Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: O forumu - nastavak teme Profil  (Posjeta: 5318 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
O forumu - nastavak teme Profil
« : 01 Svibanj, 2010, 23:22:35 »
evo da i ja iznesem svoje misljenje.. lux je barem prcao nekada likove koji pametuju a nikada svjecicu odvili nisu , to mi ne smeta, imao je dobre odgovore na probleme, bannan je za svaku glupost koliko vidim, a da slazem se sa gokijem i to mi je jos barem 15 clanova potvrdilo.. forum je prije pola godine-godinu bio puno puno bolji.. sada samo problemi neki.. i bas sam danas pricao sa likom i rekao je da i on misli ako se ovako nastavi da ms propada kao i ss...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #1 : 01 Svibanj, 2010, 23:37:31 »
evo da i ja iznesem svoje misljenje.. lux je barem prcao nekada likove koji pametuju a nikada svjecicu odvili nisu , to mi ne smeta, imao je dobre odgovore na probleme, bannan je za svaku glupost koliko vidim, a da slazem se sa gokijem i to mi je jos barem 15 clanova potvrdilo.. forum je prije pola godine-godinu bio puno puno bolji.. sada samo problemi neki.. i bas sam danas pricao sa likom i rekao je da i on misli ako se ovako nastavi da ms propada kao i ss...

i ja sam cuo da sam sve muljatore i prevarante recimo davno trebao bannat s foruma, dakle sve koji su na crvenoj listi , i to trajno , sta kazes na to ?

takodjer sam cuo od puno puno clanova da sam preblag, jer prvo svakog clana upozorimo, pa upozorimo jos jednom , pa damo bann na 1 dan, pa opet kratko pa opet, pa tek kad taj isti pocne pljuvat sve u 16 tek tada takvi clanovi pocnu dobivati po 20 dana bann.. da je to premekano  :dontknow:

naravno ima puno clanova i koji su rekli oprosti, desilo se nece vise... nisam cuo da se oni bune , dapace...


uglavno, cuo sam i da sam idiot sto uopce dajem sansu takvim muljatorima i prevarantima, trollovima i klonerima, da im pokusavam objasniti da nisam ja taj koji je varao nego su si sami krivi, da nisam ja taj koji je muljao vec su sami to napravili, da nisam ja taj koji spamma bez obzira na opomene , da to oni rade.. rekli su mi da im uopce ne pokusavam objasnjavat jer namjerno od mene rade glupana...

isto tako su mi mnogi govorili da bi forum bez tih frajera u biti bio ful super... da nemam sta cekati..

sta ti mislis recimo o tome drnda ? da li se ti recimo osjecas ugrozeno ? ili si samo cuo price?




 
« Zadnja izmjena: 01 Svibanj, 2010, 23:39:25 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #2 : 01 Svibanj, 2010, 23:42:08 »
sve si u pravu, ali nezz prije je forum bio posve drugaciji, puno bolja atmosfera je vladala, sada se za puno banalnije stvari popusi bann na koji dan...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #3 : 01 Svibanj, 2010, 23:44:57 »
sve si u pravu, ali nezz prije je forum bio posve drugaciji, puno bolja atmosfera je vladala, sada se za puno banalnije stvari popusi bann na koji dan...

ali tko to ? tko je to za banalnu stvar popusio bann? reci konkretno ?

imam potpunu evidenciju i mogu ti potvrditi da nema niti jednog banna , bez da nije bilo vise ponavljanja nekog kresenja pravila i to nakon sto je prvo isti clan lijepo upozoren da to vise ne radi...


i to se radi uvjek o 2-3 ista clana uglavnom , vrlo neodgojeni decki , koji mi nebi mogli pogledati u oci kad bi me vidjeli

« Zadnja izmjena: 01 Svibanj, 2010, 23:46:46 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #4 : 01 Svibanj, 2010, 23:46:28 »
nezz, cini mi se aeroxtuning i jos netko nedavno, nemogu se sjetiti nicka stvarno...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #5 : 01 Svibanj, 2010, 23:49:33 »
nezz, cini mi se aeroxtuning i jos netko nedavno, nemogu se sjetiti nicka stvarno...

