Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 4T kit pomoć!!!!!  (Posjeta: 11770 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
4T kit pomoć!!!!!
« : 19 Lipanj, 2007, 23:57:21 »
Eto ljudi kupio sam za svog baotiana kit . Sve sam super namontiro ali nejde baš kako treba jel nisam dobro podesio ventile i bregastu. Jeli mi može ko molim vas objasnit kako se podešavaj ventili i bregasta. Odnosno jel ima koji trik za bregastu da nemoram na servis i kolki razmak mora bit na ventilima. Hvala unaprjed puno...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #1 : 20 Lipanj, 2007, 08:41:20 »
Eto ljudi kupio sam za svog baotiana kit . Sve sam super namontiro ali nejde baš kako treba jel nisam dobro podesio ventile i bregastu. Jeli mi može ko molim vas objasnit kako se podešavaj ventili i bregasta. Odnosno jel ima koji trik za bregastu da nemoram na servis i kolki razmak mora bit na ventilima. Hvala unaprjed puno...
Mislim da to moraš kod servisera jer se tu trebaju vršiti računanja i šta ja znam što ali samo oni imaju svu opremu za to...
Who's looking for punishment ??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #2 : 20 Lipanj, 2007, 08:46:04 »
pa valjda si dobio neko uputstvo uz kit, trebalo bi pisat štelanje ventila..
uglavnom samo to...
ali dizna na fergazer treba bit veća(ili čak veći frgazer), auspuh bi trebalo prekrojit, izvadit katalizator, jer ipak je 80 ccm dosta više od 50 ccm, možda čak dati napraviti drugi spuh.. ovi kaj rade auspuhe za aute, nije im problem napraviti jer 4t auspuh netreba neki proračun, sličan je onome na autu, samo manjih dimenzija..

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #3 : 20 Lipanj, 2007, 10:53:51 »
imas na netu milijun uputa, ventili usis ispuh 0,10. trebat ces one listove da izmjeris.
radilica mora bit u određenom polozaju, imas oznake na magnetu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #4 : 20 Lipanj, 2007, 13:05:57 »
kit sam kupio u ing kartu i zamolio sam čovjek pa mi je dao ali inače je reko da nikad ne daje uputstva baš od servisa cjela knjiga za baotiana. Tamo su sve računice... Al meni je pun k.... te zajeb...  pa sam ga sad dao na servis. Pa cemo vidit kako ce ic. I jos jedan problem.... Auspuh kad se zasarafi joj neznam kako da to objasnim je malo taj dio di se sarafi iskrivljen na gore a na cilindru a na rupi za ispuh na glavi je prema dolje i akd stavim auspuh praktički je velik prostor i isto je ko da ni nemam auspuh. Jel zna možda ko kako da to sredim. Molim vas  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #5 : 20 Lipanj, 2007, 13:38:40 »
to ti je vjerovatno zato jer si prvo stegnio auspuh na drzace a onda iso stezet na cilindru
stegni prvo vijke na cilindru, pa ga onda stegni na nosace ;)

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #6 : 20 Lipanj, 2007, 23:53:13 »
 :icon_biggrin:  :icon_biggrin: ma nisam baš skužio ali ok..... Ma budem napravio više dihtunga i to ej to  :frajer:  :frajer:  :frajer:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #7 : 21 Lipanj, 2007, 09:25:18 »
kak ne kuzis, prvo zasarafis na cilindru, tek onda nosace. jer kad je obrnuto,nosac ga ucvrsti u neki polozaj i ti onda ne mozes centrirat granu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #8 : 21 Lipanj, 2007, 16:31:29 »
ah da skuzio sam  :icon_biggrin: krivo sam napravio !!!!  :toothy9:

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #9 : 28 Lipanj, 2007, 11:26:45 »
Eo ljudi sredio sam auspuh i sve ostalo več odavno  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: al sad imam probleme neke druge... Eto motor neče preko 60 a seriski je išo oko 70  :toothy12: . Eto reko mi je frend da trebam siru diznu al da onda moram stelat frgazer. Ja sam kupio malo siru diznu i kad ju stavim motor uopce ne prima gas zato jel je prekratka  :toothy12:  :toothy12: . Onda sam kupio njegove dizne i prosirio ih onako majstorski  :icon_biggrin: i motor da bi uopce radio na leru sam moro dat gas do kraja a na aupuhu je pljuvo jako smjesu.... Uzo sam od frenda frgazer od atv-a 150 cm da vidim kako ce ic i motor ide super vuce jeb... dize sam na zadnji. Ali oped nece preko 60 ... A jos sam i stavio teze rolice 7.5 grama. Vrtraio sam njemu frgeazer stavio svoj serijski i dizne serijske i eto motor slabo vuce ide jedva 55... Jel zna neko rješenje mog problema. Hvala unaprjed :icon_biggrin:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #10 : 28 Lipanj, 2007, 13:19:54 »
sta je sa ventilima? moras i to namjestit...

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #11 : 28 Lipanj, 2007, 14:54:27 »
cek ti oces rec da ti se baotian s 80 ccm kiton dize sam na zadnji gason lol

 :toothy12:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #12 : 28 Lipanj, 2007, 15:39:27 »
da istna  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: nisam ni sam vjerovo. I da roby i ventili su podešeni za to mi je uzo 70 kn u servisu tako da je to rješeno.... Neznam.... I još nešto  :toothy9: motor ujutro jako jako jako jako dimi. Ko da je cvajo . Svjećica jejako crna uvjek ..... Jel to možda nešto znači?  :icon_scratch:  :icon_scratch:  :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #13 : 28 Lipanj, 2007, 17:09:19 »
da istna  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: nisam ni sam vjerovo. I da roby i ventili su podešeni za to mi je uzo 70 kn u servisu tako da je to rješeno.... Neznam.... I još nešto  :toothy9: motor ujutro jako jako jako jako dimi. Ko da je cvajo . Svjećica jejako crna uvjek ..... Jel to možda nešto znači?  :icon_scratch:  :icon_scratch:  :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:
Ako je svjećica crna znači da ima previše benzina, povećaj dotok zraka.
Who's looking for punishment ??

Offline master.on.wheels

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #14 : 28 Lipanj, 2007, 19:22:43 »
sorry na offtopicu

koje su dimenzije rolica za Huoniao ( isti motor kao Baotian)?

/trebam za frenda)

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #15 : 28 Lipanj, 2007, 23:02:22 »
ajde oprostit cu ti  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: .  16x13 je za baotiana. Sad ako ti je isto to je to.  E sad u vezi smjese. Na koju stranu se šarafi taj šaraf za zrak a na koji za više benzina???? ja sam malo to prcko pa je moguce da sam sprcko  :dontknow:  :binkybaby:  :icon_biggrin:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #16 : 28 Lipanj, 2007, 23:14:30 »
trebalo bi biti... kao na svim normalnim karbovima...vise zraka - okreces sarafic suprotno od smjera kazaljke na satu iliti  uljevo
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #17 : 28 Lipanj, 2007, 23:27:09 »
je tako je ja mislim . E sad kako da to podesim? imam kit znaci sta mi treba ise zraka vise benzina ili izjednčeno  ?  :headbang:  :headbang:  :icon_biggrin:

Offline lik-bj

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bjelovar
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #18 : 28 Lipanj, 2007, 23:28:53 »
pa treba ti i jednog i drugog više,a ako imaš kit onda i veči karb,ili veča diza
Kaciga glavu čuva,A što čuva kacigu?

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #19 : 28 Lipanj, 2007, 23:37:10 »
je tako je ja mislim . E sad kako da to podesim? imam kit znaci sta mi treba ise zraka vise benzina ili izjednčeno  ?  :headbang:  :headbang:  :icon_biggrin:

ja bi na tvom mjestu napravio ovo, znaci ona seriska dizna koja je bila... nju bi prosirio za 0,1 mm pošto je to najmanje na koliko se moze prosiriti

probaj naci nekg tko busi dizne, al ne ovako kao ti za 300 brojeva vecu
i fino je povecas za 0,1mm ili 10brojeva vecu nego sto je bila
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...