni sebi ni meni ono sto nije dozvolio ni drugima  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Hinjavac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Capljina/Metkovic/Zagreb
  • Moj Skuter: VXR
  • MojSetup: Malossi:tork,multivar,delta,belt i filteri oba dovoljno za sad
  • MojSpuh: Serdarevi?
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #22 : 02 Svibanj, 2010, 00:58:04 »
ma kuzim, ali lik nesto laprda i njega se kazni, i u istom dijelu foruma on istu stvar cini , to me tako naljuti.. nije bitno o kome se radi, samo hocu reci....


Si tu mislio na nekog od moderatora ili? Jer evo čitam već treći put rečenicu i baš ne shvaćam :))

A to eladio što ti pričaš šta ti misliš da se tebe netko boji :) (nadam se da se necu hladit :))

Letio sam i sa trosovincem a ne sa 2 tocka.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #23 : 02 Svibanj, 2010, 01:00:48 »
do sada sam na pm upozoravao clanove za neke stvari, prijavljivao postove da se olaksa modovima, ali nekada me takve stvari razljute.. necu navoditi o kome se radi, ali nije jednom se to dogodilo.. nisam ja u toj prici upozoravan ni nista, niti je zloglasna ekipa  :laughing7: , ali eto, to me smeta...
da hinjavac mislim na moda.. nije neko krsenje pravila mozda ni bilo, ali ako se jednog clana upozori, nema mod to ponavljati u drugoj temi sa istim sadrzajem..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #24 : 02 Svibanj, 2010, 01:01:42 »
Si tu mislio na nekog od moderatora ili? Jer evo čitam već treći put rečenicu i baš ne shvaćam :))

A to eladio što ti pričaš šta ti misliš da se tebe netko boji :) (nadam se da se necu hladit :))



ja ni ne zelim da me se neko boji, ja sam clan kao i svaki drugi clan, bar to zelim biti  :redface:

ovaj forum je tu zbog svih vas, ne zbog mene , jer kao i svaki drugi forum, cine ga njegovi clanovi a ne admin,
i moja jedina zelja je da ga izbalansiram , opremim, postavim i sredim, tako da bude sto vise ekipe zadovoljno istim gledano tehnicki, sadrzajno itd...  :redface:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #25 : 02 Svibanj, 2010, 01:05:28 »
do sada sam na pm upozoravao clanove za neke stvari, prijavljivao postove da se olaksa modovima, ali nekada me takve stvari razljute.. necu navoditi o kome se radi, ali nije jednom se to dogodilo.. nisam ja u toj prici upozoravan ni nista, niti je zloglasna ekipa  :laughing7: , ali eto, to me smeta...
da hinjavac mislim na moda.. nije neko krsenje pravila mozda ni bilo, ali ako se jednog clana upozori, nema mod to ponavljati u drugoj temi sa istim sadrzajem..


ako zelis pomoci , slobodno reci otvoreno  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Hinjavac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Capljina/Metkovic/Zagreb
  • Moj Skuter: VXR
  • MojSetup: Malossi:tork,multivar,delta,belt i filteri oba dovoljno za sad
  • MojSpuh: Serdarevi?
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #26 : 02 Svibanj, 2010, 01:07:30 »
Ajde priznaj ti bih nas sviju htio asimilirati.

Opet okrecemo temu na krivi mlin vode. Nitko nema nista ni protiv tebe ni protiv ostalih moderatora. (Ova tema moze lagano lock jer ispada dalje spam iako spika nije loša)

Forum je trenutno po meni u nekih 80% ispravnosti i ide prema gore. Napreduje se u dosta toga. Sezona počinje trebat će se malo više radit, ali moći će te to vi već nekako izgurati. Ovim putem samo nastavite i to je to, a za ove dušmane lihvare lopove cicije i slične lagano bananko odmah na prvu pa ćeš vidit kako se uvodi red. (bananko po meni bi odmah trebao ići za ozbiljne dijelove foruma a za offtopic ostavit remen malo labaviji.)