aeroxtuning - osobno mi se ispricao decko, on je u biti ok, ali imao je vec nekoliko ispada, i nedavno jedan veliki..
ali kao sto rekoh i sam se ispricao, i sam je potvrdio tu da mu glupi ispad nije trebao u prvoj recenici : http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,33286.msg499357.html#msg499357 i da je sam kriv  

i ja mu to ne uzimam za zlo, nego vise kao neku zutu minutu, ali radilo se o teskom krsenju pravila i to se nije moglo dozvoliti  :dontknow:

tko jos ?
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #6 : 01 Svibanj, 2010, 23:54:11 »
nezz , mislis na neodgojene na dottorea i luxa mozda.. vjerujem da bi te mogli gledati u oci bez treptanja...  :toothy11: :toothy12: :toothy12:
uglavnom upoznao sam likove, sa dottoreom sam dosta dugo bio, sa luxom dosta ali ipak malo manje, likovi su sasvim ok po meni, oboje su imali konstruktivne odgovore na probleme, a sada o razlozima zbog kojeg su poceli zezati modove stvarno ne znam, npr ono sa GUZom, je meni bilo smjesno, ja se osobno nebi uvrijedio jer je to ocito samo sprdanje kao sto pola ekipe se sprda u offtopicu pa onda stvarno nezz, ili ono sa igorom kada je mrcina digao nos zbog onoga linka, a tu vecer je pola foruma preko msna bilo prcano sa tim linkom...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #7 : 02 Svibanj, 2010, 00:03:35 »
nezz , mislis na neodgojene na dottorea i luxa mozda.. vjerujem da bi te mogli gledati u oci bez treptanja...  :toothy11: :toothy12: :toothy12:
uglavnom upoznao sam likove, sa dottoreom sam dosta dugo bio, sa luxom dosta ali ipak malo manje, likovi su sasvim ok po meni, oboje su imali konstruktivne odgovore na probleme, a sada o razlozima zbog kojeg su poceli zezati modove stvarno ne znam, npr ono sa GUZom, je meni bilo smjesno, ja se osobno nebi uvrijedio jer je to ocito samo sprdanje kao sto pola ekipe se sprda u offtopicu pa onda stvarno nezz, ili ono sa igorom kada je mrcina digao nos zbog onoga linka, a tu vecer je pola foruma preko msna bilo prcano sa tim linkom...

dottore i delux - pojma nemas tko su oni to ti mogu reci, ali blago bi bilo reci da su dvolicni...  i jako malo znas...
uglavnom sto se mene tice ne fale forumu ni malo,
bannani su zbog toliko puno razloga vec da je to smijesno.. uglavnom delux je trajno bannan, a i dottore ce biti vec vidim...
o tim forama koje su tebi smjesne, koje su meni dosadne, to je u biti najmanje bitno, jer kao sto rekoh, da samo pogledas evidenciju koliko su PMova upozorenja dobili, koliko je tu trolanja i vrijedjanja bilo, koliko je tu bannova u ovo kratko vrijeme bilo, koliko su jos i klonova otvorili,
rekao bis im da stvarno nisu smjesni... a o treptanju.. to nebih komentirao, ali kao sto rekoh slabo ih poznajes...

igor_sb se ispricao i mrcini i jos nekima i sam je rekao da je pretjerao , tako da ni tu ne kuzim o cemu pricas kao sto nisam skuzio ni ono za aeroxtuninga..
nekako mi se cini da nisi u toku ?
i da , to su clanovi koji su dobrodosli na forum i nikako ih nemoj mjesat s onim drugim , dakle muljatorima, prevarantima, trolevima, i klonerima...


Ps

evo npr ekipa iz kvarta je postala sastavni dio foruma i recimo ne sjecam se kad je netko od njih bio u zadnje vrijeme bannan, prilagodili smo se malo mi njima, malo oni nama, ali sve super, pomfrit i kola vladaju medju nama i nikakvog problema..
zapitaj se malo gdje onda u biti ovo vodi ?
da li si se pitao recimo zasto se bruno i goki u ovoj temi bune ?
 


« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2010, 00:11:34 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #8 : 02 Svibanj, 2010, 00:10:35 »
po meni igor nije trebao proci sa tim, vidio sam sve, ali takvu zaebanciju, mozes naci uvijek u minarelli chatu, i to je zezanje i nista vise.. to i daje neki sarm forumu... da nebude monotono...
aeroxtuning, ni sam nezz koji je razlog tocno u pitanju ocito...
za luxa i dottorea, stvarno meni su izgledali posve ok ekipa, znam da je lux ovaj trajni popusio zbog fica, ali opet , nezz i modovi su samo ljudi, i oni su bili obicni forumasi tu, i oni su se zezali na takav ili slican nacin dok nisu postali to sto jesu, jedino po meni je dhorvat ostao isti nakon sto je postao mod, svi ostali su nekako ukoceni postali, i nekakvo nabijanje pravila i svega.. nezz, treba ipak malo zezanja dopustiti, nekada se moze nakon svega pobrisati par odgovora ili stranica bez potrebe za upozorenjima i bannovima, jer opet velika vecina samo se sali , nista ozbiljno nema
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #9 : 02 Svibanj, 2010, 00:16:09 »
po meni igor nije trebao proci sa tim, vidio sam sve, ali takvu zaebanciju, mozes naci uvijek u minarelli chatu, i to je zezanje i nista vise.. to i daje neki sarm forumu... da nebude monotono...
aeroxtuning, ni sam nezz koji je razlog tocno u pitanju ocito...
za luxa i dottorea, stvarno meni su izgledali posve ok ekipa, znam da je lux ovaj trajni popusio zbog fica, ali opet , nezz i modovi su samo ljudi, i oni su bili obicni forumasi tu, i oni su se zezali na takav ili slican nacin dok nisu postali to sto jesu, jedino po meni je dhorvat ostao isti nakon sto je postao mod, svi ostali su nekako ukoceni postali, i nekakvo nabijanje pravila i svega.. nezz, treba ipak malo zezanja dopustiti, nekada se moze nakon svega pobrisati par odgovora ili stranica bez potrebe za upozorenjima i bannovima, jer opet velika vecina samo se sali , nista ozbiljno nema


gle , jedno je kad se zezaju decki koji se znaju,
a drugo je kad netko zeza nekoga kojeg nezna i to na nacin koji je jasno u pravilima zabranjen.. to ti je jasno valjda?
delux je trajni popusio zbog klona s kojim je u kratkom vremenu puno trolao po forumu , dakle ni to ne znas zasto

to nema nikakve veze s ficom, iako mi je i to postalo degutantno ..tebi su te fore stvarno smijesne ?


zezancija je dobrodosla ovdje u primjerenim offtopic podforumima , ali ne na tudji racun (ako to druga osoba ne dopusta)
tako da te tu ne kuzim...

potpuno sam uvjeren da u biti neznas o cemu se radi u potpunosti...

i da, sorry tamo sam dopisao ,
da li si svjestan zasto se goki i bruno1990 bune?
« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2010, 00:18:02 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #10 : 02 Svibanj, 2010, 00:24:56 »
da.. goki se nema sto buniti, za brunu se ne sjecam sto je u igri bilo, nesto na trznici mislim, ali nemaju se onda sto buniti..
a nezz, meni su oni bili sasvim ok likovi...
to za accaunte duple je i meni totalno debilno..
nezz, npr, kada je lux onome pantheru rekao da u rupu u klipu stavi diodu i da ce raditi jos bolje, i imati bolju kompresiju te ce svjetliti kroz stjenke cyl ,meni je bilo prekomicno, trgao sam se od smijeha, jos neki lik kao odgovori na to da nemoguce da svjetli kroz cyl jer sve je zabrtvljeno.. i reci mi kako se tu gluposti nebi smijao...
eto na to sam ciljao...
i ekipa je imala dosta bannova i slicnoga, ali ipak se prilagodilo malo njima, mozda treba i ovoj ekipi  ::)
vjerojato nezz o cemu se u potpunosti radi, ali znam dosta toga pa eto pisem...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Hinjavac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Capljina/Metkovic/Zagreb
  • Moj Skuter: VXR
  • MojSetup: Malossi:tork,multivar,delta,belt i filteri oba dovoljno za sad
  • MojSpuh: Serdarevi?
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #11 : 02 Svibanj, 2010, 00:29:50 »
Covjeku daj vlast i vidit ces kakav je. (stara poslovica, ne odnosi se na nikoga od navedenih)

