Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: MF POWER spuh  (Posjeta: 2741 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nrg50power

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 161
  • Spol: Muški
  • I drive NRG
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: NRG 50 POWER sport series
MF POWER spuh
« : 04 Srpanj, 2007, 00:33:30 »
jel mi moze netko nesto rec o mf power spuhu,hvala

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #1 : 04 Srpanj, 2007, 01:26:45 »
pitaj slowridera, posto ga on prodaje

e da....ti bi sigurno kupio od njega sad taj spuh, pa te zanima kakav je i da li vrijedi tih 400kn

e sad ti racunaj da ces trebati jos kupiti set federa(stavit zute) i lakse role, predpostavljam 4,8g kao sto inace idu uz rezo spuhove (zx/rr i ostali)

mislim ocito je da spuh otvoreni od serijale, i da ces dobiti na ubrzanju i na krajnoj...valjda

kupi, vidi, prodaj, ako ti se ne svidi  :hello:

« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2007, 01:30:15 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #2 : 04 Srpanj, 2007, 08:56:51 »
je, nije loš..
vozio sam jednog nrg-a s njim, solidno ide i lijepo se čuje, samo je dosta nekvalitetno, površno napravljen, ali zato je i jeftiniji..

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #3 : 04 Srpanj, 2007, 10:10:30 »
Mozes isprobati spuh nema problema. Meni ne pase jer imam Purejeta, a njega je najbolje serijskoga ostaviti. Dobio sam ga u zamjenu da slozim masinu...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #4 : 04 Srpanj, 2007, 11:01:01 »
Meni auspuh izgleda bolje nego ZX po obradi, jer ima bolju zastitu od ostecivanja i udubljivanja. Na spojevima ima metalnu trakicu koja sprijecava udubljenja na grani...

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #5 : 04 Srpanj, 2007, 11:14:31 »
neznam,ima ti speed mf-a na sf2 pa ga pitaj....meni se čini da je nekvalitetniji od ostalih...kupi pa probaj,ako ti ne odg. onda ga prodaj,lako češ ga prodat.....

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #6 : 04 Srpanj, 2007, 11:34:02 »
Onaj od Speeda sam ja vozio i uopce nije bilo problema sa auspuhom sto se tice kvalitete.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #7 : 04 Srpanj, 2007, 11:59:16 »
svaki cigan svog konja hvali  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy3:  :toothy3:

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #8 : 04 Srpanj, 2007, 12:02:26 »
na pocetku slovensko sranje od spuha nevalja nis ,losiji je od standarnog. ja sam ga imo na zipu sp jedno vrijeme ,motor nije iso kur*u ,i ona sam stavio malossi repliku motor ne da je divljo vec je na 65 na zadnji dizo ,ko kaze da taj spuh valja ,onda nema pojma o motorima
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline NEOs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trnje
  • Moj Skuter: gilera runner 999
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #9 : 04 Srpanj, 2007, 12:25:57 »
Treba postelati prijenos kada auspuh stavis. Ovaj MF je iskljucivo za serijsku masinu (raspitao sam se sa prijateljima iz Slovenije), i sigurno ce dati bolje performanse nego serijski auspuh jer je otvoreniji. Taj je auspuh testiran, pa nece ici u prodaju ako je losiji od serijskoga ::)
MHR replica je puno skuplji auspuh od ovoga, i taj ZIP sto ide sa 65 na zadnji, jel on imao neku polugu od 3m na repu ili sat opasno laze.
« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2007, 12:35:53 NEOs »

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #10 : 04 Srpanj, 2007, 13:09:40 »
na pocetku slovensko sranje od spuha nevalja nis ,losiji je od standarnog. ja sam ga imo na zipu sp jedno vrijeme ,motor nije iso kur*u ,i ona sam stavio malossi repliku motor ne da je divljo vec je na 65 na zadnji dizo ,ko kaze da taj spuh valja ,onda nema pojma o motorima
kako mozes blatit auspuh koji dva puta jeftiniji od replice,decko je pitao jel taj auspuh dobar za serijalu a ne za kit,ja sam jako zadovoljan auspuhom,dao mi je 5 km/h vise kranje a vozim se na serijskim rolicama i federima,a ovo za zipa-jel ima on to 180ccm kad dize na 65 na zadnji :laughing7:
« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2007, 13:12:00 speed »

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #11 : 04 Srpanj, 2007, 13:11:56 »
meni zvuci nekako više za neki tomos tuning taj spuh...iskreno, nisam ga ni viđao za skuter pa nemogu niš reć al na TOMOS-u čuda radi  :icon_biggrin:

kaj se tice performanski definitivno izvuće puno manje od neki spuhova tipa leo vince, laser, tecnigas...

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #12 : 04 Srpanj, 2007, 13:51:00 »
to kaj se ti nisi vozio na motoru vise od 50 kak bi kaj mogo ti reci nes mbrijem da nikad nisi ni vidio zipa sp niti ga vozio , jebiga decki kad samo znate tomose raditi .. de bil si kad sam ja vozio zipa sp
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #13 : 04 Srpanj, 2007, 14:49:10 »
Hoce li netko zakljucati ovu temu?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: MF POWER spuh
« Odgovori #14 : 04 Srpanj, 2007, 14:53:46 »
pobriso sam spam, dakle mf power spuh vrijedi koliko košta, sigurno je bolji od serijskog spuha a ko ima para nek kupi nekaj bolje..
LOCK!