Letio sam i sa trosovincem a ne sa 2 tocka.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #27 : 02 Svibanj, 2010, 01:08:48 »
mislis zelim li postati mod  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
ne hvala... :toothy11:
nezz, imam osjecaj da previse vremena cu gubiti na gledanje svakakvih gluposti... jer nekada sam cijeli dan na forumu online, a nekada sam u zurbi te nebih mogao izvrsavati svoje obaveze, i to mi odmah nije to...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #28 : 02 Svibanj, 2010, 01:11:38 »
mislis zelim li postati mod  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
ne hvala... :toothy11:
nezz, imam osjecaj da previse vremena cu gubiti na gledanje svakakvih gluposti... jer nekada sam cijeli dan na forumu online, a nekada sam u zurbi te nebih mogao izvrsavati svoje obaveze, i to mi odmah nije to...

a mogao bi i reci tko je taj moderator koji izvrce kriterij.. :icon_biggrin:
pa nije to smak svijeta ako kazes, budemo vidjeli o cemu se radi i rjesit cemo to..
i mi moderatori se usavrsavamo, nismo rodjeni kao "izvrsni" moderatori, a kao sto i sam vidis , nije to ni lako  :icon_biggrin:



PS 2hinjavac,
ako iz moga profila nije jasno da podrzavam pozitivnu zezanciju , onda stvarno  :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Hinjavac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Capljina/Metkovic/Zagreb
  • Moj Skuter: VXR
  • MojSetup: Malossi:tork,multivar,delta,belt i filteri oba dovoljno za sad
  • MojSpuh: Serdarevi?
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #29 : 02 Svibanj, 2010, 01:16:09 »
From this time forward,you will service us.

Mislis na ovaj dio tvoga potpisa iz profila :))))

Ako treba dajem usluge iz pravne ovlasti po mogućnosti na pm ako ikome treba. Kad vidim da se stvarno neki tu trude i ja cu onda opet pocet pomagat. Tako i ovdje a i tamo cu napisat da ako nekome treba pomoc neka napise pa cemo vidit šta i kako i gdje ima rupa.
Letio sam i sa trosovincem a ne sa 2 tocka.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #30 : 02 Svibanj, 2010, 01:20:10 »
ma necu govoriti o modu koji je, zaboraviti cu na to, smeta me , ali predjem ja lako preko toga, nije sada nesto strasno, samo me zasmeta takve sitnice..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Hinjavac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Capljina/Metkovic/Zagreb
  • Moj Skuter: VXR
  • MojSetup: Malossi:tork,multivar,delta,belt i filteri oba dovoljno za sad
  • MojSpuh: Serdarevi?
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #31 : 02 Svibanj, 2010, 01:22:11 »
da se ispravim ne dajem usluge nego pruzam pomoc. Naknada nekad na nekom susretu platit cugu ako uspije žalba.
Letio sam i sa trosovincem a ne sa 2 tocka.

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #32 : 02 Svibanj, 2010, 12:28:32 »
Ja se necu nista zaliti, nisam u poziciji ali samo me zanima zasto se nemoze promjeniti avatar... tj. staviti "vanjsku" sliku?
Nije to neki ono problem ali mi znatizelja neda mira pa me zanima o cemu se radi.
I koliko sam skuzio "mi" na lisi nemozemo imati vise od 50 poruka u inboxu? Mislim da je to ipak malo premalo jer npr. evo situacije.. ja sada trgujem sa par ljudi i situacija nije bas bajna s njihove strane i trebam "dokaze" ukoliko bude problema. A to su poruke. to su sad one tipa, poslao sam, jos nisam, posta ekspodirala pa nemogu kak poslat... bla bla bla.. nije neki problem napraviti c/p pa spremiti to na komp al opet..

toliko o tome..

e sad vidim da ste se uhvatili rada moderatora..
Moderatori i admini radi svoj posao kak spada i po meni svaka banana je opravdana.
I ja sam io u drustvu dottorea i dobar je covjek.. ALI pred menom pljuje osobu xx, pred osobom xx pljuje mene i xxx osobu i itd. itd... ali uvijek ce pomoci kolko moze i to fakat nemoze nitko rec da nije tak..

Ne vjerujem da ovaj forum pocinje vuc na SS al kaj je je... administracija se uozbiljila o to sve u 16..
sjecam se prije 2 god kad sam tek dosao na forum, nije bilo ni jedne banane ni brisanja posta itd. itd..

Sve u svemu, forum bi trebao ostati takav kakav je samo malo ono... chill...  :icon_thumright:
taj sam

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #33 : 02 Svibanj, 2010, 13:08:17 »
Kad neznaš što bi, svali na drugoga.
Kad shebeš a hočeš prikriti, svali na drugoga.
Kad ti je dosadno, svali na drugoga.
Kad muljaš bez pokrića, svali na drugoga.