Inace i modovi i admini mogu provijeriti da citam jako puno toga na forumu, ali odgovorim na svaki 55-ti topic. Off topic dio foruma izbjegavam komentirati na veliko, cak stovise neznam da li sam sve skupa napisao tamo 3 posta. Zasto? Zato jer u zadnje vrijeme ljudi nemaju love, imaju problema, muče ih starci, neku žena ,djeca kuća posao i onda svi dodu na forum sa tim istim problemima i sad je samo bit tko to zna pretvorit u šalu ili zadržati za sebe , a tko to odmah iskali na nekome drugome. E sada tu nastaju problemi kada ekipa počme svoje probleme prebacivati drugima. Tu nastaju problemi kada ekipa počme svoje nestašice novaca riješiti preko tuđih leđa (prevarama i slično). Iskreno moje osobno mišljenje je da je eladio u dosta slučajeva ne bio blag nego preblag, ali ima i par koji je trebao progledat ( u zadnjih godinu i pol mozda 2-3 slučaja).

 Da sam ja na njegovom mjestu mnogi bi išli po kratkom postupku. Jer nemoze čovjek pitat zasto mu vxr ide 110 i na 4 postu vec netko pise "pa i u Šime iz Drniša kad se trkao sa Jozom iz Vinkovaca aerox išao 90 po magistrali u Rijeci". Ono majke ti ga sprašim ja bih ih najradije išamarao kad čovjek od jada ne zna šta mu je sa motorom i dođe neki majmun i okrene sto i neku temu već u 3 odgovoru. A ovaj jadni  covjek jeca od problema (nitko nije jadan nego mi je žao što su ljudi u problemima).

Ima par moderatora koji ni meni iskreno ne odgovaraju, ali šta??? Kako bi to bilo da svatko svakome odogovara. Pa nebi bio mojskuter forum nego maliraj forum. Dajte pa svi smo ljudi od krvi i mesa svi griješimo, tako i moderatorima treba dati priliku ako i oni nešto shebu jer i oni mnogima tu daju prilike mnogo puta. Najtužnija je stvar što dok pišem ovaj post skrolam opet dole i vidim da se najviše tuže ljudi koji su na crvenim listama. I onda mu je glavna isprika pa ja sam njima vratio novce. ALO pa otkud ti uopce pravo da nekoga zajebes i onda mu kao vraćaš novce?? Mislim ili vi ljudi dobivate na lutriji novce ili od nekoga pa ne cijenite taj novac ili sta??? Ali ima tu ekipe koja mora krvavo radit da bi mogla kupit od nekoga mašinu i uplatit novce a na kraju dobit sidro i tavu (Nažalost sramota me reći da sam i ja iz metkovića u ovoj sitvaciji).


Što se tiče ekipe koja se navodi u zadnja 3 posta. Za dottore sa moje strane mogu reći samo riječi pozitive (to je sa moje strane) jer sve sto sam radio sa njim sve je bilo za + 10 ali možda je netko i sa njim zaplakao ali to je drugi par rukavica, jer ponavljam svak je sa svakim na drugi način. Dosta puta se na forumu spominjao i chupsy. Ja bih za toga lika sada dao krvi ako treba i ruku u vatru što se kaže. Jer kad sam pao sa motora i jedva ostao živ prvog sam njega zvao i lik je izletio sa posla i prvi došao i zvao hitnu i sve. Tako ponavljam svak za sebe.

Ukratko dosta sam srao. Ako se nekome ne sviđa forum neka slobodno napuste jer to sto stvaraju nervozu na forumu,sto daju dezinformacije, ometaju admine/moderatore, varaju ljude i slično od ovoga foruma prave samo novi SS. A iskreno to nebih htio ni jednome forumu jer onaj forum vise nikad nece biti sto je bio.

Btw ja sam prošle godine pokušao dosta ljudi pomoći sa pisanjem žalbi i traženjem rupa u zakonu ali ima tu jako puno "pametnijih" u vezi toga tako dok se god to ne promijene i u tome dijelu će forum štekati jer se daje velike dezinformacije i ljudi se bez razloga svađaju sa policijom i sudijama.

Ovaj post nije nikakvo uvlačenje nikome nego moje gledište trenutnog činjeničnog stanja.

Letio sam i sa trosovincem a ne sa 2 tocka.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #12 : 02 Svibanj, 2010, 00:33:16 »
da.. goki se nema sto buniti, za brunu se ne sjecam sto je u igri bilo, nesto na trznici mislim, ali nemaju se onda sto buniti..
a nezz, meni su oni bili sasvim ok likovi...
to za accaunte duple je i meni totalno debilno..
nezz, npr, kada je lux onome pantheru rekao da u rupu u klipu stavi diodu i da ce raditi jos bolje, i imati bolju kompresiju te ce svjetliti kroz stjenke cyl ,meni je bilo prekomicno, trgao sam se od smijeha, jos neki lik kao odgovori na to da nemoguce da svjetli kroz cyl jer sve je zabrtvljeno.. i reci mi kako se tu gluposti nebi smijao...
eto na to sam ciljao...
i ekipa je imala dosta bannova i slicnoga, ali ipak se prilagodilo malo njima, mozda treba i ovoj ekipi  ::)
vjerojato nezz o cemu se u potpunosti radi, ali znam dosta toga pa eto pisem...

e sad smo vec na istoj valnoj duljini  :icon_thumright:
"ova druga" ekipa je dobila itekako puno lufta, ali to im nije bilo dovoljno.. kad se malo zamislim , uvjeren sam da je tu bilo i previse lufta, ali eto..
u biti jedno kratko vrijeme je bilo ok, ali vrag im ocito nije dao mira... vjeruj mi, za svaki bann su potpuno opravdano bannanirani... i to nema veze s takvom zezancijom na koju ti aludiras..
i to sto neko lupi neki put dobru foru to i ja podrzavam  :icon_thumright: ..i zbog toga sigurno nisu bananirani  :frajer:
e sad, jedna dobra fora, 7 losih fora, uz jos 23 spamm komentara i 10 socnih psovki , valjda ti je jasno da ona jedna dobra fora nije dovoljna  :toothy11:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #13 : 02 Svibanj, 2010, 00:39:20 »
 :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
hinjavac, i ti se raspisao... svaka ti je na mjestu..
mene na ovome forumu najvise zivciraju clanovi koji pojma nemaju pa sire dezinformacije na kvadrat.. ono uclani se na forum jer ima problem, pola ekipe ide u off, pola pisu gluposti koje nemaju veze sa rjesavanjem problema , tj jos vise stete ima na taj nacin.... zbog toga sve manje i manje pisem savjete onima sa problemima, ako nesto ne znam, ne pisem , ima i pametnijih od mene ipak...
a to za hinjavac tvoju prvu recenicu.. o tome sam govorio...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Hinjavac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Capljina/Metkovic/Zagreb
  • Moj Skuter: VXR
  • MojSetup: Malossi:tork,multivar,delta,belt i filteri oba dovoljno za sad
  • MojSpuh: Serdarevi?
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #14 : 02 Svibanj, 2010, 00:43:05 »
Pa ne glupo mi je ako netko pita za lunu da mu je nešto otišlo da mu ja sad dajem savjet

"Pogledaj gumifufnu od apsunfa u ajnšpric pumpi" i onda je to kao smiješno. A netko je cijelo ljeto kopao ili konobario ili bio na baušteli da si kupi lunu i onda je slučajno negdje našao starog benzina u garaži i usuo i fergazer zajebao i to je to. Ali ne mora uvijek biti pametnih koji će dati neki glupi savjet i onda još mora biti 5 budala kojima je to smiješno pa će i oni nešto napisati.
Letio sam i sa trosovincem a ne sa 2 tocka.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #15 : 02 Svibanj, 2010, 00:44:16 »
Covjeku daj vlast i vidit ces kakav je. (stara poslovica, ne odnosi se na nikoga od navedenih)