Da nastavim?

Koliko od članova je zapravo razmislilo kako to izgleda sa druge strane, mod/admin strane?
Koliko ih se zapitalo, pa čekaj, da nisam ja kriv za to?
Koliko od vas se zapitalo dali bi pobrali batina da nekome u facu kažete da mu hebete mater ili slično?
Koliko od vas bi se uopče razgovaralo ovako kako razgovarate da ste u 4 oka?
A još bolje, koliko vas se zapitalo, dali ima smisla ovo što postam, iz prvog lica?

Samo neka pitanja na koja vidim da nitko nije dao odgovor. Sve se svodi svali na odgovorne, zašto bi ja bio kriv?

A ono što je najbitnije.... Sa mnogim ljudima sa bio u kontaktu, brisao im postove da ne dobiju ban, micao topice da ne dobiju ban i isto tako im svaki put poslao PM sa obrazloženjem.
Ono najljepše od svega, što mi daje volje da se vratim svaki dan na forum, koliko mi ovo malo vremena dopušta, je činjenica da sam sa SVAKIM od njih brz ikakvih problema riješio problem.

Nije bilo represije, nije bilo problema, dečki su shvatili što su napravili krivo i potrudili se biti odgovorni i korektni pa ne zajebati opet. (svakome se desi propust, bože dragi, nitko nije idealan)
Na tome im svaka čast. Nitko od ekipe iz kvarta mi nije na zubu, s nekima sam se porječkao ali to nije bio razlog da im krenem banove davati ili slično.... Ako je bilo problema, riješili smo preko PMa.
Isti oni imaju lufta, upozori ih se ako se pretjera ali nema represije s moje strane! Bože dragi, nasmijao sam se do suza na njihove zajebancije i ne smetaju me ni najmanje.

Ali, ova strana koja se žali.... Ma ne da nemaju prava nego su u takvom kreditu u kakvom Grčka nije. I na temelju toga si dati pravo zahtjevati nešto? Tražiti povlastice? Sramota....
To samo pokazuje koliko nemaju obraza, koliko ih zaboli za članove, za svoje postupke i lako može značiti da če se priča nastaviti.

Interesantno je da Slowu, meni (samo kao primjer stavljam) i još velikoj količini članova nikad nije palo na pamet zahebati nekoga jer drže prvenstveno do sebe, svoje časti i odgovornosti da budu korektni.
Takvi članovi kad se žale, odmah ih se sasluša, izađe u susret i situacija se riješi isti tren. Dakle, ostali po listama, ne da nisu zaslužili pravo na prigovore nego nisu zaslužili pravo da budu tu več su ovdje na debeli kredit sa kamatarskim kamatama.

Jednom na listi, nosi svoje a ako niste sposobni odgovarati za svoje probleme, prevare i muljaže onda po mojem, niste ni zaslužili da budete tu gdje još uvijek ima poštenih, ispravnih i kvalitetnih članova koji bi pratili projekte i svoje i tuđe da na svaki svoj post na dobiju tonu gluposti. Osobno, i ja sam prestao pratiti svoj jer mi se neda. Dakle, problem nije u ovih 95% članova, problem je uvijek bio i ostao samo u onih 5% koji su najglasniji a ne zaslužuju to.

Meni je osobno žao što se tu nemože više napraviti po tome jer vidim da su mnogi članovi izgubili volju za pratiti svoje projekte a to mi je bio največi gušt. Mmaria pratim na drugom forumu. Čovjek je toliko daleko došao sa znanjem da je to strašno.
Predivno za čistati, učiti i razmišljati kako to prebaciti u praksu. Aeroxtuning radi par dobrih projekata. I on gubi volju. To su samo neki. Slow isto niš ne piše.... Di su svi ostali kvalitetni članovi koji zaslužuju da budu tu, da doprinose zajednici kroz svoj trud, novce, znanje i volju da to besplatno podijele sa ostalim članovima foruma? I umjesto da im se divimo na tome, ne... onih 5% mora zasrati sve za ostalih 95% i to je razlog zašto nemate nikakvo pravo se žaliti, zanovijetati ili po meni uopče biti na forumu jer svojim ponašanjem, neodgovornošću, nezrelošću ne doprinosite nego štetite ostalima.