Inace i modovi i admini mogu provijeriti da citam jako puno toga na forumu, ali odgovorim na svaki 55-ti topic. Off topic dio foruma izbjegavam komentirati na veliko, cak stovise neznam da li sam sve skupa napisao tamo 3 posta. Zasto? Zato jer u zadnje vrijeme ljudi nemaju love, imaju problema, muče ih starci, neku žena ,djeca kuća posao i onda svi dodu na forum sa tim istim problemima i sad je samo bit tko to zna pretvorit u šalu ili zadržati za sebe , a tko to odmah iskali na nekome drugome. E sada tu nastaju problemi kada ekipa počme svoje probleme prebacivati drugima. Tu nastaju problemi kada ekipa počme svoje nestašice novaca riješiti preko tuđih leđa (prevarama i slično). Iskreno moje osobno mišljenje je da je eladio u dosta slučajeva ne bio blag nego preblag, ali ima i par koji je trebao progledat ( u zadnjih godinu i pol mozda 2-3 slučaja).

 Da sam ja na njegovom mjestu mnogi bi išli po kratkom postupku. Jer nemoze čovjek pitat zasto mu vxr ide 110 i na 4 postu vec netko pise "pa i u Šime iz Drniša kad se trkao sa Jozom iz Vinkovaca aerox išao 90 po magistrali u Rijeci". Ono majke ti ga sprašim ja bih ih najradije išamarao kad čovjek od jada ne zna šta mu je sa motorom i dođe neki majmun i okrene sto i neku temu već u 3 odgovoru. A ovaj jadni  covjek jeca od problema (nitko nije jadan nego mi je žao što su ljudi u problemima).

Ima par moderatora koji ni meni iskreno ne odgovaraju, ali šta??? Kako bi to bilo da svatko svakome odogovara. Pa nebi bio mojskuter forum nego maliraj forum. Dajte pa svi smo ljudi od krvi i mesa svi griješimo, tako i moderatorima treba dati priliku ako i oni nešto shebu jer i oni mnogima tu daju prilike mnogo puta. Najtužnija je stvar što dok pišem ovaj post skrolam opet dole i vidim da se najviše tuže ljudi koji su na crvenim listama. I onda mu je glavna isprika pa ja sam njima vratio novce. ALO pa otkud ti uopce pravo da nekoga zajebes i onda mu kao vraćaš novce?? Mislim ili vi ljudi dobivate na lutriji novce ili od nekoga pa ne cijenite taj novac ili sta??? Ali ima tu ekipe koja mora krvavo radit da bi mogla kupit od nekoga mašinu i uplatit novce a na kraju dobit sidro i tavu (Nažalost sramota me reći da sam i ja iz metkovića u ovoj sitvaciji).


Što se tiče ekipe koja se navodi u zadnja 3 posta. Za dottore sa moje strane mogu reći samo riječi pozitive (to je sa moje strane) jer sve sto sam radio sa njim sve je bilo za + 10 ali možda je netko i sa njim zaplakao ali to je drugi par rukavica, jer ponavljam svak je sa svakim na drugi način. Dosta puta se na forumu spominjao i chupsy. Ja bih za toga lika sada dao krvi ako treba i ruku u vatru što se kaže. Jer kad sam pao sa motora i jedva ostao živ prvog sam njega zvao i lik je izletio sa posla i prvi došao i zvao hitnu i sve. Tako ponavljam svak za sebe.

Ukratko dosta sam srao. Ako se nekome ne sviđa forum neka slobodno napuste jer to sto stvaraju nervozu na forumu,sto daju dezinformacije, ometaju admine/moderatore, varaju ljude i slično od ovoga foruma prave samo novi SS. A iskreno to nebih htio ni jednome forumu jer onaj forum vise nikad nece biti sto je bio.

Btw ja sam prošle godine pokušao dosta ljudi pomoći sa pisanjem žalbi i traženjem rupa u zakonu ali ima tu jako puno "pametnijih" u vezi toga tako dok se god to ne promijene i u tome dijelu će forum štekati jer se daje velike dezinformacije i ljudi se bez razloga svađaju sa policijom i sudijama.