E pa ako i ostali smatraju da je ovaj forum otišao k vragu, nek se dobro zapitaju tko su i kako su oni doprinjeli da se to ne desi prije nego bace drvlje i kamenje po nama koji se trudimo koliko toliko držati stvari na mjestu.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #34 : 02 Svibanj, 2010, 13:37:51 »
Evo moj zadnji post na forumu, brišem se. Nadam se da će od sad pa nadalje među vama vladati sklad, mir, ljubav... :hello:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #35 : 02 Svibanj, 2010, 14:58:48 »
Gle, našao si se prozvanim i uvrijeđenim a time samo potvrđuješ ono što sam napisao. Vratio si dugove, svaka ti čast i s moje strane imaš po tom pitanju respekt jer mnogi to ne naprave a niti ne razmišljaju o odgovornosti koju to nosi sa sobom.
Brisanje s foruma radi toga nema nikakvog smisla, da su htjeli, več bi bio pobrisan no poanta priče leži u činjenici da se treba s nekim stvarima pomiriti. Zgriješio si, ne nestaje to preko noći al da si do sad koliko sam primjetio, na dobrom putu. To je istina. Ova gesta sad ti je nepotrebna.

Netko ti je zbrisao avatar, osobno nisam za to i tu sam na tvojoj strani jer nije bio uvrijedljiv niti provokativan. Malo zafrkancije nikome ne škodi i dapače, po mojem, preporučljiva je. Što se mene tiče, osobno da me smetalo, poslao bi ti PM i ZAMOLIO te da promjeniš kao što sam i napravio nekim članovima. Sumnjam da bi bilo problema oko toga da je taj netko tako postupio. Neču biti ničiji odvjetnik, al stani na loptu i ne brzaj. Eladio se maksimalno trudi držati koliko toliko neku slogu ali i mi smo ljudi pa se griješi neki put. Istina, rijetko je tko to sposoban i priznati, ali dešava se. Ono najbitnije je činjenica da se dobro promotri situacija i činjenice prije nego se prema nekom članu skrate sve povlastice. Tebi se ne brišu postovi, ne dobivaš banove ili tako nešto.. barem ja nisam primjetio, dok kod mengelea i deluxa je situacija suprotna. Vodi se evidencija, i mi modovi/admini pričamo a ako je stanje prema članu takvo, to je zato što je to apsolutno sam kriv kroz svoje ponašanje.
Dakle, nemožeš reči da te netko od nas ima na piku. I ja sam se zakačio sa mengeleom, no nisam na svoju ruku djelovao dok se nisam konzultirao sa ostalima. Tek kad se uvidjelo što činjenice nose, postupak je promjenjen jer on svojim ponašanjem nije pokazao da zaslužuje drugačije.

Dakle, ne delaj pi*darije, ohladi se, popij pivo i bit če bolje.  :)
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #36 : 02 Svibanj, 2010, 15:12:05 »
ma necu govoriti o modu koji je, zaboraviti cu na to, smeta me , ali predjem ja lako preko toga, nije sada nesto strasno, samo me zasmeta takve sitnice..

ovdje se u prvom redu misli na mene :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

cek ja tebe sada ne kuzim....navaljaju ti modovi ako su ozbilnji,nevaljaju ako su opusteni i zarfkavaju se :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

bananka nitko nije dobio ako nije bio kriv za nesto,vrijedanje i sl.....

a zo sta je prije dvije godine forum bio drukciji....

pa bio je... bilo nas je i ispod 1000....sada nas je skoro 5000....aj malo razmislite prije nego recete....


ispeci pa reci..... :frajer:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #37 : 02 Svibanj, 2010, 15:19:32 »
Neznam kakav je bio SS kojeg svi spominju,ali ovaj je uglavnom super. Ponekad koji padobranac al eto sta je tu je.

Modovi:  :icon_thumright:

Ekipa:  :icon_thumright:

Padobranci: :thebirdman:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #38 : 02 Svibanj, 2010, 15:19:55 »
gle, u pravu je drnda kad ocekuje od nas jednake kriterije,
nije to lako, kao sto i sam vidi da nije lako biti mod, ali mi cemo se truditi  :icon_thumright:


i kao sto sam rekao , uvjek svaki forumas , ima pravo na pristojnu prituzbu ovdje , to ce pravilo biti dok god sam ja tu admin  :icon_thumright:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #39 : 02 Svibanj, 2010, 15:23:56 »

Modovi:  :icon_thumright:

Ekipa:  :icon_thumright:

Padobranci: :thebirdman:

u biti dosta kratak a precizan komentar kako i ja dozivljavam stvari  :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!