Ovaj post nije nikakvo uvlačenje nikome nego moje gledište trenutnog činjeničnog stanja.



hvala na jasnom komentaru...
izdvojio bi ovaj komentar "šime iz drniša" , nazalost takvih komentara ima dosta, jer svi misle da su pametni, zabavni, smjesni ili nesto cetvrto. moderatori se trude boriti sa takvim i slicnim situacijama, i cijelim nizom drugog posla, kojeg oni potpuno doibrovoljno odradjuju , ali to je nazalost nemoguce izbjeci..

ja samo mogu skinuti kapu deckima na dosadasnjem trudu, jer kad pogledam vecina tih moderatora svaki dan izgubi pol sata do sat ili cak i puno vise , na razne PMove , moderacije tema i postova, naslova i td.. to u biti umara...

obecao sam moderatorima jedan rostilj ovo ljeto, nadam se da ce im barem malo napuniti baterije  :redface:
« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2010, 00:45:50 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Hinjavac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Capljina/Metkovic/Zagreb
  • Moj Skuter: VXR
  • MojSetup: Malossi:tork,multivar,delta,belt i filteri oba dovoljno za sad
  • MojSpuh: Serdarevi?
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #16 : 02 Svibanj, 2010, 00:48:52 »
samo da znas ovo ti je bio 6666 post :)))

Pa iskreno i meni to ide najviše na živce. Ako mi motor neće upalit i sad mi je u glavi šta ako je blokirao, ako je radilica ili nešto šta se mene brige boli i za tebe i šimu i matu pomozi ako oces, ako neces preskoci temu i gotovo pa nitko te ne sili.

A što se tiče moderatora i sam sam moderator na 3 foruma i na jednom admin tako da znam sa čime se ljudi susreću. Trenutno sam u fazi izgradnje stranice za "našeg" kiki-a tako da se nadam da ce i tu biti posla. Zašto zato jer je momak ok i kad mi je trebao neki savjet uvijek je bio tu. I takvim ljudima sam uvijek voljan pomoći. Jer dok sam na poslu svaki dan imam vremena biti za kompom 3-4 sata minimalno tako iskreno u jednu ruku to mi i skrati vrijeme, ali kad dodem na forum i vidim šimu matu i ine likove pa najradije bi se ubio. (kako da necu radi budala)
Letio sam i sa trosovincem a ne sa 2 tocka.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #17 : 02 Svibanj, 2010, 00:50:23 »
a to za hinjavac tvoju prvu recenicu.. o tome sam govorio...

gle, ako si primjetio na ovom podforumu sam ja moderator, i tu se svi mogu zaliti na moderatore cak  :icon_biggrin:
ja uistinu nisam primjetio ni jednu zloupotrebu ovlasti,
e sad svatko od nas moderatora je drugaciji, ali cak mislim da imamo dosta dobar i ujednacen kriterij , po mojim uputama..

tako da ne kuzim sta u toj recenici ima tako bitnog da opisuje moderatore ili mene ? pogotovo kad se zna, da da bih takve moderatore koji rade po svome, da bi ih razrijesio duznosti  :laughing7: ? a vi ih sve mozete ovdje prijaviti ? kuzis  :laughing7:


« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2010, 00:53:55 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Hinjavac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Capljina/Metkovic/Zagreb
  • Moj Skuter: VXR
  • MojSetup: Malossi:tork,multivar,delta,belt i filteri oba dovoljno za sad
  • MojSpuh: Serdarevi?
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #18 : 02 Svibanj, 2010, 00:53:14 »
Taj komentar sam napisao jer je drnda napisao da su se neki ljudi promijenili kad su prešli iz usera u moderatore. Ja nisam nikoga sa tim mislio uvrijediti. A i vjerujem da netko nešto radi neispravo da bi već netko prigovorio (mislim na ozbiljan prigovor od OZBILJNE osobe). Tako da taj komentar je tu bio samo retorički a ne kao opaska.
Letio sam i sa trosovincem a ne sa 2 tocka.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
O forumu - nastavak teme Profil
« Odgovori #19 : 02 Svibanj, 2010, 00:54:10 »
ma kuzim, ali lik nesto laprda i njega se kazni, i u istom dijelu foruma on istu stvar cini , to me tako naljuti.. nije bitno o kome se radi, samo hocu reci....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta